Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jennifer8787***

ja za 4 lata głosuje na Palikota!

Polecane posty

Gość tylko Palikot
za cztery lata nie bedzie wolnych wyborow, trzebabylo glosowac teraz :O co jest, za malo w TVNie podawali ze Palikot ma jakies szanse??? :O zal kurva pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chyba
a teraz na PO i chciałąbym, żeby PO miało koalicję z Palikotkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede widoczna
Ja zagłosowałam dzisiaj na Biedronia. I fajnie, cieszę się, że mają tyle %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
za 4 lata nie bedzie takiej potrzeby bo PO ZDOMINUJE NASZA SCENE POLITYCZNA I WCHLONIE pALIKOTA DO SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palikot byl juz w PO
ignorancie :O moze dowiedz sie najpierw dlaczego stamtad odszedl :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybierz od razu tymochowskiego socjotechnikę kasę palikota i próżność wyborców :P poza palikotem to co tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede widoczna
Szczerze mówiąc miałam wątpliwości. Nie chciałam głosować na PO ale nie chciałam, żeby wygrał PiS. Chociaż miałam wątpliwości, jak zobaczyłam ten zeszycik i pierwszą partię PiS - myślałam, że ludziom nie będzie się chciało kartkować i postawią krzyżyk na 1 stronie. Ale postawiłam na Biedronia, bo tak chciałam. Widziałam dzisiaj plakat (pewnie pisowski), że Tusk=Palikot, bo Tusk chce koalicji z nim. I pomyślałam, że jednak dobrze zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak rimmmmmmmming ?
wied ziałam że osoba pokroju jenni odda głos na kogos takiego a co ? w tym roku nie mogłaś? jestes ubezwłasnowolniona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede widoczna
Równy gość? To jest poza ale faktycznie, Palikot się z tym nie kryje, że ściemnia. I dlatego jest w tym prawdziwy. Głosowałam na Biedronia, bo chciałam zamanifestować swoje poglądy. Fajny, wykształcony facet a jadą po nim tylko dlatego, że jest gejem. Jakby cokolwiek miało to wspólnego z polityką czy inteligencją, no cóż... Mimo wszystko fajnie, że Partia Palikota jest na takim mocnym %, nie spodziewałam się, że będzie nas głosujących na PR aż tylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×