Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

Milka ja tak na szybko i po obejrzeniu Twoich fotek napisze tylko WOW szacun !! Wygladasz bosko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli musisz być dobrej myśli a wszystko dobrze się ułoży, napewno krwiaki się wchłoną. No i jak trzeba leżeć to trzeba, nie ma zmiłuj się. Milka no ja też podziwiam za figurkę, i super się ubrałaś:) Napewno mąż był dumny A ja po wizycie u gina z szyjką wszystko ok a Kingusia waży 1610 więc jak na ten tydzień to dobrze, kamień z serca i mam nadzieję że już tak ładnie będzie do końca przybierać. A my jesteśmy w trakcie robienia pokoiku dla Darii, mąż musi się streszczać bo muszę ciuszki jej potem przenieść a w sypialni zrobić miejsce dla ciuszków Kingi, ale jeszcze mam trochę czasu. A tak na marginesie dostaliśmy ostatnio od kolegi męża wózek dla dzieci rok po roku, taki długi się wydaje, hehe ale kto wie może się przyda. A co do Darii to przebija jej się trzecia 4 i jest trochę zmierzła ale w nocy śpi, nie ma tak jak przy tych górnych a co do słów to ona bardzo dużo powtarza. Ale sama już umie powiedzieć Daria i super jej to wychodzi, papa, pampers,dziura ona mówi raczej dziula kawa,,bam tu tez, nie ma, kam mówi na kamienie, góla jak chce iść do nas na górę a jest na dole u dziadków i więcej jej tam się udaje powtórzyć, ale już nie pamiętam na szybko. Lipcówko Kasiu jutro twój termin porodu ! chyba że jesteś już po:) Daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania koleżanka pewnie długo będzie dochodzic do siebie, mi zajęło to ok pół roku mimo, że to był tylko 14tydzień, ech nam matka nigdy nie jest łatwo. Ojciec też na pewno przeżywa ale to matka nosi pod sercem. Ja po dojeździe pod Spodek katowicki dowiedziałam się, że mała cały dzień marudziła teściowej nie chciała spać a było już po 20.00 i byłam gotowa wracać do domu (co tam tylko 300km). Mąż mnie ogarnął zadzwonił do małej i okazalo się, że już śpi jednak dobrze miec takiego jednego normalnie myślącego:) I dziękuję dziewczyny za miłe słowa nie powiem miałam wzięcie:) Jeden facet dal mi nawet buziaka w policzek rozesmiałam się i pogroziłam mu palcem a ten się pyta o co chodzi, pokazuję na mojego męża i na to mąż wkroczył ze smiechem i mówi, że jestem jego żoną (obserwował wszystko bo stał tuż obok). Biedny facet strasznie sie speszył i tyle go widzialam:) Oj brakowało mi tego, ludzie są tak fajni z kazdym można porozmawiać (no prawie ale "rodzynki" wszędzie się trafią). Nie raz już na takiej imprezie była sytuacja gdzie facet do mnie startuje ze smiechem przedstawiam mu męża po czym faceci gadaja o muzyce mnie ignorując:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Szczęśliwa fajna sprawa z tym żłobkiem :)) powiem ci szczerze, że nie spodziewałam sie, zę rozstaniesz sie z chłopem ale jak były kłótnie to dobrze zrobiłaś. Miałam koleżankę, której rodzice powiedzieli, zę sie rozwodzą to ta im pogratulowała i powiedziała jeszcze, że mogli to zrobić 15 lat wcześniej. A z psychologa korzystaj Dziewczyny macie jakieś sprawdzone zabawki dla maluszków. Ja właśnie sprzedaje na allegro jedną zabawkę (Elfik sie nią w ogóle nie bawi) i licytacja idzie dobrze:) więć chce jej kupić coś innego i sporawdzonego. No z pracą cięzko ja teraz dorabiam korkami. Uczę czytać dzieciaki w wieku przedszkolnym:) Zawsze to pare groszy a i mam co robić :D:D Jagodzianka coraz częściej załatwia sie na nocnik :D Kurcze ostatnio sie dowiedziałam, że siostrzeniec przyjaciela mojego męża jest pod opieką psychiatry z podejrzeniem schizofrenii. kurcze taki maly dzieciak :( Neli trzymam kciuki i najważniejsze, ze krwiak sie nei powiększył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka-mój Fifi w 33tyg ważył 1,7kg i w 38tyg urodził sie z waga 2,5kg więc Kinga tez będzie ważyła cos koło tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa dzięki za miłe słowa ale to ja ciebie podziwiam, że zdecydowałaś się na rozstanie. Wiem, że od dawna Wam się nie układało ale trzeba być jednak silną osobą aby zdecydować się na ten krok. Podziwiam i gratuluję. Babka z jajami z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Szczęśliwa, uważam że podjęłaś dobrą decyzję! Na pewno nie będzie Ci łatwo, ale my kobietki do słabych nie należymy więc poradzisz sobie na pewno! Powodzenia z poszukiwaniem pracy! ...Milka... ja już Ci nie raz pisałam, że ten Twój mężczyzna mało docenia jaką ma Kobietę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo odważnie się ubrałaś, ja już bym się nie zdecydowała na taki strój ale może już stara jestem :-( ... Neli, musisz być dobrej myśli!!! ...Stella, a gdzie nowe fotki Mateuszka??? A propos szczepień, we wtorek mieliśmy ostatnie. Czwarta i ostatnia dawka na pnaumo (Synflorix) i wykupiłam też 5w1 (Infanrix IPV + Hib, 150 zł). Choć do tej pory szliśmy standardem z NFZ tak teraz zdecydowałam się na te płatną i całe szczęście bo nie wyobrażam sobie kłucia 4 razy mega dziecka teraz... a kolejne szczepienie za 4 lata!!!! Jupi!!!!!!!!!!!!!!!!! ...Szczęśliwa jeśli mały poszedł do żłobka publicznego to należy Ci się szczepienie bezpłatne przeciw ospie. Zapytaj w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki jakieś nowe fotki Pociech by się przydały!!! Pokażcie jak się dzieciaczki zmieniają!!! Ja już coś tam wrzuciłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułeczko a ile Ty masz lat, że czujesz się tak staro jeśli mogę zapytać?:) Ja w grudniu kończę 27lat. Co do ubioru zawsze się tak ubierałam na duże imprezy typu własnie Mayday aczkolwiek kiedyś nieco lepiej z reguły odsłaniałam brzuch ale tym razem stwierdziłam, że jednak mimo, że schudłam to brzuch jeszcze nie wygląda jakos rewelacyjnie. Moja teściowa otwarcie mi mówi, że ubieram sie jak d****a z reszta mój brat też. Wiesz być może, że matce nie wypada ale kto tam wie, że jestem mężata i dzieciata?:) Zawsze lubiłam sie ubierać prowokacyjnie na imprezy aczkolwiek jeśli to jest jakiś mały klub to raczej nie rzucam sie w oczy aż tak jak na dużych imprezach. Mężowi sie podoba ba nawet doradza mi w ubiorze :) A co do teściowej ech cóż ostatnio stwierdziła, że mam kozaki zmienić bo te co mam już dawno wyszły z mody i są obrzydliwe (dosłownie) pomimo tego, że dobrze wie, że po prostu nie mam kasy na wymianę garderoby. A co do mojego brata on uważa, że na takich imprezach jest tylko jedno wielkie k******o i ćpanie więc w ogóle nie mam z nim o czym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___ Pigułeczko - ale piękna córa! Taka już dorosła śliczna dziewczynka! ___ Wrzuciłam nowe fotki Matiego na pocztę. ___ Szczęśliwa - trzymam mocno kciuki, żeby Wam się poukładało z Piotrusiem życie bez taty w domu. Dacie radę tak ułożyć relację, żeby tata Piotrka utrzymywał z nim kontakt i żeby wszystko ułożyło się poprawnie - mimo że nie będziecie razem? Trzymam kciuki za pracę - żebyś szybko znalazła i za Piotrusia w żłobku. Pomysł z psychologiem jest bardzo dobry - nie zaszkodzi. ___ Kasia - urodziłaś? Wszystko ok? ___ Izka - super, że wszystko dobrze. Neli - za Was trzymam kciuki! ___ Marka, Pinaa, Efciak, Amiaga, Kropelka - co u Was? ___ Dziewczyny, Wy jesteście na facebook'u? Jeśli jesteście, podajcie linki do swoich profili na poczcie (wyślijcie w mejlu na pocztę). Fb mam cały czas uruchomionego w telefonie, łatwiej mi tam się poruszać z pracy niż tu. Choć oczywiście tu też będę nadal wchodzić jak często się da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, żyje, czytam :) i tak na szybko- u Nas ok, Filip odpukać na razie nie załapał niczego nowego :P mężon ma w tym tyg nocki, więc większość czasu jesteśmy sami, więc i mało się udzielam. Bo teraz mamy etap bajek na YT i co 10 sekund jest inna bajka na życzenie Filipka :D teraz akurat jest szał na SZALONĄ KROWĘ. Pokażcie dzieciakom. U Nas tez teraz MU MU MU :P dodatkowo pogoda do d... więc gnijemy w domu. Ostatni raz byliśmy kilka dni temu na spacerze :/ Szczęśliwa jestem z Tobą. Wierze, że jest ciężko, ale pamiętaj- nie Ty pierwsza i musisz wierzyć w to, że będzie lepiej. Ty jesteś młoda, Piotruś mały- szybko zaakceptuje nową sytuację. Dacie radę, w końcu macie siebie :) powiedz mi- jak znosisz rozłąki z Małym? Milka ja już nasłodziłam Ci, ale powiem jeszcze raz- super wyglądasz. I w dresie i w tym sexi stroju :P Ania mnie też wstrząsnęła ta historia. Współczuje koleżance, to musiało być okropne. U mnie w rodzinie też jest przypadek, gdzie żona kuzyna donosiła ciąże do 40tyg, 2 dni przed porodem była u lekarza, wszystko super, a po 2 dniach synek przestał się ruszać, pojechali na SOR i niestety urodziła martwe dziecko. To dopiero tragedia... W terminie, 2 dni przed wszystko ok, a tu nagle rodzisz martwe dziecko. Źle to zniosła, bardzo. Neli odzywaj się, trzymam kciuki, żeby jakoś dotrwać choć do 30 tyg. Potem to już z górki i nawet gdyby (odpukać) to dziecko dałoby sobie radę. Lipcówka Kasia jak tam? Rozpakowana? :) Pigułeczko ale Gosia wydoroslała. Wcześniej taka pyza była, a tu patrzę twarz pociągła jej się zrobiła i taka prawdziwa dziewczynka się zrobiła. A włoski jakie długie ma! :) Miało być na szybko, a się rozpisałam. Uciekam spać, póki dziecko śpi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułeczko przyłączam się do dziewczyn ze Gosia nam wydoroslala, na tym drugim zdjęciu chyba wpatrzona w tv ?? Bo czymś bardzo zaineteresowana i włos jak się rzucił ;) u nas też cos te wlosy zaczely rosnąć - ostatnio Natalka nawet pozwolila zrobić sobie palemke :P hehe Stella a Twój Mati jak zwykle czaruje, jest przeuroczy :) i też widać lubi "porządki" robic sadzac po tym zdjęciu w kuchni ;) Marka Natalka ostatnio smerfy oglada ale nie bajke tylko ten nowy film , ma swój ulubiony fragment i w kółko go trzaska a najbardziej wpatrzona w klakiera ;) A na YT najbardziej piosenki lubi w TV za to reklamy potrafi bawić się w drugim pokoju a jak tylko usłyszy ze reklamy leca to biegnie żeby obejrzeć. Eh niestety natura potrafi być zlosliwa :( tez znam kilka takich historii ale bardziej ze słyszenia i mam nadzieje ze nigy zadnej z nas się nic takiego nie przytrafi na sama mysl az mnie wzdryga.... Wow podziwiam dzieci które chcą usiasc na nocnik moje dziecie na sam widok zaczyna wrzeszczeć.... nie mam pojęcia co jej się stało bo jak była mniejsza te często ja sadzałam i często było tak ze siku czy kupe zrobila a teraz za nic w swiecie, mam nadzieje ze to z wiekiem przejdzie. Luna co do zabawek nie pomoge Natalka ma ich sporo b dużo odziedziczyla po starszym kuzynie dużo tez dostaje a ulubionymi zabawkami sa te najtańsze i najzwyklejsze ;) a najlepsza zabawa jest wywalanie wszystkiego na podloge. Bardzo lubi tez książeczki oglada i czyta je w swoim jezyku ;) Uciekam czytac Firme Johna Grishema bo kupiłam już jakiś czas temu i nie miałam kiedy pzreczytac i ostatnio zaczelam i fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja:) Ja też wysłałam zdjęcia na poczte i muszę powiedzieć że widać po dzieciaczkach ze urosły. Pigułeczko twoja Gosia zawsze wyglądała na doroślejszą, ale po tych zdjęciach to dopiero widać jaka duża:) Stella Mati też taki już duży, a te włoski i te rzęsy ach napatrzeć się nie mogę:) Neli i jak tam leżenie?? A co do wagi to ja się modlę żeby moja mała miała powyżej 2 kg żebym nie musiała tyle w szpitalu leżeć tylko szybko do domu do Darii wracać. Szczęśliwa ja też trzymam kciuki za Ciebie żebyś sobie poradziła, a wiem że sobie poradzisz. A napisz jeszcze czy ustaliliście dni żeby twój były się spotykał z Piotrusiem czy narazie nie będzie go widywał? Luna a co do zabawek to też nie pomogę, bo tak szczerze im więcej dziecko ma tym się i tak nie bawi. Chodź Daria jest teraz na etapie lalek i piłek. Lalki wkłada do wózka wyciąga, wozi, ale to i tak zabawa na chwilę. A co do oglądania ja na yt puszczam Darii różne piosenki dla dzieci albo tutitu też lubi oglądać, ale najbardziej to lubi piosenkę piersi- bałkanica jak ją słyszy to od razu leci koło telewizora i tańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka twoja Natalka daje ci się uczesać??? I super wygląda w tyk kucyku, bo moja Daria wcale nie da sobie nic zrobić a jak zapnę jej spinkę podczas zabawy to jak się skapnie że ma coś na głowie to się drze jak niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izka-leżenie do d**y :( już miesiąc leże plackiem i końca nie widać. Jeden krwiak sie zmniejsza a ten groźny ani rusz. Dzisiaj miałam pół wkładki czerwone i myślałam że zawału dostanę jak to zobaczyłam ale z dzieckiem ok bo zrobili mi usg. Wiecie co smutno mi że filipek został bez taty i bez mamy. Teściowa sie nim zajmuje ale wiadomo-ja bym to zrobiła lepiej :p tęsknię za spacerami z nim ale o tym mogę zapomnieć puki co.nasza poczta nie chce mi sie otworzyć więc fotki obejrze dopiero w domu. Neli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzka czasem da się uczesać a jak nie chce to daje jej cos do raczek żeby ja zajac ;) ale ostatnio wyczaila ze cos ma na glowie i sciaga ale jak się nie domyśli i nie poczuje to chodzi caly dzień aaa ze spinkami to tez podobnie jak u Darii sciaga i oglada i się tym bawi no chyba ze nie poczuje ze cos ma na glowie ;) Neli a Filip może chociaż Cie odwiedzać? Eh domyślam się jak Ci ciężko i małemu zresztą tez... A maz kiedy wraca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszające, że Zuza ma tak krótkie włosy, że pewnie jeszcze długo nie będe musiała martwic sie kitkami:) Aczkolwiek spinkę mogła bym jej przypiąć z tym, że nie ma takiej potrzeby:) Zuza chodzi zasmarkana bidula już chyba 4 dzień, męczy ja ten katar do tego jeszcze na dole wychodzi jej dwójka (tak mi się wydaję cos tam pod palcem czuję ale zajrzeć sobie nie pozwoli) więc takie skumulowanie czasami wyprowadza z równowagi. Dziś wieczorem płakała chyba z godzin co ją posadziłam na kanapie chwilę się pobawiła, schodziła i ryk, że wejść znów nie może (sama się jeszcz nie wdrapie) i tak w kółko ciągle o cos ryk ech zwariowac można. Do tego jeszcze mnie coś brać zaczyna drapie mnie w gardle i katar mi się zaczyna tak, że będą dwie wkurzone baby w domu:) A mąż dumny chodzi Zuza nauczyła się w końcu mówić tata i tak chodzi i "tatuje" a mąż ciągle: "Tak Zuzia tata tu jest", "tak wiem, że mnie wołasz" "jestem jestem co sie stało"? No boki zrywam bo ciągle jej odpowiada. Neli ja byłam w szpitalu tylko 3 dni ale tez było mi ciężko bez małej, więc mogę się domyślić jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja:) milka, też dodam, że fajna laska z ciebie i tylko się cieszyć, że mąż tak reaguje pod prysznicem:) neli, trzymaj się dzielnie. wiem, że łatwo mówić ale czas mija i niedługo będziesz podwójną mamusią:) ja chyba odłożę starania bo nienajlepiej się ostatnio czuję. Mam mdłości i zawroty głowy (ale to nie ciąża:) podładuję akumulatory jak bartuś zacznie przesypiać noce i może wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki słodkie. stella, mati to się nadaje do reklamy:) jeśli chodzi o małe królewny to Bartuś nie będzie się mógł zdecydować, wszystkie prześliczne. milka, na tym maydayu to byłaś po sąsiedzku (moje rejony:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella, też się bałam tej szczepionki a wszystko poszło ok. u nas był priorix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pomalutku na fb powstaje grupa dla nas, proponuję wysłać swoje dane z fb na pocztę, a jesli któraś nie ma fb to założyć. Zawsze to bardziej anonimowe niz publiczne forum:) W tej chwili jest tam 7 dziewczyn więc dołączajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli współczuję ci z całego serca tego leżenia naprawdę, ale napewno Filipek ma dobrą opiekę.I nie musisz się o niego martwić. A z drugiej strony po porodzie już nie będziesz miała takiej laby. Więc jak to mówią korzystaj:) To tak na pocieszenie, a wiem że to nie takie proste. No a co do fb to bynajmniej możemy swoje zdjęcia pooglądać i zobaczyć jak wyglądamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki na poczcie super! Neli trzymam kciuki! Iza Ty tez juz tuz tuz...jak sie czujesz? Antek zasmarany i zakaszlany juz od tygodnia. Za to mamy kolejne zeby. Co do mowy to antos ma taka lekkosc w mowieniu,ze jestem w szoku. Powtarza prawie wszystko,moge sie z nim juz super dogadac. Ze zwierzat mowi ladnie zolw,zaba,goryl,kot,lis,kret,krab,kon. Jak zobaczy w ksiazeczce jakies zwierze to je nazywa,nie uzywa juz skrotow tylko cale nazwy. Zaczal laczyc wyrazy np.nie ma,nie dam,chce to. Co dzien mowi wiecej. No i powili rozstajemy sie z pampersem. Kiedy chce siku wola siusiu,a kiedy kupke to biegnie i trzyma sie za pampersa. Sprobuje mu nie zakladac pampersa przez pare dni i zobaczymy jak bedzie,zaloze tylko na noc. Tyle co u nas. Aha ja facebooka nie mam i nie zakladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki na poczcie super! Neli trzymam kciuki! Iza Ty tez juz tuz tuz...jak sie czujesz? Antek zasmarany i zakaszlany juz od tygodnia. Za to mamy kolejne zeby. Co do mowy to antos ma taka lekkosc w mowieniu,ze jestem w szoku. Powtarza prawie wszystko,moge sie z nim juz super dogadac. Ze zwierzat mowi ladnie zolw,zaba,goryl,kot,lis,kret,krab,kon. Jak zobaczy w ksiazeczce jakies zwierze to je nazywa,nie uzywa juz skrotow tylko cale nazwy. Zaczal laczyc wyrazy np.nie ma,nie dam,chce to. Co dzien mowi wiecej. No i powili rozstajemy sie z pampersem. Kiedy chce siku wola siusiu,a kiedy kupke to biegnie i trzyma sie za pampersa. Sprobuje mu nie zakladac pampersa przez pare dni i zobaczymy jak bedzie,zaloze tylko na noc. Tyle co u nas. Aha ja facebooka nie mam i nie zakladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) i ja wrzuciłam na pocztę trochę zdjęć Zosi i link do fb :) ...ale te nasze dzieciaczki szybko rosną :) pamiętam jak wrzucałyśmy pierwsze zdjęcia naszych szkrabów, a teraz to już poważni obywatele ;) ...Pigułeczka, ale Twoja Gosieńka jest podobna do mojej kuzynki córeczki :) najbardziej na tym zdjęciu, co zapatrzona w bajkę :) tyle tylko, że mojej kuzynki córka, to taka drobniutka jest w porównaniu z Twoją Gosią :) ale ona od początku była i jest strasznym niejadkiem, a ma już 3,5 roku. ...Neli, trzymam mocno kciuki, żeby ten krwiak w końcu zniknął i nie powodował niewskazanego w Twoim stanie stresu!!! Trzymaj się dzielnie :* ...ja to się cieszę, że obcięłam Zosi włoski, bo ona to za nic w świecie nie dałaby sobie nic zrobić z nimi, a tak teraz to nawet czesania nie potrzebują :) ...u nas też katar trwa już prawie tydzień, ale mam wrażenie, że już jej powoli przechodzi. Oby... A tak to wybija się powoli ostatnia czwórka, ale coś strasznie mozolnie jej to idzie... I zastanawiam się czy przypadkiem nie od tego ten katar u nas, bo innych objawów przeziębienia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytanaie które dawno nie padalo :P ile kup dziennie robia Wasze dzieci? Moja Natalka przeważnie robi 2 do 3 zdarza jej się tez zrobić 4 w ciągu dnia... I zastanawiam się czy to normalne. Ale to tez taki straszny odkurzacz jest bo dużo je i staramy się zjadac 5 posilkow dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×