Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajlalajlajlaj

Gdzie najlepiej wziąc niewielki kredyt?

Polecane posty

Gość lajlalajlajlaj

Tzn tak uważam że nie wielki, dla mnie to sporo. Jestem studentką bez rodziny, mam rentę i sobie "na czarno" dorabiam więc nie mogę wpisac dochodów większych niż 900zł. Wzięłamw mbanku jakiś czas temu kredyt na 4tysiące bo przeciekał balkon w bloku i MUSIAŁAM z własnej kieszeni naprawić :( Strasznie wysokie oprocentowanie, miało być 9% a wyszło... 22%. Raz jest 18 a raz 22%, zmienia się co miesiąc co niestetgy w umowie jest.... Ale mam kontio w mbanku i wzięłam ten piep... kredyt bo był mi od ręki potrzebny. Na przyszłość: gdzie dobrze wziąc kredyt na rok na tego rodzaju smieszną kwotę jak 2, 3 tysiące? O stałym oprocentowaniu? Aby rata nie była wyższa niż 200zł/msc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompka
A ja polecam Bank Zborzowy tam jest prezesem Nikodym Dyzma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompka
Trudna sprwa cholera w polsce jest wysokie oprocentownie ja mieszkam za granicom ale takiego procentu u nas niema - straszne - to jest co zrobic musisz dorobic cos za gotuwke morze w jakim sklepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlalajlajlaj
ee... chyba nikt nie wziął tego poważnie albo za późna pora... ale powiedzmy że potraktuję to poważnie. Nie mogę zarobić "legalnie" bo stracę prawa do renty, niestety. Nie chodzi o to, że mam za niskie dochody (bo jak na brak wykształcenia póki co i niewiele pracy to jest luksus ile ja dostaję) ale czasami są taie wydatki - operacja, remont... Niestety oprocentowanie w wielu bankach jest o wiele niższe, niestety jednak internetowe porównywarki nie mówią prawdy, bo znalazłam dzisiaj banko PKO i ani nie chcą udzielić kredytu bez poświadczenia że pracuję ani też na takcih warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pompka
Ja mieszkam w USA i uwierz wszedzie zadajom jakiegos poswiadczenia ze pracujesz chyba ze masz swe konto o odpowieniej kwocie cos co pokrywa ci pobranom kwote Ja sugeruje sie tym co widze na internecie co sie u was dzieje taka jest prawda . Ten Bank zborzowy to pamietam z dawnych filmow rozumiesz - wybacz to tulko aby cie rozweselic ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pompa
morze pisze sie moze no chyba ze ci chodzi o baltyk lub inne gotuwce-gotówce az razi twoja pisownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziom1255
Zależy jaka dokładniejsza ilość pieniędzy :) www.skarabeusz.biz.pl tutaj jest dość atrakcyjna oferta, musisz poszukać, ale w skarabeuszu chyba najlepsza jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz8885
Zgadzam się z przedmówcą. Zależy jaką kwotę chcesz pożyczyć. Jeśli niewielką to tak naprawdę może wystarzyć pożyczka. Dziś jest dużo instytucji parabankowych, które oferują szybkie pożyczki na naprawdę uczciwych, dobrych warunkach. Zapoznaj się z najnowszymi rankingami. Z pewnością pomoże Tobie to w dokonaniu słusznego wyboru. Możesz też przejrzeć wypowiedzi ludzi na branżowych forach takich jak: http://www.comperia.pl/forum. Często wypowiadają się tam eksperci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andankos
Jeśli to ma być kredyt gotówkowy to przez doradcę, choćby Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Tak będzie znacznie łatwiej. Przede wszystkim wybierzecie ofertę ze wszystkich najlepszych jakie są aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartek333
W przypadku kredytów na duże sumy np. 400 tyś, to ja bym Ci polecał zdecydowanie firmę Kredyty To Tu...Oni pomagają kompleksowo w znajdywaniu ofert, oraz negocjują z bankiem warunki. Sprawdź sobie stronę www.kredytytotu.pl , tu szczególnie polecam zakładkę – certyfikaty. Są to ludzie z doświadczeniem i wieloma referencjami. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga Kontrasta
Oferujemy: Kredyty, pożyczki, chwilówki, doradca kredytowy, doradztwo finansowe, bankowość inwestycyjna, bankowość korporacyjna, usługi kredytowe, kredyty hipoteczne, Bony i obligacje skarbowe, Obligacje korporacyjne Finansowanie inwestycji Finansowanie firm Finansowanie dla Firm Finansowanie działalności gospodarczej Finansowanie firm Finansowanie samochodu leasing, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, kredyt konsolidacyjny, kredyty inwestycyjne dla firm, ubezpieczenia, bez zaświadczeń. Skontaktuj się z nami: 534 810 900 Iga Kontrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsze pożyczki lepiej brać w necie, szczególnie, że teraz jest sporo ofert. Ja akurat brałam w Lendon i byłam zadowolona, bo minimum formalności i szybko kaska na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak brałam kredyt też zależało mi najbardziej na niskim oprocentowaniu. Wiadomo, bez sensu, żeby odsetki były wyższe niż całość kredytu, a wiadomo, ze niektóre bamki majaą takie oprocentowania… Mi się udało ogarnąć fajny kredyt dzieki https://offerunt.pl/. Sobie tam przy wypelnaiu formularza na ich stronie zaznaczylam, ze zalezy mi na niskim oprocentowaniu i jakos po dniu dostałam info, że mogę na swoim profilu sprawdzić oferty przygotowane przez doradców z moej okolicy. Idzie się w nich polapac, bo ujmują je w wykres na stronie, wiec w sumie od razu się wie, nad którymi się warto zastanowić, a które od razu odrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze lepiej przyszczędzić niż brac kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikloszawa
No mi się na tej stronie podoba to, że właśnie nie trzeba podawac swoich danych. W bankach zawsze proszą po jakiś kontakt co jest denerwujące, bo potem dzwonią i próbują wcisnąć jakaś super oferte. A na offerunt podajesz tylko kod pocztowt i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatalos
Nie ma konkretnego banku, należy porównywać większe ilości ofert. U nas wszystko szło przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, po prostu doradca pokazał konkretne porównanie wielu ofert i to na tej podstawie podejmowaliśmy decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kredyt na dowód osobisty decyzja w 15minut szeroki wybór instytucji finansowych wejdz na http://www.kredyt66.pl wypełnij wniosek a nasi konsultanci zadzwonią do ciebie i znajdą dla ciebie dogodną oferte serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markosek
Przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe u nas wszystko było załatwiane - z powodzeniem. Lepiej jeśli to doradca porówna kredyty, bo wtedy powinien wam wykazać na dłoni, gdzie wychodzi najtaniej - a te różnice bywają mega wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangomiera
Raiffeisen ma niezłe warunki http://raiffeisenpolbank.com U innych spłacałbym pewnie ze dwa razy więcej, a w tym banku jakoś sprawnie te raty mi się płaciło. Przemyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://qck.pl/9Tg Shortcredit dobiera ofertę "na miarę Twoich potrzeb", dbając, aby każdy z naszych Klientów otrzymał satysfakcjonującą propozycję pożyczki. Porównaj oferty i wybierz tą idealną dla Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka808
Skorzystaj z pomocy doradcy, który Ci pomoże wybrać najbardziej korzystny kredyt - nawet jeśli chodzi o niewielką pożyczkę. Przynajmniej poradzisz się kogoś, kto zna się na rzeczy. Ja przy wszelkich finansowych sprawach konsultuję się z Łukaszem Mendochą, który jest doradcą finansowym w Lublinie, ale ja akurat kontaktuję się z nim telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shisha87m
helpunku!!! czy raiffowi można zaufać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zamiast tego pożyczka, jest wiele firm, które dają szybko pieniądze, ja polecam ferratum bank, bez ceregieli dają pożyczki, wypełniasz wniosek w internecie i po chwili kasa jest już na koncie, mają też fajne warunki spłaty. ja u nich już nie raz brałam i jest ok. to duża i sprawdzona firma, bez żadnej ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśkaaa9090
Również jestem studentką i dostałam kredyt w Wondze. Myślę, że całkiem dobre warunki. Sprawdź sobie ofertę w domu na spokojnie https://www.wonga.pl ale myślę, że warto i powinnaś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika808
We Wrocławiu to nie mam zielonego pojęcia. Tak czy inaczej możesz spróbować się skontaktować telefonicznie z tym moim doradcą. Kiedyś wspominał, że ma klientów z innych miast to obstawiam, że właśnie drogą telefoniczną luba mailową się konsultują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta firma jest świetna: www.kredyt24.info warunki umowy przejrzyste, niskie odsetki i kasa w max 15 minut, brałam tu kredyt jak potrzebowałam na lapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×