Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adonis cudnych Pań

wice,żarty i kawały

Polecane posty

Gość Pierożkowa
Dla tych którzy nie widzą: W Katowicach jest osiedle "Gwiazdy" - są to bloki 25cio pietrowe w kształcie gwiazdy. Wiecie czemu na osiedlu "Gwiazdy" mieszkania od 7go piętra wzwyż są tańsze?... bo tam już widać Sosnowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
Mówi Warszawiak do Ślązaka: - I co wy macie na tym Śląsku? Brud, syf, górniole, nawet Katowice mają w herbie jakieś młoty! - A wy co macie w herbie?! Pół dorsz - pół babka! Ani się najeść ani podupczyć! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierożkowa
Kaszub, Warszawiak i Ślązak pojechali do Egiptu. Siedzą w łódce na środku morza i łowią ryby. W pewnym momencie wyłowili jakąś lampę. Na niej była pieczęć więc ją przełamali. Wtedy wyleciał z tej lampy Dżin. - Dziękuję wam, że mnie uwolniliście. W nagrodę spełnię każdemu po jednym życzeniu. Pierwszy był Kaszub: - Ja lubię Kaszuby, więc spraw żeby woda w każdym jeziorze była czysta, żeby odwiedzało nas dużo turystów i żeby byli bogaci. - Trochę nudne życzenie ale je spełnię. Później był Warszawiak: - Odgrodź Warszawę takim murem, żeby mi tam żadne wieśniaki się nie dostały. - Dobra spełnię to życzenie. Następny był Ślązak: - Opowiedz mi coś jeszcze o tym murze. Na to Dżin: - Wysoki na trzy metry, gruby na metr, no spoko, że mysz się nie prześliźnie. - Dobra to teraz nalej tam wody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SĘDZIA: Czy przyznaje się pani do zabicia męża? OSKARŻONA: Zabicia? To była raczej eutanazja, akt łaski. Od wielu miesięcy obserwowałam jak mój mąż, całymi dniami, objadając się, wegetuje przed telewizorem, a tego wieczoru, podczas transmisji meczu, wyraźnie poprosił, a nawet krzyczał, bym mu pomogła. SĘDZIA: A co konkretnie powiedział? OSKARŻONA: Strzelaj, kurwa, strzelaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemiec, Francuz i Żyd mieli za zadanie uprasować koszulę, zjeść bochenek chleba i wydymać kobitkę. Wszystko w 7 minut. Pierwszy wyszedł Niemiec. Zaczął prasować koszulę. Uprasował, ale czasu wystarczyło mu zaledwie na kilka kęsów chleba. Francuz zdążył wydymać kobitkę i zjeść połowę bochenka. Żyd kazał kobicie prasować koszulę, a dymając ją od tyłu, zjadł spokojnie chlebek. 7 minut wystarczyło i wygrał! Na konferencji prasowej Niemiec powiedział: - U nas na pierwszym miejscu liczy się praca, później jedzenie.Jak zostanie trochę czasu, to się zabawiamy. - Dla nas ważna jest zabawa - oświadczył Francuz. Potem należy pojeść frykasów a na końcu popracować. Żyd zaś wyznał: - U nas jest takie powiedzenie: jeśli nie wydymasz tego, co na ciebie pracuje, to jeść nie będziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie ten wpis!!!!!!!!!!!!!!!!
......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chirurg z Izraela mówi: "U nas medycyna jest tak zaawansowana, ze jesteśmy w stanie obciąć facetowi jaja, przeszczepić drugiemu i juz po 6-ciu tygodniach będzie biegać w poszukiwaniu pracy" Chirurg z Niemiec mówi na to: "Chwale bardzo za takie osiągnięcia, ale to i tak mało. U nas jesteśmy w stanie wyciąć komuś polowe mózgu, przeszczepić drugiej osobie i juz po 4-ech tygodniach będzie latać w poszukiwaniu pracy" Rosyjski chirurg włącza sie: "Panowie! Niewątpliwie są to osiągnięcia, ale nie ma co ich równać z naszymi! Jesteśmy w stanie wyciąć polowe serca człowiekowi, przeszczepić drugiemu i juz po 2-och tygodniach będzie biegać jak nowonarodzony w poszukiwaniu pracy" Polski Chirurg na to: "Panowie, wasze badania i osiągnięcia są godne podziwu, ale jakaż to pomoc dla jednego człowieka? U nas w Polsce jak 5 lat temu zgarnęliśmy jednego faceta bez jaj, bez mózgu i bez serca, zrobiliśmy z niego premiera to teraz cały kraj szuka pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zostałes sam jak palec
P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychol nencjan,
spiertalaj psycholu yebany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracamy a nie zwracamy. Pozdrawiam. Wpada grzybek w occie do żołądka, rozejrzał się, zobaczył wolne miejsce koło dwunastnicy, więc się położył i śpi. Za chwilę wpada ogóreczek, zobaczył wolne miejsce koło grzybka, więc też się położył i usnął. W chwilę potem śledzik w towarzystwie zimnych nóżek również wpadli, przytulili się do siebie i śpią. Po chwili z wielkim chlupotem wlewa się seta wódki, rozejrzała się mętnym wzrokiem i pyta: - Co jest!? Chłopaki? Tam na górze taka impreza, a wy się tu wylegujecie!? Wracamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg chciał się dowiedzieć, co słychać na Ziemi Wszyscy aniołowie byli zajęci, więc wysłał jednego z archaniołów naZiemię Po telewizor.... Wrócił anioł z 60-CIO calową plazmą. Bóg usiadł w fotelu, wziął pilota do ręki I ogląda. Na pierwszym kanale pokazane było jak kobieta rodzi.Lekarze robią co mogą (znieczulenie itp.), ona krzyczy, krew sięleje. Bóg zawołał Św. Piotra I pyta: Piotrze, co to jest? Sam Panie powiedziałeś: "W bólu będziesz rodziła..." Na co Bóg odrzekł: Ale ja... Tylko żartowałem... Więc Bóg przełączył na inny kanał, na którym pokazany był górnikpracujący w kopalni, umorusany do stóp Po czubek nosa, cały spocony. A to, co to jest? - zapytał Wszechmogący. Jak to co? Przecież Sam Panie powiedziałeś: "W pocie czoła chleb zdobywać będzieszodrzekł Piotr. Ale przecież ja żartowałem... - odrzekł Pan. Następny program ukazywał katedrę całą w złocie I marmurze. Przed katedrą kilkanaście mercedesów klasy S, a w każdymz nich biskup gruby jak prosię. A to... Kto to jest? - z coraz większym zaciekawieniem wypytywałBóg. A to Panie są ci, którzy wiedzieli, że żartowałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zostałes sam jak palec
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zostałes sam jak palec
Jestem yebnięty PAPIEROWYM WORKIEM :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminadeI
Słownik 1. Alkohol - kosmetyk zażywany doustnie. Zażyty w odpowiedniej dawce powoduje zdecydowana poprawę urody otoczenia. 2. Apatia - stosunek do stosunku po stosunku 3. Bałagan - przestrzeń zaaranżowana alternatywnie 4. Ból głowy - szeroko stosowana przez kobiety metoda antykoncepcji 5. Ciąża - inaczej zemsta dyrygenta - nie chciała grac na flecie, to musi dźwigać bęben 6. Czat - program konwersacyjny, w którym 40-letni parchaty facio udaje sexy blondynkę 7. Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć ci "spie**alaj", w taki sposób, ze czujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą 8. Gola baba - kobieta niespełna ubrania, kusząca swym powabem (jednym bądź wieloma) lub wręcz przeciwnie. 9. Harcerz - dziecko ubrane jak kretyn, pod przywództwem kretyna ubranego jak dziecko. 10. Internacjonalizm - miłość francuska polskiego anglisty z włoską germanistka na szwedzkiej amerykance w hiszpańskim hotelu 11. Idiota - osoba inteligentna w sposób alternatywny 12. Kłamstwo - najszczersza kobieca prawda 13. Kanibale - ludzie dobierający sobie przyjaciół według smaku. 14. Kac - suszenie po zalaniu. 15. Monogamia - represjonowana poligamia. 16. Młotek - kinetyczno-pneumatyczny autopotęgator mocy z naprowadzaniem trzonkowym. 17. Niepewność - dwóch facetów wchodzi do ubikacji, jeden rozpina rozporek, a drugi zaczyna malować usta 18. Nic - pól litra na dwóch. 19. Nudziarz - człowiek, który mówi, gdy ja właśnie chce mówić. 20. obrzydliwość - chcesz ucałować babcię na pożegnanie, a ona wysuwa język. 21. Optymista - niedoinformowany pesymista. 22. Praca grupowa - rodzaj pracy , który ułatwia zwalanie winy na inne osoby. 23. Pesymista - optymista z bagażem doświadczeń . 24. Prawda - przekonywująco powiedziane kłamstwo. 25. Piękno - ulotne zjawisko mijające zwykle po wytrzeźwieniu. 26. Ręka - kostno-mieśniowy wysięgnik żurawiowy, chwytny i mobilny we wszystkich płaszczyznach. Zastosowanie różnorodne. U samców w liczbie pojedynczej zastosowanie szersze. 27. Rozwód - słowo wywodzące się z łaciny. Oznacza wyrwanie genitali przez portfel. 28. Samochód - urządzenie mechaniczne służące do przemieszczania się w przestrzeni, a także jako wspomagacz samczy podczas okresu godowego. W rękach samic śmiertelna bron. 29. Sedes - siedzenie dla mających gówno do roboty. 30. Sumienie - to ten cichy głosik, który szepce, ze ktoś patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))))))))))))
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))))))))))))
:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza a lekarz..... też baba! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A A A A A A A A A A A A A A A
Mameja.--debilu w którym miejscu trzeba się śmiać!!!!!!!!!!:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×