Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnie88

Piekarnik - jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość gość
Jak wybieracie piekarniki, to patrzcie na rodzaj czyszczenia. My od tygodnia mamy piekarnik Amici z pyrolizą. To jest coś wspaniałego!!!! Jest to tak wygodne że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damadworu
marynamika, ten Plussteam to ciekawa sprawa. Jest taki przepis na kurczaka na butelce. Normalnie trzeba co jakiś czas ptaka podlewać, np. piwem. Czy w Electroluxie można zastosować inny płyn niż wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osoby co pisała o piekarnikach Amici z czyszczeniem pyrolitycznym. Mianowicie jakie jest jej zużycie prądu przy czyszczeniu> Czujesz jakąś różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie Amici jest chyba info że jedno czyszczenie to koszt chyba 2 zł:D. Więc powiem ci że nie czuć tego na rachunkach praktycznie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.07 jak dopiero od tygodnia masz taki piekarnik to co możesz wiedzieć o jego czyszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe no nie wiem jak wy ale ja czyszczę piekarnik co sobotę... więc może i ta czyści tak jak ja. Wtedy znacznie łatwiej jest o niego dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy tylko Amica ma tę pyrolize, ale wiem że jest to genialne rozwiązanie, znacznie ułatwiające korzystanie i utrzymanie piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo akurat kto jak kto ale Amica robi bardzo dobre piekarniki. Zwłaszcza jak się popatrzy na linię IN - ładna, funkcjonalna i stosunkowo nie droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One mają to fajne, że duża część piekarników ma tę pyrolizę jako sposób czyszczenia. JAk ktoś ma to wie jak bardzo ułatwia to czyszczenie i użytkowanie piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinka
Ja mam Amice z serii fusion i sobie mega chwalę. ELegancko wykonana, w inoxie, do tego bardzo fajne funkcje jak termoobieg i rożen obrotowy. Poza tym mają dobry stosunek ceny do możliwości no i jednak renomowana marka. Zdecydowanie polecam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest też fajna linia. Niemniej ja bardziej gustuje w linii IN. Jest moim zdaniem nowocześniejsza i bardziej taka prestiżowa. Te kolory są do niej świetnie dobrane, funkcji mają te piekarniki bardzo dużo. Ogólnie dla mnie to jest ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam piekarnik elektryczny do zabudowy i sprawdza się pod każdym względem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przymierzamy się za zakupu piekarnika do zabudowy i chcemy coś z Amici z tej ich linii IN. Możecie polecić jakiś dobry i sprawdzony piekarnik do 2000 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie Amica EB954BA z pyrolizą. Na prawdę śwetny piekarnik i o ile dobrze pamietam (ale sprawdz) powinnaś się zmieścić w budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie właśnie kupiłam ten piekarnik Amici z pyrolizą. nie wiem czy ten model akurat, ale jestem już po pierwszych testach! i jestem strasznie zadowolona\1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też kupiliśmy piekarnik Amici z czyszczeniem opartym na pyrolizie i faktycznie rewelacja. Żadnych probleów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak patrzycie sobie na Amicę z pyrolizą to ja polecam model EB954BA. Zdalne sterowanie, sensorowy uchwyt i inteligentny programator. na prawdę super opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś w jakiś sensowny i łopatologiczny sposób wyjaśnić, na czym polega czyszczenie piekarnika przez tą pyrolizę? Albo jakiś filmis czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście na prawdę polecam piekarniki z czyszczeniem pyrolizy, jak ma Amica. To jest na prawdę bardzo wygodne i dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym dokładnie polega to czyszczenie pyrolityczne? Ma je tylko Amica? Sorki ze tak pytam ale zwyczajnie sie na tym nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) mam do oddania karte rabatowa na znizke 10% przy zakupie objetego promocja produktu piekarnik/płyta AMICA zakupiony produkt musi kosztowac conajmniej 1200zl i byc jednym z listy szczegoly promocji na stronie amica.pl :) karta do oddania za darmo poniewaz jezeli ktos wykorzysta te 10 % ja otrzymuje dodatkowe 100zl na konto :) ktos chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riko21
Witam .Chcę żonie zrobić prezent i nie wiem jaki piekarnik jej kupić . Mam ogromną prośbę o pomoc .Znalazłem takie dwa Samsung Dual Cook BQ1D6G144 Piekarnik do zabudowy SOLGAZ SP-70-DUO.Może macie jakieś inne sugestie będę bardzo wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszy jest piekarnik 3w1 Solgazu. Spełnia wszystkie moje kryteria dobrego sprzętu. Ładny, funkcjonalny, samoczyszczący, 3 urządzenia w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek2000
Kupiłem niedawno nowość polskiego producenta firmy solgaz, piekarnik duo. Jest niezły. I oszczędny to znaczy można środek piekarnika podzielić na dwie częsci i używać ich jednoczesnie albo uzyc tylko jednej. polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domówka
Miałam kiedyś piekarnik z samsunga ale się skończył. Postawiłam teraz na solgaz. Mam od nich piekarnik trzyfunkcyjny, jest świetny. Według mnie super to wymyslili, wpakowali trzy urządzenia do jednego. Jak na moją niewielką kuchnię to rewelacyjne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKrystian
Odpowiedz jest jedna: Duo Solgaz. Kupiliśmy go z miesiąc temu i nie narzekamy. Super to rozwiązali. Spora oszczędność na prądzie, bo można uruchomić tylko jedną część komory. O wiele szybciej się dzięki temu nagrzewa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaGosiam
A ja też mogę się pochwalić swoim:) najlepszy jaki miałam, czyli piekarnik duo od polskiego producenta-solgazu. Bardzo dobre potrawy i ciacha mi w nim wychodzą. Przydatną rzeczą jest sonda. Jak ją uruchomię to wiem kiedy jedzonko ma w środku odp. temperaturą, czyli jest gotowe. Już nie przesuszam kurczaka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe mnie to się piekarniki kuchenki itp to kojarzą z Amicą. Zawsze w domu było coś z Amici więc i u mnie jest piekarnik:). LInia IN z pyrolizą i nic więcej nie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×