Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

hej co do cwiczen musze sie najpierw jakos zmotywowac bo na razie tylko zapisalam sobie te cwiczenia w kompie :) Dzis dam sobie luz a zaczne od poniedzialku a cwiczycie raz dziennie i wiecej? I rano czy wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Żyjemy, mamy się całkiem nieźle, tylko kompa zakupic nie mozemy Młody jest boski, zaczyna składać sylaby i pokrzykuje wesoło ta-ta :) ale mamy z niego ubaw Wczoraj dostał pierwsze mięsko- indyka w obiadku, jak tam przeczytałam było 8% mięska, ale cóz nazywa się dynia z indykiem:) NA razie jeszcze nie podałam mm, rozmarżam zapasy Dziwi mnie to troszkę, bo mleka odciągnąc na kaszkę juz nie odciągnę, no najwyżej 50 ml, nie chce mi się doić pół godz dla odrobinki mleka, a wczesniej 10 min i 150 było leciutko z jednego cyca Ale mały jeszcze ciągnie, może sam wyciąga więcej, a w miare rozszerzania diety mleka poprostu mniej Jeżdzimy już w spacerówce, ale z zapięcia w pasy nie jest zbytnio zadowolony Zajrzałam tu w sobotę, ale chciałam wszystko przeczytać, żeby coś skrobną, weekend przeleciał, nie doczytałam:( Justysia, Rysiada wielkie gratulacje dzielne mamusie:) Justysia wclae nie myśl o tym ze nie udało sie naturalnie Ja tez byłam głupia i jeszcze w nocy majaczy łam że nie chce zadnej cesarki, a jak juz rodziłam to sobie myslałam, że głupia byłam:) Każde rozwiąznie prowadzące do posiadania zdrowego dziecka jest najlepsze i nie jesteśmy madzrzejsze od lekarzy:) wiedzą co robią Do za tydz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek, ładniutka jesteś :) My się znamy z innego forum jeszcze a fotki raczej przesyłamy sobie na maila. Tak jest dyskretniej i bardziej anonimowo ;) Utwórz sobie maila na potrzeby forum lub podaj swojego aktualnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny widzę, że twardo wzięłyście się za ćwiczenia. Ja przy 6w wytrzymałam 3-4 dni. O dziwo nie miałam zakwasów, ale wykończyły mnie upały. Szczególnie po tym jak przykleiłam się do dywanu ćwicząc ;) Dziś wybieram się do endokrynologa skonsultować wynik. TSH nieźle mi spadło, bo mam niecałe 1. Mam nadzieję, że nie jest za niskie. Przez te upały zdycham. Jest mi duszno, gorąco. Brzuch coraz większy i nie mogę się doczekać kiedy zacznę czuć ruchy malucha. Chociaż jak na 13 tydzień to chyba i tak mam już sporą oponkę. M. śmieje się z moich zachciewajek, bo wczoraj opchnęłam pół słoika korniszonów a potem poprawiłam nektarynką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej jak ja już bym chciala widzieć brzuszek:P w piątek ide do gina moj narzeczony powiedział że samej do gabinetu mnie nie wpuści gdyż on nie umie pojąć tego że jest wszystko ok chociaz tak krwawiłam 4 dni jak mam mu to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitek slicznocha z ciebie:) podaj meila to bedziemy mogly i tobie wysylac zdjecia. Moze narzeczony musi uslyszec od lekarza ze wszystko jest ok z dzidziulkiem zeby sie uspokoic. Zycze wspanialych pozostalych 8 mies ciazy:) netta niezle zachcianki :P niech maluszek sie rozwija :) Ja to len jestem ale musze sie wziac za te cwiczenia a co bede gorsza a ciekawe jak dlugo bym wytrwala. W ciazy chodzilam na gimnastyke i dawalam rade chociaz moja kondycja prosi sie od dawna o uwage. Moja Aniulka wlasnie na rekach zasnela pewnie sie obudzi jak bede ja odkladac do lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc podaje e-mail julitkasos@o2.pl on jest straszny nie dowiarek wczoraj pół dnia studiowal internet i czytał co kobiet pisały o krwawieniu w ciąży...niby trochę sie uspokoił jak przeczytał że dużo kobiet tak ma i to nie oznacza końca ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wstawiłam:) jej ja to prosze żeby już ten tydzień szybko zleciał nawet nie mogłam wcześniej do gina się zapisać bo na urlopie jest więc zostaje mi czekanie do piątku wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Widze ze wytrwale ćwiczycie :) Trzymam za was kciuki :) Nareszcie jestem w domu... uff pozostaje mi leżeć plackiem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Nika:) to leż i leż :) słuchajcie ja mam takie jeszcze jedno pytanko mierze sobie temperature pochwy codziennie o godz 18 i od kiedy podejrzewałam ciaże to mam tak mniej wiecej 37,2 stopni to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek urodziła dziewczyna która miała termin na 9 września i z córeczka wszystko dobrze i wczoraj wyszli do domu, więc chyba nie jest tak źle?? Kurcze ze mną na sali leżała jeszcze taka pani której synek urodził się bez kciuka... ciekawe ile mnie będzie trzymało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika bedzie dobrze leż i obiadaj się póki wolno:) właśnie tak gdzieś słyszalam że ta temperatura w ciąży jest po wyżej 37 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko się ochłodziło bo nie wytrzymuje już tego gorąca mam 30 stopni w pokoju :/// masakra normalnie leje się ze mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj spalam w dzień to wstałam i mokra cała byłsm... a na dodatek mam jakieś plamy na twarzy nawet jak sie maluje wogóle moje wlosy to masakra jak wyglądaja dwa razy dziennie musze myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek już drugi dzień szaleje. Krzyczy na mnie, piszczy i wciąz jest marudny. Wczesniej mial tak wieczorem przed zasnięciem a teraz caaaaały dlugi dzień. Na szczęście już śpi. Nadal przesypia noce choc dzis obudzil się o 5:30 na mleko i zaraz zasnął ale to pewnie dlatego że wczoraj poszedł duzo wczesniej spać. Ząbki stoja w miejscu więc prawdopodobnie to przez te upaly - tak sobie wmawiam ;) Dzis nie ćwiczylam. Nie mam kiedy :( Może uda mi się poćwiczyc pózniej ale mięsnie ud z mężem w łózeczku :D hihihi Beti, ile Twoje bobo je na dobe i co jaki czas? Chcialam porównać. Moj je 120ml co 2godz - wychodzi mi 7,8 butli na dobe (czasami karmie piersia ale nie zawsze mam pokarm). Niedlugo wprowadzimy żarełko więc może bedzie jadl mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5/42 Nie spałam prawie całą noc....Wkur ...lam sie na rodzinę ale to inna bajka .. Zastanawiam sie czy nie spróbować spać w innym pokoju. Mały tak się kręci, że mnie budzi ... z jednego końca łóżka w drugi się przekręca ... Dzisiaj szczepienie na pneumokoki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love, jestem pełna podziwu dla Ciebie że ćwiczysz!! Ja własnie skończylam ale tylko 2 serie. Wiecej nie dam rady no chyba ze rozloze cwiczenia na cały dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane. Wczoraj mieliśmy szczepienia i pierwszy raz mała miała gorączkę, najpierw 37,3 i strasznie płakała, spała mi tylko na rękach, dałam jej czopek bo się biedna tak męczyła, w nocy też czułam że cała rozpalona:( nad ranem jakby lepiej ale właśnie teraz znowu jakaś ciepła:(:( niewiem co robić, zaczyna troszeczkę mrudzić:(stękać...:(nie chce by się męczyła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tykko co moż2esz zrobić to czopki. Mi kazał dawać co 5 h pediatra - o ile gorączka się utrzymuje. Tul tul i jeszcze raz tul :). Ucałuj skarbusie od Ciotki i Mikołajka - da rade babeczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ode mnie ucałuj i przytul mocno:) ja rano znowu temp mierzylam i byla 36,2 matko kochana niech ten piatek przyjdzie już bo ja zwariuje z tymi moimi myslami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już jesteśmy po jedzeniu:) Oczywiście jak Jaś je to ja tez jestem brudna, a potrafi sobie jeszcze popychać ręką wszystko. I teraz dużo mniej mleka zjada. Za to jakie kupy giganty nam idą, masakra:) Ja teraz zabieram się za ćwiczenia bo Mały w bujaku rozmawia z zabawkami:) A i chrzciny niebawem mamy, oczywiście chrzestna nam odmówiła, ale nie poddałam się i mamy już kogoś innego. A wymówką było to że jej nie stać na co odpowiedziałam że nie o pieniądze nam chodzi tylko o podanie dziecka a ona dalej o pieniądzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) nie wiem czy któraś mnie jeszcze pamięta poza Lovekrove która mnie tutaj ponownie do Was ściągnęła:) od paru dni Was podczytuję, ale dopiero na świeżo piszę:) po pierwsze gratuluję wszystkim mamuśkom no i obecnym ciężarówkom:) podziwiam dzielnie ćwiczące:) za jakieś parę miesięcy dołączę;) Julitek11 najlepsze co Ci mogę poradzić, i pewnie każda to doradzi, WYRZUĆ TEN CHOLERNY TERMOMETR DO ŚMIECI!!!! byłaś u gin, wiesz że wszystko jest dobrze, jeśli nie masz pewności to przejedź się jeszcze raz do gin. mierzeniem temp tylko stresujesz siebie i dzidzie. a w ogóle mierzenie jakieś popołudniowe nie ma żadnego sensu. albo zamiast do gin idź na betę może, skoro to by Cię uspokoiło:) no to może teraz napiszę w skrócie co u mnie:) jestem w 12 tc:) po jedynych 3 latach starań:/ wczoraj byłam na genetycznych, wszystko jest ok:) mdłości mnie męczą, ale mam nadzieję już niedługo;P widok dzidziolka na usg - BEZCENNY:) oczywiście brykał jak dziki a jak gin puszczała nagrywanie to zamierał w bezruchu;P ale i tak super:) pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję przyjmiecie mnie do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Love:* Właśnie ja ululałam i spi troszke..pewnie do 40 min max jak zawsze:( ale dobre i to. Miała teraz 37,2 temp. Buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Maluda:* ja też strasznie źle przechodze te pierwsze tyg nie dość że to krwawienie to teraz cały ten tydzien boli mnie brzuch jak przed okresem juz sama nie wiem dla czego czy to z glodu czy co bo jakoś mało jadam od 2 dni ledwo wstane i juz tak sobie się czuje chodzę przeż dzien i sie po kladam raz się zdrzemne raz tylko leże ale jestem wogóle bez zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście Pani Maludo - witamy w starym i częściowo nowym gronie. Reszta lasek pewnie śpi albo lula dzidziolki więc pewnie przywitają Cię - a raczej Was godnie :)). Ty wiesz jak ja się ciesze i, że jestem jeszcze w szoku :). Dopisz się ponownie do tabelki w odpowiednie miejsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×