Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Gość mooniaaa123
muszę wypróbować Bepanthen na pupę, bo przeważnie używałam sudocremu, teraz akurat ma czerwony tyłek, więc smarowałam więcej. Wczoraj była chyba pierwsza kolka, bo było darcie japy straszne ze 2h. Nosiłam ja, nosił M, dziś mi dysk od tego bujania siadł. Kurde masakra taka kolka. Na razie nic nie daję małej, te herbatki Hippa ze słodzikami trochę mi nie pasują dla bobasa. Love, wspaniale, wracajcie szybko do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka możesz mnie wyprzedzać... Bo mnie się duuuupa ze starchu trzęsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wandzia, trzęsie się, czy nie trzęsie, teraz Twoja kolej :-) Już się nie mogę doczekać relacji Lovekrove...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Tylko jak tak się na to wszystko rzuce to czy nieprzedobrze?? Bo lykam witaminy dla ciężarnych na noc a 2 razy dziennie to żelazo dla cięzarnych + natka i wszystkie mozliwe produkty z żelazem.. Love, suuuupcio. Ciekawe kiedy do nas zajrzy? Asia, a Love pisala czy miala sn czy cc?? Beti, tez się nie mogę doczekać relacji z porodu Lovekrove :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Mała_Gosieńka, czytam Was codziennie, ale jakoś mi się nie chce nic pisać :) leń mnie dopadł totalny :P Anirak, wielkie gratulacje :D i odezwij się, jak tam beta wyszła i w ogóle jak się czujesz :) Monisia, śliczne są te serduszka :) Katia, gratuluję córeczki :) jak moja Niunia będzie łaskawa i pokaże co ma między nóżkami, to 20 lutego też się dowiem płci :) jakoś mam przeczucie, że też będzie dziewczynka :) no ale poczekamy, zobaczymy :) Super, że Love już rozpakowana i może przytulić swojego Skarba :D :D :D Wanda, to teraz czekamy na Ciebie i Adrianka w wersji "jednopaki" ;) pozdrawiam Was bardzo serdecznie w ten mroźny dzień :) ja chcę ciepełka!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove Gratulacje Kochana!!!!!!!!!!:) Masz już Mikołajka obok siebie:) Pamiętacie mnie jeszcze:P Dawno mnie tutaj nie było chyba nie nadrobię w czytaniu:( U Nas wszystko po staremu mała rośnie,rośnie:) Przesypia calutką noc jak już słyszę,że zaczyna "marudzić"to szybko daję jej mleczka odbije się i śpi dalej:) Za to w dzień nie chce spać mała Skubana:)no,ale najważniejsze że śpi całą noc:) Mała waży już 7200:) 21 idziemy na szczepienie:( a to moja Żabka:) (ZDOLNA ŻABKA) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64bac99203a73dbc.html Pozdrawiam Was wszystkie i mocno ściskam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola twoja córcia wygląda ślicznie, minę ma zabójczą na tym zdjęciu. Widać, że mała mądrala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wrocilismy od tesciow szwagierka mnie wkurzyla bo jak powiedzialam ze bedzie dziewczynka ale 100% pewnosci lekarz nie mial to ona zaraz sie wymadrzala zebym nie mowila jak mowie o dziecku ze to "ona" bo jeszcze sie okaze ze mam chlopca. A moja mala centralnie pokazala co ma miedzy nogami i ja tam jajek nie widzialam tylko piczuche a lekarze przewaznie mowia ze nie sa na 100% pewni ze sie moga pomylic. A szwagierka ze jej lekarz tez niby mowil ze bedzie dziewczynka a okazal sie chl a gowno prawda bo z tego co kojarze ona od poczatku twierdzila jak byla w ciazy ze chl bedzie bo byly jajka. Teraz kreci. A mnie wkurzylo jej gadanie bo wedlug mnie naprawde tam jajeczek nie bylo i nic nie stalo zreszta czuje ze to corka. No ale dziewczyny w koncowce 21 tygodnia ciazy raczej jajeczka byloby widac tym bardziej ze pepowina nic nie zaslaniala jakby mialbyc chlopak w tym tyg juz sa narzady rozwiniete. Co myslicie myle sie? Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamizelka090
Cześć. Na jakim kolwiek forum pisze po raz pierwszy b0 zastanawia mnie myśl....od kilku miesiecy kochamy sie z narzeczonym bez zabezpieczenia i dwa dni przed terminem ostatniej @ zaczelam sie czuc tak jak to zwylke bbywa wiec nic mnie nie zaskoczylo. jednak gdy przyszedl ten okres trwal zaledwie 1,5 dnia i przez kolejne dwa dni mialam bardzo delikatne plamienie....zreszta ten niby okres tez nie byl zbyt obfity. wszystko sie skonczylo a ja ednak nadal czuje sie jak przed okresem. w ciagu dnia czuje sie dobrze poza delikatnym bolem brzucha ale wieczorami robi mi sie slabo i mam lekkie zawroty glowy. dzis tak od godziny po raz pierwszy meczy mnie zgaga choc nidgy w swoim zyciu jej nie mialam.....wraz z narzeczonym cieszylibysmy sie dzidza ale ja jednak boje sie ze to po prostu jaka infekcja :( test bede robila jutro a tu pisze do was by chodz troche sie uspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaaaa spokojnie, czym tu sie denerwować Oczywiście, że zdażają się błędy, ale nie dzieje się to co chwila, a po 20 tyg to już naprawde rzadko Z forum lutówek pamietam jeden taki bład ok 15 tyg, a dziewczyn tam naprawde dużo Zora ja tam pije pokrzywę Roiboos i biorę dwa żelaza Wątróbek nie lubie, ale staram sie dodawać wszędzie natkę, często robie makaron ze szpinakiem i mimo awersji staram się jeść jajka i jakoś nie przedobrzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
Lovekrove szczescia! I gratuluje ;) tez mysle o Mikolaju.. a ost tez o Czarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina spoko każdy o Tobie pamieta :-) A ta mina zajeb...ta he ciekawo co tam duma :-) Katia ja napisze tyle, ze nie wierze w czarno biale usg, nie wiem moze dlatego, ze u temtej laski sie tak pomylili na 5usg w tym na 4 dz na 1 ch wyszedl ch masakra. Nie mowie, ze u kazdego musza sie mylic, ale zaluje, ze nie poswiecilam kasy i nie pojechalam zrobic usg chociazby w 2d. Nie czuje objawow na dz nie czuje objawow na ch. Coz tylko przechodzic takie ciaże caly czas bezobjawowe. Wiem tylko jedno wiercipieta jak nic to chyba po M, znow upolowalo moje żeberka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda nie zamierzam Ciebie przescignac, mam czas :-p a Ty weź sie w garsc i sie nie martw wszystko bedzie dobrze i uwierz w siebie i swoje mozliwosci, nie takie problemy sa w zyciu jak porod, mam nadzieje, ze bedziemy mialy lekki jak pioreczko, bezbolesny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina Justysia Love musiała urodzić zeby Was tu przyciagnąć?? Śliczna Marysia, jak ten czas leci- dopiero były pozytywne testy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamizelko witaj. Ja na Twoim miejscu bym nie czekala chwili i poleciala po test jezeli masz przeczucie i masz jakies watpliwosci. albo ewentualnie masz jakies zaburzenia hmm lepiej zrob test szybciutko i bedziesz wiedziala co dalej robic. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka ja musze się bać i panikować inaczej obawiałabym się, że to nie ja:) U mnie cisza, żadnych skurczy Tylko potworny wręcz uniemozliwiający chodzenie ból krocza:( Może w związku z tym pchaniem się Adriana w 35tyg i próba zatrzymania Go jeszcze przez chwile Wkurzył się Dzieciak i stwierdził nie chcesz matka to nie wychodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta2 :) trzymam kciuki ciągle i nie przestaję kibicowac! Zora, Love mówiła o porodzie...ale nie chcę nic przekłamać-wróci to sama opisze swoje "wczasy na koszt NFZ"...ale chyba źłe nie bedzie ich wspominac...standardowo czasem "rece jej opadały" jak to w szpitalu ;) Katiaa...kij w uszy szwagierce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi mi też bardzo się to zdjęcie podoba:) wysłałam go M to mówi o Boże jak ona urosła (nie widział jej dwa tyg:() zawołałam ją i szybko zdjęcie zrobiłam:D Nie mam kiedy tutaj zajrzeć małą jak wykąpie dam jeść,zaśnie to ja padam na twarz ale na szczęście dziś jest już tatuś to mam choć chwilkę dla siebie :) Mała już po kąpieli teraz wypiła mleczko i bawi się z M:) Wanda a Ty jak się czujesz????teraz Ty w kolejce:) a później???? Wiecie co wczoraj o 23 usłyszałam o tej małej madzi to pół nocy nie mogłam spać:( nie wierzę w to,że od razu zginęła..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina na str.198 jest odswiezona tabelka tylko Love musi sie przestawic :-). Wanda,Ja, Gosia,Kala,Zora itd, jak ten czas leci, niedawno zaszlysmy w ciaze a tu rodzic trzeba :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Aguśka** to Ty już też?!!!! :) jak ten czas szybko sunie!!! Villa a co tam u Was słychać????Jak się ma mały przystojniaczek????Ucałuj Go od Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
juz prawie 200 stron! Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz pozostaj enam cierpliwie czekać, aż Love do nas zajrzy się podzieli wrażeniami :) Karolina, Bartuś szybko rośnie :) Zaczyna już siedzieć, tzn. czasem się jeszcze chwieje jakby popił, ale coraz mu lepiej mu to idzie :) Mięsko wcina - były już indyczki, kurczaczki a teraz są króliczki :D Ach, nie wiem jak ja go zostawię za 1,5 miesiąca....Chyba zapłaczę się w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ktora z Was sie zna na tych wykresach, bo ja jeszcze do konca nie ogarniam? u mnie tym razem calkiem inaczej niz zwykle i nie wiem za bardzo jak go odczytac. czuje sie jakby miala wstreciucha @ przyjsc jutro lub pojutrze, ale cos za szybko by bylo chyba. moglybyscie zerknac pliiiiissssss? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, jak wrócisz to pokaż się nam choć na chwilę - czerwony dywan już rozwijamy przed Tobą :) Kolejna dzielna kobieta :) Następna dzielna będzie Wanda :D JAk się z tym Kochana czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×