Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

no to my mamy tak: sala dj fot-kam data i godz Kościół fryzjer świadkowie (można powiedzieć, bo wiedzą o tym od zawsze :D) ciasta dla gości (bo sami robimy ;) ) W najbliższym czasie suknia spotkanie rodziców zamówienie na allegro tych drobnych rzeczy Wczoraj z D stwierdziliśmy, ze jest jeszcze masa rzeczy do ogarnięcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, bierze4my innego dekoratora- mamy na oku babeczkę :) sala zespół foto-kamera data i godzina w kościele świadkowie kosmetyczka suknia- buty sukienka na poprawiny Następny etap to ciasta tort dekoracje samochodu kościoła, sali spotkanie rodziców zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zazdroszcze wam, juz tyle macie z glowy, caly czas do przodu idziecie a ja w miejscu :( mam tyle co mialam czyli : sale orkiestre foto-kam swiadkow i nic wiecej :( boje sie ze tego nie ogarne... w czerwcu przyjedziemy moze na 2 tyg i chce juz wszysko zapiac na ostatni guzik ale jak..? 2 tyg to za malo :( przeraza mnie to wszytsko, nawet nie mam z ksiedzem ustalonej godziny w kosciele nic a nic :( mam nadzieje ze chociaz te nauki zrobimy teraz ( 1sze spotkanie za 2 tyg) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia nie martw się. Macie co najważniejsze. No oprócz kościoła. A nie możecie wysłać mamę np żeby Was zapisała na godzinę? A jak przyjedziecie, to pójdziecie już osobiście do księdza. Ksiądz przecież zrozumie, a Wy będziecie mieć spokojną głowę, że jesteście zaklepani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy załatwione sala zespół foto-kamera daia i godzina w kościele mój świadek fryzjer dekoracja sali samochodu połowe nauk przedmałżeńskich dziewczyny ile przed zamawiacie zaproszenia? ostatnio spotkałam koleżanek co w maju wychodzi za mąż i była bardzo zdziwiona że nie mam jeszcze sukienki bo jej od pół roku wisi w szafie...i tak się zastanawiam czy zdąże z ta sukienką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam zamawiać w kwietniu zaproszenia, ale jeśli znajdę te "moje" w promocji, to od razu je zamawiam :) Malwina ja też się już boję o tą suknię. Ta znajoma mnie załamała, ze od jesieni ma zamówioną krawcową i w maju pierwsza przymiarka już, a ma ślub 15-09. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli, ale lepiej się streszczajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze takie pytanie co kupiłyście swoim facetom na walentynki i czy wogóle obchodzicie to święto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia myślę ze zamówimy jak tylko zobacze ze są tańsze bo te co nam się podobały były po 1.29 a teraz są po 1.49 i 1.59 takie rózne ceny daje sprzedwca. jak obniży to zamówimy bedzie z głowy. od początku czerwca rozwozimy. a suknia to na początku marca, ja jestem dobrej myśli jeszcze mamy pół roku dziewczyny na pewno kazda z nas znajdzie coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na walentynki kupiłam mu czekoladki w serduszku i kartkę walentynkową a w niej napisałam kilka słów. my skromnie obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - u nas jest tak ze rodzice nie moga takich spraw zalatwiac nawet w takich wyjatkowych sytuacjach kiedy nas nie ma ;/ musimy osobiscie ;/ powiedzcie mi dziewczyny zdecydowala sie ktoras z was na zdjecia w studio? ja zrezygnowalam ze studia, wystarcza mi zdj z wesela, slubu i plener...co wgl macie w ofercie od fotografa, na co sie zdecydowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my obchodzimy walentynki, jak najbardziej :) lubimy takie święta, nasze miesiączki ;) rocznice itp :) ja mojemu Dawidowi kupiłam perfumki, dwa zapachy, które lubi :) (sam marudził, ze mu się skończyły, więc skorzystałam z okazji :) ) wszytskie inne prezenty już się wyczerpały przez tyle lat :) najwazniejsze, ze jest z kim ten dzień dzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja slubuje w maju 2012 mam zamowiona juz suknie Pronovias Barbate rozm 36 na 165-170 , wymairy 90-60-90 i bede chciala ja po slubie po weekenzie majowym sprzedac, chchetne prosz eo kontakt magwys1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zrezygnowaliśmy ze studia i z sesji( jeśli bedzie ładna pogoda to zrobimy sobie nocne zdjęcia koło sali tam jest dosyć ładnie) mamy zdjęcia z wesela i ślubu bez ograniczeń to na płycie. album ze 130 zdjęciami i jedno nasze zdjęcie oprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz dostalam prezent mianowicie bielizne a mojemu zamowilam bluze taka jaka chcial i moze jescze jakies spodnie mu kupie ale nie wiem czy uda mi sie go na miasto wyciagnac...dodatkowo kosmetyki dla niego woda toaletowa i cos dla mnie :) a i jeszcze zamowilismy sobie na jutro czekoladowe ciasto w ksztalcie serca :) bedzie slodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my będziemy robic troche zdjęc w studio ale nie dużo, większosc plener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też plener będziemy mieć, no i fotoreportaż. Studio - nie. Miejsce na plener mamy już wybrane :) Dziewczyny, znów umieram ... rano zmierzyłam sobie ciśnienie - 105/85 o_O CUDOWNYCH WALENTYNEK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka zdrówka Anek :) Heheh.. i powiedz w końcu na ile osób będziesz miała wesele ;p nie chce mi się szperać na forum ;) SMACZNYCH NAMIĘTNYCH CIEPŁYCH WALENTYNEK :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzięks :) a salka ile pomieści osób... myślisz ze będzie swobody czy taki ścisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sala jest na 200 osób, więc luz będzie na szczeście :) na ost weselu sala była do 90 max a było 130 i była masakra przy tańczeniu ... :/ a jak u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku bylam na weselu u kuzyna, nie byla to jakas mala sala tylko taka z tych wiekszych ale ludzi mieli bardzo duzo... tanczyc sie nie dalo...ludzie sie o siebie ocierali a ja mialam tak zdeptane stopy ze na nastepny dzien w ogole nie tanczylam... nie dalabym rady z bolu wytrzymac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest podobnie Ania. Podeślij foto jak bedziesz miała salki, jestem ciekawa :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko ta strona się pojawi, to wkleję coś :) mam nadzieję, że ją stworzą... nie wiem, po co ludzie robią takie wesela na ścisk. Jak nie ma sali na tyle osób, to mus je jakoś okroić. A nie, sala na 150 osób, a wciskają 200 i ludzie siedzą na sobie i deptają się przy tańczeniu :/ jeszcze na początku każdy kulturalnie, ale później na cyku, to łooo o_O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×