Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Witam:) Zediculus Tabelka? Czemu nie:) Tylko że ja jeszcze i gina nie byłam i nie znam dokładnej daty porodu :O Umówiłam się na czwartek na 15:40:) To jak ją zrobimy? Może póki nie mamy dokładnych danych co do płci itp, to tak: NICK***********ost. @**********termin porodu****** Może wpisujmy się dla porządku w kolejności terminu porodu? Ja zacznę, a reszta może niech kopiuje i dopisuje siebie w odpowiednim miejscu? Jak zbierzemy całą listę to mogę ją dodać do stopki żeby już nam nie zaginęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK***************ost @**********************termin Qanchita********08.10***********************15.07 (?) Jak się trzymacie? Bo ja ostatnio czuję się okropnie:( Żołądek mnie boli, mdli, wciąż mi duszno, gorąco. Aż się boję jutrzejszego dnia w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby_lipcóweczka
Dzień dobry, kobietki :) z wielką radością do Was dołączam, ostatnią @ miałam 19 października, już przed terminem @ nie wytrzymałam i zrobiłam test, wyszła blada druga krecha, potem beta 2 razy i wizyta. Lekarz dał skierowanie na badania krwi i kazał przyjść za 2 tyg, 30.11 mam usg i mam nadzieję zobaczyć serduszko. Jak u Was z objawami? U mnie bolące piersi (bardzo, bardzo) i dół brzucha (trochę), mogę brać no-spę. ps. nic dziwnego, że tak mało dziewczyn, wiele nawet nie wie, albo woli poczekać. Ja raczej z tych niecierpliwych i zamartwiających się, ale przecież musimy być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poranną zgagą :O Amelia... dopisując siebie zapomniałas skopoować mnie:) Dziewczyny to ja jeszcze raz... Amelia1975***************28.09.2011 @**********************07.07.2012 Qanchita*****************08.10.2011 @**********************15.07.2012 Kontynuujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.. chyba sie troszke rozkreca...widze ze mamy 2 nowe zaciazone:):) oby-lipcoweczka.. no to juz chyba nie oby:) tylko jestes i juz:)chociaz jak mialas 19tego to 9 dni po mnie.ja mialam 10tego a i ak jeszcze nie widac bylo wiele. Amelia witam i ciebie:) widze ze masz juz syna podlotka:):) tak dlugo czekaliscie czy los przyniosl ciaze niespodzianke?? sorki ze tak pytam , ale ciekawa ze mnie bestia:) qanchita-jak ja cie rozumiem.tez sie boje co bedzie rano..jak wstane, czy wstane, czy bedzie mnie mdlilo itp... mnie terroryzuje mysl mdlosciach.... z pierworodnym mdlilo mnie do 4tego miesiaca..przez caly ranek az do 14tej. wolalam nawet wymiotowac bo wtedy przechodzilo..dzis od przebudzenia mnie mdli ale lekko....oby tak zostalo. amelia, ja tez wstaje w nocy na siku i wogole czesto latam do kibelka,jest to objaw ciazy zapewne bo wczesniej przeciez spalam spokojnie. wogole to jak przychodzi 17 to sie czuje taaaaaka zmeczona,senna, spalabym...ale nie moge, do Daniel urzeduje..wiec leze na kanapie i gnije.. aj krzyzy mnie boli w tym momencie. a qanchita, wylicz sobie w necie termin porodu i juz:) przeciez to i tak sa daty przyblizone,mi napisali 16ty lipca a w necie podaje za 17ty a ja i tak nei wierze i jestem przekonana ze urodzi sie po 20tym:) no ale kierujmy sie data orientacyjna:)tak mniej wiecej:) Zedikulus. widze kochana ze "zdychasz"... no nie zazdroszcze, nie zazdroszcze ale mam nadzieje i zycze ci ze szybko przejdzie:) twoja siostra tez dzierga?? mati2011:) juz do ciebie slonko pisze:):) dawaj wszystko co masz:):)ja kurcze juz sobie sciagnelam mnostwo schematow do wyszywania.. wiekszosc z baby-daisy z disneya.. ciekawe dlaczego chmmmmmm. do przedwczoraj bylam przekonana ze bedzie dziewczynka, wczoraj sobie mysle: kurcze nie wyobrazam sobie miec panny w domu.do chlopoakow sie przyzwyczailam...a daniel z siostra to hie to samo... ale jakos mam wrazenie ze bedzie corcia jednak.... nie wiem dlaczzego.moze dlatego ze z danielem,wiedzialam jakie dam chlopcu imie a dziewczynce nie a teraz odwrotnie!!! nie mam na mysli zadnego imienia dla chlopca.. no nei wiem.. za wczesnie na takie rozmyslania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia1975***************28.09.2011 @**********************07.07.2012 Qanchita*****************08.10.2011 @**********************15.07.2012 elita83********************10.10.2011@***********************16.07.2012 wpisalam sie:) witam i ciebie qanchita bez zgagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zauwazylas sie mialysmy @ z 2 dniami roznicy a porod rozni sie o jeden dzien.... wlasnie tak to jest w tymi obliczeniami. ale juz nie zmieniam na razie 16 mi sie podoba:) o .. wlasnie sobie pomyslalam ze 16.. tylko ze marca urodzil sie moj pierworodny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wnerwiaja te reklamy ktore sie rozwijaja na dole strony wrrrrrr.. opowiem wam co sie dowiedzialam nowego w sobote. nie wiem czy pamietacie ze w sobote 12.11 bylam u gina. zalozyl karte,zrobili usg ale nic tak ciekawego nie bylo widac.kazal wrocil za tydzien z 2ma wynikami bety w pon.14.11 beta : 1619 w sob. 19.11 beta : 8640 powiedial ze wartosci jeszcze troszke niskie ale zeby sie nie przejmowac. zrobil usg i bylo juz ladnie widac pecherz plodowy (taki mialo to ksztalt jak.. nerka ahha,albo jak splaszczony balonik ) i tak powiem po babsku; taka kuleczka ktora wkrotce stanie sie zarodkiem. powiedzial: nie tracmy nadzieji... yyyyyyyy no kto tu traci nadzieje, troche paranoi mam, ale w glebi duszy jestem przekonana ze wszystko ok.bo jakby mialo byc inaczej. z danielem tez gadali ze dziecko troche male,ze za male, ze malo wod plodowych blabla bal. cudnie sie urodzil i cudnie rosnie:)(ur 3,3 kg) a pozatym skoro juz taki postep jest az tygodnia na tydzien to znaczy ze ciaza sie rozwija,ale jest mlodsza niz to co wyliczyli z ciotki. zreszta ja wam powiem. tutaj na sycyli kobiety sa jednak inne, maja inne figury, inne biodra.. inaczej reaguja. np dojrzewaja wczesniej, wiekszosc juz 11 lat. u nas 12tki to takie wczesniaki nie? wiec po prostu ja tez inaczej przechodze ciaze... mam inne hormony, znaczy takie same, ale inaczej sie moltiplikuja.. no .... wiecie o co mi chodzi nie?? ale namotalam ehehhe ale fajny ten lekarz podoba mi sie. taki w srednim wieku facet ale mily, rozgadany i sympatyczny. :) nie trzeba go ciafgnac za jezyk... no i dal do zrozumienia zeby sie nie przejmowac badaniami platnymi krwi:) ze on sie zgadza ze to jest wstyd zeby kazac kobietom placic! ze kraj chce miec zdrowe matki i zdrowe dzieci ale im nie pomaga... no to by bylo na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
witam!!! ja jeszcze nie jestem pewna czy jestem w ciazy, ale poraz pierwszy w zyciu okres mi sie spoznia zawsze mam 23-26, ostatnia miesiaczka 18.10 wiec dzis jest moj 34d.c. test chyba zrobie w tym tyg, do gina zapisze sie pozniej . wiec jak jestem w ciazy to tez bede lipcowka. pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita83- no faktycznie mój synuś to już kawaler. O drugie staraliśmy się 3 lata, miałam 2 inseminacje, laparoskopie w czerwcu nawet zmieniliśmy klinikę (1 wizyta to taka pogadanka raczej była i skierowanie na szereg badań-wydałam masę kasy) i nagle 2 krechy 6 dni po terminie @(naturalnie bez wspomagaczy). Nie mogłam uwierzyć mój M mnie namówił na test bo ja myślałam że jak zwykle mam @ w kratkę, nawet nie czekałam 1 min naciągnęła się piękna czerwona krecha, poleciałam po drugi -wynik taki sam. Poryczałam się. 14 listopada byłam u gin i widziałam jak bije serduszko -to takie piękne. Dzisiaj 4 razy wstawałam do toalety, cyce mam jak donice i bolą mnie sutki przeokropnie. Też mam zgagę i mdłości. Ostatnio mięso mi dziwnie cuchnie wczoraj na obiad zjadłam ziemniaki z sałatą a schaboszczaka oddałam mężowi. Słodkie to jest to w sobotę zjadłam litr lodów o smaku toffi mniaaaam . Fajnie że jesteście taką grupą wsparcia jak wiadomo w kupie zawsze rażniej. Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
dziewczyny czy w szpitalu mi zrobia test beta?? czy trzeba miec skierowanie?? jaki koszt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkgggg w szpitalu jak robia badania to zrobia i test. skierowanie chyba musisz miec??? ja placilam 25 euro (ktore potem oddali jak donioslam skierowanie,) eheh ale to na pewno nie twoj przypadek:) tak na serio. to nie wiem jak to w polsce:) amelia:) o ile dobrze zrozumialam to staraliscie sie i staraliscie. a tu nagle ciaza przyszla o tak sobie , sama:):):) znam taki przypadek jak para 20 lat sie starala!!!! nie zartuje!!!!!!!!kuracje, kontrokuracje, leki, itp itd.. a jak kobieta powiedzial: dosc juz nie moge.! mam dosc lekarzy co ma byc to bedzie! i co?? ZASZLA W CIAZE !!BUM TRACH!!! urodzila piekna corcie i co?? PO PARU MIESIAC ZNOWU! W CIAZY!!!! teraz ma 2 corcie, jedna ponad rok juz chyba druga jeszcze maluska:):) ale jaja nie:):) jak wyluzowali to 2 dzieci na raz:):) gratuluje bijace serduszka, ja jeszcze musze poczekac..no ale terminy mamy o 10 dni rozne wiec jak ty widzialas serce 14tego a ja 19tego jeszcze nie, to spoko nie jest zle:) jest czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfkkgg- ja robiłam w laboratorium przy szpitalu i bez skierowania bo i tak masz to płatne badanie u mnie koszt ok 35 zł. Wynik miałam po paru godzinach. Elita- zgadzam się z tobą u mnie ciotka tak miałą 10 lat bez dzieci a potem jedno po drugim w odstepie 4 miecięcy. Teraz czekam do następnej wizyty z niecierpliwością zrobiłam juz wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
dziekuje ze informacje, a mam isc pewnie z rana i na czczo?? odrazu pobiora krew czy to sie trzeba jakos zapisac?? z gory dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezbadane sa cuda matki natury... a ja siedze i sie z zimna telepie.. wskoczylam dzis w grube rajtki i dluuugi sweter... wlasciwie to kiecka i teraz mnie tulek swedzi ... o choleraaa o nie i cale nogi teraz... niech zyja jeansy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idzie sie z rana bo pobieraja krew z rana, ale mnie nie kazali na czczo.. zreszta ja bym padla jakbym nie zjadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jakbym zjadla.....ziemniaczki ugotowane, do tego salata ze smietana zlbo mizeria i do tego prawdziwy smazozny kotlecik.. nie takie plaskie mieso jak tutaj robia.. jeszcze maz sie tym zachwyca.. fee suche to i wogole.. a ze jeszcze pieknic sie zdrowo odzywia i linie trzyma to kotlety robie tak: w oliwie w bulce i do piekarnika... a ja chce prawdziwego kotleeeeeta... w dupie mam zrobie sobie i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
dziekuje, moze w Polsce jest inaczej, a co do kotleta, to zrob sobie w czym problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
a co do ciazy, to bede sie smiala jak jestem, bo przez ok rok nie moglam zajsc i juz wzielam skierowanie od gina do kliniki leczenia nieplodnosci i akurat teraz miesiaczka mi sie spoznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj inne mieso sprzedaja ja sie nie znam.. w pl to pamietam moja babcia kupowala , potem bila.. albo pychotka soczysgte filety. a ttutaj??? wezma plasterek kurczaka (doslownie plasterek) i na patelnie go! minute z jednej minute z drugiej i juz... poleja oliwie i jedza.... ochhhhh jakie mam checi na polskie jedzienie!!! a ... nawet mam radoche bo lidl'a otworzyli i moglam sobie kupic serek do chleba a'la ostrovia z ziolami!!! wczesniej musialam sie samym biualym zadowalac! pychotka.. zabronili mi jesc szynki . niech ich cholera! a wlasnie ze sobie zladuje dzis bule z serkiem, pomidorem szynka i salata... alem glodna!! jeszcze pol godziny i moge spadac do domu!!! juz obieram w myslach ziemniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee. tylko ze na stronie pokazuje ze wychodzi plus lub minus.. tutaj faniej bo mi pisalo: incinta (czyli w ciazy) i do tego pisaloi 1-2 czyli 1,2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
dziekuje bardzo, zobacze czy takie jest w mojej aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :-) Ja ostatnia @ miałam 20.10 i przed jej terminem zrobilam test i była 2 jasna krecha nie mogłam uwierzyc. Teraz tez jak zrobilam wyszla odrazu 2 krecha. Jestem szczęśliwa to moja 1 ciąża planowana i zaskoczyło za 2 razem. Ja po obliczeniu terminu w internecie mam termin na 27 lipca 2012. Jutro wybieram sie do lekarza. Miałam iść za tydzień w piątek ale to są moje urodziny i bd zajęta pewnie przygotowaniami do imprezki. Bylam zaskoczona wynikiem testu ponieważ bylam pewna ze tym razem znów sie nie udało ale jednak. Ja nie mam żadnych dolegliwość bolą mnie sutki mocno i czasami zgaga w sumie to początki a mdłości to pewnie i tak mnie nie ominą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcówka 2011
Amelia1975***************28.09.2011 @**********************07.07.2012 Qanchita*****************08.10.2011 @**********************15.07.2012 elita83********************10.10.2011@******************* ****16.07.2012 Lipcówka2012***********11.10.2011@************************17.07.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcówka 2012
Amelia1975***************28.09.2011 @**********************07.07.2012 Qanchita*****************08.10.2011 @**********************15.07.2012 elita83********************10.10.2011@******************* ****16.07.2012 Lipcówka2012***********11.10.2011@************************17.07.2012 Wpisuje sie jeszcze raz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moka0110
Amelia1975***************28.09.2011 @**********************07.07.2012 Qanchita*****************08.10.2011 @**********************15.07.2012 elita83********************10.10.2011@******************* ****16.07.2012 Lipcówka2012***********11.10.2011@********************** **17.07.2012 Moka0110*****************17.10.2011@*************************24.07.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moka0110
Witajcie Po 6 latach starań wkońcu się udało.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makao, luśka gratuluję. kfkkgg- ja robiłąm sisunianego testa wieczorem i wyszedł pozytywnie. elita- to u was nie ma wieprzowiny poszukaj w lidlu powinno być -chyba nawet już w porcjach. ja dopiero wstałam ululałam się jak złoto. zaraz ziemniaki musze wstawić i kotlety usmażyć bo syn ze szkoły przyszedł głodny jak wilk ( ma 1,86 wzrostu). Elita- wyślę ci schaboszczaka priorytetem ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×