Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Karolina23**

Kobiety Starające się zajść w ciąże i będące w ciązy ZAPRASZAMY:)

Polecane posty

Love, podziwiam za wytrwałość :) już zaraz połowa ćwiczeń będzie za Tobą :) a jak efekty? :) Katia, po prostu wpisałam sam początek tego linku, bez tego suwaczek itd. :) i wchodzi się prosto na stronę ze zdjęciami :) z tego linku do suwaczka co jest u Ciebie tutaj niestety nie da się wejść na zdjęcia, ale na innym forum wystarczy kliknąć w suwaczek i automatycznie przenosi... Wada kafeterii... Tatuś z Zosią siedzi, więc idę dalej robić eklerki, bo tak jakoś mnie na nie naszła ochota :) ciekawe czy mi wyjdą, bo robię pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty: brzuch bardziej płaski, coraz bardziej iwdać mięśnie boczne - już brzuch nie jest rozmytą kluchą - staje się bardziej zwięzły - trzyma sie kuby. Odstaje jeszcze ale teraz nie jestem w 6 miesiącu tylko w 3 miesiącu ciąży :). Jak skończę (bez względu czy 42 czy mniej) to wyślę zdjęcia :). Polecam to tylko(na razie) ok 20 min ćwiczeń dziennie. Najgorzej zaczać potem jest już łatwiej mimo zwiększonej ilości ćwiczeń. Alooooooo co z Tobą napisz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Love zazdroszczę, też bym chciała, ale mnie strasznie plecy bolą, normalnie na co dzień, a co przy tych ćwiczeniach...boli mnie też chyba w miejscu po wkłuciu zzo... Aguśka a te kostki, stawy to od wagi raczej, też tak mam, na początku jak kucnęłam, to nie mogłam wstać...w kościele podpierałam się na m. Martwiłam się swego czasu, że Bartuś nie chce na brzuszku leżeć, płacze i nie podnosi główki za bardzo...nie kładłam go ok.2 tygodni, dziś kładę, a synuś pięknie trzyma prościutko główkę...i nie płacze :-) Chyba zakupię mu leżaczek, bujaczek :-) nie za późno ? :-) macie namiary na jakieś ciekawe i niedrogie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzieki Wlasnie wstawilam nowe zdjecia z dzisiaj naszego pulpecika :) Korzystam z tego ze sobie sama moge posiedziec w domku i glosno muzyki posluchac, maz zabral mala na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Byłam wczoraj na weselu i normalnie sie wybawiłam :) nie tak jak bym chciała ale troche poszalałam i kurde nogi mnie nie bolą tylko pod brzuchem w pachwinach z każdym krokiem mnie boli :( I jak leże to mam problem się z boku na bok obrócić :( chyba troche przesadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_1893
Katia śliczna Kruszyna :) Nika juz 38 tydz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Jasio okupkuje kolana i troche ciezko sie pisze, wiec bedzie bez polskich znakow. Dzisiaj pobił swoj rekord i spał od 21 do 5.30 bez przerw na jedzenie:) Czuje sie mega wyspana tym bardziej ze po szczepionce było istne szalenstwo. Pozdrawiamy i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Zora jak po chrzcinach ? Alanek grzeczny był w kościele? :-) Gosia gratuluję, u nas w tym temacie klapa...jakiś czas temu budził się ok.1-2, potem 4-5, a teraz pierwsza pobudka przed 12 :-( i potrafi co godzinę, dwie się wybudzać, nie płacze, tylko kręci się i stęka... Śpicie z dziećmi w jednym pokoju ? Poza tym mamy problem z kupkami...swego czasu robił 3,4 na dzień...potem przez jakieś dwa tygodnie jedną na dwa dni, a teraz po 5-6 na dzień, takich małych, ale zielonych, trochę ze śluzem i czasem takim białym, jak ścięte białko...nadal karmię tylko piersią...jem ciągle to samo...boję się, żeby nie przegapić jakiejś choroby...biegunki...na razie do lekarza nie idziemy, bo poza tym jest wszystko ok...wesoły i zadowolony...marudzi jak musi sam poleżeć :-) terroryzuje mnie strasznie...piszczy i krzyczy, jak chce na ręce, a ja nie mogę tego słuchać i go biorę... Netta co u Was ? Wybieram menu na chrzciny i jakoś nie mogę się zdecydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Czy mogę do Was dolaczyc ? Otoz z moim lubym staramy sie o dzidziusia i cos nam nie idzie ;-( od kwietnia zeszlego roku sie nie zabezpieczamy.. od tamtego czasu nie tyle sie staralismy co mowilismy " co ma byc to bedzie" od zeszlego miesiaca postanowilismy dzialac intensywniej, dzis niestety przyszlo rozczarowanie Sprawa wyglada tak: Od kwietnia 2011 biore luteine dopochwowa od 16-25 dnia cyklu aby wyregulowac cykl. i tak sie zastanawiam czy nie kupic sobie kwasu foliowego badz falvit? Co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18/42 Wyszła lewa dwójka w sobote a teraz wychodzi kolejna - masakra - płacze non stop.... Beti - mój też się kręci i sapie - jak się nie wybudza to go nie podnoszę i dalej zasypia - może u Was to też tylko takie chwilowe przebudzenie ... Chociaż teraz przy tych ząbkach to budzi się 3 razy w nocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaa - możesz brać ale to raczej na plodność nie wpłynie ... Dlaczego bierzesz Luteinę - co niepokojącego się działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove - mialam nieregularne cykle. najpierw przez pol roku bralam duphaston bo po odstawieniu tabl anty nie dostalam okresu mialam wywolywany duphastonem i pol roku go bralam zeby sie uregulowalo ale nic nie dalo i od kwietnia 2011 luteina dopochwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz plamienia przed okresem - tzn takie brązowe plamy z 2,3 dni przed czy okres zaczyna się od półdniowego krwawienia a potem krew żywa? Widzisz ja mierzyłam temperaturę i dowiedziałam się, ze mam za krótką drugą fazę cyklu ... - tzn mało progesteronu - przez to poroniłam..... U Ciebie może być inny problem ale najważniejsze to zbadać czy masz owulację i wtedy brać leki - bo nieregularne cykle to zbyt ogólna diagnoza.... przyczyn takich cykli może być wiele .... Poczytaj na 28dni.pl jak to się robi i zachęcam ... bo nie każdy gin traktuje poważnie takie problemy dając luteinę i zwalając na blokadę psychiczną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love mój bez ząbków budzi się po trzy razy, najmniej...a może to też na ząbki się zaczyna ? Ślini się, pcha rączki do buzi, słabo ssie cyca, puszcza go często, odpoczywa i znowu łapie, czasem puszcza i wpycha sobie rączkę...kiedyś nawet na sekundę nie puszczał i zassany był jak glonojad :-) Ja przez te jego kręcenie i stękanie nie mogę spać, więc staram się go uśpić, albo daję cyca i przy cycu usypia...zresztą jak go dłużej nie biorę, to zaczyna w końcu płakać, więc tylko bym wydłużała sobie przerwę w śnie :-) Jestem z Ciebie dumna, że nadal ćwiczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczkaa witaj :-) Branie kwasu foliowego jest wskazane przed ciążą, więc jak najbardziej kup i bierz...witaminy też Ci nie zaszkodzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczkaa - moze przez nieregularne cykle nie trafiacie w owulacje. Warto sprawdzić czy jest owulacja - bo bez niej ..... Możesz iść do gina w okresie okołoowulacyjnym .... albo mierzyć temperaturę ...to też da względną pewność Beti - możę bierz na ręce i przytul - cyc to uzależnienie :))) potem się nie opędzisz :))) - chyba, że jest głodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti 2905 tak wlasnie myslalam zeby sobie ten kwas kupic ale nie wiem czy falvit tez ? bo obecnie jestem na superdiecie ;-) od dietetyka i musze przyznac ze zapotrzebowanie na wsyzdtkie skladniki odzywcze mam przy niej zapewnione. no i chudnie sie z glowa 1 kg tygodniowo i sie nie gloduje tylko porcje jak dla chlopa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam zdjęcia na pocztę - co prawda to wprost jest informacja do pewnej młodej damy ale jak to zakochany chłop chce się swoim uczuciem obnosić :))) więc wysłałam w jego imieniu wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love wiem, dlatego już nie kładę go do nas, bo wtedy był cyc na okrągło, ja podsypiałam, więc nawet nie rejestrowałam ile czasu on ciągnie, a ile trzyma go w buzi...teraz siadam, karmię i odkładam do łóżeczka... Love własnie miałam Ci pisać, że dawno Mikołaja nie wiedziałam :-) Staraczkaa to w takim razie wystarczy sam kwas... a przepis na super dietę, jak można to poproszę :-) zostało mi jeszcze parę kilo z 26 nabytych w ciąży :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka ja tez kiedys mialam cykle nieregularne i bralam luteine od 16do 25dc i nie zachodzilam w ciaze bo mi luteina chamowala owulacje wiec zaczelam brac luteine od 20/21dc bo owu mialam gdzies 18/19dc i udalo mi sie po jakims czasie zajsc w ciaze. Moze rob testy owulacyjne mnie one pomogly jak juz bedziesz wiedziec kiedy masz dni plodne to jak sie skoncza to zacznij dopiero wtedy brac luteine. Ja tak zrobilam. Witam pozostale kobietki. Jak wam dzien mija u nas wietrznie i zimno. Co do pytania czy spimy z dzieckiem w pokoju to tak mamy lozeczko kolo lozka a mala spi w lozeczku a my u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile dni moze dziecko nie robic kupki? Bo moj juz 3 dzien cisza wczesniej bylo prawie co pampers. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agussiiii - podobno do 7 dni - dziecko w pewnym wieku całkowicie wchłania pokarm matki.... jeżeli nie ma z tego powodu bóli brzuszka to nie ingeruj ... u nas w jakimś 2 miesiącu raptem z 12 kupek przeszedł na 1na 2,3 dni - to podobno normalne - dzieci tak szybko rosną a wraz z nimi zapotrzebowanie ... Ja dawałam ciepłą herbatkę do popicia i z jednej strony jadł a z drugiej s...... ta herbatka taka cieplejsza by rozprężyć jelita :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Love a masz jakiś namiar na ćwiczenia zwiększające pośladki??? bo u mnie masakraaaaaa;/ Gosieńko jak ja Ci zazdroszczę tego Jaśkowego spania, u nas cały czas porażka co 1,5 - 2 godz.....już niewiem co jej dawać, co jej jest, wczoraj dalam butlę za chwilkę cyca i za pół godz znowu cyca...poprostu brak mi słów i sił, potem się pręży i stęka w nocy, co chwilkę ją przekładam na brzuch i z powrotem i tak wkółko na okrgło, jak dam jej butlę nawet z kleikiem to ma więcej gazów....i znowu stęka.........wymiękam A dziś była zupka..hmmm ale zajadała, ale co z teg jak kupochy nie mogła zrobić, w końcu się wkur... i dałam jej czopek, poszła kupa i zaraz był cyc i zasnęła,a tak to pewnie bym się męczyła do 22:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×