Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnie88

Piekarnik - jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość gość
Jak chcesz z Amici coś mocno innowacyjnego to zerknij na model EB954BA. On już ma też pyrolizę na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Poza tym standardowe wyposażenie tych piekarników na prawdę moze czasami powalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw warto zastanowic się jaki piekarnik jest nam potrzebny - trzeba wziac pod uwage pojemnosc, funkcje dodatkowe, rodzaj sterowania i tak dalej. W sumie teraz wybrac piekarnik jest ciezko, wiem co mowie, bo sama niedawno przez to przechodziłam i wybor jest tak ogromny, ze trzeba naprawdę poświęcić trochę czasu i zorientowac sie co i jak :P. Ja swój piekarnik kupiłam w Kernau, o to dokładnie ten - https://www.kernau.com/produkt/kbo-1101-pp-b-czarny-piekarnik-do-zabudowy.html To piekarnik do zabudowy z 11 funkcjami grzania i pojemnoscia 78 litrów. To dobrej jakosci sprzet, "testuje" go już jakis czas i w sumie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrisna
poszukaj sobie jakiś model z samsunga z funkcjami które będą ci odpowiadać, ja kilka lat temu kupowałam w sferisie raczej z tych tańszych modeli ale i tak do tej pory jestem bardzo z niej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie króluje Amica EB954BA z pyrolizą. Ładny, zgrabny i bardzo dobrze wypsoażony w funkcje piekarnik. Na prawdę gitarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że najlepszy jest piekarnik z funkcją parowania, tutaj możecie sobie o nim poczytać ww.dajet.pl/czy-warto-kupic-piekarnik-parowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym polega dokłądnie ta pyroliza? Czy każdy ma tak to zrobione jak Amica czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustawiasz sobie temperaturę na chyba 500 stopni i wszystko się wypala:). ZOstaje ci proszek i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zweglone resztki wyssie odkurzacz, odpada szorowanie piekarnika. Proces jest energochlonny. Spodobal mi sie do pieczenia z woda aaaale z podzielna komora. Obecnie moj stary piekarnik otwiera sie calym frontem z zawartoscia, co jest bardzo wygodne. Moj przyszly musi miec dobry mechanizm szyn teleskopowych. Te wozki teleskopowe troche mnie przerazaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Model Amici EB954BA ma te teleskopowe z funkcją stop, patrzyłaś na to? U nas sprawuje się całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam ze osatnio pierwszy raz używałam tej pyrolizy jako metody czyszczenia - rewelacja! zostaje tak na prawdę proszek i po sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego widze dużo ludzi kupuje piekarniki Amici. Mogę tak poznać wasze opinie dlaczego tak jest? Rozumiem że to polska firma ale czy tylko to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kupują Amice? Bo widać są dobre. Ja mam też piekarnik Amici EB i złego słowa nie powiem. A czy że polskie? Ważne że dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kupiłam Amice, dokładnie EB622MA. I faktycznie dlatego ze jest dobry. Poza tym ma pyrolizę więc czyszczenie jest mega proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak czytam to wydaje się, że dosyć duża grupa ludzi kupuje jednak piekarniki Amici. W cale sie nie dziwie bo sama mam..szkoda tylko ze nie wzięłam takiego z teleskopowymi prowadnicami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amica dużo wygrała tą całą linią IN co ją tak rekamują w tv...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ludzie kupują piekarniki Amici? Nie wiem co kupują ale faktem jest że te ich maszyny są ładne, funkcjalne i dosyć w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak komuś np. nie zależy na pyrolizie to ma piekarnik EB8562B. Czyszczenie oparte na aqualitic a funkcji spoko jak równomierne pieczenie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktosik z was dysponuje piekarnikiem Amica EB7542 INTEGRA PYROLIZA i moze coś napisać na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tylko o tym czyszczeniu... Może coś o samym pieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat o pieczeniu to każdy raczej wszystko wie...rzadko jednak kto pisze coś o czyszczeniu piekarnika a póxniej są lamenty, że ktoś nie może bo nie wiedział itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAtka34
Też ostatnio kupilam Kernau i póki co nie moge narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w kuchni z powodzeniem śmiga Amica z pyrolizą z linii IN. Śliczny piekarnik, z dobrymi funkcjami i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz i jak Ci sie sprawuje ten piekarnik z tą pyrolizą co? jak to w ogóle działa w tym piekarnikach AMici?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraHamKa1212
Wiesz co ja też mam Amicę z pyrolizą i od czasu zakupu rozwiązał mi się problem z czyszczeniem piekarnika - piszę całkiem serio. Ustawiam, zmiatam i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktoś może ten piekrnik Amica EB622MA? Zależy mi na opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspominałem już o tym w innym temacie, ale mogę podpowiedzieć raz jeszcze. Dobrze sprawdza się piekarnik Samsung Dual cook -> https://www.ronatsklep.pl/1250,piekarnik-samsung-dual-cook-bq1d4t081.html . Dobrze piecze, ma funkcje samoczyszczenia, termoobieg, sprawuje się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina29
Moim zdaniem dobry wybór to BEKO BVM34500B polecam ;) mam od jakiegoś czasu i bardzo sobię chwalę. Coś mi się obiło o uszy, że na media expert teraz można w promocji go nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×