Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Stella, łóżeczko firmy Klupś. Przewijak z tej samej, teży na łózeczku. Myślę, że na początek Mała nie będzie potrzebowała więcej miejsca niż pół łóżeczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka ładnie urządzony pokoik;) a to od początku dzidzia będzie w swoim pokoju?? czy to jakaś wnęka w waszej sypialni? Marka świetnie wyglądasz brzusio ładny i zgrabny a figury to tylko pozazdroscić, z tyłu pewnie nie widać że w ciąży jesteś;) Ja to już z każdej strony rosnę... Nawet na plecach mam tłuszcz.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka, planuję, że od początku u siebie bo u nas w sypialni nie bardzo jest miejsce na łóżeczko nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też po dużej porcji ttruskawek :-D Nenia ja czuje wszędzie :-D, kiedyś też panikowałam, bo nie czułam, a teraz... Pod żebrami, mały pcha się nad pępek wypych nóżki i czuję na wysokości łona i boli mnie ta kość spojeniowa :-(. Luna ja jeszczeteż nie mam torby, ale stwierdziłam, że mój jedzie 4 czerwca ma delegację 6 ostatnie zakupy dla małego i siebie i już się też spakuje. Nie ma co czekać. Jutro też wizyta u endokrynologa, ciekawe co tam mi powie... Werka, co do pstryknięcia ja nie słyszę. Co do snu dziś też mi się śniło, że dostałam bóli i budziłam M że jedziemy do szpitala. ALe na tym był koniec. Też się boję i chyba bardziej niż pierwszego, może dlatego że dziebko wiem jak to wygląda Nie mam pojęcia, ale się boję o wszystko. Werka ja dostaję systematycznie tak jak wypłaty w mojej firmie. Nie wiem czy czasami to nie jest tak, że mi płaci firma a oni się z ZUS-em sami rozliczają. Bo M też w tej samej firmie pracuje i jak on ma 6 to i ja jak on 9 to i ja. Szczęśliwa te plamiki też mam i gin mi mówiła że mały oże na wątrobę uciskać i dlatego. Neli to dobrze że już w domku. W domu to człowiek większych sił nabiera. Ale oszczędzaj się Kochana oszczędzaj nie ma co. A ja planuję ostatnie zakupy dla Mikiego 6 czerwca i wezmę się za pakowanie, pranie iprasowanie i urządzę kącik. Bo niestety nie przeprowadzę się do nowego domku przed porodem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka świetny pokoik. Takie pastelowe delikatne kolorki i taka harmonia i spokój bije :) bardzo mi się podoba. A nad przewijakiem sama myślałam, ale na razie mamy ważniejsze wydatki, więc może w przyszłym miesiącu. Upatrzyłam już nawet taki niebieski z Kubusiem oczywiście :) a my jednak nie wybraliśmy się na piknik, bo zaczeło padać :( więc cały ekwipunek musiałam znieść do domu :( ale za to zrobiłam pyszne naleśniki z nutellą. Znalazłam fajny przepis w internecie. Podzielę się nawet :) http://www.maluchy.pl/przepisy_kulinarne/desery/nalesniki_z_nutella.html No i dodałam truskawki, pyyyyyyyyyyyyszotka :) A teraz idę się kąpać i golić, bo jutro wizyta. W końcu zobaczymy swego synka :) na następne golenie wybieram się na wosk, dosyć tych wygibasów pod prysznicem :P A jak przeczytałam Piny wpis o wynikach to przypomniało mi się! Wczoraj moja kochana babuszka odebrała moje wyniki i anemia mi się cofneła :P bez żadnych leków, piłam tylko raz dziennie żelazo Plusza :) Uciekam, Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem że jeżeli zakład zatrudnia więcej niż 20 osób to wtedy płaci zakład a zus im zwraca czy jakoś tak, u mnie jest kilka osób i płaci mi zus i zawsze za tyle dni ile na zwolnieniu, ale mam głupie przeczucie że za późno szefostwo zaniosło, a ja teraz czekam jak głupia, kase już dawno straciłam bo myślałam że po 21 znów będe mieć a tu lipa, tzn na życie to jest ale ja chcę kolejne zakupy robić:)) Bo wy mi tu stresa robicie z tym pakowaniem i prasowaniem a mi tyle rzeczy brakuje!! U nas mała na razie będzie z nami dlatego też zmieniamy sypialnie na większą żeby się zmieścić w trójkę no i ztymi gratami wszystkimi a później jak pójdziemy na swoje to zobaczymy, pokoik dzieciowy jest w planach ale chyba też będzie spała jeszcze z nami przez dłuższy czas bo tak mi będzie wygodniej żeby nie biegać, zresztą zobaczymy jak to będzie ,w takim tempie załatwiania wszystkich formalności to prędko się od rodziców nie wyniesiemy :P no ale trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Ja już od południa w domku jestem. Dostałam dwie dawki leku, dzidzia zabezpieczona, będę spać spokojnie. W szpitalu ktg 2 razy dziennie, liczenie ruchów, wczoraj usg, malutka +/- 2 kg :-) szyjka nadal 2,5cm, ale mam stałe zlecenie i na ktg co 2 dni będę na IP jeździła, żeby kontrola była nad skurczami, gdyby zaczęły się pojawiać trzeba będzie je wyciszać. Póki co wszystko pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka spory brzuszek i bardzo ładny :) widać, że spory chłopiec tam siedzi. Anetta brzuszek olbrzym :) mój to się chowa daleko w tyle ale i tak mi sie cieżko schylać. Czaicie że lekarz mi powiedział żebym unikała siedzenia, że już lepiej stać niż siedzieć, zdziwiłam się trochę... Kropelka pokoik śliczny, bardzo mi się podoba :) Ja po niedzieli kupię proszek i zaczne prać ubranka bo już nie mam co czekać :/. Myślałam, że krążek daje pewność że do czasu jego zdjęcia nic się niepokojącego nie będzie działo i można w miarę normalnie funkcjonować ale na oddziale leżała dziewczyna z krążkiem i do domu jej nie chcą wypuścić, rozwarcie 4cm a do terminu jeszcze jakieś 3tyg, biedna nic nie ma pokupione bo nie spodziewała się że jak pójdzie do szpitala to już nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka śliczny brzuszek i świetna sukienka :-D Kropelka te kolorki to jakie i z jakiej firmy,bo podobne połączenie będę miała w salonie i szukam połączenia do fioletowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, fioletowy był tikurilli z mieszalnika, a ten jasny to dulux biała czekolada (choć osobiście wolałabym ten jasny jeszcze jaśniejszy, dlatego wolę z mieszalnika bo wtedy łatwiej dobrać, ale tym razem mój chłop oświadczył, że nie będzie znów pół dnia siedział w sklepie i wzięliśmy tego duluxa) Rozumiem, że fioletowy już masz wybrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułeczka, ja zawsze słyszę "poziom wód płodowych w normie" nic poza tym. Zwykle zresztą jest to kierowane do osoby piszącej opis usg niż do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułeczka nic mi nie mówiła o poziomie wód. A ten obraz papieża sama haftowałaś? Kropelka fiolet mam z duluxa pole lawendy (w nowym katalogu 2012 nazywa się kwiat rozmarynu) a mam problem z tym drugim :-D myślłm o cytrynowym sorbecie, magnolia była za jasna a jasny beż za ciemny a właśnie u Ciebie tak faajnie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka fajny kącik:) A to te łóżeczko będzie stało już do narodzin? Pigułeczka fajnie że cie już wypuścili. I fajnie że wszystko ok. A ja na wizycie, też zawsze słyszę że z łożyskiem wszystko ok i poziom wód też ok i to wszystko. A my po grilu, jakoś tak nas naszło, mieliśmy kartofelki:) mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemniaczki z grilla!!! Pyszota! Anetko, sama zrobiłam, jakieś 2 miesiące mi to zajęło, ale pod koniec szło coraz wolniej bo czarne tło mi zostało a to już żmudne było :-( ale jak doszła ta rama do tego to efekt zaskoczył mnie samą :-) Dla Malutkiej też mam, ale Jezusa. Muszę oprawić i nad jej łóżeczkiem zawiśnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My malowalismy pastelowa orchidea duluxa to taka jasna smietanka - zobacz, moze Ci sie spodoba. Bylismy na fajnej szkole rodzenia - o pielegnacji niemowlaka. Moj brzuch o dziwo sie nie buntuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem tak padnięta, że nie chce mi się dziś czytać co tam nakreśliłyście jutro nadrobie:) My dziś od rana w trasie najpierw po dokumenty od samochodu, później wydział komunikacji i rejestracja samochodu później PZU i ubezpieczenie. Po tym szybki obiad zrobiłam dosłownie 20min drzemki i na budowę mała mnie w trasie tak skopała, że mam dość normalnie brzuch mnie boli jak bym mięśnie miała ponaciągane w dodatku ogólnie jestem padnięta. Teraz zrobiłam deser lody z truskawkami i bitą śmietaną ale porcje jak dla tego co ciągle gada "nie ma lipy" :) i aż mnie mdli:) Oki mykam spać bo marzy mi się to od południa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś pierwsza piszę? Aż nie wierzę... Wczoraj zjadłam prawie 2kg truskawek i jeszcze mi mało :-D Stella Efciaczek zaginął, Strzałka już w ogóle... Dzięki za kolor, już mam mętlik w głowie... Milka to się nabiegałaś, dziś sobie odpocznij. ja dziś mam rozbiegany dzień, do endokrynologa, do media wybrać okap, potem do centrum łazienek zerknąć na płytki łazienkowe, do castoramy wybrać oczkahalogenowe i odebrać wyniki na tego paciorkowca, a wieczorem padnę twarzą na pysk :-D Pigułeczka ja chciałam Małemu Aniołka Stróża wyhaftować, ale raczej nie zdążę :-(, bo to jest pożeracz czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny my wczoraj bylismy na tych kondolencjach ale chyba z 15 min tylko duzo ludzi maz poszedł zobaczyc bo trumna była otwarta ja nawet nie chciałam za ciezko potrzec na dziecko Nogi cały czas puchna a nie jest goraca ok 22 stopni wczoraj chciałam zeby mi wzieli mocz na kontrole ale musze miec skierowanie głupi kraj poczekam do nastepnego tyg we wtorek jade do polskiego gin. to zrobi mi badania 3 razy juz mi krew z nosa poszła W poniedziałek byłam w centrum kupiłam troche rzeczy koszulke do szpitala itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, tak, już zostanie do porodu, a czemu pytasz? :-) A ja to się nawet dziś wyspałam. Trochę kręcenia było ale w sumie od 10 do 9 :-) yeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Tak sobie pomyślałam, ze dawno się nie odzywałam, więc w te pędy przypiekłąm (to znaczy dostojnie zasiadłam na krześle) i daję znak, że żyję :) 2w1 :) Potomka miałam przez jakiś czas na stanie - bo mi sie zakatarzył zatokowo,a u niego jak pojawia się taki katar do krótka droga do zapalenia oskrzeli - którego na szczęście udało się uniknąć :) Tak jakoś w weekend dopadła nas refleksja, że przecież do rozwiązania zostało max 7 tygodni a może nawet i 5 jak Niunia postanowi za śladem brata wyjśc 2 tygodnie przed terminem ;) A my w polu... musimy wziąć się za remont i [rzemeblowanie sypialni, bo inaczej dziecko będzie bezdomne ;) A wy tu już co poniektóre sypialnie macie pourządzane i malowanie i ozdabianie idzie pełną parą :) Przyznam się, że nadal, anarchistycznie, nie stosuję się do zaleceń lekarza... Poza tym jedynym incydentem, gdzie brzuch mi się stawaiał w trybie prawie ciągłym i pojechał na IP a wylądowałam w SPA ;) (A KTG nie wykazywało ŻADNYCH skurczy) nie było w ogóle podejrzanych czy dziwnych rzeczy. W dodatku zmian na gorsze nie ma... LEkarze chyba profilaktycznie faszerują pacjentki. Czesto na wszelki wypadek.... a nie kazda z nas ma wskazania do tych dziadostw leczniczych.. A wiecie co mi powiedział DOktorek na ostatniej wizycie?? Że wieloródki czasem tak z szyjkami mają, że one są krótsze i bardziej miękkie... szkoda, że wcześniej nie podzielił się tą informacją tylko od razu kazał brać tonę świńśtwa!! No!! Nie polecam mojego anarchistycznego podejścia :) bo "narkotyki" na wszelki wypadek wykupione mam... gdyby coś się działo to są w pogotowiu :) w tym roku też mam wyjątkową obsesję truskawkową :) i super, że się tak wcześnie pojawiły :) I nawet rabarbar mi smakuje :) chociaż nigdy nie przepadałam ;) Dziewczyny ale z Was szczuplaki :) tylko brzuchole widać :) nie to co u mnie :) wszędzie wszystkiego pełno.. a obiecywałam sobie, zę tym razem nie przytyję za dużo, a tu proszę, klops!! Zmykam kończyć zamówienie, bo mnie Klientka przyświeci ;) Buziole dla Was :) trzymajcie się jak najdłużej :) w komplecie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się, że jestem cała i nierozpakowana ;) Druga noc praktycznie nieprzespana, strasznie nogi mnie kręcą, w ogóle niewygodnie mi, plecy coraz bardziej dokazują, ech.. :/ Wczoraj cały dzień brzuch mi wariował. Mały też szalał, myślałam, że mi żebra wyłamie, no ale nie jego wina, w końcu mama za dużo miejsca mu nie zapewniła. Jutro wizyta u gina, zobaczymy co mi powie. Od jutra mam zacząć odstawiać fenoterol, nie wyobrażam sobie tego. Przedwczoraj pominęłam dwie dawki, bo przed wizytą miałam sprawdzić jak zareaguje i wczoraj były skutki.. Boję się, pierwszy raz się na prawdę cholernie boję :( Zamiast marudzić, poczytam co u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powoli nadrabiam pobyt w szpitalu tzn. mało snu- dzisiaj 10godz :). Jednak to prawda co mówią, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo w czasie pobytu w szpitalu straciłam 1kg :) a przecież tam się tylko leżało i jadło a jedyny ruch to spacer do wc :p. Milka, anetta uważajcie na siebie, ja też szalałam bo nic mi nie było i myślałam, że tak będzie do końca a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka pytam tak z ciekawości, bo się zastanawiam kiedy trzeba łóżeczko rozłożyć, ja co prawda mam trochę czasu,zresztą szafa jeszcze nie skończona. Eh.. czas leci, a my też jakoś tak w lesie:) Mój mąż wszystko sam robi i to tak się odwleka w czasie, ale wyrobimy się:) A ja się też doczekałam truskaweczek:) Teściu mi kupił:) Teraz zjadłam śniadanko a za niedługo będzie 2 śniadanko i truskaweczki:) Wogóle piszę sobie z moją koleżanką z klasy też ma termin na lipiec, i ona mnie poprostu zaskakuję, była wczoraj u lekarza i jej mała w ciągu 2 tyg przybrała na wadzę 600g, i waży już 2600:) Więc chyba moja też nadgoni:) Zresztą ona ważyła 4kg przy porodzie, więc może jej mała poszła w jej ślady. Bo do mnie to nic nie przemawia i dalej się martwię wagą mojej małej, ale to już chyba psychika bardziej działa:) Skoro wszyscy wokoł mówią że jest ok o tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nenia, ja ruchy czuję w zasadzie wszędzie, ale takie mocniejsze to bardziej z lewej strony. I tak jak Iza, często czuję Małego na samym dole, czasem nawet takie łaskotanie. Marka, potwierdzam, ciąża Ci służy!! :D I dawaj znać po wizycie co i jak, na pewno wszystko będzie ok ;) Werka, a no jest takie dziwne pstryknięcie, ja to już nawet myślałam, że może nóżkę o nóżkę uderza jak się przekręca :P Neli, dobrze, że już w domku jesteś. Teraz musisz się oszczędzać i czekać na termin, chociaż do 37 tyg, wtedy już Dzidzia bezpieczna i może przychodzić ;) A wiesz, że my takie same liczby w suwaczku mamy? Jak chcesz to możesz rodzić ze mną i z Marką w połowie czerwca, bo my już sobie terminy zaklepałyśmy :P Kropelka, śliczny ten pokoik. Fajnie, bo to już tak widać, że Maleństwo będzie w domu :D Mam łóżeczko z tej samej firmy, tylko z serii Safari, takie samo jak Marka :) Pigułeczka, moja zawsze mówi, że wody ok. Raz tylko w szpitalu mi lekarz powiedział, że trochę ich za mało i polecił co robić, aby je zwiększyć. A tak to nic. Milka, Marka.. ale zaszalałyście z tymi deserami :P Aneta, dawaj znać co lekarz powiedział, i nie padaj wieczorem!! :P Ja dzisiaj za ciuszki się biorę. Muszę posortować, poprać.. Przynajmniej czymś się zajmę i nie będę myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle opowiem wam mój sen śniło mi się że poszłam do ginekologa a tam mnie badał ewidentnie BORYS SZYC:) hehe I jeszcze mi robił badanie ginekologiczne, hehe:) Nie żeby mi się podobał czy co, nie wiem skąd on mi się wziął :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że szał na truskawki jest :P Ja jutro rano pojadę na ryneczek i kupię. U mnie wszyscy pracują i nawet nie mam kogo wykorzystać. Iza, będzie dobrze ;) U mnie w rodzinie wszystkie dzieci małe się rodzą ale wszystkie zdrowe i śliczne (ja jestem przykładem :P hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×