Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

tez mam dzis nerwa, bo snily mi sie głupoty,ze sie z kims kłóciłam siedze i pisze prace na zal przedmiotu, a spuszczam sie jak na magisterka, bo takie jest widzimisie wykładowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kiedy ? bo powinni w momencie zakupu mieszkania jesli wtedy to oni maja racje, bo zostaliscie poinformowani o zadłuzeniu i kupiliscie razem z nim jesli doszukali sie tego teraz to niech spadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pochodnym nabyciu prawa własności (jest tota sytuacja) obowiązuje zasada, według której nabywca uzyskuje prawo własności w takich granicach, w jakich przysługiwało ono zbywcy, a więc ze wszystkimi obciążeniami. Dotyczy to jednak wyłącznie obciążeń o charakterze prawnorzeczowym (np. hipoteka, służebność itp.). Natomiast roszczenie o zaległy „czynsz nie stanowi takiego obciążenia rzuce okiem na ustawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustawa jako ustawa nic nie mowi zrozumialego dla laika, wiec uwazam,ze tamto wytłumaczenie w tym artykule jest bardziej zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściciel lokalu ponosi wydatki związane z utrzymaniem jego lokalu, jest obowiązany utrzymywać swój lokal w należytym stanie, przestrzegać porządku domowego, a także uczestniczyć w kosztach zarządu związanych z utrzymaniem nieruchomości wspólnej, korzystać z niej w sposób nie utrudniający korzystania przez innych współwłaścicieli oraz współdziałać z nimi w ochronie wspólnego dobra. Na koszty składają się w szczególności : 1) fundusz remontowy 2) energii elektrycznej i cieplnej, gazu i wody, za antenę zbiorczą i windę, 3) ubezpieczenia, podatki i inne opłaty publicznoprawne , 4) wydatki na utrzymanie porządku i czystości, 5) wynagrodzenie dla zarządcy. Wy mieszkanie macie od marca,od tego czasu jest uregulowane, w momencie zakupu nie wiedzieliscie o zadłuzeniu. na lokalu wisi zobowiazanie wobec administracji dotyczace poprzedniego wlasciciela...to jesli nie ma na to paragrafu, to niech administracja skieruje sprawe do skarbówki lub komornika, bo tylko te instytucje moga Was/poprzedniego własciciela zmusic do zaplaty tak mi sie zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaświadczenie o niezaleganiu było wystawione na poprzednią właścicielkę na dzień 17 marca - akt podpisalismy 21 marca ( notariusz ma je u siebie, sprawdzał, faktycznie jest tam napisane,że oprócz wody i ogrzewania ). Wg notariusza i tego co mu czytałam z aktu, zaległość dotyczy poprzedniego właściciela a spółdzielnia nie może od nas żądać zapłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrzewanie i woda -zmieniliscie dane na umowie (oczywiscie) czy płacicieto w czynszu?, jesliw czynszu to jak mogli sprzedac niezplacone mieszkanie i miec focha do nowych najemców pismo:powołując sie na (cytat z artykułu) prosze o uzasadnienie pisma zadministracji + ostemplowanie kopii dostarczenia pisma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro masz kontakt z notariuszem ,to miło byłoby gdyby on wystawił pismo kwestionujące zasadność ich roszczeń... doopki jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja się już w tym gubię, niby płacone jest w czynszu, ale to jest jakieś roczne rozliczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale za ubiegły rok jakby byla nadpłata to by oni Wam ją uznali (?) jest to zaległość dotyczaca czynszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notariusz był bardzo miły, nawet odnalazł to zaświadczenie i mówi,że to wyraźnie mówi o zaległosciach poprzedniego właściciela i że nie mają prawa żądać zapłaty od nas. W żadnym sądzie nie wygrają - tak mówi. Boję się tylko,że zaraz będą nasze rozliczenia, złączą to do kupy ( a za te zaległe lecą odsetki ) i się nigdy nie połapiemy co nasze a co nie :-( A głupia baba nie odbiera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pismo nr 1 :w odpowiedzi na panstwa pismo z dn...dotyczace...uprzejmie prosze o podanie podstawy prawnej panstwa pisma. ich odp: zalezy jak konkretna pismo nr 2: powołujac sie na ust....cytat z artykulu wyjasniajacy tresc wynika ze panstwa roszczenia sa nieadekwatne do niniejszego aktu prawnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hejka tak se wczoraj myslalam ze jak w poprzednim cyklu 16 dc mialam 13mm a lekarka powiedziala ze to za malo to co bedzie tym razem jak nie zwiekszam dawki i jak bedzie tyle samo tymrazem 17 dc i bedzie za pozno zeby dac cokolwiek na rosniecie pechezyka lub pregnyl to potrzebuje kilka dni zeby zadzialalo tak ja mysle a teraz moja propozycja tylko niewiem czy dobrze mysle wiec zaczne od poczatku jak moja lekarka mnie przyjmnie dopiero 17 dc to ja wymyslilam ze pojde do innej lekarki krora jest end gin i sprawdzi czy pechezyki sa i moze da cos jak bedzie potzreba bedzie miala karte z poprzedniego miesiaca bo to jest ta sama klinika i tak obojetnie do kogo iziesz karta idzie do kazdego specjalisty jak myslicie dobrze bym zrobila propo pojde np 12 dc sprawdzic a pozniej 17 dc czy cos zadzialalo ja juz wariuje z tym wszyskim nie chce przegapic cyklu a niemam pewnosci czy byla owulacja w poprzednim cyklu dlatego teraz robie wszystko zebym czegos nieprzegapila ze nie zrobila chyba mnie rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym momencie ona ma Was w nosie,a sprawa jest miedzy Wami a administracją. załatw sprawę z administracja i wskaz im jej pesel,nip, adres, nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIOLEK, pewnie masz rację ...bo 17 dc to moze byc pozno, choc moja kuzynka "zaskoczyła" 18 dc...ale lepiej juz trzymac reke na pulsie od 12 dc:) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, takie sa procedury, tj.jeśli tamten cykl był ,,kiepski'' to ginka musi sprawdzic czy wszystkie takie masz czy może tylko ten jeden byl lipny. Tak powinno być, a dopiero w nastepnym cyklu zmienić może dawkę clo lub dodać lek na rośnięcie. Nieodpowiedzialne jest to że wizyte masz 17dc!! Kretynka powinna obserwować i jajeczka i jajniki. Porada u innego gina to dobry pomysł! Tylko licz się z tym że skoro to endo to zaraz Cie na badanie hormonów powysyła i dodatkowy wydatek niestety .. Trzymam kciuki Ja się zaraz doprowadzam do porządku i mykam na pks. A jakiego mam dziś lenia!! Miałam zapytać: a te latanie do wc to tak przez cała ciążę??? :( Nic się nie wysypiam przez te siusianie! I juz mnie mała boli bo trafiłam akurat na szorstki papier więc im częściej tym bardziej jestem optarta :/ I jak myslicie, ten szlaban na sex to juz do końca?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora...no trudno...sikanie czasem staje sie niezuważalne...wstajesz,idziesz, spisz dalej i nie pamietasz czy bylas czy nie...ale pij duzo wody niegazowanej,bo nerki filtrujesz, a one filtruja wody u Synka...no i przez picie poki co, odpukac , nie puchne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka z sexem to zależy w jakiej kondycji jest ciąża. U mnie w I trymku wszystko było ok i zapytałam gina: - Panie doktorze co z sexem - Ja mam żonę - nie mogę - odpowiedział I w ten sposób dostałam pozwolenie i z ochotą korzystałam, aż do momentu szlabanu w osobie teściowej, która pewnie będzie za 3 tygodnie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, fajnego masz gina :D Ale się usmiałam! hahaha. Dzis swojego zapytam. Tylko że ostatnio mowil że teraz trzeba szyjkę obserwować więc pewnie jeszcze zabroni. Asia, własnie na temat picia wody rozmawiałam ostatnio z mamą. Powiedziała że gdy byla w ciąży to każdy ją ,,wyzywał'' że ciągle pije a nie wolno bo bedzie miała dużo wód plodowych. Mama i tak pila sporo po kryjomu. Ja wiem że trzeba filtrować nerki :) ale gdy powiedziłam mamie ze dobrze robiła - tak jak jej organizm podpowiadal, to się teraz po tylu latach ostro wściekła na te osoby :D To były pewnie ,,mądre kobiety z mamy rodziny'' . Ok, ja uciekam. Dam znać jak po wizycie. Katiaa, super że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się uśmiałam z tym seksem Zora nic nie jest jednoznaczne Na początku miałam zakaz ze względu na plamienie W drugim trymestrze mogłam, ale zaczęła mi się skracać szyjka i znów szlaban Choc gin jest zdania, że raz, dwa razy w tyg można Rozumiem Cię doskonale pamiętam jak właśnie w drugiegim trymestrze(jakoś na początku) strasznie mi się chciało- jak niewyzyty dzikus Teraz to mi się cieżko przekręcić w łożku, więc tzreba mnie naprawde długo przekonywać... siusianie cóż mnie się wydaję, że jest coraz gorzej... i wcale nie mozna tego powstrzymać, przychodzi moment musisz i już a jak nie to ja mam wrażenie, że się posikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, bo pewnie "wtedy " tak bylo...moja tez sie dziwila na poczatku ,ze pije jak slon, a teraz to juz 2 butle na dobe...ale ot tak poziom wod nie urosnie po piciu, owszem podniesie sie (i dlatego moja mnie cisnie choc AFI spadlo mi z 15 na 13, ale to tez moze byc z powodu wieku ciazy) ale nie doprowadzi do wielowodzia...zresztą, nie pij a przekonasz sie jak "milo" szczypie przy robieniu siusiu...no i pijac pluczemy swoja sikawke :) jeszcze mialam taki okres,ze "wydaje mi sie ,ze chce siku"...siedze, mysle, siedze, nic...główka juz byla na dole i uciska na pecherz is tad wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
ja ide do tej samej kliniki tylko pokoj obok ona bedzie miala badania bo ja juz je robilam sprawdzi karte wiec badan robic nie bedzie tak mysle zbada monitoringu czy cos jest da wrazieczego jakies tabletki czyc cos tam boje sie tego ze ten 17 dc bedzie za pozno bo w poprzednim cyklu 16 dc mialam 13 mm a to bylo za malo kazala mi brac juz luteine 20 dc a ja wzielam ja 22 dlatego sadze ze bedzie ten 17 za pozno pojde 12 musze sprawdzic ktora tym sie zajmuje zobaczy da cos jak bedzie nie tak i przyjde na kontrole do mojej 17 dc mi sie wydaje ze to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
dzwonilam jestem wsciekla jak cholera nie ma jej w przyszlym tygodniu zarejestrowala mnie 9dc kiedy rano koncze tabletki a wieczorem do niego mam isc i niewiem czy to nie bedzie za szybko przeciez to nie zdarzy nawet urosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
zadzownilam i jestem wsciekla jak cholera nie ma jej w przyszlym tygodniu a zarejestrowala mnie kiedy rano koncze tabtetki 9dc a wieczorem ide na usg i niewiem czy to nie za szybko przeciez to nie zdarzy nawet urosnac wciagu kilku godzin jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam takich monitoringów...ale mysląc tak poprostu, to owszem zdenerwowac sie mozna, ...mimo wszystko pozostaje działać...tylko jak z tabletkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
kiedys szukalam cos i przed przypadek znalazlam ze moja lekarka poza tamta klinika przyjmuje jeszcze gdzie indziej i to w czwartki pasuje jak cholera mi i zadzwonilam do niej osobiscie i zapytalam sie jaka sytuacja jest i ma tak te usg i moze sprawdzic mi ale nie mogla rozmawiac i poprosila mnie zebym zadzownila za godz lub dwie i jak myslicie mi sie wydaje ze powiedzial by mi odrazu ze nie moze mnie przyjac czy nie zadzwonie za 2 godz i dowie sie mam nadzieje ze mnie przyjmie trzymam kciuki bedzie to w sam raz 12 dc w czwartek tak jak mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×