Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LajzaMinelli

Czemu 36-40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej??

Polecane posty

Gość heh dobry ten ostatni wpis
w ogóle fajnie się wypowiedziały osoby broniące starszych. Ja jestem tzw. młódką, ale mam ciocie w wieku 38 lat i powiem wam, że zazdroszczę jej figury bo sama ważę 67 kg przy 167 wzrostu. Ona waży dobre 10 kg mniej. Także jak byliśmy na wakacjach to co chwilę ktoś ją zagadywał a mnie zero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem, że
35 latki jeszcze mogą mówić o sobie, że wyglądają młodziej ? Dopiero rok później staje sie to całkowicie i absolutnie niewiarygodne ? :D Gimgówno znowu się nudzi na wagarach. Strzep sobie jeden z drugim, to ci poranna frustracja minie, a potem może nawet zdążysz na trzecią lekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarłam ze śmiechu
masz rację facetom przy 40-ce odbija na punkcie młodych lalek 23-29, przesiaduja w domach publicznych bo ciagle im się chce sexu.A 40ki ich zony przestają mmiesiączkowac i tracą produkcję estrogenów. nie mwóiąc juz o paradontozie łysieniu plackowatym rozstępach i wałkach tłuszcu na pęcherzu czy obwisach skórnych na nogach. Strach pzred 50-ka zmusza je do szukania wśród młodszych, by oszukać siebie i otoczenie. :D :D :D ludzie, no normalnie oplułam monitor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem, że
I jeszcze - 29 latka to jeszcze LALKA ale 30tka to już stara rumpa :D JEDEN ROK, 365 dni, a TAKA różnica :D Od lalki do próchna w JEDEN rok :D Oj dzieci, dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem, że
I jeszcze jedno. Drogie dzieci, menopauza w wieku 35 lat to przedwczesna menopauza, jest skutkiem choroby, patologią. Zdarza się jak każda nieprawidłowość. Statystycznie Polka przechodzi menopauzę w wieku 50-55 lat. Dzisiaj Carla Bruni, lat 44 urodziła córkę. Czujecie, ludzie po 40tce jeszcze uprawiają seks i płodzą dzieci, szok nie ? :D Za 20 lat doczekacie tej 40tki i zobaczycie jacy głupi jesteście dzisiaj, czego wam z całego serca życzę. Tej mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe ,hłe ,hłe
mam 38 lat i wygladam o niebo lepiej niz niejedna 20-latka ,której zwisaja zwały tłuszczu,która na twarzy ma kilo tapety i wydaje sie jej ,że jest piękna i młoda,a tymczasem wygląda jak stara -maleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze to zaakceptować przemijanie i starzeć się z godnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelina
przemijania nie da sie zaakceptować starość i zęby to dwie rzeczy, które panu bogu nie wyszły ale temat jest debilny, bo starosć to stan ducha, natomiast starzenie sie ciała to grubo po 50tce jest dopiero widoczne jednoznacznie. dzisiaj kobiety 30-40 jest w apogeum życia i jest to jej najdoskonalszy etap pod względem figury i twarzy, i może sobie na 30 lat wyglądać, cóz z tego? wyglada świetnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
wy,młode siksy,zapomniałyście chyba o jednym,czas nie stoi w miejscu i tez kiedyś bedziecie miały po 40 lat i te,tak bardzo ośmieszane,zwisy skórne................i zyczę wam,żeby wtedy wasz mąz nie musiał ogladac się za młodszą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza o 20 lat
a ja jestem starsza o 20 lat od swojej siostrzenicy , jestesmy do siebie bardzo podobne, jak nas widuja to pytaja się czy jestesmy siostrami, figury tez mamy podobne - cos w tym jest, kto wie ile lat jest różnicy między nami nie zadaje pytań ale ten kto nie wie to pyta o wiek i sie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 60 lat
i jak ida z moja wnuczka to wszyscy mówią ze jesteśmy siostrami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak idę z babcią to pytają czy to moja córka :D oczywiście, takie pomyłki mają miejsce ale nieraz to kwestia ubioru, światła, makijażu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelina
kiedy idę ulicą, pytają mnie czy jestem swoją siostrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4eew3
Ja nie wiem mam 36 lat wyglądam dobrze jestem zadbana mój mąż ma lat 40 i nie wyobrażam sobie byc z młodym kolesiem,sory nie generalizujcie, jedna w wieku 20 lat wygląda jak maszkaron inna ma 40 i jest niezłą laską.Wy też kiedyś będziecie w naszym wieku ( jeśli dożyjecie tak sędziwych lat) i też się będą z was śmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40stolatka-Ania
Jak to przeczytałam zrobiło mi się przykro ...Ja nigdy nie uważłam się ,ze wyglądam lepiej niz 20stki czy młodziej .Czuję się dobrze w kazdym wieku Kochane 20 - 30 latki też dojdziecie do tego wieku i przeczytajcie sobie ten artykuł i uwierzcie mi nie będziecie wcale czuły się staro ,kobieta z klasą dba o siebie i wie co może na siebie ubrac w każdym wieku ,ja nie chodzę do solarki ,nie ubieram za krótkich spodniczek ,czy ciasnych bluzek...Używam kremu dostosowanego do mojej cery i wieku ,cieszę sie życiem ...Jestem zadbaną 40latką ,kocham życie ,też maiłam kiedys 20 lat i 40 sto letnie babki czyli w wieku mojej mamy to wydawały mi się juz takie wiekowe...Życzę Wam byście nie miały zmarszczek i jędrne ciało do 80tki :))))Zyczę Wam byście były po prostu pięknymi 40stkami za któymi faceci ogladaja się z przyjemnoscia...20 latki mimo braku zmarszczek są co niektóre mniej atrakcyjne od zadbanych 30 czy 40stek a nawet 50tek.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest wiele kobiet po 40-ce które wyglądają duuuuuuuuuuuużo młodziej i atrakcyjnie. Sama mam 39 lat i wyglądam super. Nie udaję że mam 20 bo nie muszę ha ha: Faceci mnie noszę na rękach. Do starości to mi jeszcze 40 lat zostało więc co to za pierdoły na tych forach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomne jak w wieku 27 lat kupowałam z kuzynka alkohol ona owszem trochę młodsza a gościu nas poprosił o dowód szok hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem że naprawdę chciałabym abym wyglądała na swój wiek bo w mojej pracy lepiej jest wyglądać starzej a tymczasem biorą mnie za gówniarę po studiach a jestem stara mam 30 kilka lat i nikt przez grzeczność nie wmawia mi młodszego wyglądu tylko po prostu wyglądam tak niestety a wcale mnie to nie cieszy - to wy myślicie że mnie to cieszy A co do facetów to z młodszym nigdy przenigdy bym się nie umówiła , bo nie lubię młodszych a poza tym mój sposób bycia i myślenia nie jest taki jak tych młodszych Uważam że ludzie zbyt mało przyglądają się człowiekowi bo gdyby bliżej i szczegółowiej przyjrzeli się mojej twarzy to może w końcu ujrzeliby mój prawdziwy wiek ...... czego bardzo chcę uwierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaję, że takie starzenie widoczne i zmiana wyglądu to tak po 50 roku życia, jak jeszcze dojdzie do tego cukrzyca czy inna wstrętna choroba oraz brak pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blisko mnie mieszka taka rodzinka mąż żonka i dwie córy a jak ich mamusia idzie z córkami to wyglądają jak 3 siostry córki w wieku lat 15 , 17 i ich matka wszystkie szczuplutkie zadbane i z klasą ale tu na forum i tak nie zrozumie tego gimbaza i motłoch A poza tym kto wam wmówił że kobieta 30 letnia chce wyglądać na 18 letnią ????? chyba że jest kretynką albo prostytutką to może chce wyglądać młodziej ..... a jeśli ma w głowie poukładane to wcale młodziej nie chce wyglądać no chyba że ma IQ takie jak wy czyli 40 , 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za tępe rury tu siedzą mają 20 lat a głupie jakby miały 5 !!!!! ogarnijcie się kretynki !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 latki może i wyglądają na 40 lat a za to 20 latki mają tak zr u ch a n e c i p y że wybrałbym już prędzej 40 tkę niż nastkę ze szparą wyprutą przez sztab wojska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory, ale znam 40 latke co z***biscie sie trzyma, ale jednak sa juz takie oznaki starzenia sie :( jestem z nia tylko dlatego bo pamietam jak wygladała kiedys była młoda. I dlatego zrozumiałem dlaczego teraz faceci jej nie chca. Tak spojrzałem na nia obiektywnie i no cóż brzydka jest...ale jak sobie przypomne jaka było to jakos to działa i jest piekna. Ale strasznie to pprzykre ze ten czas tak upływa. Jak ktos nie widział jej jak była młoda to napewno sobie ja daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wszyscy mi dają minimum 15 lat mniej. Nie przez grzeczność, bo wychodzi z tego wiele nieporozumień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale plujecie jadem, tylko pogratulować! Tak sobie was czytałem i przypomniał mi się cytat z jakiegoś filmu ( chyba ) adekwatny do waszych argumentów "Gdyby głupota umiała latać to fruwałybyście jak gołębice" I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy podać przykład pani Grycan z córkami.Mimo wieku,mama trzyma się najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu niektórzy sadzą ze każdy młody uważa 40stkę za próchno ? Sam znam wiele kobiet które wyglądają seksowniej niż nie jedna 20stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle czterdziestka potocznie mówiąc zlewa młodziaka,wtedy fajnie takiemu stwierdzić stara baba;).Atrakcyjne kobiety w tym wieku,najczęściej żyją w związku.Nie mają ochoty na przygody,wyjątkiem jest nie udany związek z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×