Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

WOW Julitek brak mi słów. moja to pierwsze zapytała o betę i na fotel. jak już sprawdziła że macica rozpulchniona i w ogóle to dopiero usg. dowcipne i to bardzo delikatnie żeby broń Boże nie uszkodzić czegoś. dopiero teraz w 12 tygodniu miałam pierwszy raz przez brzuch. i też mi powiedziała że po dowcipnym zrobi mi przez brzuch żebym wiedziała jak to jest, ale raczej niewiele będzie jeszcze widać. chociaż potem stwierdziła że ja chuda to może coś zobaczy i fakt faktem było więcej widać niż na dowcipnym. ale fakt moja gin ma nawet na stonce że sprzęt i przygotowanie do wykrywania wczesnych ciąż. a nie każdy gin to potrafi. tak że nawet zapłać więcej a idź do jakiegoś dobrego lekarza z dobrym sprzętem, bo od sprzętu też dużo zależy. ja też dzisiaj nie śpię od 6. chyba plaga jakaś:P nie wiem obudziłam się na siku i tak mnie zatrzęsło z zimna że już nie mogłam zasnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitek lepiej zmień lekarza bo ten jest gówno warty.... Aguś jak chodziłam do takiej poradni przed ślubem to ta babka mówiła że jeżeli kobieta karmi całkowicie piersią to jest "bezpłodna" w takim sensie ze nie zajdzie w ciaże. będzie dobrze trzymam kciuki żeby było wszystko po twojej myśli. Buźka :* Maluda w którym tygodniu już jesteś?? Bo nie masz suwaczka a ja chyba cos przeoczyłam. Kurde chyba się zaczne pakować do szpitala... Właśnie oglądam rozmowy w toku i jest o laskach które cały czas się malują jedna w studio ma ten sam makijaż przez 2 tygodnie nie zmywany, masakra :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to tak w teorii z tą "bezpłodnością":D bo jednak ktoś wymyślił tabletki antykoncepcyjne dla karmiących. więc hmmm pewnie jak się której uda:) ja jestem dokładniej mówiąc 12 tyg+5 dni:) i nie wiem czy jestem już w II trymestrze czy nie:P bo niektóre źródła podają że od końca 12, inne że 13, a gdzieś ostatnio znalazłam że od 14 w ogóle;P ja też się cały czas maluję;) znaczy codziennie:P i generalnie bez makijażu z domu nie wyjdę;P mało tego moja skóra jakoś źle znosi brak makijażu. jak dzień sobie odpuszczę to następnego dnia mnie wysypuje:/ tak że się maluję:) no ale robię to bo lubię:) i koniecznie demakijaż codziennie!!! i to porządny... nie wyobrażam sobie żeby mieć ileś dni ten sam makijaż. Nika a czemu chcesz już się do szpitala pakować? czasu jeszcze trochę masz, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to tak w teorii z tą "bezpłodnością":D bo jednak ktoś wymyślił tabletki antykoncepcyjne dla karmiących. więc hmmm pewnie jak się której uda:) ja jestem dokładniej mówiąc 12 tyg+5 dni:) i nie wiem czy jestem już w II trymestrze czy nie:P bo niektóre źródła podają że od końca 12, inne że 13, a gdzieś ostatnio znalazłam że od 14 w ogóle;P ja też się cały czas maluję;) znaczy codziennie:P i generalnie bez makijażu z domu nie wyjdę;P mało tego moja skóra jakoś źle znosi brak makijażu. jak dzień sobie odpuszczę to następnego dnia mnie wysypuje:/ tak że się maluję:) no ale robię to bo lubię:) i koniecznie demakijaż codziennie!!! i to porządny... nie wyobrażam sobie żeby mieć ileś dni ten sam makijaż. Nika a czemu chcesz już się do szpitala pakować? czasu jeszcze trochę masz, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy po porodzie używałyście żeli pod prysznic bezzapachowych czy takich jak zawsze??? kompletuje liste i w necie pisze że bezzapachowy, dziecku chyba nie będzie przeszkadzał taki co używam zawsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to pewnie mit skoro są takie tabletki :) No bo kurde ja mam cały czas rozwarcie i boje się ze mnie zaskoczy :P a mam leżeć plackiem ale jakoś nie potrafię tak leżeć, a wiem że maż mnie nie spakuje, choć zakupy jak mu wyjaśnie to kupi ekstra :P ale ile się porzy tym musze naprodukować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluda ja nie mam nic do kobiet które się maluja tylko śmieszyło mnie to jak laska opowiadała że ma go juz dwa tygodnie a rano rzęsy odkleja nożem, wykałaczkami albo wszystkim co ma pod ręką :P ma bozia lokatorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mój jak znam życie to jak by mnie miał gdzieś spakować to pewnie by się zachowywał jak by pierwszy dzień w domu był i pewnie by nie wiedział gdzie co jest i w ogóle. że o ciuchach nie wspomnę bo byśmy się w temacie kolorów nie dogadali;) hehe. jak by mu poszło z większymi zakupami to nawet nie wiem:D generalnie przez 3 lata małżeństwa nie był na zakupach sam ani razu:P zawsze ja jeżdżę albo z nim, albo z mamą. albo daję listę mamie i tylko zgarniam potem co moje;) hehe. co do tych tabletek to tak gdzieś czytałam że dziewczyny biorą. ja tam się nie znam bo to pierwszy dzidziuś sobie tam u mnie siedzi:P z tego samego powodu nie pomogę co do żelu. myślę że całkiem bezzapachowy teraz ciężko znaleźć. wszystko zależy jakiego zapachu używasz teraz bo jak jakiś neutralny w miarę to myślę że dziecku nie będzie przeszkadzać. ale jak bardziej perfumowany to żeby potem nie było że mu Twój cycek nie smakuje bo mu pachnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ja w ciąży zrobiłam się jakaś wrażliwa i używałam mydełka Nivea Baby i używam do tej pory :-) a czy Twojemu maluchowi będzie przeszkadzał Twój, to się okaże...może, ale nie musi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierdziele:D to na starość będzie miała łyse rzęsy, tonę zmarszczek i współczuję jej oczom bo ja jak źle zmyję cokolwiek to zaraz mnie pieką:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti czyli co lepiej kupić jakiś bezzapachowy??? W ciąży czuje wyraźniej zapachy ale nie przeszkadza mi nic, tylko nie chce żeby maleństwu przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluda ja też sobie tego nie wyobrażam, co najlepsze na noc nigdy nie idzie spać bez makijażu :p kurka ja bym tak nie zasneła, a takich dziewczyn tam było więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika może na początku lepiej tak. Mi zapachy w ciąży nie przeszkadzały, tylko skóra stała się bardziej wrażliwa, swędząca itp. :-) Ale mnie dziś Bartosz terroryzuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Julitek nie znam się za bardzo...był tego taki pewny ? miał dobry sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Julitek nie wiem co Ci powiedzieć... powiedział Ci coś konkretnego??? Byłaś na NFZ czy prywatnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julitek Ty to się nie stresuj, olej barana. pieniążki w ząbki, strona znanylekarz otwarta na gin w Twoim mieście, dzwonisz że pilna sprawa i śmigaj!!!! a w ogóle jak te Twoje wyniki bety? bo zdaje się byłaś jakiś czas temu? jak nie chcesz do innego gin to śmigaj na betę powtórkę. no kurcze ten lekarz niepoważny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek, mnie spotkalo cos podobnego w ciązy. Wczesnie poszłam do gina a ten spojrzal na wynik bety i powiedzial (bez badania mnie!) że w ciązy nie jestem a jesli nawet to ona juz obumarla. Troszkę wykrakał bo 3 lub 4 tyg pozniej poronilam ale przez te 3,4 tyg ciąza była bo chodzilam do innego gina. agusiiii, ja tez ostatnio jakos panikowalam :P bo odbylismy stosunek przerywany. Karmienie piersia nie chroni przed ciążą. Gdzies tam czytałam ze nawet jesli by chronilo to trzeba karmic regularnie bo wystarczy iles tam godz przerwy w karmieniu i zaraz ta ,antykoncepcja'' zanika. Nie wiem ile w tym prawdy ale ja wolę juz nie ryzykowac :) Uzywamy gumek. Szybko zaczeliscie swintuchy ;) Ja jestem po porodzie prawie 4 mies i niedawno zaczelismy z M. Troszke się balam bolu i w ogóle ale nie było tak zle. Pierwszy raz cuuudny (przypominam ze calą ciąże zero seksu), drugi juz niezabradzo bo bywa ze czuje jakby suchosc mimo ze jest wilgotno. Ale tylko na początku potem jakos dajemy rade :) Podobno to normalne gdy karmisz piersią. Aska podpowiedziala mi wieśka o ktorym zupelnie zapomniałam a którego tak wszystkie wielbilyśmy heheh. Pamiętacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek, dopiero zerknęłam na Twoj link ze zdj. Faktycznie nic nie widać. Nie mam na tym zdj pęcherzyka ciązowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ponoć pęcherzyk ciążowy widać dopiero jak jest beta powyżej 1500. więc ja bym radziła śmignąć wpierw na betę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś pskudna pogoda pada cały czas wiec nawet na balkonie nie da się posiedzieć :( Zaczyna mnie poród przerażać... cholera czy ja dam rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika- na wzajem. Dasz rade :)ja dałam, a u mnie żadnych przeciw bólowych nie dają nie mówiąc o innych znieczuleniach przy sn, a na piłce można poskakać, a się na koniec namęczyłam bo mój synek był owinięty 2 razy pępowiną i spadało mu tętno i myślałam,że zawału przez to dostane, trudno było mi go wyprzeć przez to, nikt nie wiedział o pępowinie bo usg przed porodem nie zrobili :/, no ale tak to było ok, jak możesz skakać na piłce to skacz, wtedy szybko idzie rozwarcie i tak nie boli przy tych skurczach co minute. Będzie dobrze, będę trzymać kciuki, warto się pomęczyć, sama zobaczysz :) Mój synek leży ze smokiem, masz chwile by zjeść i tu zajrzeć dopóki znów mu nie wypadnie :/ Dól brzucha dalej mnie boli, jakby prawy jajnik, nie wiem co o tym mam myśleć, mój M się wczoraj przytula a ja do niego by się nie zbliżał, przynajmniej bez gumek :) ale teraz będę się stresować przez 2 tyg mam nadzieje, że nic nie będzie Pytanie do mamuś, gdzie kochane kupujecie ubranka i jak? Ja tu nie mam ciuchlandu, a zapasy się kończą powoli, co prawda od firmy zależy jaki to naprawdę rozmiar, ale chyba muszę zacząć kupować rozmiar 64 bo niedługo nie będę miała w co ubrać, tylko gdzie allegro ? bo nie mam jak wyjść z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Nikia napiszę Ci to co moja mama mi powiedziała " Pamiętaj, że każdy skurcz sprawia, że szybciej zobaczysz dziecko, myśl o tym, nie o bólu a o tym, ze ten skurcz pomaga Ci by dziecko zaraz było z tobą, ból mija" I to niesamowite jest jak pod koniec są skurcze z małymi przerwami podczas których ja żartowałam, piłam wodę, gadałam z M a jak skurcz to taki ból mój mi mówił jeszcze np. 30 sekund- i to pomagało! wiedziałam,za ile się skończy kończył się i nic żadnego bólu nie czuć. Dasz rade! A teraz jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś ja się cała ciąże rewelacyjnie czuje :) nie miałam mdłości nie puchną mi nogi, zgage miałam tylko przez kilka dni, tak że jest rewelacja. Nic mnie nie boli, staram się leżeć i czekam cierpliwie, szkoda ze nie mam pojęcia co sie czuje jak są te skurcze i jak one wyglądają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×