Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Budyń w kolorze budyniu waniliowego. Dłuuuugi, ciągnący się. Nic nie czułam. Nie nie wiem tylko czy to cały czy coś jeszcze zostało... Spokojnie Szczęśliwa, ja jestem zagrożona porodem przedwczesnym więc cały czas mam się na baczności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piguleczka ja wiem ale mimo wszystko to szok dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie :) jakby co to bedzemy miec pierwsza o ktorej sie nawet nie wydawalo ze bedzie pierwsza :) jeju juz wariuje ha ha :D a jakas domieszka krwi lub cos takiego bylo w tym?? masz spisane nr ktorej z nas w razie co ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale macie tempo, nadążyć się za wami nie da. Kurcze kolejna, ale Pigułeczko spokojnie, Marce i Lipcóweczce Kasi też czop odszedł i jeszcze nie urodziły. W razie czego spisz sobie z książki adresowej na mailu czyjś numer żebyś mogła nas poinformować jak będziesz w szpitalu. Kurde ja też dziś mam 36+1, ale straszycie, teraz to już człowiek się bardziej boi, jutro pakuję torbę na bank i nie ma zmiłuj się. Pigułeczko a jakieś bóle wogóle miałaś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mnie nie boli absolutnie... po prostu sobie odszedł :-) bez żadnej krwi, czysciutki. Spiszę nr do izzzy i szczęśliwej. Już mnie na porodówkę wyganiacie??? :-)))))) na razie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piguleczka nikt cie nie wygania :) ale wiadomo ze wszystkie takiego typu wydarzenia wpedzaja zamet w naszym forum he he :) i kazda juz schizuje , bo to juz prawie same koncowki.... ale fakt marce i lipcowej tez odszedl a tu dalej cisza, choc co organizm i kobieta to inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nikt Cie nie wygania, ale tak to jest że myśmy Markę i Lipcóweczkę Kasię obstawiały a tu nagle niespodziewanie wyskakujesz z czopem i kto wie jeszcze urodzisz przed nimi. Szczęsliwa mi się też tak wydaję, że my tu planujemy jak urodzić w 38 tyg a jeszcze się okaże że połowa przenosi. Czytam też czasami czerwcówki i widzę że nie tak łatwo jest urodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tak schizuje bo bardzo bym nie chciala przenosic , chociarz z tego co widze glownie tez po czerwcowkach to tam to norma.... a jak ta moja kolezanka tez urodzila, teraz piguleczka pisze o czopie, ostatnio ktoras tez pisala o swojej kolezance to czlowiek faktycznie sie nakreca.... wiecie co , a ja popralam dzisiaj maskotki bo kilka ich mam :) co prawda malemu sie nie przydadza teraz ale jakos mnie tak natchnelo :) i mu chyba wsadze jednego pluszaka jakiegos do lozeczka, a apropo lozeczka to kiedy je ubieracie??? juz teraz czy jak juz maluszki beda w domu?? bo ja chyba tylko przescieradelko wogole poloze a przykrywac bede kocykiem albo rozkiem, albo wsadze malego w spiworek, a kolderke dopiero pozniej dam, bo poduszka to juz wogole odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zakupiłam koszule i staniki do karmienia. W razie co to laktator mąż kupi. Choć u mnie się nie zapowiada... Hehe Pigułeczka, dzięki za miłe słowa o fotkach :-) taaak, moja mała tak o miesiąc większa jest więc i brzuch spory...przynajmniej ma miejsce :-D niby po odejściu czopa jeszcze nawet 2 tyg można chodzić, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piguleczka-sorka ,ze sie wtrace, mnie taki budyn to odszedl 2 tygodnie temu a jestem juz 3 dzien po terminie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marka porównując te zdjęcia to widać że brzuszek jest teraz nieco niżej :) Madziaz łóżeczko śliczne pościel też Kropelka brzuszek gigancik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilę. Melduję się. Skurcze są, ale nieregularne co 15-20 min. Lecę spróbować zasnąć. Dobrej nocy kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczko, wiem że nie możesz się już doczekać :-) tylko na mam krótszą szyjkę już od jakiegoś czasu, ostatnio 1,8cm z usg, więc i pełne skrócenie może być szybsze a co za tym idzie i rozwarcie też... No nic, czekam na razie :-) co ma być to będzie, nie da się przewidzieć wszystkiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie, wpadłam na chwile dokładnie Was nie czytałam. Parametry ok, mały waży 2968,65g, wszystko ok. Oczywiście standardowo niw badała, więc nie wiem co z moją szyjką. Wiem tylko tyle, że brzuch nisko i jak go dusiła to powiedziała, że niby daje mi tydzień. A co będzie zobaczymy. Kupiłam małemu bluzę na chłodne dni, śpioszki i spodenki. No i dostałam w Rossmanie te pojeniczki. Ide spać bo oczy mi się kleją. Słodkich snów dla tych co ida spać, a miłej zabawy dla tych, którzy będą się bawić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kilka godzin mnie nie było i dzieje sie.. Aneta to spory Twoj maluch:) Madzia śliczna pościel i łozeczko tez wypas takie inne:) Pigułeczka ciekawe czy to juz,ale jak czytałam to może nawet dwa tyg przed terminem wypasc ten czop... Melduj nam na biezaco czy sa jakies inne objawy:) Pina nic nie pisala, moze zaczela rodzic na fotelu tak jak to chciala rano;) A Marka intensywnie meza meczy ja tez zaczne po 2 lipca, choc nie wiem czy i on oporow nie bedzie mial bo jak ostatnio go podpuszczalam ze koniec celibatu i chce seksu to do mnie z tekstem ze on zmeczony i idzie spac:P Wyprasowalam i ulozylam w komodzie cala sterte ciuszkow, jak liczylam to czeka mnie jeszcze okolo 6 pran. Fajnie jakby przestalo lac to bym prala nastepne bo w domu nie mam gdzie wieszac. A pierzecie tez ochraniacz do lozeczka? Ja wypiore bo czuc taka nowoscia jakby chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz 3 razy posta mi zjadlo :-( mam dosc Widze wszystkie spia jeszcze albo sie wkurzaja nad jednym postem jak ja od 30 minut!!! Dzis ide na usg na 10:15 wiec musze wyjsc ok.9 ale sie nie moge doczekac az ja zobacze moj M chcial isc ze mna no ale juz i tak duzo wolnego bedzie mial bo na mala jak sie urodzi dostanie 2 tyg. i zaraz 12 lipca operavja i tez 2 tyg wolnego :-( Milego dnia dziewczynki chyba zadna sie jeszcze nie rozpakowalo co??!! Ja wiem czekacie na mnie bo pierwsza w tabeli jestem hehe (zarcik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, córcia już poleciała do szkoły. Pina odezwij się jak po wizycie? Madziaz też prosimy o zdnie relacji po USG Werka ja prałam. Bo mój ochraniacz to tylko obleczenie, wnętrze można wyciągać :-) Pooglądam fotki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaz pościel odlotowa, super i w ogóle. Szacuneczek, też bym zmieniła na taką :-D Dziewczynyn jak myślicie jak wczoraj firma wysłała do mnie paczkę o godz 13.35 miałam potwierdzenie że wysłali to jak długo "będzie szła"? Firma jest z Goleszowa a ja z okolic Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ;) Wczoraj, tak jak przewidziałam, weszliśmy koło 20. Później wpadły koleżanki ze "szkolnej ławki", żeby zobaczyć jak się zaokrągliłam (i przytargały cudny leżaczko-foteliko-nosidełko :D). I jak po 23 poszły to padłam spać, więc musicie wybaczyć brak relacji wczoraj :) No więc tak, na u gina wszystko ok. Niestety, nie zaczęłam rodzić na fotelu. I też nie wiem o co chodzi z tym opadającym brzuchem :P Na wejściu usłyszałam "o jak ładnie brzuch opadł". Później zaczęła mnie mierzyć z każdej strony i oznajmiła, że brzuch już nisko i niżej nie będzie. Mały gotowy do wyjścia, główka praktycznie w kanale rodnym, ale moja szyjka się teraz zaparła i niegotowa. Jak do 5 lipca nie urodzę to mam przyjść po skierowanie i 6 będziemy wywoływać, bo ona nie chce żebym przenosiła ze względu na wcześniejsze problemy zdrowotne. A ja ni ciula nie chcę wywoływanego, więc od dzisiaj koniec laby :D sprzątam, spaceruję i przytulam się z M- długo i namiętnie, a co :P No i znów mam powtórzyć wymaz, trochę mnie tym zdrażniła. Bo normalnie jak wykrywają paciorkowca, to przy porodzie kobieta dostaje zapobiegawczo antybiotyk i wsio gra. A ona wcześniej nadawała mi leków, teraz znowu mam powtarzać badania.. No ok, ja tam na dziecko nie żałuję, no ale kurde to nie jest 2zł.. a nie słyszałam, żeby lekarze kazali po 10razy robić ten wymaz. A jeszcze wczoraj do mnie mówi, że najlepiej, jak bym się postarała z porodem do końca czerwca, bo na początku lipca oddział położniczy u mnie zamykają. Fajnie, nie? Już miałam ochotę jej powiedzieć, żeby pogadała z moją szyjką ale się zamknęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pina najważniejsze, że wszystko ok. Jak będziesz chodziła, spacerowała i sprzątała to oże pomoże. Marka już wcześniej pisała, chodź dużo po schodach, a mi gin wczoraj poleciła mycie podłóg ale na kolanach w pozycji łokciowo kolankowej, żeby przyspieszyć poród :-D. A z tym paciorkowcem może jest tak, że w każdej chwili można się zarazić, a ona chce być pewna, że go nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, ja mam paciorkowca, w zeszły poniedziałek odebrałam wyniki i był pozytywny. Dała mi antybiotyk w żelu, żeby się bardziej nie rozbestwił, a teraz ona chce sprawdzić czy on jest na pewno. Wątpię, żeby przez tydzień zniknął, zwłaszcza, że się go bardzo ciężko leczy. Też mam w planach dzisiaj mycie podłóg :D Na kolanach i na łokciach.. ciężko będzie ale spróbuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze nie tylko ja nie spie :) tylko ciekawe gdzie ten ranny ptaszek ma_rka?? ona to juz zawsze o 5 tu byla, no chyba ze zaczela jednak sie akcja, bo cos wczoraj wspominala o skurczach ze ma.... meldowac mi sie tutaj!! :D Piguleczka czekamy na relacje po wczorajszym czopie czy cos sie wiecej rozkrecilo... :) madziaz po powrocie z USG koniecznie do nas zajrzyj :) ja pralam ochraniacze na lozeczko i prasowalam bo nie sa sztywne... aneta to paczke dostaniesz albo dzisiaj albo w pon bo jutro sobota to i raczej firmy nie jezdza.. Pinia to dobrze ze po wizycie wsio gra :) to teraz hulaj dusza mowisz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×