Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnie88

Piekarnik - jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość gość
A ile kosztuje takie cudo? Przyznam, że mnie zaciekawiło takie połączenie kuchenki mikrofalowej z takim piekarnikiem, który piecze dwa razy szybciej niż standardowy piekarnik elektryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mastercooka. w media expert w gazetce promo teraz dobry sprzęt za 1000 z hakiem. Takie info. taka sytuacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w integra smart na pewno dobra jest termosonda, to jest coś co się zawsze przydaje - jeśli szuksz piekarnika to to ci sporo pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajami
ja ze swojej strony moge polecic piekarnik solarny lg, zero czyszczenia, 20 opcji gotowania na parze i mikrofala w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love_Bergamo
Ja mam piekarnik Whirlpoola, bardzo dobrze piecze, równo, łatwo go wyczyścić no i nie jest prądożerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazzka
Piekarnik solarny LG robi wrażenie. Ładnie wygląda, jest bardzo funkcjonalny. Przydatny sprzęt w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę tysięcy na pewno ale warto poszukać po marketach okazji (trafiają się!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek77
Parę tysięcy za piekarnik? A w życiu! Mój Whirlpool z pirolizą i wszystkimi niezbędnymi bajerami nie kosztował 2tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile może ksoztować integra smart teraz? czy 3 tys to jest dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaEl
Też myśleliśmy o tym piekarniku, o którym mowa powyżej. On chyba ma sterowanie sensorowe? Widziałam u jednej osoby i fajnie się prezentowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne są te przyrządy do pieczenia na słońcu w stylu gosun ale w kwestii pieczenia w domu to warto kupic coś porządnego, ja jak urządzałem mieszkanie to postawiliśmy na integra smart - niezawiedliśmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faktycznie integra smart jest bardzo dobrym piekarnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavluc
Coś się mnie obiło wcześniej o uszy o tym piekarniku. Widzę, że ma sterowanie na dotyk. Przydaje się takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dotykowy ekran i najlepsza termosonda na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fakt, że to jest b. dobry piekarnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekarniki Whirlpool są dość porządne, co mogę potwierdzić empirycznie ;) . Swoją drogą warto pamiętać, że wiele odpowiedzi w takich wątkach, to "komentarze sponsorowane". Dlatego, zanim się coś kupi, warto sprawdzić opinie na http://cosiepsuje.com/ . Tam piszą tylko o wadach danych produktów, więc na sponsorowanie czegokolwiek nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia0077
No jeżeli chodzi o Whirpol to moi rodzice mają stary piekarnik tej firmy, ja mam z kolei nowy też Whirpol http://goracakuchnia.pl/piekarnik-whirlpool-akzm-750-ix.html. Mam go około 6 miesięcy i po raz pierwszy mogę spokojnie piec ciasta bez palenia ich. Bardzo równo grzeje, więc wydaje mi się że warto. Niech mnie ktoś oświeci co to jest piekarnik solarny o którym pisaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula2
ja mam starszy mode electroluxa, ale bardzo mi się marzy jakiś ich nowszy model z możliwością pieczenia i gotowania na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Sprawdź Electrolux EEB8585POX powinnaś być zadowolona. Można nie tylko gotować na parze, ale parą wspomagać pieczenie. Potrawy wychodzą super. Dodatkowo ma funkcję czyszczenia pyrolitcznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1987
rabatka napisala: ""Dodatkowo ma funkcję czyszczenia pyrolitcznego."" Mozecie laikowi wytlumaczyc co to znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
Łatwo znaleźć w internecie, ale tak w skrócie. To jest specjalny program w piekarniku, który ułatwia czyszczenie. W trakcie takiego czyszczenia piekarnik nagrzewa się do ok. 500 stopni. W takiej temperaturze wszelkie zanieczyszczenia zamieniają się w popiół. Potem wystarczy wszystko zmieść i piekarnik czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×