Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

allegro problem z paczka

Polecane posty

Ale mail od allegro to podstawa nigdy nie finalizowalabym transakcji i nie wplacalabym kasy gdybym nie dostala maila od allegro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysł jak wejdziesz w opcje "kupione"i znajdziesz ta wygrana aukcje i z prawej strony masz "opcje" rozwin to i kliknij w "dane sprzedajacego" pojawi ci sie "pokaz" i "wyslij" kliknij "wyslij" i sprawdz czy dostaniesz maila od allegro z danymi sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie jak osoba
ja wiele razy kupowałam na allegro i zawsze czekałam na mail informujący o wygranej aukcji. Coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakasia
a może inny adres mailowy podałaś do kontaktu na allegro? bo ja mam inny do zakupów w internecie, a inny do pozostałej korespondencji. sprawdź to dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam maila kurde mialam inny adres mail niz sprawdzalam :o wszystko jest, jest mail od allegro, dostalam rowniez maila ze sprzedawca otrzymal wplate na konto pozniej mi tez napisal ze buty wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najpierw obrzucilas sprzedajacego blotem, a teraz wychodzi, ze sama nie wiesz jak to dziala (o wystawianiu negatywanie nie wspomne;)) gdybys wplacila przez 'place z allegro' pieniadze bybyly iod razu na koncie sprzedajcego. jesli to byl zwykly przelew to on idzie dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!!! nareszcie:) teraz molestuj goscia o dokladny numer przesylki albo skan nadania i pewnie sie paczka znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wyslesz przelew w piatek to bedzie dopiero w poniedzialek. z plece z allegro jest duzo szybciej i sprzedajacy ma kase natychmiast ten sprzedajacy sprzejace mnostwo przedmiotow i na tym zarabia, a nie na wkrecaniu kogos na 1 pare butow - badz spokojna - paczka sie znjadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madz..czytaj uwaznie autorka kase wplacila 26 WRZESNIA!!!!3 tygodnie temu!!! mamy 18 pazdziernika-tak dla przypomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze autorka nie zauwazyla, ze byl opis, ze sprzedajacy idzie na urlop (2 tygodnie) i paczki beda wysylane po 12 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nic dziwnego, ze sprzedajacy nie odpisywal na maile (jesli w ogole do niego trafily) i nie odbieral telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli pisal, ze idzie na urlop to nic dziwnego, ze nie odpisywal ani telefonow nie odbieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madz- czytasz uwaznie? odpisuje mi facet na maila ale z opoznieniem 3dniowym pisze do niego od poczatku jak wplacilam kase zeby miec potwierdzenie itp, wiec odpisywal mi ale z opoznieniem pozniej mi 2 numery przesylki napisal dzisiaj do niego probowalam dzwonic ale siec niedostepna juz jasniejsza sytuacja? czytaj dokladniej co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz do niego maila - tylko pod wlasciwy adres i poczytaj troche regulamin allegro, tam jest wszytsko wyjasnione, jak to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko :)
madz, gdzie ty widzisz jakies info o urlopie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serduszko - sprzedawca faktycznie byl na urlopie, ale nie 2 tygodnie ale normalnie mi odpisywal na maile tyle ze z opoznieniem wiedz madz niech najpeirw dokladnie doczyta o czym psize apozniej udziela porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"madz - wez idz stad w ogole bo widze ze nie przeczytalas zadnego postu ktory nap" przeczytalam wszytskie, ale szkoda mojego straconego czasu. sama napisalas, ze w kilku miejscach sie 'pomylilas' i dalej nie kumasz co w tym chodzi i (wyzej) kilka razy trzeba bylo Ci to samo napisac zebys zalapala ale ok - radz sobie sama, ale przyszlosci na allegro ci zbyt dobrej nie wroze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrr...
ale z ciebie pieniaczka i maruda... mam nadzieje, ze nie trafie na takiego kupujacego jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko :)
madz wez sie odpierdol od autorki namolna mendo:O:O spierdalaj w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"serduszko - sprzedawca faktycznie byl na urlopie, ale nie 2 tygodnie ale normalnie mi odpisywal na maile tyle ze z opoznieniem wiedz madz niech najpeirw dokladnie doczyta o czym psize apozniej udziela porad" gdybys poczytala, co bylo napisane na aukcji bys wiedziala na jaki czas idzie, a to, ze odpisal nie oznaczalo, ze nie byl na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakasia
info o urlopie jest m.in. w negatywnych komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madz - ale ty mi napisalas "jezeli pisal, ze idzie na urlop to nic dziwnego, ze nie odpisywal ani telefonow nie odbieral" - ale wlansie chodzi o to ze on odpisywal ale z opoznieniem widac madz jak czytasz to co pisze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×