Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aa000

Żona mojego kochanka właśnie sie o nas dowiedziala

Polecane posty

Gość e tam, standardowa sytu
a tak w ogóle to pokazuj zdjęcia i filmy, niech każdy znajomy dokładnie sobie obejrzy, jak twój małżonek, który przysięgał ci w kościele wierność i miłość, uprawia namiętny seks z inną, podziwia jej ciało, całuje ją i pożąda... a ciebie, jeśli tykał, to pewnie raz na miesiąc z obowiązku :D :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wspolczulam kumpeli zdradzonej zonie ze ma meza hoja ale teraz wspolczuje jej bo sie tak wlasnie zachowuje.pokazuje zdjecia.meile,wszyscy jej zaluja,ale kazdy smieje sie z niej i z tego jak sie poniza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze jest to ze te
kurwiszony sa z roku na rok coraz mlodsze np autorka 25 lat , material na zone odpada tylko kochanka z jedna pozniej z nastepnym itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego że wy starsze panie myslicie za jak juz jest po slubie to mozna chodzic po domu w zdeptanych kaciach i tyc co roku kolejne 10 kg.na wszystko psioczyc i narzekać.nie dbacie o siebie,glowa was boli i macie tysiace innych wymowek a pozniej sie dziwicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty myslisz ze za 10 lat
zupelnie inna o naiwna kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schodzimy na psy
kiedys wspolczulam kumpeli zdradzonej zonie ze ma meza ch*ja ale teraz wspolczuje jej bo sie tak wlasnie zachowuje.pokazuje zdjecia.meile,wszyscy jej zaluja,ale kazdy smieje sie z niej i z tego jak sie poniza a skąd wiesz czy ta zona nie pogoniła tego gnoja? nie wierzę,ze smieją się z zony!! nie wierzę bo znamy taką dziwkę --nie ma imprezy by o nich nie mowiło się a poza tym żona jest piękną kobietą ,cieszy się dużym szacunkiem dzieci mądre ale niestety wstydzą się takiego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aa00 ależ ty bredzisz" a czego twoim zdaniem dorosły facet nie lubi u żony a szuka u kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odskoczni bynajmniej
nie milosci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
schodzimy na psy, czemu ona niby dziwka ?? ona nikomu nic nie przysiegala czy do was to nie dociera, ze jak jedna sie nie skusi to bedzie druga?? to kochany misio o nia zabiegal pewnie dlugo i skutecznie czemu wini sie kochanki a meza wybiela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy takie cos ci
mowi ? jak suka nie da to pies nie weźmie jak tak to skoncz bredzisz i przejdz na inny temat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje,ze akurat mas zten komfort.ale niestety .zapytj kazdego zdradzajacego.ciekawe co ci odpiwietylko tak szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
lol to jak jedna nie da to da druga :P kumasz to? czy to takie trudne do zrozumienia,ze to misio sie pcha w ten zwiazek !!!! poza tym czemu niby ona ma nie dac, skoro ona jest wolna kobieta i ona nikogo nie zdradza?? ma prawo robic co chce i sypiac z kim chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa000 zdradzający to zwykly pieprzony egoista.. szuka wrazen na chwile, odmiany tchórz zwyczajny! Bo jak mu tak zle to nich powie wprost,ze odchodzi. A ty moja droga jakbys miala odrobine godnosci szacunku do samej siebie nie wplatałabyś sie w zwiazek z kims kto juz ma rodzine. Nawet jakby cie facet na kolanach blagal.. ma zone dziecko i to powinno cie skutecznie zniechecic. A moze coś jest z toba nie tak, skoro wolny facet na ciebie uwagi nie zwraca tylko zadowalasz się "zwiazkiem" z żonatym!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowala mnie taki zwiazek poniewaz jestem po innym burzliwym zwiazku i narazie nie w glowie mi sluby i pieluchy.jego dzieci sa dorosle a zony nigdy nie ma i mieszka sam.Prawie jak kawaler:P nie musze sie tutaj tlumaczyc co mna powodowalo gdy wdawalam sie w romans.temat jest inny.Nie chce zadnego jego rozwodu.Mam tylko żal że sie glupek nie pilnowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nadzieję,że jego żona natrzaska ci po pysku, jego kopnie w dupsko i puści z torbami! A ty moja droga zapamiętaj sobie raz na zawsze,że cudzych mężów się nie tyka! A jak masz potrzebę być w luźnym zwiazku to sobie bądź ale nie z kimś kto ma rodzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorka czytalas
przeciez ten koles to jej szef w pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie to ma znaczenie, ze szef ( awnasik chciala uzyskac ?tfu) to tym bardziej pokazuje jaka z niej pusta infantylna i próżna dziewoja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze laska
marzyla o jakis profitow z tego "zwiazku" oby skutek byl odwrotny do oczekiwanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edbeeren
aa000 tak na marginesie to bez obrazy ale czasy sie zmienily i watpie zeby spoleczenstwo mnie potepilo dlatego ze bylam kochanka czasy moze i sie zmienily, ale ja nie chcialbym, zeby moj maz zatrudnial w firmie dziewczyne , ktora romansowala ze swoim szefem, takze w oczy nikt ci nie powie zdzira, ale takie rzeczy sie roznasza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna dziewczyna
oni cie w tej firmie psychicznie zniszcza , ze sama z niej odejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzina to święta rzecz
po pierwsze nie bierz sie za zonatego u nas też stara pokraka rozbiła rodzinę,wymusiła na facecie wyprowadzkę z domu to moze jestes ty? nie chcesz rozwodu? on go nie wezmie idiotko! juz ci ktos tu napisał ,ze jak suka nie da...itd znam taką ktorej nie chciała matka chłopaka on ozenił się z inna a ta sucz ciągle kręciła sie koło niego wydzwaniala do domu,a on wił się jak piskorz,kłamał ile wlazło wreszcie żonka i ich przyjaciele zaczęli ich sledzić wykryli szybko okazało się ze sucz wybudowała sobie drewnianą chatę z dala od domu ok.35km i tam było ich drugie kurewskie życie żonka pojechała tam,przedstawila się sąsiadom i specjalnie nie musiała sie wysilać-wszystko jej wyspiewano ba,przysyłali także zdjęcia tfuuuuu nienawidzę kurestwa i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykład...
zawsze było głośno że romanse w pracy to kretynizm., Nie wiem co ci się z głową zrobiło, że pier.... się z szefem. A miałaś coś chociaż z tego....podwyżke chociaż...wątpię. Pewnie wymówionko dostaniesz z pracy bo żona go zmusi aby się ciebie pozbył jeżeli jest taki niby kochany i ze to twoja wina.... Tylko idiotką nie bądź i nie podpisuj za porozumieniem stron. Niech zwalnia i niech powód poda.....a później do sądu pracy. Co prawda wszyscy będą wiedzieć ale cóż i tak już wiedzą albo się niedługo dowiedzą a jemu chociaż dosrasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
a wy myslicie,ze wasi misiowie sa bezwolni i kochanka jest w stanie ich zmusic do zwiazku i zdrady ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala
szmata to moze jestes Ty , mi do niej daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małżeństwo nie należało
Dlaczego panienka ma się nie zgadzać na porozumienie stron? Przecież się z szefem porozumiała że on ją dmucha. A ona za to nic nie oczekuje, chyba jasne? Więc niech się panienka wywiąże z porozumienia. Co on winie że ona taka gościnna w kroczu dla szefa? Pokładała się na biurku to sobie używał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro dupą placiła
musi odejść na warunkach szefa ruchać juz jej nie chce i nie może bo jak zawsze szef zostaje z żoną głupolek chciała być pierwszą cha cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie bawia te wszystkie opisy zemst, jakie wymyslaja tu "zdradzone zony" . Ze w zakladzie pracy, a to ze w nowym towarzystwie wszyscy sie dowiedza ze babka byla kiedys zwiazana z zonatym facetem. Po pierwsze, mam wrazenie ze te scenariusze wymyslane sa przez osoby, ktore nie maja zielonego pijecia jak wyglada zycie w swiecie ludzi doroslych. Kogo to obchodzi dzisiaj, ze jakas babka byla z zonatym? Kto sie z takich rzeczy smieje? Ludzie moga miec na ten temat swoje zdanie, ale na pewno skutki nie siegaja az tak daleko, bo tak jak pisalam, to jest sensacja tylko dla zony, obcych ludzi to juz mniej obchodzi....A po drugie, to tak samo jak zona moze sie postarac zeby ta informacja dodarla do "zakladu pracy" kochanki, tak samo kochanka moze zrobic dokladnie to samo, i rozpuszczac roznego rodzaju plotki na temat zony w jej srodowisku. Zdradzone zony, pomimo waszego rozgoryczenia, nie zapominajcie, ze dla osob postronnych, nie jestescie wylacznie biednymi i poszkodowanymi ofiarami meza i jego bezdusznej kochanki, ale zwykle jestescie dla nich zona faceta, ktoremu z jakigos powodu bylo z wami na tyle zle, ze zdecydowal sie wejsc w relacje z inna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×