Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aneczkaa81

niepłodność - proszę o pomoc

Polecane posty

Gość małgosik
popieram! trzeba sie wybrac do specjalisty i kliniki, który na tym się zna! ja jestem po in vitro i naprawdę warto! mojego lekarza mogę polecić wszystkim bez zadnego ALE! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita_k
Za pierwszym razem udał się zabieg in vitro? Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć? Z mężem cały czas się zastanawiamy, bo niestety nie możemy mieć dzieci:( do jakiej kliniki chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosik
w poprzedniej klinice in vitro się nie udało, ale zmieniłam klinikę i mi to na dobre wyszło bo trafiłam do wawy do invicty na 1 wizycie przesiedzieliśmy z męzem u lekarza naprawdę ładne 2,5 godziny! Przeanalizował całe moje poprzednie leczenie, wszystko dokładnie wytłumaczył i skierował jeszcze raz na badania ale nie jakieś tam ogólne(jak poprzedni lekarz), a naprawdę bardzo szczegółowe. Z racji tego że miałam już 35 lat to skierował mnie na badania genetyczne zarodków. Mogę zachwalać tak klinikę w nieskończoność bo faktycznie po leczeniu u nich za pierwszym razem zaszłam w ciążę. No ale każda z nas musi podjąć sama decyzję jaka klinika itp. ja tyle ile mogę to podpowiem ;) jeżeli miałabym się podjąc in vitro jeszcze raz to na bank bym to zrobiła. Jowita, próbujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliettaa
ekstra ze niektórym się udaje :) bardzo trzymam kciuki za takie osoby bo tak jak piszecie dziewczyny, trzeba probowac - in vitro to żadna straszna sprawa! Ja przymierzam się do podjęcia leczenia wiec mam same pozytywne emocje w sobie. Chec posiadania dziecka jest ogromna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosikson
Małgosik jakie ogólne i jakie szczegółowe badania ? Ja byłam ostatnio na pierwszej wizycie w Warszawie w invimedzie i jestem bardzo zadowolona. Też spędzilismy tam sporo czasu i lekarz przeprowadził szczegółowy wyiad ze mną i mężem. Tylko my zaczynamy od poczatku :) Napisz mi proszę dokładnie jaki to szczegółowe badania, chciałąbym je porównać z tym co sama dostałam do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrt
Julietta ile się staracie ? My już 5 miesiecy myslisz ze powinnismy już smigac do kliniki leczenia niepłodności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosik aż miło się czyta taki optymistyczny post! Gratuluje, że Ci w sumie Wam się udało! :) a u kogo się dokładnie leczyłaś, kto Cie prowadził ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka_90
Weeert robiliście badania ?? Czy ze tak powiem na czysto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelca
ja tez swego czasu czekalam, staraliśmy się 6 miesiecy i tłumaczyłam sobie to tak, ze jest to jeszcze za krotki okres żeby dzialac cos z klinika, a teraz? Już mija 1,5 roku i co? Dalej nic ,wiec zaczynamy poszukiwania kliniki i to intensywne. Ja teraz zebym mogla cofnac czas to szybciej za to bym się wziela…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornelca, już trudno, nie ma co rozpamiętywać bo czasu nie cofniesz, pomyśl sobie, że przynajmniej dojrzałaś do pewnej decyzji. Powiedz mi proszę, gdzie szukasz kliniki? Bo ja mogę Ci polecić klinikę Invicta, niedawno sama zaczęłam korzystać z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inainaa
dokładnie, lepiej nie rozpamiętywać ze trzeba było działać wczesniej z kliniką bo teraz nic to nie da. A najlepiej usiąść, poszukac info o klinikach, popytac i udac się na 1 wizyte :) invicta z tego co słyszałam jest dobra klinika i sporo moich znajomych tam się leczy wiec warto jest do nich się przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inainaa korzystałaś z pomocy lekarzy z kliniki Invicta? Bo ja osobiście mogę ci ja polecić! Jeżeli masz jakie pytania, wątpliwości to smiało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabatanka jak cudownie słyszeć, że Ci się udało! Niedawno zaczęłam leczenie u tego samego lekarza i czytając Twój psot od razu jakoś więcej wiary się we mnie zrobiło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inainaa
osobiście jeszcze się nie leczyłam, moja znajoma opowiadała mi o klinice, mówila ze maja naprawdę profesjonalną kadrę lekarska, urodziła zdrową dziewczynkę (a miała problemy ogromne z zajściem w ciążę) więc myślę, że to najlepsza rekomendacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same specjalistki ale muszę was zasmucic chemią i lekami nic nie zdzialacie poniewarz wszystko co nam wciskają ma powodować bezpłodność i przy tym żeby na tym zarobić tylko naturalne substancję są wstanie ci pomóc radze ci równolegle na własną reke próbować naturalnych metod i wtedy sie przekonasz że tylko składniki pochodzące z naturalnego środowiska są w stanie pomóc a ta cała ich syntetyczna inżynieria jest po to by nas zadowolić i nie jestem z KOD nie jestem za PiS nie jestem katolikiem ale wierze w Boga i jego syna Joszua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inainaa dokładnie! Ta rekomendacja mówi sama za siebie! :) a czy Ty tez się tam wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Invicte? Wiele dziewczyn porównuje nawet tu na kafeterii kliniki. I nie wiem czy wypada ona najlepiej, ale fakt jest taki, że każdy ma inne priorytety. Dla mnie najważniejsza jest skuteczność i rzetelna obsługa. Ja podchodze własnie do pierwszej IUI w Invimedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarsal
Zgadzam się, wiele dziewczyn przenosi się z Invicty do Invimedu, co nawet na ovu piszą. Zaletami invimedu są przede wszystkim lekarze. Najlepsi specjaliści w Polsce, każdy ma dużą skuteczność.Ja leczyłam się u nich 2 lata temu i udało nam się za drugim podejściem do IUI :) Zastanawiamy się nad rodzeństwem dla Alki, a że u nas problemem jest nasienie no to niestety inseminacja. Ale to jeszcze do rozważenia, w każdym razie. Gdybyście miały pytania o Invimed służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego niestety inseminacja? Każda metoda o ile skuteczna jest dobra;) W jakim mieście ta klinika i jaki lekarz? Mroziliście swoje zarodki, lub komórki? To jest bardzo dobra opcja, jeśli rozważa się posiadanie większej gromadki;) Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie indziej bedziecie mogły zasięgnąć fachowej porady, jak nie w odpowiedniej klinice? Owszem, są zioła, suplementy diety, a nawet leki bez recepty- jednak w żaden z tych sposobów nie wyleczycie niepłodności. Zwykle nawet jej przyczyny są Wam przecież nieznane! Można tak szukać po omacku, a można iść do specjalisty. Nie ma się czego obawiać, ja długo wahałam się z mężem, a rodziny coraz bardziej naciskały o wnuki. Poszliśmy w tajemnicy i teraz nie żałujemy. Zgadnijcie dlaczego….. Po co tracić czas żadna z nad nie będzie przecież młodsza, a płodność z czasem dodatkowo spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarsal
A tak mi się napisało :) Niechcący :D wybacz mi! My w Poznaniu u Małka a Ty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarakk
Prawda, u nas udalo się dopiero w klinice leczenia niepłodności, za pomocą inseminacji. Cięzkie te wszystkie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliak
Małek to dobry lekarz, ja trafiłam do niego z polecenia od koleżanki. Na początku wydawał mi się chłody, ale to po prostu bardzo konkretny lekarz, odpowiada na wszystkie pytania bardzo rzeczowo i szczegółowo - widać, że zna się na tym co robi. Dodatkowo opiekę miałam kompleksową, jak sugerowałam, że coś jest dla mnie problematyczne jakaś kwestia to wyjaśniał, jesli sami nie moglismy sobie poradzić kierowal np do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy u dr. Wickiewicz w Invimedzie Wrocław , od początku do konca nas prowadziła i w pełni zadowolona byłam z jej podejścia do pacjenta i skuteczności. Także (może to głupie) istotnym dla mnie było, by lekarzem była kobieta, bo łatwiej mi wtedy o zaufanie w tak intymnych kwestiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, też leczę się u dr. Wickiewicz. Jeszcze nie wiem jakie efekty na razie jestem zadowolona, choć stymulacja hormonalna powoli poprawia moje wyniki. Więc jestem dobrej myśli. W każdym razie podoba mi się podejście doktor do pacjenta- jest bardzo ciepła, pomocna, zawsze wszystko wyjaśnia. Wydaje mi się też, że wie co robi, bo zleciła nam od razu na wstępie mnóstwo badań do zrobienia, a więc stara się dotrzeć do przyczyn problemów z płodnością. Będę pisać co dalej. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Wam leczenie niepłodności w specjalistycznej klinice KCM w Jeleniej Górze. Leczyć będą Was fachowcy z dużym doświadczeniem oraz pasją w działaniu. Lecznie może przebiegać metodami laparoskopowymi, jest zatem zupełnie bezpieczne i małoinwazyjne. Lecznie pod okiem lekarzy pana Mikołaja Karmowskiego oraz Artura Kucharskiego. http://www.kcmclinic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dacie radę! Nam sie udało i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. Dziękuje mojemu lekarzowi z Serafin Clinic, a za Was trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam kochane i oby Wam się udało dać nowe życie! w w w .n a p r o c e n t r u m . p l w w w . f c c p . p l w w w . i n s t y t u t - r o d z i n y . p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś z Was słyszała o programie ivf z kd w Invimedzie z gwarancją 3ech zarodków? Zastanawiamy się nad tym, bo niestety nie mam własnych komórek jajowych, no więc nie zdarzy się żaden cud. Chyba przejdziemy się na warsztaty które są niedługo, ale chciałabym zasięgnąc wcześniej opinii innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×