Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aa000

Żona mojego kochanka właśnie sie o nas dowiedziala

Polecane posty

Mysle ze nie bedzie tak zle.Gdyby byla w takiej furi na jaka sie zanosi juz wczoraj by u mnie byla. Pewnie tak. Miej nadzieję, że rozejdzie się to po kościach. Pytanie tylko czy ta babeczka teraz rzeczywiście wyjedzie, jak sie dowiedziała co jej mężus wyprawia pod jej nieobecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkur*** mnie jesli ktoś mnie nie zna, nie wie jaka jestem, jak wyglądam a z góry zakłada, że na mnie może zwrócić uwagę tylko facet szukający panienki na boku. Po co takie teskty rzucasz? Daruj sobie takie komentarze. gdy sam pisze fakty , Ty się wkurwiasz i tłumaczysz z tego , co sama wiesz najlepiej ...to bardzo ciekawe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadzi w NL firme i raczej nie pozwoli sobie na wolne.choc tak jak mówisz może jak sie dowie...ale sam kazał mi przekazać ze mam przez 3 dnie pokazywac sie w pracy wiec chyba wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie w małżeństwie które od 10 lat jest na papierku nie ma juz zadnej miłości.Gdyby jej na nim zalerzało siedziałaby w domu na dupie przy meżu.niech wiec raczej sie nie dziwi chyba .no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie w małżeństwie które od 10 lat jest na papierku nie ma juz zadnej miłości.Gdyby jej na nim zalerzało siedziałaby w domu na dupie przy meżu.niech wiec raczej sie nie dziwi chyba .no nie? Skoro od 10 lat nie ma miłości w tym małzeństwie to powinni juz dawno temu się rozwiesc. Mysle, ze tu chodzi o upokorzenie, kobitka poczuła zlosc i upokorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie nie dziwie.tez bym poczuła.nie rozwiedli sie bo za duzo mieli do stracenia.bylo to załatwic wczesniej,a nie terz budzic sie z reka w nocniku.nie ogarniam tego.Nie znam tej babki i nie wiem do czego jest zdolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalal
powiem Ci,ze na bank jest zdolna do wielu rzeczy. telefony od niej, smsy z wyzwiskami, przychodzenie do pracy i robienie Ci wstydu, ojjj dlugo bym mogla wypisywac. zanim weszlas w ten romans trzeba bylo przeczytac tematy o zdradzonych zonach, one tam dokladnie opisuja do czego sa zdolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferajna 000
jako zdradzona kobieta nie mogłabym tak się poniżać żeby nachodzić kochankę, pisać na murach itp. to jakiś absurd i chyba jedynie kobiety o niskim ilorazie inteligencji stać na to a co do tematu, to zwykłe prowo, 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co dalej cisza.tak sobie mysle skoro babka jutro wyjezdza a wie o nas od piatku to chyba raczej juz by u mnie byla.Oczywiscie nie mam ochoty na konfrontacje,ale jezeli juz do niej dojdzie to nie uciekne.Musze ponieść konsekwencje z którymi sie liczylam.Chyba,ze ta pani z telefonu meza wie kto byl prowodyrem i jej mezus tez nie jest swiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam przeznaczenia...może los będzie łaskawszy i żona pozwoli Ci pocierpieć w samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka6666666
Uważam ze jeżeli ktoś wstępuje w związek małżeński albo w nim jest to chyba po to by robić wszystko by było dobrze nawet w tedy kiedy bywa zle .A po jakiego groma się żeni kiedy szuka kochanek na boku , niech się nie żeni i szuka przelotnych panienek a nie zawraca d...py tym którzy chcą mieć normalne życie (żona, dom, dzieci )Przez to tylko cierpią inni rodzina i dzieci .I dobrze że żona się dowiedziała zrobi z gnojem porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne te kochanki
sa , a najlepsze czesc jest ta iz wierza ze maz odejdzie od zony do nich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój odszedł
aLE czekałam rok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne te kochanki
bo przez rok staral sie odzyskac zonke jak nie wyszlo to wzial co zostalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój odszedł
haha jasne :D przez rok leczyli chorą córkę, momentami była w stanie krytycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne te kochanki
przyokazji leczyl bratowa i ciotecznego dziadka z ospy , naiwnosc kochanek nie zna granic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój odszedł
ale durna jesteś. jad czuć na kilometr. córka miała białaczkę, już nie żyje zresztą. daruj sobie żałosne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne te kochanki
jad? nie badz smieszna mam niezla beke z ciebie i autorki smutne tylko ze takie kretynki zyja w polsce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój odszedł
co, mężuś odszedł do innej? tylko tak można wyjaśnić poziom twojej frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne te kochanki
malo inteligentna jestes skoro uwazasz mnie za kobiete ale czegos wiekszego sie nawet nie spodziewalem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guio
wienc masz przeiebane tempa kur wo dobrze że sie dowiedziaua oby cie gruzem zaiebała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne te kochanki
przeczytalem bardzo dokladnie i bawisz mnie niesamowicie dziewczyno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,nie probował ale wiem,że nie jest wesolo u niego.ja mam poki co spokój.ciesze si,ze co poniektorzy dobrze sie bawia.na zdrowie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jest smiesznego w auto
rce? raczej koles jest smieszny bo nie umial skasowac sms :O :O :O i pajac teraz zaplaci za glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
Jak nie probuje sie z Toba kontaktowac to czarno to widze :( A baba uwazaj prawdopodobnie jak bedzie miala do Ciebie dzwonic, to zrobi to z jego telefonu,zeby Ciebie zmylic :O wiec uwazaj na to co odbierasz ;) zreszta jak ja uslyszysz to zawsze mozesz sie rozlaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×