Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna z akcentu

tajemniczy sms od kochanka i jego milczenie. Czy to mogła być pułapka jego żony?

Polecane posty

informuję wszem i wobec, że odezwał się i napisał, że dalej tęskni i pragnie:) możecie więc swoje zawistne teorie, że się znudził itp włożyć między bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannna z akcentu
naumiał się smsy pisać i wysyłać ? żonka kontunuuje śledztwo, a ta sie cieszy goopia ci.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsa,bsvksvv
Dlaczego zdradzasz swojego faceta? Nie kochasz go? Myślisz, że gdyby się dowiedział, nie byłoby mu przykro? On też może Cię zdradzać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakratorka
To z pewnoscią jego żona i córa.Moja koleżanka,przypadkowo odebrała sms-a w tel. swojego mmęża od jakiejs lafiryndy i właśnie podobnie zrobiła:Pa póżniej ich córa jeszcze poprawiła:D:D:DA gościu do tej pory idzie w zaparte:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannna z akcentu
odezwał się i napisał, że " zmieniamy zeznania, pannopuszczalska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannna z akcentu
a pytałas sie go od kiedy umie wstukać sms-a ? wspomniałaś mu, że z niepokoju aż temat na kafeterii założyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannna z akcentu
taa półślepy supermen ogarnij sie dziewucho, kompleks ojca masz, jedyny związek w którym bedziesz szczęsliwa to z kimś zbliżonym wiekiem, wolnym, kto nie będzie taszczył ze soba bagażu swojej zostawionej dla ciebie rodziny wspomnisz moje słowa, a na razie leć na złamianie doopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienienieitak
To dziecko ma coś z garem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka/kreska
To ,że czegoś nie rozumiecie nie upoważnia was do tak brutalnych wypowiedzi.Postawcie się /hipotetycznie/w jej sytuacji.Czy wam by było miło , gdyby za to ,że kogoś kochacie/żonaty/dzieciaty, rozwodnik , czy stulatek/jesteście wiecznie krytykowane?Myślicie ,że wasze życie z rówieśnikami jest idealne , bo facet jest młody?Nie krytykujcie, jeśli nie znaleźliście się w podobnej sytuacji. Ps. pewnie zdarzyło wam się w życiu ,że ktoś krytykował waszego parnera, miło było odpierać ataki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artemissssssssssss
płoń na stosie dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka/kreska
ja tam biję jej brawo, ma odwagę powiedziec ,że jest zdzirą i słusznie wyzywa mężatki, bo to głupie krowy. też chcę się związać z żonatym napisze o tym na forum i nie życzę sobie żeby ktos napisał na to cos innego niż laurkę pochwalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka/kreska
stop podszywom Boże ,żeby być takim "osobnikiem podszywającym się pod kogoś" to trzeba mieć nierówno pod sufitem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty naprawde jesteś
niedorozwinięta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienko z akcentu
jesteś pospolitą kurewka, zadajesz się ze starym pojebem po 50ce z kryzysem wieku średniego, rozwalasz wieloletnią rodzinę i chcesz zrozumienia. Wal tą pustą głową w sciane, może sie wyleczysz z kurestwa łajdaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta żona panienko
to ci powinna pysk obić, a mężusia za kurewstwo wylać z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę uważać na żony !!!! Mojego sprawdzała mu tel i znalazła moje smsy których nie skasował więc miała mój numer i napisała do mnie niby on i ustawiła sie ze mną na spotkanie . No i wpadka więc wzięłam to na siebie że ja zakochana ale że on nic nie zrobił . No i zmieniła mu numer i choć wiem gdzie pracuje itd to muszę czekać na jego krok . Wiem że ona nie wieży że nic nie było ( no w sumie to początek chcieliśmy się poznać bo on jest już po przeejściach a ja też mam rodzinę ale to skomplikowane bo człowiek był młody raz drugi się nie udało no i się skreśliłam pojawił się mój obecny dobry i w ogóle potem dzieci i się żyło aż ponad rok temu pojawił się ON no i trafiło mnie na zabój i to z wzajemnościom - on stwierdził że mam " to coś " no i ja tak samo myślałam od początku o nim - poprostu ma " to coś " ) bo u nich od dłuższego czasu nie jest ok no bynajmniej on nie jest szczęśliwy . Próbowaliśmy sie spotkać pogadać a tu ta wpadka z smsami i ... teraz czekam .... i kochać nie przestanę bo poprostu się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona może tylko nie WIERZYC, analfabetko!!!!aaa i całe szczęście, że nie siedzisz na WIEŻY bo strach się bać o tego, kto by po ciebie tam przyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniac lipstick
Jesteś w związku z młodszym, a oglądasz się za starszym? Nie życzysz sobie wyzwisk, skoro zachowujesz się, jak dupodajka, która nie potrafi się określić, czy woli się pieprzyć z młodszym, czy ze starszym, a może Ty ciągle zachowujesz się, jak nastolatka i potrzebujesz urozmaicenia? Nie dodawaj tutaj takich głupich tematów, bo każda normalna, lojalna, wierna kobieta dla swojego faceta...zjedzie Cię z góry do dołu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, ze zona sie dowiedziala. Moze gosc przejrzy na oczy i zrozumie co wazniejsze rodzina czy kochanka. A Ty za zonatego sie czepiasz! Co ma jeszcze dla Ciebie rodzine zostawic?! Ze wogole zlozylas taki temat, swiadczy ze nie jestes za bardzo rozgranieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pies nie zechce to suka nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to powiedzenie brzmi inaczej
Jak suka nie da, to pies nie wezmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem,że to powiedzenie brzmi inaczej, ale jest strasznie szowinistyczne. dlaczego to np wolna laska ma się martwić czy dać czy nie dać, a nie żonaty facet żeby pilnować swojego sprzetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz romans z żonatym ślepym emerytem który nie potrafi wysyłać smsów HA HA HA HA HA HA umoczył sobie dziadek żona się skapneła op********a dziada i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie klucz który otwiera wszystkie zamki..... A teraz wyobraź sobie zamek który można otworzyć każdym kluczem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×