Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aa000

Żona mojego kochanka właśnie sie o nas dowiedziala

Polecane posty

rzadko.raptem kilka spotkan.czesciej w pracy sie widywalismy.Mi tez zalerzalo,żeby póki co nikt nie wiedzial.Planowali rozwód.W tej sytuacji ta suka puści go z torbami.Dlatego tak sie boi i wypiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz się tłumaczyć , ale wina jest winą i sumienie też... Twój nick nic mi nie mówi , ale to co piszesz - bardzo wiele Tyle wiesz co zjesz :D Gó*** o mnie wiesz, a to co pisze to sa same fakty. Każdy ma prawo miec swoje zdanie. Ja je mam, a jesli ty się z nim nie zgadzasz to już twój problem. Autorko może cię nie zwolni. Może nie bedzie az tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfbgbdvjcbhvjdbivsd
Taa rozwód.... Oj naiwna dziewuszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozmawialam zadzwonila tylko sekretarka która sprawe zna i poinformowala mnie ze mam urlop poki pani nie wyjedzie,bo na mnie poluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze trwało to tylko 2 mies, bo nie zdazyłas się w nim zakochać. Teraz musisz tylko jak najszybciej się z tego wyplatac i postarac się zapomniec. A na przyszłość nie wpakuj się wiecej w romans z żonatym, sama widzisz, jakie potem mogą być tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalal
przeciez to bylo jasne,ze sie kiedys wyda teraz sie przygotuj na jej telefony, obrazliwe smsy itd niestety jak sie wchodzi w taki uklad to trzeba sie z tym liczyc, jak jej na serio nie kocha i nic go z nia nie laczy to sie nie wyprze, ale skoro juz zwala wine na Ciebie to mozesz byc pewna ze bedzie przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa000 nie rozmawialam zadzwonila tylko sekretarka która sprawe zna i poinformowala mnie ze mam urlop poki pani nie wyjedzie,bo na mnie poluje Ja pierd. Skoro ich małżeństwo było farsa to czego ona od ciebie chce? Jesli go nie kochała to po co teraz chce się mścić? A kiedy ta syt wyszła na jaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak la mnie nie musial miec rozwodu.dla mnie to byl wygodny układ.a o rozwodzie wiem bo snam sytuacje od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
Zona przyjezdza raz w roku- to co facet ma z głodu umrzec znalazł dziewczyne do kolacji i tyle a teraz sra ogniem ze stara do kasy zamknie dojscie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle wiesz co zjesz Gó*** o mnie wiesz, a to co pisze to sa same fakty. Każdy ma prawo miec swoje zdanie. Ja je mam, a jesli ty się z nim nie zgadzasz to już twój problem. widzisz...od takich jak Ty mężczyźni trzymają się z daleka , a podchodzą tylko frajerzy chcący panienki na boku...- i to jest FAKT, lekka panienko :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jak sie wchodzi w taki uklad to trzeba sie z tym liczyc, jak jej na serio nie kocha i nic go z nia nie laczy to sie nie wyprze, ale skoro juz zwala wine na Ciebie to mozesz byc pewna ze bedzie przesrane Podpisuje się pod tymi słowami. Zawsze decydując sie na romans z żonatym trzeba brac wszystkie mozliwe konsekwencje takiej decyzji pod uwagę. Tak, jak pisałam w 70 % przypadków takie zdrady wczesniej czy pózniej wychodza na jaw. Zwłaszcza jak facet ma inteligentną żonkę. Wtedy zawsze wyweszy ze jest coś na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do revolver to nie jest topic do obrażnia kogokolwiek.jak temat sie nie podoba to prosze wpr stad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jej musi na nim zależec, gdyby miała go w dupie to nie kontrolowałaby jego telefonu, a przede wszystkim teraz nie próbowała ciebie dorwać. Myslę, że facet troche cie zabjerował. Naopowiadał ci głupot, ze ich małzeństwo to farsa, a prawda jest taka, ze w ich małżeństwie wcale takiej tragedii nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalal
zwiazana z zonatym teraz jestes madra, ale jak to samo Tobie mowilam na Twoim temacie to sie wypieralas :O Tobie minelo, ale autorka jest na etapie takim jak Ty jak zalozylas swoj temat, wiec troche zrozumienia dla niej, skoro Tobie pisali to samo a Ty sie wypieralas autorko masz przesrane jak on jest Twoim przelozonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do revolver to nie jest topic do obrażnia kogokolwiek.jak temat sie nie podoba to prosze wpr stad!!! jesteś tak uprzejma , jak inteligentna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo zycie
Bylismy malzenstwem 19 lat.Dowiedzialam sie ze moj maz ma kochanke bardzo mloda dziewczyne ktora przyjechala tu do pracy na rok (od zawsze mieszkalam z mezem za granica). Spotkalam sie z adwokatemi zalozylam sprawe. Dwa miesiace nic nie dalam po sobie poznac mimo ze wiedzialam wszystko nawet wiedzialam jak ona wyglada, gdzie mieszka;Przestalam mu prac i kiedy juz sam zuwazyl wychodzac wieczorem niby na spotkanie z kolega ze nie ma czystych majtek i koszul spakowalam te wszystke brudy i godzine po tym jak wyszedl zawiozlam do jego kochanki zyczac im szczescia. Wrocilam do domu i bylam najszczesliwsza na swiecie.Ja juz nie mialam problemu ale u nich zaczal sie powazny.Milosc sie skonczyla na drugi dzienale ale ja juz tez go nie kochalam wiec nie mial u mnie czego szukac.Nic nie pomogly jego obietnice.Od roku jestesmy rozwiedzeniaa od pol roku mam nowego partnera 6 lat mlodszego ode mnie i 17 lat od mojego ex meza.Planujemy wziac slub ale mi sie nie spieszy.Jestem szczesliwa a on? .... nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kariery to juz wyżej nie mogłam byc także to nie o to chodzi.Jesteśmy tylko ludzmi.Każdy ma jakieś słabości.A życie czsami przypomina film.Wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aa000
ale dlaczego od razu wyzywasz prawną żonę od suk, on ma prawo tak zareagować, a to że stracisz pracę to nie jej wina tylko twoja. Jesteś młoda a uganiasz się za starymi capami i wskakujesz im do łóżka bez zastanowienia się. Następnym razem zastanów się dwa razy jakie konsekwencje może nieść za sobą sypianie z żonatymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalal
zwiazana to mogla byc farsa, ale kobieta sie poczula oszukana mimo wszystko, wiec nalatuje na kochanke, bo tak jest prosciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kretynie ja mam bardzo duże powodzenie i to u wolnych facetów, którzy chcieliby ze mną być. Jestem po kilkuletnim związku, w kazdej chwili mogę miec wolnego faceta, ale na razie chce być sama. Jaki pustak z ciebie! To, że miałam kilkutygodniowy romans o niczym nie świadczy. Zauroczyłam się, a że był żonaty, bywa i tak. Ważne, że się z tego wyplatałam. buchasz siarką....niepotrzebnie...przecież wszystko z Tobą jest ok...no i masz "powodzenie" - wiec skąd te nerwy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiazana z zonatym teraz jestes madra, ale jak to samo Tobie mowilam na Twoim temacie to sie wypieralas Tobie minelo, ale autorka jest na etapie takim jak Ty jak zalozylas swoj temat, wiec troche zrozumienia dla niej, skoro Tobie pisali to samo a Ty sie wypieralas Wiem, musiałam sama do pewnych decyzji dojrzec. Dobrze, ze w porę się opamietałam i z tego układu wyszłam bo jak sami wiecie nie ma mowy o związku z facetem, który jest zonaty. Zawsze jest się tą drugą, rzadko kiedy facet odchodzi od zony do kochanki. Takie przypadki się zdarzają, ale naprawdę bardzo rzadko. Autorko może Cie nie zwolni. Trzeba miec nadzieje, że sprawa ucichnie i sie rozejdzie po kościach. Długo masz być na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko nadzieje,że popracuje do końca miesiąca.Mam alternatywe,także tragedi nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sialalalalalal zwiazana to mogla byc farsa, ale kobieta sie poczula oszukana mimo wszystko, wiec nalatuje na kochanke, bo tak jest prosciej Może byc tez tak, jak piszesz. Trudno stwierdzić. Współczuję autorce bo niewiadomo do czego ta babka jest zdolna. Autorko ona wie gdzie mieszkasz, zna Twoje dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co 3 dni,póki żonka nie wyjedzie.Faktycznie troche pojechałam z ta"suka".babka temu nie winna,że ma durnego chłopa.Najchętniej wcale bym tam nie wracała ale skoro sie nawarzyło piwa,trzeba je wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, musisz jakos sie uporać z ta sytuacją. Czas pokaże jak to się dla Ciebie skończy. Może nie będzie aż tak żle. Jesli go nie kocha to może daruje sobie jakiekolwiek zemsty i złozy papiery rozwodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam,że wszystkiego sie dowie.Jej kumpela jest naszą księgową.Tak wiec ma dostep do wszystkich danych.Mysle ze nie bedzie tak zle.Gdyby byla w takiej furi na jaka sie zanosi juz wczoraj by u mnie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×