Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia !
Trzymaj sie Stev i glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cię nie mam zamiaru rozśmieszać ale takie są fakty. pis nie chciał brać w łapę i tworzyć "państwa kolesi" więc jest przez kolesi nienawidzony i zwalczany. bo polactwu nie przeszkadza pęczak, sawicka, miro rysio i zbysio, czarzasty i jakubowska, blida itd itd i nagle "nie wiadomo skąd" mamy 400 mld długów w 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na wyborach nie bylem
"Jak nie poszedłeś to teraz nie krytykuj rządu. Ja wiedziałam, że 'moi' nie wygrają, ale i tak na nich oddałam swój głos." a kto tu krytykuje , juz wole PO od Pisu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Twoje rozczarowanie off, faktycznie po parunastu latach można się wkurwić 🖐️ kolejne pokolenia są coraz bardziej tępe, kilka zdań o "jedności polaków" przed wyborami i łykają to jak pelikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak nie poszedłeś to teraz nie krytykuj rządu" to jest kolejna propagandowa ściema - że jak nie idziesz głosować i nie bierzesz w tej farsie udziału to 'nie możesz krytykować". owszem, mogę i będę. a zwłaszcza będę takie idiotki jak ty które tych złodziei ciągle popierają. już mi się rzygać chce jak sobie myśle jacy głupi jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovie Merca
Donald ufam Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdemu wyglądać to będzie na działania które powinno zbadać CBA" jasne, cba se może badać co chce. pamiętam jak cba po zmianie kamińskiego a wojtunika przyjechało do jacka rosoła robić u niego przeszukanie to najpierw go o tym zawiadomili telefonicznie. tak cba teraz "przestępców ściaga". naprawdę kurwa nie rozmawiajmy o tej polityce bo jak sobie myśle jakimi idiotami są ci jebani wyborcy to się zaraz zagotuję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mnie wkurwiają te liżące dupę PO i szczekające dziennikareczki TVP, które wszystkim przerywają wypowiedzi!!! słuchać się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "to jest kolejna propagandowa ściema - że jak nie idziesz głosować i nie bierzesz w tej farsie udziału to 'nie możesz krytykować". owszem, mogę i będę. a zwłaszcza będę takie idiotki jak ty które tych złodziei ciągle popierają. już mi się rzygać chce jak sobie myśle jacy głupi jesteście." Tylko czekałam kiedy cię poniesie, i doczekałam się pierwszej inwektywy od ciebie. Idiotą dla mnie jesteś ty, PiS to tragedia narodowa, aż dziw bierze, że tylu ludzi na nich zagłosowało, nie wiem czego oni od nich oczekują? Może mało im Smoleńska? Albo uważają, że Jarosław za mało spisków wywęszył? Nie wiem, ale to smutne i jednocześnie przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław też jest bezczelny: "Prędzej czy później zwyciężymy, bo po prostu mamy rację", on się dobrze czuje? Gówno nie racje, pewnie niedługo stwierdzi, że doszło do jakiegoś przekrętu i to on powinien wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symbolem kolejnej kampanii POpaprańców powinna być para gejów. naród tak bardzo kocha PO, że daje się wyruchać w dupę bez mydła. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Albo uważają, że Jarosław za mało spisków wywęszył?" no pewnie, przecież wszyscy wiemy ze politycy to ofiarni i szerze narodowi oddani ludzie którzy robią co mogą żeby nam nieba przychilić a tylko "oszołom kaczyński" jakieś spiski i brak dobrej woli ciągle wietrzy. ty taka głupia jesteś naprawdę? a w ogóle "pis to tragedia" tylko że jakoś ta "tragedia' jako jedyna obniżyła nam podatki i zmniejszyła tempo przyrastania długów. ale co tam. przecież to nieważne dla ciebie, prawda. mówiłem to nie raz i powtórzę ile razy chcesz: JESTEŚ SKOŃCZONYM PUSTAKIEM I IDIOTKĄ I PRZEZ TAKICH JAK TY PRZY ŻŁOBIE CIĄGLE MAMY DEMOKRATYCZNIE WYBIERANYCH ZŁODZIEI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i k**wa bardzo dobrze. jak były przestępstwa, łapówki czy zaniedbania to mają iść siedzieć . " ależ co ty opowiadasz, przecież politycy chcą tylko naszego dobra i jak nawet czasami skuszą się na przekręt jeden czy drugi to z miłości i nie należy im tego wypominać. tylko "zawistnik" kaczyński z "zawistnikiem" ziobrą takie rzeczy robią. prawdziwy "mąż stanu" powinien być ponad to i nie dociekać, nie siać nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "no pewnie, przecież wszyscy wiemy ze politycy to ofiarni i szerze narodowi oddani ludzie którzy robią co mogą żeby nam nieba przychilić a tylko "oszołom kaczyński" jakieś spiski i brak dobrej woli ciągle wietrzy." Miał swój czas, ile to było? Dwa lata? To i tak długo się utrzymali, oni przy władzy nie powinni być nawet dwóch dni. Ale z drugiej strony to dobrze, ludzie zobaczyli, jakie to oszołomy i teraz mimo, że nie ma na kogo głosować, to ludzie i tak idą na te wybory i głosują byle żeby zagłosować PRZECIWKO pisiorom. Nie chcą powtórki z 2005-2007. "mówiłem to nie raz i powtórzę ile razy chcesz: JESTEŚ SKOŃCZONYM PUSTAKIEM I IDIOTKĄ I PRZEZ TAKICH JAK TY PRZY ŻŁOBIE CIĄGLE MAMY DEMOKRATYCZNIE WYBIERANYCH ZŁODZIEI." Słowa kretyna nic dla mnie nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miał swój czas, ile to było? Dwa lata?" tak, to były dwa lata. dwa najlepsze lata jakie polska miała w ciągu ostatnich dwudziestu. dwa lata po których premier nie musiał ściemniać narodu jakie to straszne rzeczy się działy ze znowu mamy więcej długów, więcej podatków, ze znowu byliśmy okradani. nie musiał się tłumaczyć z afer w swojej partii bo żadnych afer nie było. ale takiej idiotki jak ty to nie przekona. ona ma wdrukowane w pusty łeb że "kaczyński to złooooo" i wie swoje mimo tego że nie jest w stanie powiedzieć co takiego złego ten kaczyński zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak po aferze hazardowej zamiast sprawców ze stołka poleciał ten który ich podsłuchał to myślałem że to niemożliwe. że to tylko w filmach takie rzeczy się zdarzają i nie można w świetle kamer usunąć człowieka za to że przyłapał rządzących na przekrętach i nie ponieść politycznych konsekwencji. jakże byłem naiwny. z idiotami takimi jak steve czy antetka można wszystko. oni każdą bzdurę opowiadaną przez propagandę łykną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego nie poszedłem na wybory. idiotów jest za dużo żebym był w stanie z nimi się szarpać. trzeba być oportunistą, to jedyna sensowna droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "tak, to były dwa lata." Nie miałeś potwierdzać, idioto. "dwa najlepsze lata jakie polska miała w ciągu ostatnich dwudziestu. dwa lata po których premier nie musiał ściemniać narodu jakie to straszne rzeczy się działy ze znowu mamy więcej długów, więcej podatków, ze znowu byliśmy okradani. nie musiał się tłumaczyć z afer w swojej partii bo żadnych afer nie było." Chciałam zaznaczyć, że PO przejęło władzę po PiSie... "jakże byłem naiwny. z idiotami takimi jak steve czy antetka można wszystko. oni każdą bzdurę opowiadaną przez propagandę łykną." Tak, jak ktoś ma inne zdanie niż ty i Jarosław to na bank nie ma własnego zdania, i ma wyprany mózg przez propagandę, lecz się Off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego gówna w tv w ogóle już nie oglądam. Wiadomo co tam będzie. W Polsce się tylko lekko pogarsza cały czas, długi rosną, a oni cieszą mordy i spijają sobie z dziobków. Widizałem w gazecie ostatnio jak szybko rosną też długi samorządów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "i dlatego nie poszedłem na wybory. idiotów jest za dużo żebym był w stanie z nimi się szarpać. trzeba być oportunistą, to jedyna sensowna droga." Och, no pewnie, bo tak łatwiej, nie poszedłeś na wybory, więc teraz milcz, i przyjmuj z pokorą to co za ciebie wybraliśmy. Jarosław też jest tchórzem, jak mu coś nie odpowiadało to nawet na debatę nie chciał pójść, panicz się znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźprzestan
z tymi debatami. Były żałosne i ustawione. Może jeszcze Nowa Prawica zaskarży wybory do SN. Bo mają podstawę "odmowę zarejestrowania" i wybory w połowie polski będą unieważnione 🖐️ Wtedy w powtórce frekwencja będzie większa i PO juz nie wygra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chciałam zaznaczyć, że PO przejęło władzę po PiSie..." no przejęła. i przejęła kraj w znakomitej kondycji. wstawiałem to nie raz ale wstawię jeszcze raz: http://www.kapitalizm.org/?action=show_article&art_id=7195 zadłużenie polski w latach 1990-2011 "Rekordzista : rząd PO + PSL z premierem Tuskiem wygenerował 384mld zł długu do dzisiaj , czyli tyle ile powstało w najtrudniejszym okresie transformacji w latach 1990-2002, czyli przez dwanaście lat. BRAWO !! JAK BY SIĘ KTOŚ PYTAŁ O PIS TO 21,18 MLD. Jest różnica 384 mld i 21,18 mld ?" masz coś do powiedzienia? to nie jest pisowska strona tylko strona liberałów, "wolność i kapitalizm". jak naprawdę nie jestem żadnym pisowcem tylko po prostu widzę co się dzieje z polską przez tych jebanych malwersantów. deficyt budżetowy: http://forsal.pl/artykuly/349928,jak_bardzo_rekordowy_jest_rekordowy_deficyt.html jak nie chce ci działać link to wpisz w google "jak bardzo rekordowy jest rekordowy deficyt" i zobacz jak wystrzelił po przejęciu władzy przez PO. no ale pieniądze nie biorą się z nieba, jak się kradnie na prawo i lewo to deficyt być musi. masz coś do powiedzenia na ten temat? masz coś w ogóle do powiedzenia poza powtarzaniem jak zacięta płyta że "kaczyński to oszołom" "kaczyński to tragedia". to nie są argumenty tylko obelgi. dla mnie kaczyński nic nie znaczy, tak samo jak i tusk. jak będzie rządził dobrze to może rządzić i pinokio. tyle że dobre rządy to nie podwyżki podatków i gigantyczne długi. ty na to jednak nie zwracasz uwagi tyko łykasz tę propagandową ściemę o "złym kaczyńskim" i dlatego uważam cię za idiotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głosowałam na ludzi od JKM, chociaż jego samego to jakąś wielką sympatią osobistą nie darzę. no ale pies lizał sympatię, w polityce chodzi o coś zupełnie innego. a część bab głosuje na "ładnych posłów" z plakacików. {beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rząd PO + PSL
to był najgorszy rząd od 20 lat. No i mamy powtórkę. Nic tylko przypominać sobie język obcy i wyjeżdżać gdziekolwiek byle dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jarosław też jest tchórzem, jak mu coś nie odpowiadało to nawet na debatę nie chciał pójść, panicz się znalazł..." debaty? może jeszcze prowadzone przez tych "obiektywnych" dziennikarzy jak pan lis albo pan gugała: http://wpolityce.pl/wydarzenia/15997-nasz-news-jaroslaw-gugala-zawieszony-w-obowiazkach-przez-prezesa-polsatu-powod-rozmowa-z-hofmanem ten facet porzucił wszelkie nawet pozory. w czasie tej rozmowy zachowywał się jak polityk przeciwnej partii a nie dziennikarz. i może kaczyński w takich "debatach" miał brać udział i legitymizować te działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×