Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Witam Was dziewczyny ja jestem czerwcówką 2012 :) Bardzo Wam wszystkim gratuluję i życzę wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim spokojnych 9 miesięcy :) Mam do Was sentyment tym bardziej że sama jestem z lipca :) Powodzenia :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mATI!!!!!!!! no to niezle niezle!!!!!!!!! gratuluje..... no i zycze sily cierpliwosci i woglle i wogole!!!!! ale jaja ihihi:):) no ja tez bym wolala nie zobaczyc 2 serduszek tylko jednak jedno.. piekne i zdrowe:)ale jedno ehhe.. bo juz drugie mam... wczoraj mnie na straszonko bralo zeby sie nie kapac diabel jeden:) co ja to chcialam......qanchita. spoko maroko nie przejmuj sie!! ja tez czytam 3 po 3:)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też jestem z 28 lipca :) Mati gratuluje :) I powiem Ci że ja tez miałam te dziwne skurcze tak jak Ty, mój lekarz tez stwierdzil że lepiej dmuchac na zimne dostałam tabl. i w pon mam się zjawić na wizytę , wtedy już mi więcej powie czy wszystko jest w porządku. Ja już bym tez chciała bardzo serduszko usłyszeć, ale na razie wystarczy mi jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka przypomnij mi w ktorym tygodniu jestes....lekarz cie badal ginekologicznie?? tzn zagladal tam czy nie hehe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyczytalam ze dostalam ciotke 7mego pazdziernika......a ja 10tefgo.. czyli masz 3 dni na plusie... chociaz nie wiadomo bo zalezy czy masz dlugie cykle (ale dluzsze odemnie to chyba nie.. ja ma 29 nawet do 32 dni)..... kiedy to bylas u tego gina.... cholera ..chcialabym zeby choc jakas tam sonda serduszko bylo slychac.....albo pochwowe usg albo cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 5tyg .Byłam u lekarza bo mnie niepokoiły te bóle, no i w pon mam być ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie mamusie Zdecydowanie po wizycie u gina się uspokoiłam że ten dziwne uczucie jak by bul na okes to normalne. Jak się czujecie czy też macie łóżkowstręt? Ja odkąd pamiętam byłam śpiochem dla mnie najgorsze to było wstawanie rano wieczór moglabym się do późnych godzin. No cóż a dziś mnie czeka 6 dlugich godzin czekanie na wieści czy mój misiej doleci. W niedziele zaprosiliśmy rodziców na objad i chcemy im powiedzieć że zdziadzieją :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że chyba tu się nie rozkręci :( Szkoda każdy miesiąc taki oblegany a lipcóweczek tak mało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka hmmmmm może za wcześnie jest jeszcze może nie wszystkie panie wiedzą że zostaną mamami no nic zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Water Lilly
ja bym bardzo chciała do Was dołączyć próbuję od czerwca zeszłego roku i jak na razie bez efektów powodzenia i cudownych 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Water Lily
dzięki Bogu jedno dziecko już mam, ale też swoje wyczekałam - 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dziewczyny do was dolaczam:):) jutro ide do lekarza :)ale z moich obliczen wychodzi lipiec..:)ja niestety jestem juz po poronieniu i ciazy pozamacicznej;/ale tym razem mysle pozytywnie!! Gratuluje dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Malo sie tu odzywam bo dopiero jutro albo w srode dowiem sie co i jak Tzn czy w pecherzyku pojawil sie zarodek Jak bede wiedziala na czym stoje to zaczne sie bardziej udzielac albo bede tylko podczytywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Długi weekend dobiega końca, więc pewnie wpisów przybędzie:) Póki co nie jest nas za dużo, bo pewnie wszystkie mamy obawy. Myślę, że ja już dobrniemy do tego 12 tc, upewnimy się , że nasze fasolki pięknie się rozwijają, to i temat zacznie tętnić życiem :) Szczesliwa88, martaiemilka...witam nowe koleżanki :) WaterLily... powodzenia kochana!!!!Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam mam tylko chwilke robilam dzis bete po 14 mam dzwonic po wyniki, jutro mi je dadza na papierze.. bylam na wizycie w sobote, zrobili usg dopochwowe i w zasadzie nic tam nie bylo widac , tylko jakis tam maluski pecherzyk i punkcik ktory moglbybyc zarodkiem. przypomne ze wyliczyli ze to 5 tygodni, ostatnia@ 10 pazdziernika. na karcie mam termin na 16lipca ale ja tam nie wierze , moim zdaniem bedzie po 20tym!. poniewaz nie mialam zrobionej bety wczesniej a usg wiele nie ywkazalo gin kazal zrobic bete dzisiaj i potem w piatek (w pt zamkniete laboratorium,zrobie w sobote rano) i potem w sobote o 14 przyniesc wyniki do porownania.... i zobaczymy co to bedzie denerwuje sie!!!! cholera za duzo sie naczytalam....i teraz mam paranoje. tak jak bylan przekonana ze nie zajde a tu o! buch trach 1wszy raz i zaszlam! no zobaczyny... mati!!! o chyba twoi rodzicie niedosc ze zdziadzieja to i ocipieja ihihihihjak sie o bliznietach dowiedza ahhaha:):):) rob zdjecia ich min :):):) tak pisze haotycznie bo szef lda chwila bedziue.. na razie postuje.. jakby co wroce... :_):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok znowu ppisze poki moge... martaiemilka!!!!! to u ciebi w takim razie tez byl pecherzyk ,ale nie widzial lekarz zarodka..... chyba juz to napisalas , musze na spokojnie doczytac. napisz kiedy mialam ostatni okres i ktory tydzien lekarz wyliczyl. no i daj znac czy zarodek widac juz czy nie!! dziewczyny, nie wazne ile nas jest! wazne zeby ten topil sluzyl wymieniamiem sie radosci i doswiadczen , czy jest nas 5 czy 15 czy 35 to juz nie wazne... zreszta takiue oblegane topiki trudno sledzic....przeciez nie mozna czytac non stop nowych postow:):) kurde... kiedy bedzie 14ta...aaaaaaaaaaaa ale mnie nosi... jakbym na zbawienie czekala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa!!!!!! no glowa do gory:) hyba najwazniejsze to sie nie stresowac ,.,....... latwo powiedziec wiem.. co ma byc to bedzie.. o cholera szef idzieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elita83 usg mialam 2.11 bylo widac tylko pecherzyk lekarz mowil ze pecherzyk odpowiada 4tc Okres mialam dostac 18.10 ale mam nieregularne :-) Dzisiaj ide na powtorne usg na 15 zobaczymy co bedzie Strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaiemilka- top czyli ze okresu w pazdzierniku nie mialas??...ze ostatni mialas we wrzesniu.... z tego by wynikalo ze to juz ponad miesiac.. no ale skoro pecherzyk ok 4 tyg. .. no to rzzeczywiscie chyba mialas bardzo pozno owulacje.. zdarza sie zdarza.. a wlasnie apropos.. przy wypelnianiu karty lekarz zaznaczyl mi okres jako regularny pomimo ze sie slizga po ok. 30 dni.. 29,31, czasami 32 albo 33... powiedzial ze od 28 do 35 to jest regularny. wiec wnioskuje ze nieregularny to jest jak wogole skacze co pare tygodni.. raz co 4 raz co 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i jeszcze ci cos powiem marta i emilka... wyliczylam sobie ze z moim pierwszym dzieckiem usg mialam zrobione dopochwowo na ok 8tyg+2 i bylo widac juz pieknie plod i bijace serduszko.. tak migalo jak gwiazdka na niebie:):) przeczytalam twoja wczesniejsza wypowiedz i powiem ci ze ma 150% racje!!! nie ma sensu latac tak wczesnie do lekarza, i wogole robic testu 3 dni wczesniej, i potem usg w 5 tyg, ciazy bo to tylko paranoja, nic nie widac... i tak trzeba powtarzac a w miedzy czasie niepokoj rosnie.. a to wcale nie dobre dla plodu! wiem wiem, madrze sie a sama test wczesnie zrobilam... bo mnie ponioslo w poniedzialek zeszly .. hehe(mysle sobie ze tydzien temu est robilam...-jakby robila bete tobym juz miala porownanie wartosci..) ale moglam poczekac do srody czwartku....jakbym ciotki nie dostala a nie dostalam, zrobilabym w sobote rano bete i bym sie dopiero na nast. sobote umowila do lekarza.... a tak to o... tymczasem 13 euro test ciazowy!!! i 60 euro 1wsza wizyta.... uffaaa dali mi dekalogm tego nei jesc, naraz chalupy niesprzatac, itd itp....... a i tak musze 2 bety zaniesc w sobote .. no trudno.. po ptokach... apropos.. dowiedzialam sie ze zasrany prezydent regionu sycylia, obcial fundusze i teraz tutaj placimy za badania krwi w ciazy!!!!!! no wyobrazacie to sobie!!!! wstyd i chanba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmonopolizowalam dzis forum... a co.. niech mi bedzie:):) szef oznajmil ze jedzie w p.. u i wraca w piatek ahaha:):) suppppppppppppper:) mam pytanko dziewczyny.. powiedzialyscie juz rodzinie o ciazy?? bo u nas to praktycznie.. mamie powiedzialam zaraz po tescie.. tesciowej tego samego wieczoru. a poniewaz na weekend sie zjechala cala rodzina z daleka.. no to wuj meza tak cos mnie podpuscil ze nie wytrzymalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno sie dac modyfikowac ostatnie posty.. a nie juz chyba 5tego pisze ahaha... mati.. opowiadaj jak poszla u ciebie kolacja z rodzicami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee.. no juz mialam napisac ze dzwonilam po wynik bety i jest pozytyw i wartosci 1619--- ale jak nic nie napisane oprocz moich postow to nie napisze nic i ja ehhhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita83 ale się postarałaś :) Rozkręciłaś dziś nasze małe forum:) Gratuluję przepięknej betyHCG!!! Super wynik. Chyba w sobotę też się wybiorę zrobić. martaiemilka super, że widziałaś już serduszko:) Gratuluję tętniącej fasolki !!! elita83 my jeszcze nic nie mówiliśmy o ciąży:) Chciałabym zachować to w tajemnicy...jeśli się da to nawet do Wigilii:) Wie tylko mąż i moja córeczka:) Jak ją zapytamy gdzie jest dzidzia to mówi że w brzuszku u mamusi:) Teściom nawet nie chce mi się mówić...w poprzedniej ciąży jak im powiedzieliśmy to udawali że nie słyszą...i do 8 mc również "nie widzieli" brzucha...tzn pewnie nie chcieli widzieć:/ Ale to nie są normalni ludzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny moge do was dołączyc? ja dokladnej daty nie znam jeszcze ale to raczej na koncowke lipca:-) Dzis zobaczylam dwie kreski na tescie i date sobie sama obliczyłam Oczywiście czekam na to co powie ginek I gratuluje wam wszystkim:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×