Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adonis cudnych Pań

wice,żarty i kawały

Polecane posty

Gość Pierożkowa
Coś ci sie takiego pokazało jak piszesz wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
po prawej stronie na pasku przy dacie masz taka strzałkę naciśnij na nią i nie masz tak tego znaczku Aresa , bo ja mam tez tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
A jakiego Windowsa masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prawej stronie na pasku przy dacie masz taka strzałkę naciśnij na nią i nie masz tak tego znaczku Aresa , bo ja mam tez tam----przy dacie? Nie mam daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
ja mam zainstalowany ten Ares i powinno ci równiez wyskoczyc takie okienko jak w tym linku po lewej stronie z napisem Ares

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program Ares 2.1.7.3041 Platforma: Windows Tagi: pobierz, download, ściągnij, freeware, trial Tak mam u góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
na dole oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
A nici śnij sciągnij i co ci sie pokazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
Tak powinno ci sie po pobrabniu tajkie okienko pokazać ja z boku jest pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
Jak bedziesz miał je to tylko póżniej wciskasz na wyszukaj , wpisujesz tytuł np. filmu jaki bys chciał sciągnąć niekiedy nie ma takich jakich chcesz , ale za parę dni mozesz sprawdzić znów i ściągasz sobie jak jest . Jeszcze pokazuje ci się lista w jakim języku sa filmy i szukasz sobie np. czy nie ma w polskim języku , naciskasz na ten link i na transferach pokaze ci się że ładuje i jaki ci czas pozostał do końca ładowania czy sciągniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
Co ci się o sporcie pokazało? nie moge tego znów sciagac jak mam to zainstalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
Jak ci się ściągało to co ci sie pokazało najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po lewej na dole mi się takie info pokazało o sporcie .Teraz czy ściągać ten program co mówiłem Silver...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
Ja takiego czegoś nie miałam ściągnełam normalnie Aresa jak każdy inny program, teraz całkiem zgłupiałam . Ale czytałam teraz o tym progranie to on pomaga w ściąganiu plików Kopiuje ci z googli co to jest Silverlight jest dodatkiem umożliwiającym odtwarzanie i przeglądanie materiałów stworzonych za pomocą technologii Microsoft Silverlight. Silverlight jest przeznaczoną do zastosowań internetowych technologią prezentacji, która z założenia ma działać na różnorodnych platformach systemowych. Technologia ta pozwala na tworzenie bogatych, atrakcyjnych wizualnie interfejsów użytkownika, które mogą pracować w dowolnym środowisku - w przeglądarkach internetowych, na różnych urządzeniach i w różnych systemach operacyjnych. Technologia ta ma w zamierzeniu stanowić alternatywę dla Adobe Flash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
to rób jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
Powiem Ci na tyle co ściagałam z Aresa nigdy nie miałam wirusów z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×