Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

O rany!!Ale nowiny:) Sper dziewczyny, gratulacje!!!! Izzka porod ekspresowy:) a jednak zdarza sie szybko urodzic, a mala na pewno podtucza. Piguleczka wczoraj wieczorem myslalam o Tobie i mialam pisac zebys sie odezwala ale jz nie chcialo mi sie kompa wlanczac, mialam nosa;) Madiaz rowniez sie doczekalas, super! Ja to chyba powinnam sie w koncu spakowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow :D no po Izzce to się nie spodziewałam, że już dzisiaj będzie tuliła swoją córeczkę :) jeszcze wczoraj wieczorem pisała i nic nie zapowiadało, że za kilka godzin będzie miała Maleńką na świecie :) niech teraz ładnie rośnie i przybiera na wadze Kruszynka :) super :) wielkie GRATULACJE dziewczynki :) no to mamy już 3 dziewczyneczki :) a nie prawie samych chłopców :) ja też już chcę rodzić!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... jakie "niusy", no i mamy kolejne dwie szczęśliwe Mamusie - GRATULACJĘ! Ja czuje się fatalnie, ale przez to, że się nie wyspałam przez te skurcze, a teraż znów zar leje sie z nieba... normalnIE siąść i płakać... jestem juz tym stanem zmęczona... Dzis ja chce urodzić!!! Skurcze miałam od godz. 5 regularne co 10 minut, a o godz. 7 usnęłam i spałam do godz. 9. Teraz mam takie delikatne skurcze co 7, ale pewnie znów fałszywy alarmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no!!! to widze ze sie sypiemy!!!! wlasnie widzialam ze moj mms wyslany z komorki doszedl:) ale chyba obciety.... brakuje kawalka w srodku eee nie caly jest:) takze jakby co to moge komorka dac znac.):) no i madziaz w koncu sie rozpakowala:):):)u nas tutaj tez miala byc Victoria , gdyby byla dziewczynka, zeby nie musiec kazdemu klarowac ze przez W i K .... juz i tak niektorych trzeba 3 razy powtarzac ze DANIEL TO DANIEL bez e.--- a oni i tak Daniele... izzzka rzeczywiscie urodzila kruszynke.. pewnie ja do inkubatora dali...takie malenstwo. dluga w sumie bo 48 cm , ale niecale 2 kg , kochana niunia:) a piguleczka widze pospieszyla sie ze ho ho!!! czytalam sprawozdanie mar:ki z porodu i mam ochote powiedziec : A NIE MOWILAM!!!!!! IHIHHIHHH chodzi mi o slowa pisane duzymi literkami czyli te ze jakby nie chlop przy niej toby sie poddala!! ja wam mowie dziewczyny chlop MUSI BYC!!!! przyunajmniej przy tej pierwszej fazie..... ktos musi czolo obetrzec.... Kropelka..... widzialam fotke na mailu... niezla "stopka":):) niczym u kopciuszka:):):) ehhehehe no jesli o mnie chodzi to wczoraj byklanm w klinice , robili badania krwi, ktg, ekg i rozmawialam z moim lekarzem i powiedzial ze szyjka juz otwarta, bo on otworzyl w poniedzialek..... to dlatego myslalam ze tak wykituje na tym fotelu!!!! grzebal i grzebal, az wygrzebnal.... no i potem wieczorem wlasnie widzialam ze odeszlo mi troche czopa, taka galaretowata masa z nitkami krwi.... nie wiem czy to resztki, bo taka galarete to juz od tygodni trace, czy to tylko zaczatek.. bo wczesniej nie bylo nitek krwi.. no i powiedzial ze glowka dziecka super w kanale prawie siedzi... ale chyba to juz napisalam..... sama nie wiem.. w kazym razie na razie to cisza, mam troche skurcze troche klucia i inne pierdoly, ale nic konkretnego.... jedyna nowosc to taka, ze sie pytalam czy moge z M porod stymulowac a on zebym poczekala, ze przyjde w piatek i wtedy zobaczy co i jak i najwyzej jakos mi "pomoze", a wogole to powiedzial ze jak do terminu nie urodze to juz sie bedzie stymulowac na calego.... ze albo zel do pochwy, albo kroplowka, albo po prostu przebijaja blony i kropka.. zalezy od dnia i zalezy od sytuacji z szyjka itp.. takze nawet jesli to wiele nie przenosze!! mam nadzieje ze na weekend urodze:) stawiam na sobote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale newsy! Ale żeście się rozkręciły! Iza, Pigułeczka, Madzia - GRATULACJE!!!!! Ale super, że już po wszystkim i macie przy sobie Wasze dzidziole! Iza - poród marzenie! Kropelka - dawaj, to my celujemy w za tydzień ;-) Zaraz idę na mani i pedi - i chciałabym, żeby tym razem wystarczyło do porodu ;-) Jutro zaczynam ćwiczenia na piłce - podobno pomagają wstawić główkę do kanału ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja z izzkka!!!!! no jak w filmie!!! zazdroszcze w sumie, nie miala casu jeknac nawet:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzka, Madziaz i Pigułeczka-GRATULACJE!!!!!!!!! Dzielne kobietki wy nasze :D Jejku jak ja wam zazdroszcze ze wy juz po, i macie te kruszyny przy sobie :) jak widac bol porodowy da sie przezyc, ale ja coraz bardziej chyba jednak zaczynam sie tego bac... Zycze Wam teraz duzo spokoju i duzo sil na te pierwsze dni, ktore bywaja trudne. wsłuchajcie sie w siebie i w instynkt :) calusy dla MAluszkow :) Moja Emilka cos dzisiaj slabo sie rusza :/ i troch mnie to martwi, wiec pewnie po obiedzie podskocze do szpitala na ktg zeby zobaczyc co i jak bo nie wysiedze spokojnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita - u mnie spokoj. Brzuch wyluzowany, zero bolu, skurczy czy czegokolwiek. Wiec ja chyba jeszcze troche w ciazy pobede :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita dobrze ze sie odezwalas bo juz myslalam ze i Ty po wszystkim a milczysz:) u mnie tez dzisiaj upal :( leje sie ze mnie normalnie.... he he kazda z nas juz teraz tak czeka i ciekawa jestem ktora nastepna bedzie jak izzka i piguleczka sie nie zapowiadaly a tu ci prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, nawet jak nie urodzisz przede mną(w co szczerze wątpię bo u mnie nic się nie zapowiada) to i tak wysyłaj. Zamieszczę bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, tak, celujmy. Zobaczymy co z tego celowania wyjdzie ;-) bo jeśli moja uparta po mamusi to sobie mogę celować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola tak jak dziewczyny pisza jak maluszek zaczyna sie slabiej ruszac to oznaka zblizajacego sie porodu, tzn ze dzidzia jest juz gotowa na ten swiat :) i mam nadzieje ze tak sie dzieje dzien przed bo moj maly tez od dwoch dni cos spokojniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga123
Hej dziewczyny. Od jakiegoś czasu czytam Wasz wątek ale jakoś nie miałam odwagi dołączyć. Dopiero teraz gdy w głowie coraz więcej wątpliwości:) Mam prośbę byście się podzieliły swoim doświadczeniem bo chyba zwariuję. Jestem w 39 tc. Mój maluch od 3 dni rusza się więcej niż zwykle. Przeważnie miał dwie stałe pory: po 6 rano i po 21. A od 3 dni w zasadzie non stop, czasem z godzinną przerwą. Dodam że te ruchy nie są jakieś nagłe, ale za to dużo bardziej odczuwalne niż wcześniej. Ponadto kłucia w spojeniu, bóle pachwin. Co Wy na to? Wszędzie piszą, że maluch w końcówce jest spokojniejszy, a mój wręcz odwrotnie. No i jeszcze to wzdryganie, jakbym miała trzęsienie ziemi w brzuchu... Czy ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :* ja tu normalnie sie schizuje.. cos tam moja Emilka sie rusza ale normalnie to caly dzien buszuje i nie ma godziny zeby mocno nie fikala.. a dzisiaj pare kopniec i przeciagniec i tyle.. fajnie by bylo jakbym byla nastepna w kolejce-ale szczerze w to watpie.. musze spisac od ktorejs nr telefonu, bo w szpitalu wczoraj probowalam na neta wejsc i raz byl a raz nie, wiec jak cos to smsa napisze gdyby internet nie dzialal. Piekne te maluszki na poczcie, kazdy inny :D jak to fajnie nagle sie posypalo :) dopiero 5-ty dzisiaj a tu tyle bobaskow :D Moja Emilka zapowiada sie na duza dziewczynke 3.700 -mam nadzieje ze wiecej nie i ze aparat sie nie pomylil w ta druga :D oj chcialabym ja juz miec przy sobie. dzisiaj mi hormony wala na glowe bo wszystko mnie rozczula i te wasze malenstwa i poczucie ze zaraz ja tez urodze.. i tak mi wszystko kotłuje sie w tej glowie... JEszcze raz dzieki za slowa pocieszenia.. zobaczymy co na tym ktg. dam pozniej znac jakby co. a teraz spadam jesc obiad i wam zycze tez smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga123
Hej dziewczyny. Od jakiegoś czasu czytam Wasz wątek ale jakoś nie miałam odwagi dołączyć. Dopiero teraz gdy w głowie coraz więcej wątpliwości:) Mam prośbę byście się podzieliły swoim doświadczeniem bo chyba zwariuję. Jestem w 39 tc. Mój maluch od 3 dni rusza się więcej niż zwykle. Przeważnie miał dwie stałe pory: po 6 rano i po 21. A od 3 dni w zasadzie non stop, czasem z godzinną przerwą. Dodam że te ruchy nie są jakieś nagłe, ale za to dużo bardziej odczuwalne niż wcześniej. Ponadto kłucia w spojeniu, bóle pachwin. Co Wy na to? Wszędzie piszą, że maluch w końcówce jest spokojniejszy, a mój wręcz odwrotnie. No i jeszcze to wzdryganie, jakbym miała trzęsienie ziemi w brzuchu... Czy ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa przyszla mamusiu>> hehe fajnie by bylo :P na pewno dam znac, jakby co spisalam nr od kropelki :P i ajkby neta nie bylo to jej dam znac. raczej watpie zeby dzisiaj sie cos wydarzylo :) a teraz idziemy jesc bo w brzuchu burczy i glodna jestem co niemiara :D Olga ja tez nie wiem, zawsze mozesz podejsc do szpitala na ktg jak masz jakies obawy :) albo dzwonic do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga123 - u mnie tez Maluszek w brzuchu jakby bardziej szalał, cały czas czuje jego ruchy, nie tylko rano i wieczorem, może to wszystko zalezy od dziecka... sama nie wiem co o tym myśleć... Jeny! Ale mi się nudzi, nie wiem co ze sobą zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga123
Kalla, najgorsze jest to że się człowiek zastanawia. Właśnie próbowałam dzwonić do gina, ale nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×