Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małaem

Wypowiedzenie a umowa na rok czasu.

Polecane posty

Gość Małaem

Przez pierwszy miesiąc próbny było świetnie w pracy dlatego byłam szczęśliwa, gdy zaproponowano mi umowę na rok czasu na caly etat. Niestety w dniu dzisiejszym mija miesiąc i tydzień od podpisania umowy a ja coraz intensywniej rozmyślam o rezygnacji z pracy. Nie mogę wytrzymać z szefem.. Okropny cham i kłamie prosto w oczy. Ośmiesza mnie przed innymi pracownikami ( jestem najmłodsza z całej załogi) oczywiście nie mówiąc nawet trochę prawdy. Nie mam siły dłużej się męczyć. Czy dwutygodniowy okres wypowiedzenia obejmuje też mnie czy tylko pracodawcę? Nie mam możliwości powiedzieć:zwalniam się i wyjść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
musisz sprawdzic na umowie jaki okres wypowiedzenia cie obowiazuje, ale jest to zazwyczaj 2tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małaem
Ale czy mam możliwość zwolnienia się bez okresu wypowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam szukac pracy
jesli masz klauzule o 2tyg okresie wypowiedzenia to skladasz wypowiedzenie i biegnie Ci np. jesli zlozysz w pon to umowa rozwiaze sie 5listopada. Mozesz tez zlozyc wypowiedzenie i poprosic o urlop bezplatny na okres pozostaly do konca albo rozstac sie za porozumieniem stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfgdfd
Ale jeśli złożę wypowiedzenie w poniedziałek lub gdy rozejdziemy się za porozumieniem stron w trybie natychmiastowym to może być taka możliwość, że mi nie zapłaci za te dwa tyg co już przepracowałam w tym miesiącu ??(oczywiście chodzi o tryb natychmiastowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfgdfd
A te 14dni ma być roboczych czy kalendarzowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam szukac pracy
jesli rozwiazesz umowe za poroz. stron z data poniedzialkowa to za to co juz przepracowalas musi Ci zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×