Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuuuuuuur....ale jestem zł

Kupiłam BUTY za 400 zł i jestem ZAŁAMANA!!!!

Polecane posty

Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
musztarda żalosna jesteś wiesz:-) ekspertka od siedmiiu boleści która zjadła wszystkie rozumy. Dobrze ze nie posłychalam tych twoich glupich porad. A co do butow to pewnie sama nosisz jakieś gówno skoro masz na butach plamy i uwazasz ze to narmalka. Moze kupiłas ze skory psa czy kota- teraz podobno pełno takich butow w naszych sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
a ty zamiast dawać innym durne rady i ich wyzywać i ublizać to sie trochę wyedukuj mądralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę miła
i oświecę Autorkę :D Otóż nie "pod tym kontem", tylko "kątem "powinno być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
musztarda ty jestes jakas popierdzielona:-) smiec mi sie chce bo ciagle mi wmawiasz ze buty ze skory tak maja, a okazuje sie ze gówno ty wiesz a sie odzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
no i chuj ze sie tak pisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę miła
wiem, ze dla ciebie to huj :) widać twoją klasę już od pierwszego wpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtosamo
ja tez mam ten problem. niedawno kupilam kozaczki, mialam je raz naijaly sie na nogach i po tym zauwazylam, ze wszytskie krople odbijaly sie na bucie:( czy przyjmą reklamacje jesli buty byly noszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
pewnie ze przyjmą ci reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu tez bym mogla napisac ze bylam w tym sklepie i ze babka przyjela i przyznala ci racje. Pewnie taki juz z ciebie typ ze twoje musi byc zawsze na wierzchu. Sa rozne gatunki skor - a buty z prawdziwej skory za 400zl to zadna rewelacja a raczej nizsza polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
mychol ze niby co, ze niby sobie to wymysliłam?? a po co mialabym to robic?? reklamacja zostala dzis przyjęta i co w tym dziwnego?? 400 to kiepskie buty???nie no jasne ty pewnie nosisz za conajmniej tysiąc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
to ze reklamacje przyjeto to jeszcze nic nie znaczy,możesz dostac odpowiedz ze po obejrzeniu przez rzeczoznawce nie stwierdzono usterki.A buty chyba kupilas jednak kiepskiej firmy,bo w dobrych zakładach wiedza z jakich skór robic obuwie i sobie nie pozwalaja na takie buble. Iw lasnie na dobrej skórze widac slady od wody masz to napisane na metce przy porzadnych butach ze takie cos nie stanowi wady,to jest recz normalna przy skórach.Takze ani Ty ani pani w tym bublowatym sklepie nie ma pojecia o własciwościach przwdziwe szlachetnej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obstawiam przy tym, ze autorka nawet nie byla skladac zadnej reklamacji ;) z tym defektem wyglada na scieme aby moc niepodwazalnie udrzec nosa ''madralom'' bo przeciez nikt nie wie lepiej od autorki :P w poscie o udanej reklamacji od razu rzucila sie do tej musztardy i kogos tam jeszcze ''aaa widzicie'' co tylko utwierdza, ze to jedna wielka sciema ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
reklamacja bedzie rozpatrzona ale babka w sklepie potwierdziła ze ta skóra ma jakiś defekt. Poza tym sprawdzałyśmy na innych butach w sklepie czy zostają mokre plamy i tak sie nie dzialo wiec mysle ze producent uwzgledni mi ta reklamamcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuuuuuur....ale jestem zł
mychol smieszna jesteś:) powiedz mi dziecko drogie po co miałabym zmyślać jakiś bajeczki, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam juz po co. Bylas wielce oburzona reakcja niektorych dziewczyn ktore stwierdzily ze to ''normalne'' i to wyglada jakby ci bardzo mocno zalezalo na wywaleniu swojego na wierzch - na zasadzie ja mam racje, a widzisz? - i oczywiscie nie moze zabraknac osoby ktorej opinia jest niepodwazalna czyli ekspedientki w sklepie. Zadna ekspedientka w sklepie nie zacznie moczyc butow bez wiedzy i zgody kierownika :o no chyba ze na targu buty kupilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pielęgnacji obuwia zdecydowanie mogę polecic sklep pielegnacjaobuwia.pl . Posiada bogaty asortyment kosmetyków oraz akcesoriów do codziennego stosowania. Produkty są najwyższej jakości o czym mogą poświadczyc moje zadbane buty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola z Krakowa
kupuję w badurze, ryłko, wojasie będe bronić tych marek do końca świata odradzam aldo i venezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te buty są zapewne ze skóry anilinowej. Skóra taka bardzo szybko wsiąka wodę, ale też bardziej szybko ja oddaje. Buty takie wchłaniają wodę ale nie przemakają. I właśnie tak ma być. Skóra anilinowej to ekskluzywna skóra. Niestety jest także trudna w pielęgnacji i czyszczeniu. Następnym razem po prostu nie kupuj butów ze skóryy anilinowej, tylko jakieś tanie że skóry gładkiej albo syntetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×