Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Czyli nie jestem jedyna ;) też macie masę kłopotów ze swoimi facetami.... tyle że ja swojego za wczas nie wytresowałam a teraz to się na mnie odbija :P Ja dzisiaj też o 4:30 pobudkę miałam. Spać się nie chce tylko straszne ssanie się włącza.... A w TV o tej porze to faktycznie masakra, dzisiaj wyjątkowo coś na NatGeo leciało w miarę ciekawego. Kiedy miałyście te badania na bakterie robione? Kolejną wizytę mam na początku lipca (wtedy 37 się zacznie nareszcie) to może wtedy będę mieć je zrobione Dopiszę się jeszcze do tabelki NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* *** *********************** madziaz...........24.........27.09.2011.........29.06.201 2.....Wiktoria Szkrabiczek......22..........16.09.2011.........01.07.201 2.. ..... Julia luna0207...........27.........25.09.2011........02.07.201 2......Jagoda lipcówka.kasia....26........03.10.2011.........04.07.201 2..... Adaś ma_rka...........23.........27.09.2011..........07.07.201 2.......Filip Ola_Fasola.........24........30.09.2011...... 06.07.2012.......Emilia tusiana............22.........27.09.2011.........06.07.20 12..... neli8...............23..........30.09.2011........07.07.2012 .......Filip Pina_789..........22.........30.09.2011.........07.07.201 2.. .Mateusz Diamondxstar....22.........05.10.2011...........10.07.201 2 ....Liwia Aaannneeetttaaa..31........06.10.2011........10.07.2012.. . .Mikołaj jolla25..............31.........05.10.2011.........12.07. 2012....Kacper Kikaa84............27........05.10.2011..........13.07.20 12. ....syn Kalla...............33.........09.10.2011.........15.07.2 012 .....synek elita83.............28........10.10.2011..........16.07.2012 .....syn kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek Lipcówka2012.....33........11.10.2011.........17.07.2012 .....Synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011......17.07.2012.....córeczka? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.2012. ....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś Pigułeczkaa.......27........13.10.2011........19.07.2012 ... ...Małgosia justysia88..........23........13.10.2011.........21.07.20 12. ....Zosia izzkka77...........23.........12.10.2011.........23.07.2012. ... Daria Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12. ....Zuzia Werkaa_a..........25.........16.10.2011........23.07.20 12....córeczka weronikakrz......29.........17.10.2011.......23.07.2012.. ..Aleksander Efciaczek..........29.........17.10.2011.........24.07.20 12.....Siusinka amiaga............ 34.........18.10.2012........ 25.07.2012.....córeczka iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.2012........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 012 ....Alanek Layssa.............28..........19.10.2011.........25.07.2012......Kamilek Fressia.............31.........21.10.2011.........26.07.2 012 .....córka oby_lipcóweczka..32.........19.10.2011.......26.07.2012. .....syn Stella Polare.......29.........26.10.2011.......29.07.2012.....chł opak strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian kuleczka@13......31.........22.10.2011...... .29.07.2012.....syn Neonka1935.......31.........21.10.2011........30.07.2012. ...Antoś andziula24.........24.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola madlen29 ..........29.........24.10.2012.......31.07.2012.......Alan Kropelka03........28..........1610/2011........03.08.2012... ..Kluska Rozpakowane mamusie : NICK...... wiek.... t.p... .t.ur.... waga......imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi to sie wydaje ze to sie skora rozciaga bo maluszek ciagle rosnie i sie wszystko rozciaga w ostatnim miesiacu to najbardziej swedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to raczej stawiam, że to przez te obrzęki, bo taka skóra taka jakaś naciągnięta. Jutro rano moja gin będzie osiągalna, to się zapytam bo i tak muszę na czwartek na wizytę się umówić. Paciorkowiec wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyy współczuję wam z tym spaniem ja to się jak zabita i nie ma szans, zeby sama z siebie wstałą przed 9 a jak mnie nikt nie budzi to dociągnę do 11:)) tak sie zastanawiam: bo narzekamy, ze chcemy urodzić szybko bo taki upał. Ale kurcze z drugiej strony teraz nam sie lepiej chłodzić. Bo zjesz soebie loda, wypijesz mrożona kawę ( tak jak ja teraz) a po porodzie d.... Póki co korzystam z darów natury i kupiłam dzis truskawki, czereśnie, morele i brzoskwinie:D:D Fajnie byłoby wiedzieć przynajmniej, w którym tygodniu będziemy rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna to tylko ci pozazdrościć spania:) Pinia może faktycznie to tylko skóra cię swędzi a nie koniecznie to jest objawem jakieś choroby, wkońcu pod koniec ciąży to już wszystko możliwe. A mnie to teraz palce bolą, nie dość że spuchnięte to jeszcze bolą, eh dobrze że to już naprawdę nie długo. Pinia żebyś wiedziała że jak dorwę męża to hoho:) Kto wie co się będzie działo. Jutro kończę 36 tydz więc już naprawdę malutko zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja nawet choroby nie biorę pod uwagę, bo mi się tak przypomniało, że ja pod koniec maja miałam robione badania ze względu na dużą ilość spożywanych leków w ciąży i były ok. Końcówka ciąży, woda się zbiera.. ja to nawet gardło mam spuchnięte. Sapie już jak lokomotywa :P Aby do czwartkowej wizyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez zazdroszcze spania :) u mnie nie dosc ze co chwila na siku ciagnie to dzisiaj jeszcze taka goraczka w nocy ze nie bylo czym oddychac... co do puchniecia nog to moj gin wlasnie mowil ze powinno sie ograniczyc spozywanie wody bo im sie wiecej pije tym sie bardziej odklada i oczywiscie soli... takze nie wiem skad te rozne opinie, ale wez tu sobie czlowieku ogranicz wode jak sie pic chce jak smokowi.... odebralam wyniki i nie mam tego paskudztwa na szczescie, a mocz i morfo tez ok, takze jestem mega szczescliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dostalam te ciuszki od kuzynki, jest ich dosc sporo , tzn cala reklamowka,od 0-3miesiaca :) same pajace prawie :D ,ja nie wiem kiedy moj maly to znosi...... popralam i wyszla mi cala suszarka, dzisiaj chcialam poprasowac ale jeszcze troszke mokre, wiec porobie co innego, i dostalam jeden rozek, ale on jest jak kolderka, bardzo cieniutki i sie zastanawiam czy nie dokupic takiego troszke sztywniejszego.... co o tym sadzicie??? bo nie wiem czy sie przyda, czy bedzie to strata kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lipcówki! U nas dziś mniej słońca i przyjemny chłodny wiaterek. Owocowe zakupy też już zaliczyłam, a część nawet zjadłam :-) Koleżanka sprawiła mi dziś wielką radość wiadomością o ciąży :-) jest w 7 tc, potwierdzona dziś przez lekarza! Ale się cieszę, bo to przesympatyczni ludzie, to ich pierwsze dziecko, tylko ciąża ryzykowna bo po 35 roku życia. Ale wierzę, że wszystko będzie dobrze! Ja dziś miałam pobudkę o 5, niunia skopała mnie jak grządki na wiosnę :-) a potem zasnęła, a ja z nią. Dziś znowu zamierzam wylegiwać się, trochę się pouczyć na sobotę, kosmetyki zamówić bo dziewczynki czekają, a na obiadek młode ziemniaczki z jajeczkiem i kefirem :-) marzy mi się taki letni obiadek :-) Pinaa, Stella ma rację, takie swędzenie to może być związane z cholestazą ciążową, te obrzęki są też niepokojące, bo po nocy powinny być mniejsze. Ale jak będziesz u gina to na pewno to sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany! Jaki upał, az trudno wytrzymac w cieniu :/ mar_ka - 39 tydzień!!! Jestem w szoku, że to tak szybko czas leci. Pewnie niebawem bedziesz tulic Filipka do serducha... może juz jutro! Trzymam kciuki! Pinaa_789 - mnie tez od czasu do czasu swedzi skóra, szczególnie na brzuchu, po czym przestaje, wiec wydaje mi sie, że to rozciąganie sie skóry, ale lepiej jak zapytasz ginki. Stella Polare - wózek mam, ale nie mam łóżeczka.. ;) Ja wczoraj spakowałam torbę do szpitala (pewnie wcześnie, ale co tam), zmyłam lakier na paznokciach u stóp i dłoni... i cierpliwie czekam :D.. dodam, że stwierdziłam, że nie bedę sie oszczędzać sprzątam kazdy zakamarek w domu, chwasty w ogródku wyrywam (choć nie jest mi łatwon zginac się z brzucholem ;)) - może to sprawi, że poród bedzie łatwiejszy jak si\e bede duzo ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ja nie mialam jeszcze dzidzi ale uwazam ze rozek to strata kasy w sumie kocyk wystarczy tez zlozysz go jak rozek ja przynajmniej nie kupowalam ale to jest kwestia 30 zl wiec jak Ci wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaz no wlasnie ja tez nie:) a ten co dostalam to troche sztywniejszy niz kocyk, ale tak sie zastanawiam tez nad czyms takim, tylko czy to mi sie przyda??? http://allegro.pl/rozek-rozki-becik-80x80-100-bawelna-producent-i2424480784.html sa nawet po 13 zl , wiec nie duzo , ale tu nawet nie chodzi o cene tylko czy to nie kolejny "gadzet " ze tak powiem?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, my ten sam wiek ciążowy mamy, chciałam Cię zapytać jak twoje samopoczucie??? Ja trochę bardziej leniwa jestem, no i brzuszek już zaczyna mi odczuwalnie ciążyć, szybko się męczę :-( teraz mam plus 9 kg, 99 w pasie, żadnych obrzęków, a rozstęp jeden - na rozciągniętej dziurce po kolczyku w pępku :-) śmiesznie to wygląda... Ja kupiłam usztywniony rożek, ale gąbkę można wyjąć i wtedy jest miękki. Mnie się podoba i myślę, że się też sprawdzi, bo jest właśnie grubszy i może posłużyć jako kołderka do wózka na chłodniejsze dni, czy nawet już na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piguleczka ja juz tez mam lenia, a codziennie jak na zlosc trzeba gdzies pojsc i cos zalatwic... dzisiaj jeszcze duszno to juz wogole czlowiek nie ma na nic ochoty, a ja mam kupe garow do mycia, musze poodkurzac , podlogi pomyc i obiad zrobic, a moj jak wroci to w koncu sie za kibelek wezmie bo doszedl ten nieszczesny mlynek...co do wagi u mnie jakies 14 na plusie wiec twoja waga to pikus :) i tez mam rozstep po kolczyku :D kilka na cyckach i jeden na udzie.. ale sie tym nie martwie, wazne ze niunius daje ostro popalic :) co prawda czuje sie jak slonica i tak samo sie poruszam, ale to juz niedlugo i czlowiek wroci do swojej wagi (mam taka nadzieje) a za tydzien mam wizyte wiec namowie swojego gina na ostatnie USG choc on twerdzi ze juz nie trzeba, ale ja chce zobaczyc malego ostatni raz, i sie dowiedziec ile wazy... co do rozkow to faktycznie dobra cena, a ty masz juz taki?? dobry jest jakosciowo?? ja zaraz na poczte swoj wrzuce, to wam pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) MAM dzisiaj jakies jazdy z tym spanem, poszlam po tej 7 spac , obudzilam sie o 10... wzielam prysznic, zjalam drozdzowke i znowu spac... i wlasnie wstalam.. jak neprzytomna... jakas masakra dzisiaj. luna0207>>zazdroszcze Ci spania, ja mam 3 kryzysowa noc i wymiekam. Te upaly sa nie do zniesienia normalnie, nie dosc ze nam juz ciezko spac to jeszcze z goraca nie mozemy.... O_O.... Pigułeczkaa>>to gdzie Ty meszkasz skoro taka pogoda, ja w Opolskim i zdychaaaaaam.. ja narazie rozka nie kupuje... w szpitalu daja, a do domu w takie upaly sobie nie wyobrazam maluszka zawijac dodatkowo bo by sie ugotowała chyba.. poza tym juz nic nie kupuje, bo jeszcze sie nadostajemy prezentow i co ja powem jak sie zapytaja co sprezentowac :D Kalla>> dobrze zrobilas z ta torba.. ja se zbieralam chyba 2 tygodnie :P pozniej se juz nic nie chce :) SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012>> wiesz co , wode lepiej pic hehe :D tylko z ta sola faktycznie trzeba uwazac bo to ona powoduje w najwiekszej miezre magazynowanie wody w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsliwa ja rożek mam u moich sióstr sie sprawdził, moze bardziej innym sie przydało niz rodzicom, jakos czułam sie pewniej jak małe leżało w rożku. CO z drugiej strony im ułatwiło sprawę bo spokojnie mogły mnie z maluchami zostawić :D:D W pepko są w podobnej cebnie a nie musisz opłacać kosztów wysyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, ja na Warmii :-) Szczęśliwa, już dawno temu zamawiałam i jestem bardzo zadowolona. Na poczcie są zdjęcia, gdzieś na początku, to zobacz sobie. Ja bym była ciekawa ile maluszek waży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam wtedy 3 rzeczy u tego sprzedawcy, więc przesyłkę opłaciłam ale jestem mega zadowolona.Ale jak tylko rożek chcesz to rzeczywiście zerknij w sklepach. Ten Twój też ładny, tylko bardzo cienki, Takiej grubości są też w pepco. Ten mój jest taki puchaty, grubszy więc na zimę w sam raz. Udanych zakupów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012>> wesz co, i powiem Ci , ze koncowka ciazy to juz takie uroki ma , a napewno w taka pogode. jedne puchna mniej, a inne znowu weiecej.. Ja ostatnio tez wiecej puchne i chyba trzeba sie troche z tym pogodzic na koncowce :D Pigułeczkaa>>> to stad ta pogoda :) faaajnie :) zamienilabym sie z checia :) przynajmniej na te upaly :) Ale z ta pogoda , to i tak mamy dobrze.. Nie wyobrazam sobie rodzic zima.. maluszka ubierac w kilka warstw i na spacer nie tak milo z wozkiem wyjsc a czasami wogole.. wiec z drugiej strony nie ma tak zle :D lekarz mi powiedzial, ze jesli jest temp okolo 24 stopni i w gore to smialo mozna dziecko nagie w domu trzymac :) wiec to tez fajne.. skora oddycha itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzczesliwaPrzyszlaMamusia2012>>> oj chce sie chce :D ja takiego swiexzaczka mam u siostry :) jak sobie drzemie na brzuszku, czasem go naguskiego kladzie to ta du.peczka jak dwa groszki i stopki piekne do wycalowania :) fajny widok :) Ok, ja spadam zjesc obiad.. Wam Kobietki zycze tez smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam, że moja koleżanka urodziła. 2 tyg przed terminem. Poród miała do pozazdroszczenia, w czwartek rano chwyciły ją bóle, czekała aż akcja się rozwinie. Po południu już miała regularne skurcze, więc pojechała do szpitala, po 2h Mały był już na świecie. A w sobotę już ją wypisali. Termin miała jakoś na 5 lipca, jak dobrze pamiętam. Waga 2800g, dla niej to akurat bo ona szczuplutka jest. Też bym tak chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia to ta twoja kolezanka podobnie jak moja :) , termin na 7 lipca a ona 9czerwca juz malego miala, i tez 2850 wazyl, a ona tez drobniutka :) tyle ze sie dluzej meczyla... aha zapomnialam pogratulowac temu "gigantowi" jak to go mamuska nazwala ;) dlatego ja tez chce zrobic jeszcze jedno usg, zeby nie bylo niespodzianek, bo dzisiaj np ogladam facebooka a tam kolezanki komentarz do innej "gratulacje" a maly mial 57 cm i UWAGA !! 4800!!!! szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak szybciutko. Na 16 mam być na ktg, więc koło 17 zapadnie decyzja co dalej. Mam nadzieje, że jeszcze w tym tygodniu będę rodzić. Może na dzień ojca? :) w każdym razie odezwe się wieczorem. Jak nie na kafe to napiszę esa :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) mam nadzieje ze Malutka nie dobije tych 4 kg, bo ja tez jestem a raczej bylam drobna :D nie wiem jak to sie przecisnie przeze mnie :) zobaczymy ehh juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina pozazdroscic kolezance ze juz jest po. Ja przed 10 zasnelam i spalam do 13 - tez jestem nie przytomna a dzis musze znow do mojej gin, wczoraj pocalowalam kalmke bo wczesniej skonczyla a zwolnienie juz mi sie skonczylo a do pracy nie dalbym rady wrocic hehe ale by miny zrobili jakbym wrocila taka ociezala :p Co do rożkow ja jak zwykle przegielam z iloscia i mam trzy ale mysle ze sie przydadza bo zawsze je mozna rozlozyc np na lozku i dzidzie na nich polozyc a kosztowaly grosze i z ta super pogoda w lipcu to tez nie jestem optymistycznie nastawiona na upal, jak bedzie tak jak w tamtym roku, gdzie wiekszosc lalo i bylo miedzy 15 a 20 stopni... No ale moze nie bedzie tak zle i tak jak pisalyscie najgorzej to w zime rodzic jak jest mroz. U nas dzis juz chlodniej i fajny wiaterek wieje, zaraz wstawie drugie pranie-tym razem biale i pieluchy chyba dorzuce, bialego nie mam za wiele a na razie gotowac tego nie trzeba wazne zeby sie wyplukalo. Sasiadki jak wczoraj zobaczyly dwa sznurki prania to juz sie pytaly czy ja urodzilam hehe. Stella ja tez dlugo nie moglam sie zdecydowac na wozek a mojemu to obojetne bylo on mowil ze wszytkie sa takie same. W koncu wzielam taki ktorego na poczatku nie bralam pod uwage bo na zywo mi sie spodobal i u nas tez co innego bo na tym zadupiu prawie nic nie ma, mozna bylo sobie zamowic ale cezko tak w ciemno wybrac nie widzac na zywo a wozek to juz wiekszy wydatek i szkoda by bylo byc nie zadowolonym. Ale juz jest i mam swiety spokój:) Obiadek juz jest wiec ide szamac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×