Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magox

Samotna 45latka

Polecane posty

Skończyłam 45 lat - dzieci dorosły a ja zostałam sama ...Źle mi z tym , czasami samotność aż boli ,chciałabym poznać kogoś na reszte życia ale jakos totalnie mi nie wychodzi . Nie chcę spędzać czasu przed telewizorem czy komputerem tylko z bliską osobą.... Czy muszę pogodzić się z tym że nikt mnie nie pokocha ? Ciężko mi tak żyć . Długie lata nie miałam na nic czasu bo sama wychowywałam dzieci ,pracowałam a teraz .... Szkoda gadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukaj,samo przyjdzie:) Wyjdź do ludzi :) Dobrze tak komuś radzić :D A sama przed kompem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe dnie spędzam z ludzmi - hcę po prostu poznać kogoś bliskiego . A trafiaja się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , jedżcie tam gdzie o tej porze roku jest cieplo i przystojni panowie , bawcie się dobrze ale nie angażujcie uczuciowo bo i tak się okaże że resztki łańcucha plątają im się przy obroży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, bardzo by mi się taki wypad przydał, ale musiałabym M wysłać w kosmos , bo wszędzie by mnie znalazł. ;) Magla, po pierwszym związku, daj sobie czas na odpoczynek i odrobinę szaleństwa. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę faceta na jedną chwilę - takie spotkania potem tylko bolą - co sie oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magla, ostatnio panuje chyba jakiś wirus, bo moi sasiedzi co byli samotni połączyli się w związki. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxxa
oddam ci swojego męża;) dobrowolnie:) wysyłam go do sanatorium, a on nie bardzo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro - dałam sobie ;) i to dużo ... zostałam sama z dziećmi i naprawde nie miałam na nic czasu ani siły bo mój ex starał się jak mógł przez lata żeby mi dokopać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waxxa ? sanatorium ? jakiś wybrakowany czy co ? a może ty go uszkodziłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że nie ma patentu na długi i udany związek, natomiast krótki związek ma to dobre że dopiero po jakimś czasie wychodzą negatywy z faceta i można uwolnić się. Nie wiem dlaczego zostałaś sama, rozwiodłaś się czy owdowialaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxxa
magla, nic podobnego;) może i powinnam go uszkodzić, ale jestem zbyt delikatna;) Wybrakowany nie jest, ale co ma męczyć mnie na zwolnieniach lekarskich, niech jedzie chłopina tchnąć świeższym powietrzem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiodłam - musiałam uciekać od męża - ale to naprawdę dawno temu . Byłam młoda i strasznie głupia . Było mineło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×