Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Zora, nie przez pomyłke-zbieraj juz sie , bo ...kasa sie bardzo upłynnia przy rzeczach dla dziecka:) Wanda i Lovekrove...ale sie uśmialam! aż M przeczytałam....Wanda te objawy są normalne :) leż na lewym boku, bo pewnie lezysz na prawym i dlatego boli Cie prawa pachwina :) pocieszę ,ze z dnia na dzien bedzie to wszystko mocniejsze :) mi juz dżwig jest potrzebny do wstawania, tak ciagnie w pachwinie :) i nie tylko przy wstawaniu z lozka, z krzesla tez jest ciezko....co do golenia to ja używam gilette fiuson (rewelka) i lusterka, potem M poprawia pachwiny,a potem jego żel z nivei po goleniu :) i tak mamy celibat to mogę tam pachniec "menszczyznom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój sie boi jechac tam po całosci-poprawic moze, ale po calosci to sie boi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a piersi...no oklaply, sa wieksze, ciezsze...nie takie ladne pomaranczki ...ale cos za cos...poki co 85 c/d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, a Ty jestes po clo? Jak tak to mnie Twój skąpy okres nie dziwi. Ja mialam bardzo obfite i długie miesiączki do 7 dni a przy clo się zmniejszyły i skrociły do max 5 dni. Czasami 4 dni. Ale cały czas plamisz czy np.w pierwszym czy drugim dniu było obficiej? Przypomina to sama krew czy są też te ,,skrzepy'' jak przy okresie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, no to u mnie na odwrót bo smiało moge powiedziec że mam w końcu piersi i robia się coraz ładniejsze :P Maja taki fajny, niemal idealny kształt i troszkę smutno że po ciązy wrócą do dawnego wyglądu ;) Mówiłam M że jak nie zobacze już swojej malej to będzie mnie tam depilował ale on kategorycznie odmówil :( Boi się że mnie pochlasta :P No nic, bedę musiała radzić sobie jakos z lusterkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz radę! niestety kobiety zawsze muszą dawac rade...z usmiechem nr 5 na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym goleniem to będzie problem. Mi się siostra zaoferowała - ale to chyba byłaby lekka przesada :)). Trzeba znaleźć jakiś sposób :))). Mamy trochę jeszcze czasu - Asia Wy jesteś z Karoliną pierwsze więc czekamy na wasze propozycje :))) - bo przed porodem też warto zrobić to samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo Laski w końcu sie pojawiłyście!:P Ja mam zamiar dzisiaj się "tam"wydepilować zobaczymy co z tego wyjdzie.M 3 razy zrobił to dla mnie ale pozniej powiedział,że to nie na jego nerwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawa to dobra żyletka i spore lusterko (takie okragle kosmetyczne ze stolika) a potem poprawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja specjalnie kupiłam sobie własnie takie lusterko:D Ale tak nie jest idealnie i nie dam za wygraną do porodu muszę też się tam przygotować,bo ja ja będę wyglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..sami dorwą i odchaszczą jak bedzie trzeba...tylko niewiadomo ile ostrzowa zyletka, wiec lepiej byc juz gotową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co chyba już bym chciała urodzić.Plecy mnie tak bolą jak by mi zaraz miały pęknąć mała już się tak nie rusza,ale te jej kopniaki mnie chyba wykończą :D:( Do WC latam jeszcze więcej niż na początku.:( A M co też powinni zobaczyć jak to jest,a nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedźcie czy przed porodem trzeba się na zerówkę ogolić na tzw. stopę wielbłąda - czy tak na hitlerka można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, mnie kumpela mowiła że pielęgnira ja dwa razy smigla brzytwa a górę zostawila więc chyba chodzi o to miejsce przy pochwie / do ewentualnego cięcia krocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce Wam sie bawić :) równo na łysą pałę! stopa wielbłada :D :D :D nie slyszalam tego...przy cc potrzeba bezwłosia na linii bikinii, a przy sn to chyba tam -tam tez są zbedne...zresztą odkad laduje na oddziale to raczej mam tam krotko lub co najwyzej 2tygodniowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to trzeba będzie wrócić do systemu kilkudniowego by później nie siedzieć w wc pół dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam czytając Was :) Kochane, dobrze, ze do wszystkiego podchodzimy z poczuciem humoru :D Z ciuszkami to nie szalejcie za bardzo w kupowaniu - szczególnie na początku. JA dużo miałam używanych (po kimś), trochę kupiłam - niestety trudno się niektórym oprzeć. Część założyłam raz czy dwa i mały wyrósł. Przez pierwsze miesiące maluszek szybko przybiera na masie i wzroście. No a BArtuś to już w ogóle przybiera :) Ale tak to jest jak mama ma śmietanę zamiast mleka ;) Co do golenia...Znam ten ból :) Powiem Wam, ze to wspaniałe uczucie odnowić kontakt ze swoimi stopami i łonem :D JAk sobie przypomnę tą ekwilibrystykę ;) Golenie z lusterkiem, malowanie paznokci. Normalnie jogin przy tym odpada ;) Ja miałąm ten "komfort", że przed porodem ogoliłam tylko sobie linię bikini (jak Asia pisze), bo tylko tyle do CC potrzebowali. A tam to pojechałam maszynką elektr. od depilatora - nie do zera, ale żeby "puszczy" nie było ;) A piersi...Teraz to mi się oklapusy robią :( Od tego laktatora chyba...Zostaną mi jakieś modelujące staniki. Nie wiszą tak bardzo, ale nie są już takie jędrniutkie. Tearz są takie miękkie woreczki :( No i z 75B zrobiły mi się 75E. Mam nadzieję, ze wrócą choć do 75C, ale marzy mi się moje stare B. Powiedziałam M, ze zbieramy na operację plastyczną dla mnie, to powiedział, ze chyba mi mleko do głowy uderzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Ci nasi "delikatni" mężczyźni...pocieszą, przytulą,zrozumieją.. dobiją głupim tekstem...no trudno, ślubował, chciał dziecko to niech da czas (i kase na plastyke) by znowu mieć modelke w domu :) ...a Bartuś to pewnie słodziutki coraz bardziej z dnia na dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :) ...a ! dziewczyny słodkie (cukrzycowe-mające lub podejrzewające) przestrzegam przed owocem kaki...wytrabilam litr wody i ide dreptac po schodach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie usmialam z tego depilowania hehe :-D Nie chwalac sie moj juz sie pare razy dorwal do mojej malej, wiec mu dalam ta satysfakcje hehe no i bylo super leze sobie a ona sama sie goli oł je :-). To niektore z Was przechadza z miski B na jakas hmm , Ja to juz lepiej nic nie powiem o swoich cycach mam nadzieje, ze juz nie beda sie powiekszac juz nie chce :-/. A ja jakos ostatnio mam doła. Nie wiem czemu, kazdy potrafi mnie zdenerwowac ehh hormony znow czy co.... Ale mnie kopie :-). Smieje sie do swego, ze bedzie albo piłkarz albo baletnica :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ja wlasnie dziś w sklepie pytałam męża co to za owoc ta kaka :D Nazwa śmieszna , wygląd tez jakis taki niespotykany. Jak to smakuje? I dlaczego przed tym przestrzegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak po porodzie te małe twarde włoski zaczną odrastać lub wrastać się co gorsza MNie bratowa mówiła że najlepiej ogolić całe krocze b o do cc musi być gładka góra a do sn właśnie okolice pochwy ałaałalalalalalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej Niedzieli Laski!:) My Mamy zamiar dzisiaj iść na krótki spacer ciekawe co z tego wyjdzie...:P:P:P:P Jeszcze 30 dni do WIELKIEGO DNIA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×