Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyneczka

Jaki macie mamy kolor mebli w kuchni i ścian?

Polecane posty

Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
mam niewielką kuchnię więc wszystko jest w monochromatycznej tonacji cappucino.Sciany, kafelki, meble zlewają się w jedna całośc i tym sposobem moja minikuchnia wydaje się odrobinę większa.Lodówkę mam także zabudowaną aby nie zakłócać całości aranżacji.Podłoga i blaty odrobinę ciemniejsze, taki melanż w tonacji brudnego różu.Lubię ciepła i jasną kolorystykę, ona broni się zawsze, bez względu na obowiązujące trendy.Remont robiłam jakieś 7 lat temu a wciąż mi się podoba i nie tylko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki rozbawiłaś
mnie do łez:D piszesz, że lubisz jasne, ciepłe kolory, a nie lubisz mdłych?:D kobieto, te jasne ciepłe kolorki to jest dopiero mdłe i nijakie tak maja wszyscy w swoich śmiesznych, nowoczesnych kuchniach na jedno kopyto :O już wyobrażam sobie zatem jaką masz beznadziejną kuchnię:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mama ewelina
sciany żółte w rogach pomaranczowe trojkaty ,meble bardzo ciemny braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki
ech bezguścia ciepłym jasnym kolorem moze też być pomarańczowy kolor, który wcale mdły nie jest, złoty kolor - mówię o ścianach, to są piękne kolory na scianę, ale jak ktoś nie ma talentu artystycznego to juz jego sprawa zieleń trawiasta również - to nie jest ciepły kolor, ale jakże przyjemny dla oka nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki rozbawiłaś
wieśniaczko, wmawiaj sobie dalej te swoje mądrości, to tylk śiadczy o Twoim ograniczeniu i o tym jak niewiele jeszcze w życiu widziałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucheneczki rozbawiłaś
nie widzę tutaj żadnych innych opinii na temat granatowych ścian, które byłby równie niepochlebne jak Twoja:D po prostu jesteś ograniczona i brak Ci wyobraźni pomarańcze i inne łagodne, ciepłe, BEZPIECZNE kolorki, to dla nudziarzy i osób bez wyobraźni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestea.......
ja z kolei nie lubie tych cieplych kolorow typu pomarancz czy capuccino i predzej poszlabym wlasnie w granat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam białe ściany w kuchni
z prostego powodu - jest piec gazowy w kuchni więc się brudzi i trzeba często poprawiać przykurzone miejsca, a najłatwiej białym :P >kafle beżowe małe- spadek po poprzednim właścicielu - jeszcze obleci > meble BRW - bo budżet był skromny :) http://www.voila.pl/244/9ot13/?1 ważne że blat pasuje do kafli :P >podłoga lite deski sosnowe, pięknie odnowione, >stół dębowy bejcowany. Dla mnie kuchnia ma być prosta i funkcjonalna.... dla mnie w sumie najważniejsze są ostre noże i spiżarka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i zdjęcia przekłamują kolor podłogi. W rzeczywistości jest ton ciemniejsza od blatów. Kremowo - beżowa, skrząca się (jak brokat) terakota. A na zdjęciu wyszła koloru mokrego piasku. Nie wiem dlaczego. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewangelia
bardzo mi sie podoba Twoja kuchnia! Chociaz osobiscie wole jasne meble (ale to dlatego,ze jestem przyzwyczajona do malych kuchni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewangelia swietna kuchnia:) kuchenaczka nie musi ci sie podobac moja i kuchnia...moze i warto zaszalec i uwierz gdybym wtedy byla w innej sytuacji materialnej a kupilismy dwa miesiace wczesniej mieszkanie wiec nie bardzo mialam skad wziac kasy na odstrzelenie kuchni takiej o jakiej marze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za dużo Orange jak dla mnie
A ja mam ścianę w mocnym ciemnym turkusie :D Mam kuchnie w stylu greckim i tak mi wlasnie pasuje Szafki ciemny braz sciany pozostale biale jedna ciemny turkus i dużo ziół w doniczkach Podłoga jasna piaskowa, roleta drewniana ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggjhjkjlklok
w obecnym mieszkaniu: meble czarne, sciany biale we wczesniejszym: meble i sciany biale no ale ja mieszkam na polnocy i tu wszyscy tak maja, czarno-bialo-szaro, ewentualnie bielone drewno, stal itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggjhjkjlklok
jak chcesz moge poszukac zdjec obu tych kuchni na kompie malzonka to wrzucie, bo wiem ze powinnam je miec, a jak nie to moge pstryknac zdjecie tylko tej obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazya
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biały lakier, jasno szary blat,pomiędzy zdjęcie-szkło konwalie na zielonym tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściany limonka ,meble białe podłoga ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chciałby się wyróżniać wśród swoich znajomych, bądź też wyrazić swoje upodobania. Ale jak to zrobić z klasą i gustownie? Jak pokazać to co nam się podoba, co w nas "siedzi"? Może wydawać się to trudne, jednak od wielu lat istnienia na rynku staramy się dopasować do potrzeb naszego klienta. Wyszliśmy naszemu klientowi na przeciw dając mu możliwość wspólnie z naszymi specjalistami zaprojektować swoją wymarzoną kuchnie. Tworzymy unikalne wzory, a przy swoich pracach wykorzystujemy najnowsze technologie. Na naszej stronie znajdziecie wiele ciekawych pomysłów.  Zapraszamy do współpracy,  WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściany beżowe, szafki błękitne, podłoga ciemnobrązowa, granatowe dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremowe sciany, biale kafelki a meble jasny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy jasną kuchnię i caffe late ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wanilia i capuczino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×