Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aa000

Żona mojego kochanka właśnie sie o nas dowiedziala

Polecane posty

Do panów.wy faceci sie wypowiadacie,a tak naprawde to jeden drugiego kryje a co drugi ma skok w bok za soba i nikt nie jest.A najczęściej ci którzy zgrywają świetych sami nie wiedza co ich spotka za kilka lat i czy sami ni bada kedys w podobnej sytuacji.Zycze wam,żebyscie nie musieli sie o tym przekonac bolesnie na wlasnej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie dzwoni,ale uprzedzil mnie ze mam nie dobierac.choc w sumie co ona mi moze zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy sprawdzic ip
gowno moze , ale szkoda twoich nerwow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
nic Ci nie zrobi, nagada, nawyzywa, nastraszy :O zreszta nie wiem, bo ja sie rozlaczalam :P raz sie posunela do napisania smsa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz ktos wczesniej napisal ja bym sie nie znizala do takiego traktowania kochanki meza.jak ma honor to kopnie go w dupe i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
ale Ty to nie ona :P ja tez bym sie nie znizyla, ale zona mojego to zrobila :O my Cie tylko ostrzegamy co moze Cie czekac, a Ty jak chcesz to wierz, jak nie to nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nic nie wierze i nie wiem czego sie spodziewac bo nie znam tej kobiety.ale licze sie ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
to po jakiego grzyba tu pisalas, jak i tak w nic nie wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
ale my Cie wspieramy, po prostu staram Ci sie pokazac jak to moze wygladac, co moze sie teraz stac... mysle,ze lepiej byc przygotowanym niz potem byc w szoku co nie? przeciez Cie nie potepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na\wwert
wiesz kochanko, są różne sposoby odplacenia pięknem za nadobne, a zdrada jest czymś najbardziej porażającym. Sądzisz że konfrontacja z kochanką daje satysfakcję? Bynajmniej . Zdradzona żona ma rózne mozliwości wyrównania, równiez wobec kochanki. O mężu zdrajcy nawet nie wspomnę, bo tu możliwości są wręcz interesujące i jakie miłe. Mój były mąż zdrajca ma wyrównane i żałuje do dziś, bo zbiera konsekwencje, i będzie zbierać, bo tak jest sprawiedliwie. Jak widać jestem doświadczona byłą zdradzona żoną, choć było to kiedyś i dawno, bo to się działo ponad 15 lat temu, ale do dziś koronkowe wyrównywanie wobec kochanki ma się dobrze, i opiera się tylko na prawdzie. Na ujawnianiu prawdy wszystkim i wobec wszystkiego gdzie lokuje się TA kochanka, jak domyslasz się, ma to kolosalny wpływ na jej życie i życie jej rodziny, teraz nawet jej dzieci na tyle dorosły że wyrównują się o prawdę i dowody tej prawdy, co mamuśka robiła z żonatym, widać na dowodach w naturze. I zawsze gdzie pracuje TA kochanka, po jakimś czasie wszyscy wiedzą i się śmieją, nie ma to jak własciwa i zasłużona opinia szmaty. Owszem kosztuje mnie to czuwanie nad wyrównywaniem, ale akurat stać mnie na takie koszty, aby "samo się ujawniało" bez mojego osobistego udziału. Była kochanka nie może ułożyć sobie z nikim trwałego życia, bo kto by chciał taka wyciurlaną przez żonatego szmatę , każdy nieświadomy po poznaniu prawdy wycofuje się, jeśli nie od razu to dość szybko po wyjmianiu przez otoczenie, i tak ma być, to tylko ujawnianie prawdy, niczego więcej tylko prawdy. TA kochanka nie może utajnić prawdy z przeszłości, bo gdzie się ruszy, prawda jej życia ujawnia się, nad czym czuwam. Tak też można, podoba ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade.nie chcialam tylko zeby ta pani narobila mi wstydu publicznie.mam nadzieje ze ma klase.a jk nie to trudno.widocznie zasluzylam.niech mnie zgnoi nawet lokalnej gazecie.ludzie pogadaja i zapomna a ona nigdy i nic jej to nie da.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam, standardowa sytu
HAHAHA ,zdradzona sfrustrowana starucha, nie mająca własnego życia :D :D musisz być nołlajfem, stara jędzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam pewna podobna historie ale dla mnie to jest niedorzeczne.Przepraszam,żę zapytam ale ile trwał romans twojego męża?Kochanka wiedziala ze ma zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie to bez obrazy ale czasy sie zmienily i watpie zeby spoleczenstwo mnie potepilo dlatego ze bylam kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam, standardowa sytu
weź z nią nie gadaj, jest pewnie tak stara i ma tak przeżartą jadem i frustracją serce, że może nie wytrzymać napięcia :D zdradzona staruszko, tak w życiu bywa. zresztą takie zajadłe kurwiska zawsze zostają same na starość :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 765
jak o zdradzie dowie się jego rodzina; żona, dzieci, rodzice, znajomi to on będzie spalony, straci twarz, stanie się śmieszny, żałosny, przestanie być wiarygodny takich ludzi się nie szanuje, można o nich poplotkować, współczuć ich dzieciom czy żonie... Ty też możesz mieć nieciekawie jak o Twpim romansie dowiedzą się np. Twoi rodzice lub znajomi Koleżanki niechętnie będą utrzymywały z Tobą kontakt wiedząć, że nie szanujesz cudzego małżeńastwa no, ale ich mężowie mogą się uśmiechać na Twój widok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
o matko niezla jestes zdradzona :O kobieto to Twoj misio powinien poniesc konsekwencje a nie kochanka to misio przysiegal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ze nie mozna sie znizac do takiego pozimu, żeby dzwonić, pisac, grozić kochance/kochankowi... Ja jak sie dowiedziałem o zdradzie zony to w ciągu 5min ja spakowałem i pożegnałem, życząc udanego życia... Mimo 10lat związku, mimo że ja kochałem to dalsze życie z takim partnerem już nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na/wwert-była żona znajomego miala podobne podejscie.Zachłysnęła sie swoim jadem tak,że nie potrafiła juz nad soba zapanowac.pani od 2 lat leczy sie na odziale zamknietym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala 765
myślę, że żona go zostawi, a może nawet odeśle Ci go z waliską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do opini.Moi przyjaciele o nas wiedzą,jego znajomi też.a rodzina też wie.nie wiedza tylko o tym co sie teraz dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam, standardowa sytu
zdradzona starucha zeszła na zawał z tej złości i już nam nie odpowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
hahahah zony tylko strasza brudnymi ciuchami i walizkami :P niech przychodza my ich wezmiemy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam, standardowa sytu
hahahah "zakład pracy"... jak stara musisz być, żeby używać takich sformułowań? :D HAHAHAHA stara, złośliwa i samotna. chyba nie ma gorszego połączenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
gonic szmaty == lepiej pogon misia a nie kochanke, bo jak pogonisz kochanke to znajdzie nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mieszkalam z facetem i nie straszne mi brudne skarpetki ani pichcenie obiadkow.jezu własnie takie kobiety mnie przerazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze powiedziane.Jestem jego druga kochanka i gdybym go pogonila napewno znalazlby sobie trzecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×