Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magox

Samotna 45latka

Polecane posty

podobno w Gołdapi w sanatorium dobrze męża trzymać - do najbliższej miejscowości kilka kilometrów na piechote a zasięg w komórce w lesie się łapie - to tak jakby co...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxxa
magla, może i dużo upłynęło czasu, ale czy nie boisz się powtórki z rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magla no to podziwiam Cię, jak facet by mnie dokopywał to już byłabym na Twoim miejscu ostrożniejsza. Obejrzyj się wokół siebie ile widzisz nieszczęsliwych małzeństw, wiesz ilu psychopatów poszukuje fajnej kobiety? Wydaje mi się że nadeszła pora abyś zrobiła dla siebie coś dobrego, dbaj o siebie fizycznie i psychicznie , bo lata szybko lecą więc nadrabiaj to czego Ci brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxxa
hahaha dziękuję za te interesujące wiadomości o Gołdapi:D a wiesz, że mieszkam niezbyt daleko od Gołdapi (od Ciebie też), może tam go skierują? tam gdzie nie ma zasięgu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może najlepsze sanatorium dla Panów byłoby w kamieniołomach, na Dolnym Sląsku są świetne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxxa
od dziś modlę się o Gołdap:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Saro ! Nigdy nie jadłaś nic goracego - wiedziałaś że będzie bolało ale pomimo tego i tak próbowałaś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magla, jeśli masz pracę i jesteś niezależna finansowo i możesz sobie pozwolić , to jeżdzij po świecie dziewczyno, używaj życia żebyś miała co wnukom opowiadać a nie żałować straconych okazji. Stały związek to przedewszystkim obowiązki, musisz na każdym kroku liczyć się ze zdaniem partnera a w tym wieku to są wielcy upierdliwcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakaś sugestja tam gdzie kierują / To chyba pewniejsze / " Męża tylko Gołdał " postawi na nogi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magla, dlatego że sama już najadłam się gorących kartofli to chciałabym ostrzec inne babki, ale niestety raz się sparzyłaś i dalej dążysz do , miej litosć nad sobą, wtedy byłaś młoda i głupia a teraz jeszcze gorzej byś przeżywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara - co ty mnie tak w ten świat wysyłasz ;) A na silownie i basen chodzę i do kina tez i gdzieś tam jeżdże tylko nie o to chodzi ja wracam do pustego domu gdzie nie mam o tym z kim pogadać , być po prostu - tego mi strasznie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxxa
podpisuję się pod każdym zdaniem sary Ceń sobie wolność i korzystaj z niej. Faceci w pewnym wieku stają się ciężkim kalibrem do wspólnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magla, a nie chodzisz na babskie pogaduchy? Do domu tez przecież możesz zaprosić fajnych ludzi, najważniejsze to być wśród ludzi a wtedy z przyjemnością wraca sie do domu. Pomyśl o swoich marzeniach niespełnionych, jest tyle jeszcze rzeczy których nie robiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , mam jakieś tam wymagania ;) ale chciałabym poznać kogoś normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czego wy mnie chcecie przekonać ? że życie w samotności jest dobre ? zamienicie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magla,też jestem sama.Co prawda pojawił się ktoś ale dzieli nas przeszło 1400 km. Przyzwyczaiłam się do tego.Co chcę to robię,oglądam,jem :D Mam też swoją sunię więc jest się do kogo przytulić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz o kim myślec .... Nawet jak to jest 1400 km... A mojego psa właśie musiałam uspić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założę czarny nick
Mogę się przyłączyć? Jestem sama, szukam ale jak nie znalazłam będąc młodą ładną (wdową) to na stare lata trudniej - bo uroda i ciało nie takie. Przestałam szukać ale dużo pracuję i po 5 przeprowadzce już nawet nie wychodze do ludzi, nikogo nie znam w mieście a z ludźmi z branzy nie chcę, mam ich dość w pracy. Pojechałabym gdzieś - nad może, w góry, za granicę ale dla pojedynczej osoby to i koszty większe (dopłata dla singla).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonia51
Ja też mogę? Wiem, że już zawsze bedę sama bo nikt nie zechce kobiety bez piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jak was czytam
to mam ochote wam powiedziec, zebyscie wyjechaly gdziekolwiek, byle z Polski. Kto wam naopowiadal, ze sens zycia jest tylko z facetem, ze bez piersi kobieta juz zawsze bedzie sama, kto wam tak odebral poczucie wartosci??? Mieszkam w Norwegii, moja przyjacxiolka jest po mastektomii i ma powodzenie choc nie kryje sie z tym, ze jest amzonka, kobiety tutaj jezdza po swiecie, dbaja o sobei i robia dla siebie wiele (ok,maja wiecej kasy, ale maja przede wszystkim lepiej w glowie), a jak jakis facet za nimi lata to nie traktuja tego jako zlapania pana Boga za nogi, tylko trzezwo go oceniaja, i biora albo nie. Efekt: masa facetow poszukujacych kobiety i masa zadowolonych kobiet nie poszukujacych faceta. Polecam zmiane myslenia i duzo wiecej poczucia wlasnej wartosci!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założę czarny nick
Nie przesadzaj, kochana, że jesteśmy zakompleksione. Przeciwnie, nie chcąc z byle kim wolę byc sama. Ale prawdę mówisz, gdzieś tam kobiety mają więcej kasy. Dbam o siebie na ile mi czas pozwala, niestety, odeszłam od trutnia więc musiałam kupić sobie mieszkanie - wiadomo, na kredyt więc za co mam jeździć po świecie? Szukam kogoś do wspólnych wypadów - bo taniej, nawet autem pojechać w pagórki. Benzyna cholernie droga - we dwójkę łatwiej opłacić podróż i pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jak was czytam
Nie chodzi o kase! Chodzi o akceptacje siebie i poczucie sie dobrze ze soba, bez faceta, bez piersi, bez 20tu lat, cokolwiek uwazacie, ze wam brakuje - to nie odbiera wam wartosci! Polki sa tak zahukane, bo sa nauczone, ze tylko majac meza sa ok, ze tylko majac obie piersi sa ok (ale wtedy tez nie, bo te piersi na pewno nie sa doskonale i trzeba jej poprawiac), ze tylko majac 20lat sa ok, bo potem to juz wraki do wyrzucenia. I jak maja was widziec inni (takze mezczyzni)? Po prostu kupuja to co im sprzedajecie, swoje kompleksy, niedowartosciowanie, poczucie braku - i mysla, ze wam naprawde czegos brakuje. A jezeli wy siebie zaakceptujecie, to naprawde nikomu niczego nie bedzie w was brakowac! ojejku nei moge, straszne to. pewnie i tak nie wiecie, o czym do was pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×