Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aneczkaa81

niepłodność - proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość
mam na sprzedaż ovitrelle. Tanio. Kontakt: haniutekb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczę się naprotechnologicznie od roku. Już na pierwszej wizycie zostaliśmy z mężem gruntownie przebadani. Okazało się, że mam PCO, rozchwiane hormony, chorą trzustkę, endometriozę i niedrożny jajowód. W klinice In Vitro powiedzieliby mi, że jedynym wyjściem jest zapłodnienie pozaustrojowe. Na szczęście trafiliśmy do Instytutu Rodziny - tam po kolei zaradzili wszystkim moim problemom (operacyjne bądź farmakologicznie). Wyniki męża - ciężka oligozoospermia - także klasyfikowałby go tylko na In Vitro. Lekarze Napro odkryli jednak, że przyczyną tak słabego nasienia były żylaki powrózka nasiennego. Po ich operacyjnym usunięciu i dodatkowej suplementacji zarówno hormonalnej (clostilbegyt/letrozol) jak i witaminowej (l-karnityna, astaksantyna, koenzym q10, witamina E) wyniki znacznie się poprawiły. Polecam opinie innych par ze strony www.naproinfo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania19874
Jeśli chodzi o niepłodność to moim zdaniem nie ma co rozgadywać się na forach tylko trzeba wybrać się na wizytę do specjalistów. Zajrzyjcie koniecznie na stronę http://gameta.pl/ i zapoznajcie się z ich ofertą. To klinika, która ma filie w Łodzi, Gdyni i Kielcach. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Myślę, że niesłusznie przeciwstawia się naprotechnologię in vitro.Naprotechnologia służy do diagnozy i leczenia zaburzeń płodności.A jeśli są takie, których się nie da wyleczyć, pozostaje już tylko in vitro.Jednak warto spróbować wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie za to co napiszę zaraz mnie zlinczujecie. Długo zastanawiałam się, czy dzielić się taką informacją, ale pomyślałam, że komuś może się Moja przyjaciółka bardzo długo nie mogła zajść w ciążę. Starali się z mężem ok 8 lat. Wypróbowali chyba wszystkie dostępne na rynku metody, tym bardziej, że było ich na to stać. Nie wiem jak to się dokładnie stało, ale pewnego dnia ta moja przyjaciółka trafiła do jakiejś kobiety, szeptuchy. Ta kobieta jej pomogła, po 10 miesiącach zaszła w tą ciążę, a później jeszcze pomogła jej, żeby donosiła. Ale niestety z tego co wiem, nie jest w stanie pomóc każdemu. Jedna nasza znajoma pojechała do niej z tym samym problemem i ona jej powiedziała, że nie jest w stanie jej pomóc i nie będzie jej naciągać i dawać złudnych nadziei. Jakoś to wcześniej sprawdza, czuje, trudno powiedzieć. Ja na własne oczy widziałam efekty jej pracy, dlatego o tym piszę. Jeśli komuś się przyda, to się cieszę. Jeśli ktoś uważa to za bzdury, to niech to zostawi dla siebie. www.szeptucha-wrozka.pl o ile nie pomyliłam adresu. Robi też inne rzeczy, ale ciągle nie mam odwagi się wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli już mowa o naprotechnologii..to nam pomogła. , używałam komputera cyklu - cyclotestu. Poznałam doskonale swój cykl i za miesiąc zostaniemy rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki model konkretnie posiadasz? 2plus? myway?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej byłoby udać się do profesjonalnej kliniki, która się tym zajmuje? Znaczy leczeniem niepłodności? Coraz więcej ich powstaje, a medycyna też coraz bardziej idzie do przodu. Sądzę że warto spróbować, chociażby pójść do kliniki leczenia niepłodności http://www.klinikagalena.pl/leczenie-nieplodnosci/ żeby się przebadać i skonsultować. Uważam, że to jednak o wiele lepsze rozwiązanie, niż nie wiadomo jakie sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka0
Mi wczoraj lekarz mówił, że Inofem to suplement który ma pomóc w uregulowaniu hormonów. http://www.inofem.pl/ Na pewno nie sprawi, że zajdzie się od razu w ciąże ale może pomóc. Więc jak to jest z tym suplementem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zejestescie i stajecie sie bezplodne to jest normalne juz dawno zostala pidjeta decyzja za was .depopulacja ludzlosci klub rzymski 1970rok poczytajcie dr n.m Jerzy Jaśkowiak lub obejzyjcie na you tube o szczepionkach , podpaskach , mloko uht , chemtralis!!! O rodzinie rokefeller oraz rohschwildowie nowy porzadek swiata najgorsze sa mafie farmaceutyczne you tube dr jerzy jaskowiak szczepionki teraz zanim wydasz forttune w klinice zastanow sie czy warto a jezeli tak to nigdy nie szczep dzieci to trucizna nie szczepionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupa farmaceutow tu sie podszywa i klinik you tube dr Jerzy Jaskowiak odcinek 1,43,52 o podpaskach szczepionkach mleko uht chustki nawilzane kosmetyki dlatego jestesci nie plodne to jest nowy porzadek swiata stworzony przez mafie rokefeller DEPPOPULACJA!!!!!!! chemtrails!!!!!!! nie obwiniajcie sie blagam to system was i mnie niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie kliniki dossssscccccc tylko ziola ta mafia nie moze polozyc na tym lap bo tego nie da sie opatentowac to jest biznes jedni daza do depopulacji a drudzy co sa w zmowie lecza was chcesz sie leczyc na co na glupote nie ma lekarstwa wifi wiecznie wlaczone tel orzy glowie albo same sie niszczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze ludzie nie czytaja ksiazek byli by madrym narodem glupie idiotyczne filmy maja miliony odkryc a jak doktor mowi prawde to sie go niszczy i morduje nasze panstwo nabralo tyle pozyczek ze nigdy ich nie splacimy musimy w zamian kupowac szczepionki czytaj trucizne i wstrzykiwac po urodzeniu aby wyrastal nieplodny narod i glupi aby mozgi dostawaly chorub polecam strone polish club online lub robert brzozowski z siostrami otworzcie oczy blagam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki za literowki ktos to celowo robi aby wygladalo na piszacego idiote to jest ten nowy pozadek swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michciao
Hej. Chciałabym Wam polecić bardzo dobrą i sprawdzoną klinikę zajmującą się problemami niepłodności, ponieważ co raz częściej się słyszy o problemach z zajściem w ciążę. Znajduje się tam też wiele przydatnych informacji. Klinika stosuje najnowocześniejsze technologie co zapewnia wysoką skuteczność zabiegów. Warto zapoznać się w opisem kliniki https://www.gyncentrum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Słyszałam że bardzo dobre rezutaty osiągane są https://www.polmedis.pl/ Tu min leczy się bezpłodność metodą in vitro. A też leczenie operacyjne, farmakologiczne, zabezpieczenie płodności na przyszłość. Zapewniana jest też pomoc psychologiczna. Klinika istnieje 20 lat a od 17 lat zajmuje sie zapłodnieniem pozaustrojowym. Cieszy się uznaniem i dobrą opinią wśród pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny! Z niepłodności leczy tylko naprotechnologia. Poradnie są w większych miastach w całej Polsce. Naprotechnolog patrzy na rodziców całościowo, przez różne układy, nie tylko rozrodczy. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie niepłodności należy rozpocząć jak najszybciej. Nie ma co zwlekać, bo wiek też nie działa tutaj na Twoją korzyść. Mogę Ci polecić Klinikę Galena, gdzie ja leczyłam swoją niepłodność. Terapia przyniosła świetne rezultaty - jestem dziś mamą półrocznego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi organizują w Wieliczce darmowe spotkania z lekarzami specjalistami dla osób zmagających się z niepłodnością. Warsztaty są w kameralnych grupach, uczestnicy pod okiem specjalistów z dziedziny ginekologii poznają diagnostykę i sposoby leczenia niepłodności u kobiet i mężczyzn, jest również okazja do rozmowy z psychologiem. Podczas warsztatów uczestnicy maja zapewniony poczęstunek oraz obiad. Dla każdego przewidziane są także materiały warsztatowe, w tym książka "Nadzieja na nowe życie". Akurat najbliższe warsztaty odbywają się 9 czerwca (sobota) w godzinach 10:30-16:15 w Hotelu Grand Sal, Park Królowej Kingi 7. Więcej info jest na stronie http://drogadospelnienia.pl/zapisz-sie-na-warsztat/ Może komuś ta informacja i warsztaty się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wyszło, że z moim mężem borykaliśmy się z niepłodnością..Zauważyłam, że w tym okresie miał spadek poczucia własnej wartości i apatię! Dobrze, że trafiliśmy do dobrej kliniki w Gdańsku. W Invikcie lekarz znalazł szybko podejście do męża, a leczenie było udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często problem niepłodności może występować po stronie kobiety i po stronie mężczyzny. Jeżeli zastanawiasz się nad leczeniem niepłodności, to iść do lekarza warto razem z mężem/partnerem! Pamiętaj, że nie mylimy pojęć – bezpłodność i niepłodność. https://www.klinikainvicta.pl/bezplodnosc-nieplodnosc-czym-sie-roznia/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 września w Warszawie, o godzinie 10 zapraszamy na bezpłatne warsztaty z psychologiem, dietetykiem i trenerem personalnym. Podczas warsztatów dowiecie się m.in. jak radzić sobie z niepowodzeniami w staraniach o dziecko i trudnych relacjach z bliskimi... Ponadto podpowiemy Wam jak się odżywiać i wspomóc m.in libido aktywnością fizyczną! Rejestracja: 692407009 lub biuro@4openmind.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagmaradaszewska , też tak uważam byliśmy w Invikcie u Pana dr Włodzimierza Siega. Polecam, jest super lekarzem i cierpliwie odpowiada na wszystie pytania dotycznące leczenia niepłodnośc***artnerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszym etapem jest zawsze wnikliwa diagnoza przyczyn problemu. Dlatego warto trafić do sprawdzonej kliniki, aby fachowiec dopasował indywidualną ścieżkę leczenia. Nie ma czasu i miejsca na błędy. Z własnego doświadczenia mogę polecić Invictę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania19874 , no właśnie rozmawiając o niepłodności nie rozwiązujemy problemu. Lepiej wykorzystać ten czas na konsultację z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×