Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magox

Samotna 45latka

Polecane posty

Gość założę czarny nick
Wiemy, wiemy. Ale nie możesz generalizować takiej opinii. No nie wściekaj się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonia51
Nie ukrywam przed facetami, że jestem amazonką. Owszem, pierwsza reakcja - 'to nie problem, wszystko ok', a potem urywają kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny jak was czytam
sorry ze sie unioslam, nie wsciekam sie, tylko nie wiem jak to jasniej wylozyc, jak mi ktos odpowiada na cala kwestie, ze to chodzi o kase. Nie chodzi o kase, nie i jeszcze raz nie. Chodzi o poczucie wlasnej wartosci, wtedy jest sie fascynujaca dama nawet w starych ciuchach i w piwnicznej kawalerce. A te chlopaki, co im sie nie podoba biust po mastektomii, to niewarte uwagi pustaki, Jakbys miala obie piersi, to przyczepiliby sie do doadtkowych kilogramow, zadartego nosa, nie takiej fryzury lub czegos innego. A sami zwykle maja podwojne brzuchy, podbrodki i lysiny i mozna nimi straszyc niegrzeczne dzieci. Czy takiego chcesz spotkac? To tak naprawde szczescie w nieszczesciu, selekcja naturalna. Jezeli masz spotkac kogos, kto pokocha CIEBIE, to nie bedzie mu przeszkadzalo czy masz 1 czy 3 piersi, a Tobie czy on ma czlonka o dl. 12 czy 30 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonia51
W sumie masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak Was czytam, w pełni się zgadzam, nic dodać nic ująć, poczucie niskiej wartosci bierze się też z niskich zarobków, w naszym kraju kobiety mają przechlapane jeśli chodzi o płace i nie tylko. Ale nie dawajcie się Babki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykiwany
Dziewczyny !Szkoda ze jestem zonaty,ale to nie nic nie szkodzi ...moj tel.5109433..ZASKOCZONE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrew
wykiwany no ja bym na miejscu tych pan była zaskoczona,ze ty jestes takim desperatem,który podaje nr.tel .i nie ważne,ze ten tel.moze byc na kartę. Koles,lepiej do agencji się udaj,bo z prostytutką to nie zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×