Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adonis cudnych Pań

wice,żarty i kawały

Polecane posty

Gość gościówa1
Rozmowa dwóch szefów: - Dlaczego twoi pracownicy są zawsze tak punktualni? - Prosty trick! 30 pracowników a tylko 20 miejsc na parkingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa1
- Chcę rozmawiać z dyrektorem! - Dyrektora nie ma. - Przecież przed chwilą widziałem go w oknie? - Dyrektor też pana widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa1
Prezes poważnej firmy miał wygłosić ważny referat na konferencji, na której zebrali się przedstawiciele całej branży. Kiedy wrócił z imprezy do biura, dyszał z wściekłości. - Po jaką cholerę napisałaś mi godzinne przemówienie?! - wrzasnął na swoją sekretarkę. Połowa ludzi wyszła z sali zanim skończyłem. - Ależ panie prezesie, napisałam referat trwający 20 minut. No i dołączyłam dwie kopie na wszelki wypadek, tak jak pan kazał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa1
Co robi Japończyk, gdy chce otrzymać podwyżkę? - Pracuje jeszcze lepiej niż dotychczas. - A co robi Polak, gdy chce dostać podwyżkę? - Strajkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa1
Na terenie zakładu dyrektor spotyka pracowników, którzy pchają w trójkę pusty wózek. - Czy musicie w trójkę pchać ten wózek? - Tak Panie dyrektorze, bo ten czwarty jest na chorobowym. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7 - Kochanie, marzy mi się, żeby założyć na plażę coś takiego, co sprawiłoby, że wszyscy by osłupieli. - Może załóż łyżwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa1
Baba powinna być - cysta, cycata i cudza. Facet musi być - łogolony, łobcy i ogoniasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahoj hezkie holki
Na misjionarza - pomodlić się mogę Na_jeźdzca - usługa napadnięcia na coś Na pieska - prawdziwy przyjaciel W łyżeczkę - zawsze wyważony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet kupił sobie najnowszy model Ferrari. Z łokciem za oknem pomyka sobie po szosie, aż wreszcie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym. Obok niego, pyrkoczącym chaotycznie motorowerkiem, zatrzymał się chłop w słomkowym kapeluszu i połatanych portkach. Chłopek z podziwem oglądając bolida zagaja do szofera: - Uuu.. panie!... Pikna fura!.. Pewnie szybka jak szatan, co? - Taa.. popatrz pan na ten zegar - 380 km/h poleci! Chłopek zaciekawiony ściągnął kapelusz i zagląda do szoferki: - Fiu.. fiu!... Zegarów tu jak na kombajnie... - Co tam kombajn! Popatrz pan jakie ten wóz ma przyspieszenie!... Nie wdając się w dalszą dyskusję facet wyrwał do przodu paląc opony. Na liczniku migają cyferki 100..150..180..240.., gościu zwolnił do 200, patrzy w lusterko, a za nim pomyka jakiś malutki punkcik, z każdą chwilą coraz większy. Nagle coś ze świstem przeleciało obok Ferrari i zaczęło znikać w perspektywie drogi. Facet nie namyślając się wiele, wdepnął gaz do dechy i leci 220..240..280...320.. aż wyprzedził znikający punkt. Znów zwolnił do 200 i z niepokojem zerka w lusterko - i znowu widzi - malutki punkcik zbliżający się błyskawicznie. Facet zaciekawiony zatrzymał się na poboczu i czeka. Coś przeleciało obok tak szybko, że zobaczył tylko smugę cienia, a kiedy zmieniło się w punkcik zaczęło wracać. Przeleciało obok, a w lusterku widać że znowu leci w stronę Ferrari, aż wyrżnęło z hukiem w tylny zderzak. Szofer wyskoczył z wozu i w****iony leci oglądać szkody. Z ziemi podnosi się mocno potłuczony chłop, z rozwianym włosem, uśmiechem za uszami, i z obłędem w oku. Kierowca Ferrari mocno wystraszony, macając chłopka po ramionach, zagaja: - Nic się panu nie stało? Może w czymś pomóc? Wezwę pogotowie! - Nieee.. nie trzeba, tylko szelki byś mi pan zdjął ze swojego lusterka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, czy to pralnia? Pralnia? !!Sralnia!! To Ministerstwo Kultury kootasie jeb any!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Tato! Tato! - wołają dzieci. - Czy możemy sprzedać trochę twoich butelek po wódce i piwie i kupić za nie chleb? - Jasne?. Ech? - rozrzewnił się ojciec. - Co wy byście dzieci jadły, gdyby nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek pokazuje małemu Donaldowi album z czasów młodości. - Popatrz Doniu, tutaj byłem w wojsku. Donald pyta: - A kim jest ten pan z wąsami? - To był bardzo, ale to bardzo zły człowiek, wnusiu. - A dlaczego dziadziu trzymasz wyprostowaną prawą rękę w jego kierunku? Na to dziadek: - Krzyczę do niego: Hejże hola! Zatrzymaj się bardzo zły człowieku!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dlaczego student jest podobny do psa? - Bo jak mu się zada pytanie, to tak mądrze patrzy?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka opowiada pewnemu chłopakowi: - Spotkasz wspaniałą dziewczynę, piękną studentkę medycyny, która ciebie pozna tak dobrze, jak ty sam siebie nie znasz. Widzę cię obnażonego przed nią, leżącego na białym prześcieradle, a ona się nad Tobą pochyla?. - A gdzie to się dzieje? I kiedy? - Pierwsza połowa przyszłego roku. Ćwiczenia z anatomii. W prosektorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Panie kelner, dlaczego w menu zupa pomidorowa jest za 1, 2 i po 3 złote? - Za 1zł podajemy talerz, za 2zł wlewamy do niego zupę, a za trzy złote to podajemy nawet łyżkę! ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biskup przyjechał na wizytację do pewnej parafii. Przy okazji odwiedził także szkołę specjalną. Spotkał się z dziećmi i zaczął je wypytywać, kim chcą zostać, gdy dorosną. Padają różne odpowiedzi. Jedni mówią, że piosenkarzami, inni aktorami itp?. Przyszła kolej na Jasia. - A ty, kim chciałbyś zostać? - Ja chciałbym zostać biskupem - Ale wiesz, to wtedy trzeba do takiej specjalnej szkoły chodzić - tłumaczy mu biskup. - No przecież chodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz pyta na lekcji religii: - Czy wiecie kim był Zachariasz? - Ja wiem! - zgłasza się Jasio - Był kolejarzem! - Dlaczego tak sądzisz? - Bo wczoraj na kazaniu ksiądz powiedział: -A teraz przyszła kolej na Zachariasza?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatry. Mgła jak mleko. Przy szlaku siedzi baca z turystą. Ćmią fajeczkę i papierosa: - Oj baco baco?. - Łoj turysto turysto? - Oj lubicie wy owieczki, panie baco, lubicie? - Łoj, odwalcie się! Nie trza było leźć w góry w tym kożuchu, panie turysto?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Źle jest z pamięcią mojej żony - skarży się starszy pan. - Wszystko zapomina? - Gorzej! Wszystko pamięta! - Panie doktorze - mówi facet - wydaje mi się, że powinienem nosić okulary. - Na pewno, proszę pana, bo tutaj jest bank. Kobieta kupuje w aptece duży zestaw środków odchudzających. - Jak pani sądzi, ile stracę? - pyta farmaceutkę. - Około tysiąca złotych. Przychodzi lekarz do pacjenta i mówi: - Wszystko jest dobrze, operacja się udała. Tylko nie rozumiem, dlaczego przed operacją bił pan, kopał i wyzywał pielęgniarki? A pacjent na to: - Panie, ja tu miałem tylko okna umyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wiesz? Z takimi umiejętnościami w pracach remontowych to robotę w Niemczech byś znalazł od razu! - Tak, wszystko się zgadza, ale trzeba choć trochę znać język. - Widzisz, jakie to czasy nastały? Jak Babcię w czasie wojny brali na roboty, to nie pytali czy zna język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzi nietrzeźwy gość do baru i od progu woła: - Drinki dla każdego, łącznie z barmanem! Goście rzucają się do baru. Kiedy jest już po wszystkim, barman mówi: - To będzie 100 zł. - Nie mam tyle. Barman obił mu gębę i wyrzucił za drzwi. Następnego dnia, ta sama sytuacja, gość zamawia drinki dla wszystkich, w tym dla barmana, nie płaci rachunku, dostaje w pysk i wylatuje za drzwi. Trzeciego dnia to samo. Dzień czwarty, gość wchodzi i z miejsca: - Drinki dla wszystkich! Barman z przekąsem: - A co z drinkiem dla mnie? - Ty nie dostaniesz, bo jak wypijesz, to stajesz się agresywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tramwaju do grupy skinów podchodzi kontroler - Bilety do kontroli. - Spadaj! - krzyczą skini. Kontroler rezygnuje i podchodzi do starszego pana: - Poproszę bilet do kontroli. - Nie słyszał pan, co koledzy powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dlaczego Polska musi płacić za gaz więcej niż Europa Zachodnia? Putin: - Polska czy Ukraina otrzymuje gaz dużo szybciej od Europy: to znaczy, jest on o wiele świeższy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi Polak do sklepu w Anglii i mówi: - Poproszę piłkę. - What? - Piłkę! - What? - David Beckham. - Aaa, football. - Tak, tak, piłka. No dobra, to niech się pan teraz skupi. - Okey. - Do metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Do prezesa Jarosława zgłosiło się kilku młodych ludzi w harcerskich strojach. - Przychodzimy z propozycją postawienia pomnika śp. Prezydentowi z małżonką przed Pałacem, w miejscu, gdzie nasi koledzy postawili krzyż zaraz po katastrofie. Co Pan na to? - Dobrze wiecie, że ja jestem za od samego początku! -- Wiemy, dlatego przychodzimy bezpośrednio do Pana. - Tylko, że władze miasta nie są przychylne do tej lokalizacji! - Nam pozwolą - dorzucił drugi z te grupy - mamy swoje sposoby! - Na kiedy planujecie zakończenie prac? - Do końca roku powinien stanąć! - Jakiej wielkości będzie ten pomnik? - Wszystko zależy od tego, jak obfite opady śniegu będą przed Bożym Narodzeniem w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Co łączy oficjalnie Jarosława Kaczyńskiego z ojcem Rydzykiem? - Celibat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Kto zostałby pochowany na Wawelu, gdyby Tupolewem lecieli obaj bracia Kaczyńscy? - Pilot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×