Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

Napieralski chyba juz nie bedzie przewodncizacym, ale to nie wazne dla Polski. Pewnie Olejniczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovie Merca
Palikot zabrał głosy SLD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser "Napieralski chyba juz nie bedzie przewodncizacym, ale to nie wazne dla Polski. Pewnie Olejniczak." Pewnie Grzesia odwołają, moim zdaniem funkcję lidera powinien pełnić Kalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo może i z Palikotem. No to zobaczymy, jak porządzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Argen - a Ty na kogo glosowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba przyznać że te wybory są ewenementem. jeszcze nigdy takiej wody z mózgu polactwu propaganda nie zrobiła. zawsze było tak, ze wymieniali establishment. jak się lewactwo nakradło to ich wymieniali na unię wolności. a teraz już tak trzęsą dupą przed tymi kaczorami że na maksa była promowana "partia młości" to co w ostatniej chwili zrobili lis z gugałą to już nie było stronnicze dziennikarstwo, to było po prostu zdeklarowanie się po stronie PO i chamska napaść na pis bez zachowania jakichkolwiek pozorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Palikotem będzie przynajmniej śmiesznie, pewnie głównie młodzież na niego głosowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Argen - a Ty na kogo glosowales?" Na poprzedniej stronie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Juz znalazlam. A jak Ci sie podobaja wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Albo może i z Palikotem. No to zobaczymy, jak porządzą" ale przecież palikot to jest PO. w obiecanki tuska już mało kto wierzy to potrzebny było "nowy obiecywacz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Juz znalazlam. A jak Ci sie podobaja wyniki?" Oczekiwałem , że PiS wygra. No, ale cóż. Przynajmniej Platforma nie sięgnie sama po władzę. A co do wyników... trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław jak zwykle szuka spisków: "Mam nadzieje, że powstanie lepszy rząd i że będzie walczył z kryzysem a nie z PiSem." Niech on lepiej się głęboko zastanowi czemu nikt nie chce z pisiorami koalicji tworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze ze
palikot co zarobil , nie potrzebujemy takich ludzi jak kalisz ktorym od diet poselskich przekrecilo sie w glowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież palikot to jest PO. w obiecanki tuska już mało kto wierzy to potrzebny było "nowy obiecywacz". Był w Platformie? A tego to nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niech on lepiej się głęboko zastanowi czemu nikt nie chce z pisiorami koalicji tworzyć." bo łapówek nie chcą brać, to przecież oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na wyborach nie bylem
raz ze nie ma na kogo sensownego glosowac , dwa bylo wiadomo kto wygra , a trzy niewazne kto wygra w polsce i tak sie nic nie zmieni wiec to bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby teraz prezesunio
wykupil sobie wilczy bilet na jakas pipiduwe i tam dozyl reszte swoich dni bo w polskiej polityce jest spalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off, nieładnie, że nie poszedłeś na wybory :( właśnie takie myślenie, że "nie warto, bo nie ma szans" powoduje, że PO wygrywa. powoli trzeba pakować walizki i doszlifować języki obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie poszedlem tylko dlatego że wiadomo było kto wygra. polactwo jest takie głupie że nic się w tym kraju nigdy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu do tej pory mało się interesowałem polityką, można by rzec prawie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "ja nie poszedlem tylko dlatego że wiadomo było kto wygra. polactwo jest takie głupie że nic się w tym kraju nigdy nie zmieni." Jak nie poszedłeś to teraz nie krytykuj rządu. Ja wiedziałam, że 'moi' nie wygrają, ale i tak na nich oddałam swój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !
Argen - dlaczego "troche dziwne" te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"właśnie takie myślenie, że "nie warto, bo nie ma szans" powoduje, że PO wygrywa." od piętnastu lat chodziłem i łudziłem się: "teraz już tak nakradli, tak się skompromitowali że niemożliwe żeby coś się nie zmieniło" i to zawsze była moja naiwność. nie ma takiej granicy absurdu której polactwo nie przekroczy jak im propaganda nawciska bzdetów. zadłużenie nie w miliardach a w setkach miliardów, represje za demonstracje polityczne, podwyżki podatków i wszystko co widzieliśmy. a i tak głąby poszły na nich głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×