Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adonis cudnych Pań

wice,żarty i kawały

Polecane posty

w niemczech jeden komik napisal slownik kobieta - mezczyzna mezczyzna - kobieta ..... ONA tak - nie nie - tak czy moglabym prosic - ja chce bardzo mi przykro - jeszcze tego pozalujesz bycmoze - nie rob jak chcesz - slono za to zaplacisz musimy pogadac - musze sie na kogos pozalic chcialabym nowe firanki - i dywan i meble i lampy i tapety......... kochasz mnie ? - widzialam piekne futro,auto............ nie niejestem zla - jestem wsciekla ty s..synu jak bardzo mnie kochasz - rozwalilam twoje auto ON jestem zmeczony - jestem zmeczony jestem glodny - jestem glodny ladna sukienka - fajne cycki tak twoja fryzura jest ladna - poprzednia byla lepsza moze poszlibysmy do kina ? - chcialbym cie przeleciec dasz sie zaprosic do restauracji ? - chcialbym cie przeleciec moglbym dostac nr twojej komorki ? - chcialbym cie przeleciec moze zatanczymy ? - chcialbym cie przeleciec potrzebujesz masazu ? - chcialbym cie przeleciec nudzi mi sie - chcialbym cie przeleciec kocham cie - chcialbym cie przeleciec ja tez cie kocham - ok powiedzialem to a teraz do lozka co sie z toba dzieje - ok wszystko jasne nici z lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfdgfd
ludzie są idiotami miał być temat z żartami a jest dyskusja idiotów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANEKS DO " PICIA " - Lekarz pije na zdrowie - Matematyk na potęgę - Grabarz na umór - Bankowiec na kredyt - Polarnik na zimno - Aptekarz po kropelce - Filozof po namyśle - Krawiec po naparstku - Fryzjer do lustra - Nurek do dna - Anestezjolog do utraty tchu - Kuba do Jakuba - Jakub do Michała - Tenisiści setami - Kolarze w kółko - Higienista - tylko czystą - Gastryk - żołądkową gorzką - Lunatyk - księżycówkę - Nocny stróż - w ciemno - Ichtiolog - pod śledzika - Piloci - jak leci - Perfekcjonista - raz a dobrze - Kamerzysta - aż mu się film urwie - Mechanik z gwinta - Hydraulik z grubej rury - Medyk sądowy zalewa się w trupa - Wędkarz zalewa robaka - Woźnica wali końską dawkę - Stolarz wali klina - A kierowca PKS nawalony jak pekaes - Żołnierz strzela lufę - Sprzedawca paliw wali w gaz - Stręczyciel upija się w cztery dupy - Rolnik nawala się jak stodoła - Egzorcysta - pije duszkiem - Grabarz - pije na umór - Ksiądz - pije na amen - Laboranci do ujrzenia białych myszek - Ornitolodzy piją na sępa - Pediatrzy - po maluchu! - Pilot - nawala się jak messerschmit - Syndyk - pije do upadłego - Wampir - daje w szyję - Anorektyk - nie zagryza - Astronom aż ujrzy zaćmienia - Członkinie koła gospodyń wiejskich - piją, tańczą i haftują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narkoman trafił do piekła. Otwierają się wrota, a TU całe łany marihuany. Narkoman napalony biegnie I rwie cale naręcza. Nagle słyszy głos diabła: - No i po co rwiesz, jak tam pełno narwane! Patrzy, a TU faktycznie pełno świeżego ziela. Biegnie i zaczyna przerzucać żeby schło. A Tu diabeł: - I po co suszysz, jak już tam ususzone! I rzeczywiście. Narkoman podbiega I zaczyna skręcać skręty. Skręca, skręca, na co diabeł: - I czego skręcasz, jak tam tyle naskręcane! Narkoman patrzy, a TU góry skrętów! Wybiera największego i pyta diabła: - Masz może ogień? A diabeł z uśmiechem: - Byłby ogień - byłby raj! ............................................................................................................ Do lekarza przychodzi nastolatek i drżącym głosem zaczyna: - Panie doktorze, mój przyjaciel przespał się z panienką i teraz boi się, że zaraził się jakąś chorobą weneryczną... - To niech pan ściągnie spodnie - mówi lekarz - i pokaże mi tego przyjaciela. ...................................................................................................... List do NFZ: Nasz dziadek miał ostry atak kolki nerkowej, więc wezwaliśmy pogotowie. Przyjechał zalany w trupa lekarz. Nasikał do szafy, zrobił zastrzyk w wersalkę, posłał wszystkich w trzy diabły i pojechał. A dziadek tak się śmiał, że kolka mu przeszła. Dziękujemy! ........................................................................................................... - Siostro! Po co mówiliście pacjentowi z siódemki, że chcemy mu nogi uciąć?! - A co, uciekł? - Tak! - A pan doktor mówił, że ten jego paraliż to jest nieuleczalny ... ......................................................................................................... Ból w pana lewym kolanie to kwestia wieku - wyjaśnia pacjentowi lekarz. - Bujda - denerwuje się pacjent - drugie kolano tak samo jest stare, a nie boli... ........................................................................................................... U lekarza. - Jak się objawiają pańskie zaniki pamięci? - Notorycznie zapominam, że mam żonę... .......................................................................................................... Ordynator przechodzi korytarzem szpitalnym i nagle słyszy dobiegające z dyżurki pielęgniarek odgłosy libacji. Zaciekawiony zagląda do środka i widzi obłoki dymu papierosowego, kieliszki i rozbawiony personel. - Co to ma znaczyć! Pijaństwo w pracy?! - Jest powód panie profesorze, jest powód - odpowiada jeden z asystentów. - Siostra Krysia nie jest w ciąży... - Aaaaa to i ja się napiję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zajebisty w łóżku. Mógłbym spać całymi dniami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, jeśli kobieta nie ma okresu to twoja wina. Jeśli ma, to też twoja wina. Kobieta jest jak wino. Im starsza tym więcej czasu powinna spędzać w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni rozmnażają się przez podział. Jak się pieniędzmi z żoną nie podzielą - nie ma rozmnażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poseł jadąc samochodem potrącił 2 pieszych na przejściu. Przychodzi do znajomego prokuratora i pyta: - Co z tym zrobimy? Prokurator po chwili odpowiada: - Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki 8 lat za próbę ucieczki z miejsca wypadku. Facet spotyka kolegę idącego o kulach i pyta: - Co ci się stało? - Miałem wypadek samochodowy. - I co, nie możesz chodzić bez kul? - Właściwie to nie wiem. Mój lekarz mówi, że mogę, ale adwokat, że nie... Prawnik wygrał dla polityka bardzo trudny proces. Wysłał mu SMSa: - Prawda zwyciężyła. Polityk natychmiast odpowiedział: - Proszę wnieść apelację! Sędzia do oskarżonego: - Czy przyznaje się pan do winy? - Nie, wysoki sądzie. Mowa mojego obrońcy i zeznania świadków przekonały mnie, że jestem niewinny! Prawnik, inżynier i matematyk zdają test. Zaczyna inżynier, pytają go: - Ile jest 2+2? Inżynier pomyślał chwilę i powiedział: - 4. Potem zawołano matematyka i zadano mu to samo pytanie. Po chwili zastanowienia odpowiedział: - 4,0. Następnie wezwano prawnika i usłyszał to samo pytanie. Prawnik odpowiedział szybciej niż matematyk: - A ile chcecie, żeby było? Włamywacz skarży się koledze po fachu: - Ale miałem pecha. Wczoraj włamałem się do domu prawnika, a on mnie nakrył. Powiedział, żebym zmykał i więcej się nie pokazywał. - No to jednak miałeś szczęście! - Szczęście? Policzył sobie 400 zł za poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka żali się przyjaciółce: - Już trzy miesiące piję tą hennę, a włosy mi nie ciemnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- A może napijemy się herbaty? - zaproponowali gospodarze. - Nie! Pijmy dalej to, co do tej pory! - głośno zaprotestowali goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracowni Marii Skłodowskiej Curie było mniej chemikaliów niż w kosmetyczce przeciętnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwaj kumple oglądają wyścig Formuły 1 w W. Trochę popili i przysnęli. Nagle jeden się budzi i szturcha drugiego - Patrz, Benedykt XVI. - A Kubica który? ==================================== Lekarz pyta pacjenta: - Czy prześladują pana sny erotyczne? - Dlaczego zaraz prześladują... =================================== Żona mówi do męża: - Piszą, że woda podrożała... Mąż: - O, wreszcie i abstynentom dobrali się do dupy! ==================================== Przychodzi pacjentka do lekarza: - Panie doktorze, kiepsko się czuję, pewnie to grypa. - Lekarz ją zbadał i mówi: - Taaa, grypa, ósmy tydzień. ===================================== Mówi gospodyni do gospodarza: - Popatrz, mężu, ta kura smutna. Może by ją tak wziąć na rosół, co? - Sądzisz, że to ją rozweseli? ===================================== Pijak pyta barmana: - Jaka jest różnica między koniem a koniakiem? - Taka sama jak między rumem a rumakiem. ======================================= Do szkoły jazdy przychodzi staruszek: - Chciałem zapisać się na kurs prowadzenia autobusów. - Nie za późno? - Nie, byłem u lekarza na badaniach, żeby sobie przedłużyć prawo jazdy na moje auto. I on mi powiedział, że w tym wieku to najlepiej autobusem. ======================================== Starszy, głuchawy pan z zadowoloną miną pyta lekarza: - Jak pan powiedział, doktorze? Wyglądam jak arystokrata? - Nie. Powiedziałem, że wygląda to na raka prostaty. ========================================= Młoda dziewczyna prowadzi wózek z niemowlakiem. Spotyka dawno niewidzianą znajomą. Ta od razu zagląda do wózka i zagaduje: - A gu, gu, gu, jaki wspaniały dzidziuś, no normalnie podobny do twojego męża jak dwie krople wody! - Hm... Chora sąsiadka poprosiła mnie, żeby wyjść z jej dzieckiem na spacer.... =========================================== Córka arystokraty mówi do ojca: - Chcę wyjść za kierowcę walca, tato. - No cóż, ja nie będę ci stawał na drodze. =========================================== Wróciłam wcześniej z pracy i postanowiłam wziąć relaksującą kąpiel. Do mieszkania wszedł mój mąż i zaczął mówić: Kochanie, niech cię tylko złapię, to przez tydzień z łóżka nie wyjdziemy". Odpowiedziałam, że już doczekać się nie mogę i zaraz wychodzę z wanny. Nagle usłyszałam: Skarbie, muszę kończyć, zadzwonię później". ================================================ Dwóch dżentelmenów na przyjęciu: - Tamta brunetka w zielonej sukni - mówi wolno jeden, upijając łyk z kielicha trzymanego w ręku - jest wyjątkowo szkaradna... - Hmmm - odpowiada drugi i także wolno wypija łyk - tak się składa, że to moja żona... Pierwszy upija kolejny łyk: - Ale w porównaniu z moją żoną jest piękna... ================================================= Lekarz zastanawia się, jak delikatnie powiedzieć pacjentce, że ma dużą nadwagę. W końcu mówi: - Według mojej tabeli, przy tej tuszy, powinna mieć pani 4 metry i 30 centymetrów wzrostu... ==================================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie choroby pochodzą od stresu. Tylko weneryczne wywodzą się z zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki i koledzy, Szanowni Rówieśnicy ! Grozi nam spisek! To dzieje się TU i teraz w naszym kraju !! Czy zauważyliście, że każdego dnia schody stają się oraz bardziej strome ? Codzienne zakupy są coraz cięższe i odległości do pokonania coraz dłuższe ? Wczoraj rano jak zwykle wyszedłem z domu po bułki i zdumiałem się jak wydłużyła się moja ulica Grawitacja ziemska też uległa zmianie w ostatnich 30 latach, czuję to szczególnie podczas wstawania A i ludzie ostatnio mają mniej szacunku, szczególnie ci młodzi, którzy cały czas coś szepcą. Jak ich prosisz aby mówili głośniej, to szeroko poruszają ustami. Co oni sobie myślą! Że czytam z ust ? Oni są, jak oceniam, znacznie ode mnie młodsi, ale z drugiej strony ludzie w moim wieku wyglądają znacznie starzej. Niedawno spotkałem znajomą, która znacznie bardziej niż ja postarzała się, gdyż w ogóle mnie nie poznała. Ja przecież Sam nadal mogę swoje odbicie rozpoznać w lustrze. W każdym razie i lustra to już nie te co były kiedyś. Ponadto ludzie jeżdżą tak szybko !!! Człowiek po prostu ryzykuje za wiele, szczególnie jadąc autostradą. Wszyscy za tobą nagle hamują i coś gestykulują, widzę to wszystko w lusterku. Muszą po prostu mieć strasznie zdarte hamulce! Także producenci odzieży nie są obecnie już poważni, dlaczego rozmiary 36 lub 38 oznaczają teraz jako 48 lub 50 ? Myślą, że tego nikt nie zauważy ? Tak samo niepoważni są obecni producenci aut, myślą pewnie, że ja wierzę w to co widzę na liczniku HA ! HA ! Dobrze, że nigdy nie robiłem sobie problemu z liczb. Kogo oni chcą właściwie oszukać ? Niedawno chciałem o tym wszystkim kogoś powiadomić i stwierdziłem, że Telekomunikacja też uczestniczy w tym wielkim spisku, wydali książkę telefoniczną z tak małym pismem, że nikt nie znajdzie numeru telefonu ! Wszystko co mogę w tej sprawie zrobić to wysłać to ostrzeżenie: Wszyscy jesteśmy zagrożeni!!!! Proszę wyślij to ostrzeżenie możliwie do wielu znajomych abyśmy mogli zatrzymać ten spisek!!! P.S. wysyłam to w większej czcionce, ponieważ z pismem w moim komputerze też coś się popieprzyło - jest mniejsze niż kiedyś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Coś taki markotny, Winicjusz? - Brygida mnie rzuciła... - Czemu?! - Braliśmy razem prysznic i Brydzia zamruczała: "Zrób mi teraz coś strasznego...". - A ty co? - Co, co... Psiknąłem jej szamponem w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Córuś, zakochałaś się? 5 łyżek cukru wsypałaś... - Lubię słodką herbatę. - Wsypałaś 5 łyżek STOŁOWYCH! - Lubię BARDZO słodką herbatę... - To czemu wsypałaś ten cukier do zupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAGADKA :P Ojciec Marii ma 5 córek. Oto ich imiona: - Nana - Nene - Nini - Nono Pytanie brzmi... Jak ma na imię piąta córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiają bajkowe królewny: - Ty, Śnieżka, co ciebie trzyma z tymi małymi kurduplami? - A wiesz, bo oni nie wszędzie są tacy mali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam, Malwina, nowego? - W ciąży jestem. - O ja pierdziu! To już piąte? - Tak. - Kto ojcem? - Jak to kto? Zenon. Jak całej czwórki... - Wyjdziesz za niego wreszcie? - Nie. - Czemu?! - Nie podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiera, dlaczego ty sobie nie ogolisz cipusi?! - Anton, przy twojej pensji to jedyne futro, na jakie mogę sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawiając seks jesteś w stanie spalić tyle samo kalorii, co po przebiegnięciu 8 kilometrów. Heh, ciekawe kto jest w stanie przebiec 8 kilometrów w 30 sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś wchodzi do baru, podchodzi do barmana i mówi: „Barman, załóżmy się. Stawiam 300 dolarów, że uda mi się naszczać do tamtej szklanki i nie uronić ani kropli. Barman patrzy na szklankę. Stoi jakieś 3 metry stąd. Patrzy i mówi: „Mówisz, że stawiasz 300 dolarów, że naszczasz stojąc tutaj do tamtej szklanki i nie uronisz ani kropli? Klient patrzy na niego i mówi: „Właśnie tak. Barman mówi: „Umowa stoi. Koleś na to: „Do roboty. Wyciąga swój interes. Myśli o szklance. Myśli o szklance. Myśli o fiucie. Fiut, szklanka, fiut, szklanka, fiut, szklanka, fiut, szklanka. I wtedy wypuszcza strumień. Szcza po całym barze. Szcza na ladę. Szcza na stołki, na podłogę, na telefon. Na barmana! Szcza wszędzie z wyjątkiem yebanej szklanki! Barman się śmieje. Jest bogatszy o 300 dolarów. Szczyny ciekną mu po twarzy. Mówi: „Ty poyebany idioto! Nalałeś wszędzie z wyjątkiem szklanki! Wisisz mi 300 dolarów, puta. Koleś na to: Daj mi chwilkę. Odchodzi od lady. Paru facetów gra tam w bilard. Podchodzi do nich. Wraca do lady. Mówi: Masz. 300 dolarów. Barman na to: Czego się cieszysz? Straciłeś 300 dolarów, idioto! Koleś mówi: Widzisz tamtych facetów? Założyłem się o 500 dolarów z każdym, że naszczam ci na ladę, na podłogę, na telefon i naszczam na ciebie, a ty nie tylko się nie wkurzysz, ale jeszcze będziesz się z tego cieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahahahahahhahahhahahhahahhahahahhahahhahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atak odstępuję Ci ten temat,brykam na stałe do reala.Czasem wpadnę co tu napichciłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×