Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnie88

Piekarnik - jaki najlepszy?

Polecane posty

Gość Irminaa34
U mnie w grę wchodził wyłącznie piekarnik do zabudowy, ponieważ mam mała kuchnię i chciałam jakoś ładnie wkomponować go w meble. Zdecydowałam się na produkt z oferty http://www.saturn.pl/agd-do-zabudowy_piekarniki-do-zabudowy. Wybrałam oczywiście piekarnik energooszczędny, sprawdza się bardzo dobrze i mogę śmiało powiedzieć, że był wart swojej ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivvka1234
Jak dla mnie to w ostatnich czasach super piekarniki robi Amica, zwłaszcza ta nowa seria IN. Widzieliście ją na żywo? Jak dla mnie jakościowo poziom wyżej - bardzo luksusowe piekarniki. Mi w oko wpadł model In 622B. ładny, zgradny z podświetlaną krawędzią i prostym czyszczeniem. Może w październiku sie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Zresztą wystarczy iść do sklepu i sobie obejrzeć te piekarniki Amici. Ten model 622 widziałam, ale bardziej interesuje mnie IN853 z pyrolizą i emalią łatwoczyszczącą. Ja do tego przywiązuję dużą wagę i to dla mnie od zawsze był priorytet przy wyborze piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie chce mieć większych problemów z czyszczeniem to faktycznie czyszczenie pyrolityczne rozwiązuje problem. Jesli ten model Amici co piszesz ma to warto z tego skorzystać. Dużo drożej nie jest a czyszczenie łatwe i proste. Ustawia się go na prawie 500 stopni, chwila czasu i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyroliza jest najlepszym sposobem sposobem czyszczenia piekarnika. Amica w wielu modelach montuje je praktycznie seryjnie, dlatego warto się tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiając się nad wyborem piekarnika i sprawdzając jego funkcję ważna jest częstotliwość korzystania z urządzenia i preferencje kulinarne domowników (np. grill, gotowanie na parze). Przydatne są programy automatyczne – to piekarnik dobiera czas, temperaturę i grzałki do przygotowania mięsa, pizzy czy ciasta. Udogodnienia piekarnika. Do wyboru mamy takiej dodatkowe funkcje piekarnika jak m.in. termosonda (kontrola temperatury wewnątrz potrawy), elektroniczne książki kucharskie na dotykowych wyświetlaczach, szybkie nagrzewanie, podwójna komora (niezależne pieczenie dwóch dań na raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie do osóbki któa pisała o piekarniku Amici tym in 622. Jak to wygląda z czyszczeniem? Łatwo? Nie na męczysz się:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egon emeryt
Witam , czy ktoś używa takiego wynalazku ? Kupiłem wczoraj i wydaje mi się że to jest ogrzewacz pokoju , a nie piekarnik .http://olx.pl/oferta/fajny-piekarnik-elektryc zny-z-kablem-CID628-IDdSNs5.html#c13a39c9e7 Zgłoś12:00egon emeryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej Amice masz emalię łatwoczyszczącą wieć generalnie nie powinno być zadnych problemów z czyszczeniem. Oczywiście jak o wszystko trzeba dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koleżanki co pytała o piekarnik. Po pierwsze nie da sie odpalić linka, a po drugie jezli sama piszesz ze to wynazek to chyba wiadomo ze trzeba sobie darować. za 1000 zł kupisz piekarnik takiej amici i to juz z in a nie jakie inne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak kupować piekarnik Amici to wyłącznie z mołżliwością czyszczenia pyrolitycznego. Czyszczenie banalne - piekarnik nagrzewa sięd o 490 stopni i się czyści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze mnie zawsze dziwiło po co płacić po 1500 zł za piekarnik. Kupilismy do kuchni Amicę za 800 zł i szlus, dokładnie 6541. Ma to co powinna mieć - programy, grilka i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie napisać w cztym widzicie różnicę jeśli chodzi o piekarniki Amici od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam kupno piekarnika whirlpool,ja kupilam 6 miesiecy temu teraz sie zepsuł i jest wielki problem z gwarancja . Wymyslaja jakies pierdoły i z ludzi robia idiotów , do podlaczenia piekarnika do gniazdka potrzeby jest fachowiec z uprawnieniami 2 stopnia smiechu warte odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podam marki ale co musi miec: w typie cargo lub wyjezdzajaca polka-w zwyklym ciagle mialam oparzone nadgarstki przy wyjmowaniu. Tak p*****la ze mnie...pyroliza jako czyszczenie to fajna rzecz. Moj ma jeszcze przepisy wpisuje co wkladam wage i samo sie robi. Super opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to o tej pyrolizie piszesz pozytywnie czy negatywnie? Bo ja mam Amicę z pyrolizą i nie wiem co to czyszzcenie. Dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy Amicę z tą pyrolizą i to jest mistrzostwo świata. Ludzie zapomina się o jakimś czyszczeniu piekarnika. Prosto, miło i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czym dokłądnie polega ten rodzaj czyszczenia piekarnika? Ma je tylko Amica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku Amici to jest tak, że ustawiasz sobie piekarnik na około 490 stopni i tyle. On się czyści i po sprawie. Dlatego to jest taka wygodna funkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migunia
Electrolux też ma czyszczenie pyrolityczne w swoich piekarnikach. Fajna opcja, bo wszystko się wypali i potem tylko wycieram popiół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
a co powiecie na takie sprzęty z którymi mozna się komunikować przez telefon? znalazłam ostatnio taką stronkę http://candysimplyfi.com/?changelang=pl i mega fajnie to wygląda- ustawisz co i kiedy ma się włączyć. Bardzo przydatne jak kogoś często nie ma w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie teraz nie wyobrażam swojego piekarnika bez pyrolizy. Dlatego też zdecydowaliśmy sie akurat na Amicę. Każdemu polecam ten rodzaj czyszczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaB
Migunia, a jak często trzeba stosować takie czyszczenie pyrolityczne i czy to nie jest duży koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mostarika
Mnie się podobają te piekarniki parowe PlusSteam. Dodatek pary jednak wiele w przygotowywaniu potraw zmienia. Do tego mają teraz promocję, bo kupując jeden z modeli wygrywa się pojemnik na chleb. Genialnie jest móc upiec własny chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby upiec chleb wystarczy mi zwykły piekarnik,a nie jakieś dziwactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka pasiasta
Pytanie tylko jaki ten chleb wyjdzie. Przy użyciu pary lepiej wyrasta i ma błyszczącą skórkę. Jest naprawdę lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaBP
Zawsze jakiś wyjdzie. Tylko czy jadalny. A tak poważnie, to po prostu ten dodatek pary robi wiele dobrego. Zresztą nie tylko przy chlebku, ale różnych innych wypiekach. Dlatego, jeżeli w domu używasz piekarnik w miarę często to lepiej taki wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że bardzo dużo ludzi pozytywnie pisze o piekarnikach Amici. Trzeba przyznać, że akurat w tym segmencie jest to jeden z absolutnych liderów, a już ta linia IN to na prawdę świetna sprawa. Zawsze dobrze wyposażone (np w pyrolizę, szybkie nagrzewy itp) I co ważne polska to jest firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynamika
Jesli chodzi o chleb piekarniki parowe sa do tego stworzone wręcz i nie żadne dziwactwo. Ja mam electroluxa PlusSteam czyli piekarnik w którym para jest dodatkiem przy pieczeniu. Wtedy zanim chleb się wybiecze powstaje jakby garownia. Chleb rosnie w wilgoci i cieple, a potem dopieka sie skórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×