Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 0.............1-3.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......23.10 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* **Karolina23** 23....wielkopolskie.................Dz............06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...........😍 ..............03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... 😍 ........ .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... 😍 ..............08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... 😍 ..............03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... 😍 ..............06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natta, to ja pisałam o tych lekach na cukrzyce. Pamietaj że pco to nie wyrok! Ja mam pcos prawdopodobnie odkąd miesiączkuje i też dopiero w tym roku zostało zdiagnozowane i jak wiesz noszę pod serduszkiem mojego kochanego syneczka. Tobie tez uda! Rozumiem Twój strach bo sama niemal w histerie wpadła po wizycie u gina. Wylam jak oszalała i nie nastawiałam się zbytnio na ciąże - może własnie to olanie wszystkiego pomoglo ;) KALA, ja Ci zaraz mówilam że to dziewczynka :) Jest malutka w porownaniu do mojego syneczka i buzke ma taka ładną, zgrabną -dziewucha jak nic!! :) Ja coś od wczoraj mam dziwne przeczucie. Nie wiem dlaczego i co oznacza więc jak zwykle na kilka dni przed wizyta u gina (wtorek) sie niepokoję. Nawet sobie wczoraj wkręcałam że brzuch mi się pomniejszył. A tak poza tym to własnie od wczoraj wieczora wciąż się macam po brzuchu bo coś mi tam jezdzi i myslę czy to jelita czy malec już ,,łaskocze'' :P Ale to pewnie to pierwsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Roma. Miałas farta z tym że szybko opadla Ci prolaktyna bo z tego co słyszalam to niektorym kobietom sporo czasu to zajmuje. Ja nie mialam tego problemu ani nie bralam Bromergonu ale za to Brałam Luteine i biore ją do dzisiaj :) Masz podjęzykową paskudę czy dopochwowa? Ja mam pod język 4szt dziennie - ble..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma to rzeczywiście szybko zeszła Ci ta prolaktyna. Ja już 3 miesiąc biorę bromka na jej zbicie. Dopiero po trzech miesiącach lekarz ma mi skontrolować jak zmienił się jej poziom. Do tego jeszcze doopka w 2 fazie cyklu. Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Na razie nic nie jest jeszcze przesądzone do końca ale i tak się martwię. Musze porobić te badania i tyle. 14.11 idę do gina na kontrolę to od razu pokaże mu wyniki badań, na które wysłał mnie endo. Może od razu coś mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ale w jakim sensie nie trybi Ci mój mail? ;) bo nie rozumiem... Roma, a żeby dopisać się do tabelki, kopiujesz ją, dopisujesz swoją pozycję w staraczkach, tak żeby było po kolei kto kiedy ma termin @ :) nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Netta - jestem z \toba - wiesz na czym stoisz i wtedy to juz z gorki Roma - cześć Byłam u diablicy, nie mam insuliny ino dostałam ostatnia szanse i pouczenie. We wtorek mam na 14,30 i tedy zapadnie wyrok :)) Roma - zacznij brać mg + b6 by podtrzymać nisko prolaktyne - czyli podniesc progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 0.............1-3.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......23.10 Roma01.................25.......małopolskie.........6..............9-11.11 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* **Karolina23** 23....wielkopolskie.................Dz............06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie........... ..............03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... ........ .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie......... ..............08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... ..............03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie....... ..............06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, a moze jednak Synek daje juz znac? spojrzałam na suwaczek i jestes w 16 tyg...więc może-może:) ja poczułam w 17t3d, a potem w 18t1d...w sumie 4 miesi 2 dni od daty 1d.ostatniego okresu Lovekrove, ale to chyba dobrze,ze jeszcze dała Ci czas z tą insuliną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:()Moge sie do was dopisać???? Staramy sie z mężem od luetgo z przerwami na wyjazd służbowy mojego męża ale jakoś na luzie podchodzilismy do tego.Teraz od sierpnia chyba bardziej i czesciej przytulamy sie:)No i jakos nam nie wychodzi.Miałam badanie tsh=3.04 i prolaktyne 23.Dostałam eutyrox 25 i bromergon od tego cyklu te dwa leki biore. No i zwykły folik nic wiecej ze wspomagaczy.Do tabelki sie nie dopisuje bo mam nieregularne @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, bo chyba mam nieaktualny , tzn .stary Karolina odezwij sie po wizycie u rodzinnego lub jak nie poszłas to napisz jak skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 0.............1-3.11 Roma01.................25.......małopolskie.........6... ...........9-11.11 justysia88.............23........lubelskie.............13 . .. .........13.11 zaczynam od nowa...31........zach-pom............14.............18.11 HANKA81...............30........ŚLĄSKIE.............49? .. .........21.11 netta2..................27.......mazowieckie.......29.... . .......23.10 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* **Karolina23** 23....wielkopolskie.................Dz............06.12.2011 Asia1983.............28......zach-pom............ Dz ...........12.12.2011 Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH..........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... ...17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie...........😍 ..............03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom.......... 😍........ .......30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie.........😍 ..............08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie......😍 ..............03.05.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie.......😍 ..............06.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka....29......małopolskie.........18.06.2011... ....(córka) Vilia.............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp.........32.....świętokrzyskie........21. 08.2011......(syn) netta, a u Ciebie data @ jest chyba nieaktualna? Czy po prostu jest pomyłka i powinno być 11 zamiast 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Fakt powiem wam szczeże że to był najgorszy miesiąc w moim życiu straszne miałam efekty po bromergonie. ale dzięki bogu już spadła:) troszeczkę sie przestraszyłam no ale co mnie nie zabije to wzmocni!!! heh... Lovekrove mg b6 mówisz? zarzywam femibion podstawowy z kompleksem witamin dla kobiet planujących ciążę i jest tam magnez:) oprócz tego mimo wszystko mam jeszcze kupić sam magnez? netta2 ja się tak przeraziłam jak gin mi powiedziała o co kaman że masakra. poczytałam wdrążyłam się w temat i stwierdziłam że skupię się na czymś innym żeby się uspokoić wyciszyć:) (mój M miał ze mną przes..ne:P ) no i się udało:) ufff...także pełan luz spokój netta2 bo stres robi chop do góry prolaktynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia...do tabelki sie dopisz :) regularnie się wpisują dziewczyny , więc i Ty również :) nieregularny okres moze wtedy da sie ujarzmic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, i jeden i drugi mail jest aktualny, ale ten na potrzeby forum to justysienka88@gmail.com :) Lovekrove, to teraz się staraj, żeby nie była konieczna insulina :) ale będzie dobrze :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANUSIA86, przy staraniach tsh powinno być chyba 1,5 czy jakos tak. Kurczę nie pamietam. Warto je u Ciebie ciut zanizyć. ale najwazniejsze że i tak miesci sie w normie. a co ile masz okres? Nie bierzesz np.luteiny na jego wywolanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma - mg z wit b6. Te suplementy diety malo mają b6 i magnezu. Chyba kartke teu Araguaia pisała o jaims specyfiku, który pozwala utrzymać wysoko progesteron. Od czasu do czasu zbadaj sobie prywatnie prolaktynę z obciążeniem bo ona potrafi po odstawieniu bromka wrócić do poprzedniego stanu. Jusia - bedę, będę - chodź to nie łatwe. A poza tym chciałam napisać, że skok na owu to miałaś wielki - cztery jaja to nie jedno :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia - zora dobrze prawi - chyba poniżej 2. Ale Ty chyba juz bierzesz Etyrox (czy jak to sie pisze) a to chyba jest własne na to??? Czy nie ???:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, no tak to już 16tc i 3 dni :) ale wszędzie jest napisane że w tym tyg to czuja te które już w ciąży były. Ale zwazywszy na te mega długie nóżki synka, to by mnie to nie zdziwiło tak bardzo :P Poobserwuje się trochę i zobaczymy ;) Musze zapytac gina jak się dziecko ulozyło (z ktorej str glowka itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, tak Was podczytuję troszkę :) Tematów sporo... Zwróciłam uwagę na wpis netty... rozumiem, że jesteś na etapie leczenia hipo itp. oraz planowania ciąży? Ja też mam hipo i od kilku dobrych lat brałam Norprolac. Udało mi się zajść w ciążę za pierwszym razem - piszę to, bo może są tu dziewczyny, które mają podobne problemy i się martwią...:) Jestem w 10 tygodniu i w zeszłym tyg. odstawiłam ten lek. Teraz muszę czekać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, domyślam się, że to nie jest łatwe, ale dla Mikołajka musisz dać radę :) i wierzę, że dasz :) a co do skoku, to aż powtarzałam pomiar, żeby sprawdzić, czy na pewno było tyle :) i było :) normalnie w szoku byłam, bo aż o 0,5 stopnia to mi nigdy tempka nie skoczyła :) przeważnie stopniowo wzrastała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cYKLE MIAŁAM RÓŻNE 29-32 ale ostatni trwał 36 dni więc okropnie dużo. Tsh powinno byc 0.8-1.5 dla staraczek. Od dzisiaj biore eutyrox na tsh, a bromergon od wtorku. Plinka czyli brałaś w czasie ciąży Norprolac aż do teraz?A jaką miałaś prolaktyne w czasie zajścia w ciąże? Słyszałam też ze wystarczy zbić tsh a prolaktyna też sie unormuje i spadnie. Poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, odnalazłam na Castagnusie mity ciążowe :D Przeklejam: jesli podczas zmywania naczyń zachlapiesz brzuch to twój potomek nie będzie stronił od zaglądania do kieliszka (no mój brzuch ostatnio często jakiś zachlapany po zmywaniu jest - syn alkoholik jak w banku ) Jeśli wieszasz firanki i myjesz okna pod koniec ciąży, dziecko okręci się pępowiną Korali i łańcuszków też nie wolno nosić w związku z tą pępowiną. I pod sznurami z praniem przechodzić powód jak wyżej. Jeśli podnosisz ręce do góry, dziecko urodzi się z wadą serca. W ciąży nie wolno nic robić z włosami, a w szczególności nie można ich farbować Obcinanie włosów w ciąży skraca życie dziecka. Dotykanie brzucha w ciąży przynosi szczęście (nie obmacywały was przypadkiem sąsiadki? Jeśli tak, to już wiecie dlaczego) Jeśli brzuch dotknie dziad, to szczęście jest szczególnie wielkie (no, to do meneli marsz) Jeśli się wystraszysz czegoś i złapiesz się za jakąś część ciała, to w tym miejscu twoje dziecko będzie miało znamię, czyli myszkę Jeśli się w ciąży poparzysz, dziecko będzie miało w tym samym miejscu znamię. Jeśli spotkasz rudego i na niego popatrzysz, twoje dziecko będzie miało włosy koloru wiewiórki (osoby, których mąż jest rudzielcem, mają wobec tego przerąbane) Jeśli zapatrzysz się na brzydkiego, twoje dziecko będzie straszyć facjatą (analogicznie do rudzielców: żony mężów nieprzesadnie przystojnych przegrywają już na starcie). Jeśli popatrzysz na dziecko upośledzone, twoje też będzie upośledzone. Jeśli w ciąży lubisz długo pospać, to dziecko będzie spało tak samo (ech, żeby to była prawda) Jeśli masz mdłości rano będzie dziewczyna, jeśli wieczorem będzie chłopak (osoby odczuwające mdłości przez cały dzień naprawdę mają problem) Jeśli w ciąży masz zgagę, dziecko urodzi się kudłate Jeśli w ciąży zdarzy ci się brać na ręce prosiątka (no, bo mieszkasz na wsi na przykład), to twoje dziecko urodzi się z raciczkami. Jeśli masz już jedno dziecko i jesteś w drugiej ciąży, to patrz, co twój potomek mówi. Jeśli najpierw powie „mama, urodzisz dziewczynkę, jeśli „tata, urodzisz chłopca. nie wolno w ciąży spoglądać przez dziurkę od klucza, bo dziecko będzie głupie. jeśli cerujesz sobie skarpetkę nie ściągając jej z nogi, dziecko będzie miało w tym miejscu zrośnięte paluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :-) Roma chyba sie pomylilas w cyklach staran jezeli doczytalam dobrze to pisalas ze od sierpnia sie staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ja jestem aktywna w czerwcowych mamach - jakby co (tak na przyszłość :) Tak, sama strasznie się bałam, bo niewiele na temat tych leków jest napisane...a ulotki straszą... I tak: endo mi mówił, że jak zajdę w ciążę mam odstawić Norprolac. Poszłam do gina - potwierdził ciążę i kazał BRAĆ lek (jeśli dobrze zrozumiałam - całą ciążę)! Nie wiedziałam, co zrobić. Mam w rodzinie lakarza - powiedział, że sa dwie szkoły i nikt nie wie, co lepsze, ale jak coś, to żeby nie bać się odstawienia... Zmieniłam ginekologa i ten powiedział: brać lek, ale odstawimy stopniowo...i w 9 tyg. brałam co drugi dzień..aż odstawiłam... Brałam też Duphaston, bo miałam plamkę :) Ale po 2 opakowaniach też kazał odstawić... Teraz biorę jod i witaminy...-tyle...aż dziwne... Jesli się nie mylę to leczyłam nię Norprolackiem 4,5 roku...0,5 tabl. dziennie...Na początku miałam rezonans - zmiana odpowiadajaca mikrogruczolakowi... A teraz mam mikrobobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, prolaktynę miałam w normie w trakcie leczenia...i zajścia w ciążę...teraz rośnie, ale to chyba tak ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
no właśnie się zastanawiałam czy wpisać wcześniejsze dwa miesiące bo w sumie to od czerwca ale to było 2 miesiące przed ślubem także "chciałam ale się bałam" i staraliśmy się ale prawdziwa jazda bez trzymanki to od sierpnia fakt:) u gin od czerwca także sześć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×