Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

STARACZKI: ********************************************************* ************************** NICK................WIEK..........SKĄD..... .CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Anirak..................32.........pomorskie.........38.. .. ......... Sophia123..............25........śląsk................1 3.............13.01 NIka0503...............21...... małopolska...........3............28.12 Roma01.................25.......małopolskie.........7... ...........27.12 staraczka Monisia......23.......podkarpacie.......7...............07.0 1 netta2..................27.......mazowieckie........20... . . .......15.01 zaczynam od nowa...31........zach-pom............16.............17.01 matik2012..............30.....wielkopolskie........ 2..............03.01 CIĘŻARÓWKI: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD..............PŁEĆ. .. ....TER.PORODU ********************************************************* ************************* Mooniaaa123........35..........maz................Dz..... ......24.12.2011 Monia__aa...........24......wielkopolska.........CH...... .....28.01.2012 Lovekrove ..........29......warm-maz........... CH.........02.02.2012 Wanda23............24.......wielkopolskie........CH...... .17.02.2012 Aguśka1.............26.......podlaskie.............. ...........03.03.2012 Mala_Gosienka.....25......zach-pom............DZ......... .30.03.2012 KALA85..............26.......pomorskie........DZ....... ....08.04.2012 Zora85..............26........kuj-pom...........CH....... ....19.04.2012 Beti2905............31......mazowieckie...... CH............03.05.2012 katiaa85...........26..........WLKP...........?.......... 12.06.2012 Agusiiiii28..........28......mazowieckie........... ...... .....27.06.2012 Araguaia............33......dolnośląskie............. .. .......22.06.2012 justysia88...........23........lubelskie............ ............21.07.2012 Polny Kwiat..........20.......podkarpackie................... 07.2012 MAMUSIE: ********************************************************* ***************************** NICK...........WIEK........SKĄD...........DATA PORODU....IMIĘ DZIECKA ********************************************************* ***************************** krakowianka.....29......małopolskie.........18.06.2011.. . ....(córka) Vilia..............27.........łódzkie........... 17.08.2011.......Bartuś justynp..........32.....świętokrzyskie........21.08.201 1......(syn) **Karolina23**...23....wielkopolskie........18.11.2011. ....Marysieńka Asia1893.....28.....zachodniopomorskie.....3.12.2011..... ..Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma01
Wiesz nie jestem spokojna aż chce mi się krzyczeć w środku:) ale boję się że jutro dostanę i znowu się załamię:( zmykam dziewczyny bo M chce ze mną pogadać...pewnie mi powie żebym się nie nakręcała:) ale ja widzę że to on się nakręcił:):):):):) jak jutro nie będzie to chyba wybuchnę ze szczęścia:) trzymajcie mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma trzymam mocno kciuki żeby @ się nie pojawiła :) chociaż ty może będziesz miała prezent na nowy rok. Mnie na razie pozostaje obserwacja i prośby "do tego tam na górze", żeby choć owu była bez tych tabletek. Niby prawy jajnik trochę się odzywa, ale również dobrze może mi się wydawać. Jedynie ten zbzikowany po lewej mi dokucza. Mimo wszystko jestem nastawiona wyjątkowo sceptycznie do tego cyklu. Znając życie pewnie w styczniu będzie lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roma to trzymam kciuki :0 Vilia - a jaki masz podgrzewacz :) Wanda - a może jakby tak zacząć pić te cztery zioła tydzień od terminu ???? Ciekawe ..... czy by nie zaszkodziło. U mnie wtedy jak kropelka poleciała to na niej się skończyło - więc czopki dobrze trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
jest tu ktos??? bo mam pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
no wiec moge liczyc na pomoc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
no więc staramy sie o dziecko mam cykle nieregularne ale przybliżę to trochę: w sierpniu miesiączka zaczęła się 18 we wrześniu 21 w październiku 26 a potem w grudniu 7 więc wychodzi że te cykle trwały 34,35,42 dni a miesiączki mam 6-dniowe. bardzo chce mieć dziecko, staraliśmy się z chłopakiem 24,25,26 grudnia czyli 18,19,20 dzień cyklu po 2 miesięcznej przerwie bo on jest zagranicą. no i nie mam pojęcia jak liczyć te dni płodne przy tak nieregularnych cyklach? czy jest jakaś szansa że zaszłam w ciąże? bardzo chcemy mieć dziecko ale nie popadamy w paranoje nie kochamy się tylko po to by coś z tego wyszło. jak myslicie sa jakies szanse ze cos z tego wyszlo? dodam jeszcze ze w 17 i 18 dzien cyklu bardzo bolal mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odejmij sobie 14 dni od okresu i wtedy powinna być owulacja, jeżeli w tym czasie było przytulanko to są szanse :) oczywiście do 3 dni do przodu lub do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
14 dni od okresu tego co bedzie teraz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
ale mam nieregularne i nie mam pojecia kiedy teraz powinnam miec okres... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dostałam 7 grudnia wieczorem wiec nie wiem czy to 7 czy już 8 grudzień ale ja mam 26 dniowy cykl chciałabym żeby się udał ale jak tera się nie uda to kupuję test na owulację bo tą ciąże którą poroniłam zaszłam dzięki testom owulacyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda że się wydłuża od kiedy się starasz może to przez nerwy , więc możesz teraz wziąć po uwagę dłuższą wersję , ale pozostaje ci czekać :( wiem z to bardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
a wczesniej bralas tabletki anty? wspolczuje z powodu poronienia... a teraz kiedy sie staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tego tak na oko teraz , bo inaczej to ciężko , a i tak to jest jak pisanie na piasku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres 7/8 staranka 17 i 18.12 owulacja prawdopodobnie 20.12 bo był mega ból owulacyjny a okres wypada mi na 03.01. cykle mam 26 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
przez nerwy to raczej nie bo bylam pewna ze nic nie wyszlo z tego myslalam o tym bardzo duzo ale jakos nie zamartwialam sie za bardzo widzisz jaka sprawiedliwosc na tym swiecie kolezanka ktora nie chciala miec dzieci i uwazala zaszla w ciaze za 1 razem jak gumka pekla a jak ktos sie stara to musi czekac w nieskonczonosc! :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
to ty dlugo czekac nie musisz a ja powinnam dostac w okolicach 10 moze nawet 15 to jeszcze prawie 3 tyg musze czekac bo wczesniej nie ma sensu robic testu. a w dzien kiedy mialas te bole sie nie staraliscie? ale w sumie przez 2 dni to plemniki maja duze szanse zeby przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się ale mam już bliźniaków 9 letnich więc nie jest najgorzej :) ale bardzo chcemy mieć teraz dzidzię kiedy już człowiek ma trochę rozumu w głowie :) i spokój w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matik u mnie 10 dc i niby pojawił się wieczorem śluz płodny ale test owu wyszedł na razie negatywny, druga krecha ledwo widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
blizniaki kurcze super sprawa! :) no to masz racje nie jest tak zle masz juz swoje pociechy a predzej czy pozniej bedzie nastepna tylko najgorsze te czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie bo widzisz ja staram się zrobić tylko tyle ile mogę naturalnie wpłynąć na to żeby mieć dziewczynkę, ale jak będzie chłopczyk to i tak będziemy szczęśliwi ale będę wiedziała że zrobiłam coś w tym kierunku i tyle . Dlatego nie robimy tego w dzień owulacji tylko przed ale jak najbliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak zaszłam w sierpniu to robiłam testy owulacyjne i 10dc miałam ładną kreskę słabszą a 2 dni po mega czyli była owu i zaszłam w ciążę tylko niestety nie udało sie dotrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze idę spać bo mnie ciągną dzieci żeby oglądać tupot małych stóp o pingwinkach bajkę :))) jutro zerknę i postaram się odp. pa pa i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2020
no skoro chlopaczki juz sa to mysle ze bedzie dziewczynka i zycze tego z calego serca! :) dobrej nocy zycze moze jeszcze jutro sie spiszemy? papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×