Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Katiaa :-) Z tego co widzę, ostatnia tabelka na poprzedniej stronie była też Twoja i dopiero tam zmieniłaś płeć :-) Gratuluję córeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za odpowiedz, może na połówkowym dowiem się ile waży :)) Nic nie napisałyscie o tym oleju lnianym można go jesc czy nie ?? Mam jeszcze pytanko jak sobie radzicie z bolącymi sutkami, ja zaczełam smarowac tym kremem na rozstępy to było lepiej, ale mój M przeczytał gdzieś że nie można niczym smarowac ??? i teraz nie wiem, co wy na to ? Wanda - jak sie czujesz ? Zora - co u Ciebie ? Jak z teściem Zaczynam myslec o kupieniu sobie poduszki takiej specjalnej do spania pod brzuch, macie dla mnie podpowiedzi zanim zamotam się na alegro ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda nie płacz, bo to wszystko jakieś dziwne...ojciec zeznawał, że pomagał matce znieść wózek na dół, jak ta wyszła z domu i niby wtedy doszło do porwania. To skoro sprowadzał to chyba widział, że córka żyje i wersja matki o rzekomym nieszczęśliwym wypadku byłaby nieprawdziwa. Oni oboje coś kręcą...a ta kurteczka to faktycznie Madzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti no faktycznie to ja nie wiem jak patrzylam ze namieszalam z tabelka :P lece obiad robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
witam jedno jest napewno ze clo do konca bede przyjmowac trudno jak nie wyjdzie sa inne metody tylko mnie jedno martwi ze nie mam monitoringu w kolejnym cyklu i niewiem jak co itd mam przyjsc za 2 miesiace jakbym nie zaszla wiem ze jest jeden plus ze mialam owulacje ale nie zawsze z kazdej owulki jest dziecko zreszta sami wiecie odebralam dzis wyniki krwi i moczu sa fatalnym stanie stwierdzona bardzo silna anemia co u mnie normalka ale przez 5 lat jej nie mialam a teraz wrocila i mam pytanko jak mam zle wyniki to moze jest to od lekow tzn clo i lutka i czy to nie burzy owulacji i z tym z wiazane rzeczy i napewno mam przez to zle hormony i dlatego nie moge zajsc w ciaze jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiiii, z teściem różnie bywa. Np niedawno był kurier z przesyłką dla M więc zamknęłam drzwi u teścia w pokoju żeby koleś nie widział że stary człowiek lezy w piżamie itd a ten zaczął mięsem rzucać w chwili gdy facet wchodzil do mieszkania!! A wczoraj nie mogłam otworzyc drzwi od klatki bo czasami zamek zamarza więc zadzwoniłam domofonem a ten zaczął kurwować w głos a i tak mi nie otworzył. Dobrze że żaden sąsiad nie szedł akurat. Ten człowiek mnie psychicznie wykonczy!!!!!! Szkoda gadać.. Riolek, anemia jest najczęściej z braku witamin lub niewystarczającego ich wchlaniania. Clo i lutka jest nie spowodowaly bo te leki działaja tylko na jajniki i endriometrium. Prędzej to by nasza netta mogla dostać anemii od tych ciągłych plamień/krwawień. Tak piszecie o tej Madzi więc weszłam na wp i jestem w szoku!!!! Teraz mam uraz i nie wykąpie syna. Ja jej wspołczuję - jak ona bedzie żyła z tak wielkim poczuciem winy?! To straszne. Juz lepiej jakby faktycznie porwano jej dziecko niż miała przezywac taka traume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek, organizm jest własnie tak sprytny że ,, nie pozwoli'' na ciąże przy słabym zdrowiu. I to dobrze, bo zle by to wpłynęlo na dziecko. Nie wiem jaki anemia ma wplywa na hormony ale moze ma to jakiś związek. Kuruj się i wypoczywaj. Widze że nie tylko ja pojade na natce pietruchy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIOLEK clo i luteina nie mają wplywu na anemie Zrób poziom żelaża- to najczęsta przyczyna anemii ale też najprostsza do wyleczenia A ja zaszłam mając anemie, ale delikatną, lepiej ją podleczyć, bo w ciązy to już się w żaden sposób nie da, będzie spadała regularnie A jak pisze Zora może organizm czeka z zajściem na lepsze wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora a pokrzywke pijesz? A no i herbatkę ROOIBOS. Mnie myślę, że min. dzięki niej spada o 0,1-0,2 na miesiąc a nie jak wcześniej na łeb na szyje A poleciła mi ją któraś z dziewczyn na forum Anirak chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
Dziewczyny! Wczoraj byłam u gina, mam 15 minutowe nagranie gratis, 80 zł wizyta :) Ale Bibuś się odwrócił dupką i nie znam płci, pójdę w 23.tygodniu, dziś 16-sty się zaczął. Wiercił się cały czas, lekarz próbował go ruszyć ale nie chciał pokazać nic :) widziałam rączki, nóżki, kręgosłup, żołądek, buzkę, słyszałam i widziałam serduszko. Ma prawie 11 cm od głowy do pupki, ok. 137 gram. Gigant :) mhm, no i fajnie parę razy się głaskał po nosku, zaciskał też i prostował piąstkę. Moja miłość ❤️ :) http://zapodaj.net/5ab5e66628f9.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
ale nie stwierdzono ze nie zajde przy takim wynikach myslalam ze to jest tego wina ale nie jest to stierdzono ze nie zajde wogule lekarz myslam ze jestem w ciazy ze mam takie kiepskie wyniki ale sie niestety pomylil bo w niedziele mam dostac okres w moczu zapytal sie czy nie mialam okresu bo byl troche zaczerwiony i dlatego z tego wyniki zle musze wrocic sie i sie zapisac do hematoloa spowrotem trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 ty mnie nie strasz bo tylko anemii brakowałoby mi do kompletu. Chyba zrobię sobie badania krwi żeby sprawdzić. Dużo żelaza ma też wątróbka, tylko nie każdy ją lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riolek a może właśnie ta spora anemia jest powodem twoich kłopotów. Jak ją podleczysz to może od razu cały organizm odżyje i bez prochów doczekasz się malucha. Z tego co czytałam to spora anemia może powodować między innymi zanik @ więc może i wpływa też na owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, ale pokrzywa działa napotnie. Gdzies mi się w kuchni mignęla. Ona ma żelazo???? poznanski kwiatku, :) Niech maluszek rosnie. Mój też się dupka odwracal z poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natta, nie bij ;) A przebadac się zawsze warto. Bo mimo że wredoty moga byc skąpe ale takie długotrwałe tracenie rewki tez może miec wplyw. Oczywiście trzymam mocno kciuki byz była zdrowiuteńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przejdę się do internisty po skierowanie jak tylko zelżeją mrozy, bo mrożonka na poczekalni w przychodni tez nie jest wskazana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove mi ją poleciła pić Asia tez pisała o niej Piję dwie dziennie, choc na początku nie byłam do niej przekonana DO tego z zielonej się przerzuciałam na Roiboos i udaje mi się w miarę tę hemoglobineutzrymać na poziomie 10,2-10,8 Oczywiscie cały czas biorę żelazo Tardyferon i Chelafer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
no moze sie odwroci maly inaczej :) nast razem ale watrobki chyba nie mozna w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można ale w niedużych ilościach bo ma sporo witaminy A czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 8.55 Lovekrove ma Mikołajka w swoich ramionach 🌻 oboje pozdrawiają :) p.s. linomag jest super na pupcie, jeszcze stosuje alantan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyny szczesliwe po usg:) dzis maoja Julia ma 2 miesiace...ale jak patrze na usg to ...takie malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak ten czas leci, to już 2 miesiące ma twoja Kruszynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrowe GRATULACJE :-) BUZIOLE No w końcu maleństwo postanowilo wyjśc na mrozy :-) Zorka znalazlam cos takiego przypadkiem, moze nie musisz tylko natke pietruchy wcinac, chyba ze na inne produkty masz uczulenie. Cenne zrodla zelaza to:watrobka*, czerwone mieso( wieprzowina , wolowina, baranina), wodorosty, drob, jaja i losos, drozdze, melasa, suszone sliwki, rodzynki, pieczarki, wiekszosc orzechow, nasion i warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie Lovekrove :-) Witamy Mikołaja :-) Gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, ja piłam pokrzywę codziennie w ciąży (poleciła mi ją gin)i po spadku na początku potem pijąc tą "pyszną" herabtkę udało mi się podnieść trochę poziom hemoglobiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kremu na pupcię Linomag mamy (ten z zieloną nakrętką) i jest OK. Polecam Hipp przeciw odparzeniom i oczywiście Bepanthen - rewelacja (tylko cena nie jest rewelacja :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, a Julka ładnie rośnie? Pochwal się ile już waży i jaka długa jest Twoja pannica :D Ale ten czas leci, już 2 miesiące od Twojego porodu minęło... No ale czego ja oczekuję - Bartek już zaraz pół roku będzie miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×