Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

dieta dukana, kto ze mna?

Polecane posty

Gość jula 65409
na dukanie wysiłek fizyczny nie jest zalecany organizm jest osłabiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, aga - poobserwuj sie, swoj organizm, jesli masz sie zle czuc, to moze faktycznie pomysl nad zmiana diety. W koncu nie o to chodzi, zeby sie zle czuc i narobic sobie klopotow ze zdrowiem. Ja mysle, ze brak spadku wagi raczej bedzie mial zwiazek z brakiem @, organizm gromadzi wode, zobaczysz, ze po @ waga ruszy, mam tak samo. Co do cwiczen - ja cwicze regularnie, nie czuje sie oslabiona, potrzebuje tego ruchu, lepiej sie czuje wtedy :) Mirabelka, puchatka, rekcooma - witajcie , pozdrawiam Fajnie, ze do nas dolaczylas Puchatko :) Milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchatka2011
z tego co wyczytałam w książce to wysiłek fizyczny jest niewzskazany na I fazie, a potem jak najbardziej :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchatka2011
12.00 - kostka białego sera z solą i pieprzem zjedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabeelka
agnieszka, a może Ty jesteś przed okresem i od tego ten zastój wagowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabelka- ja nie mam okresu od 10wrzesnia, znaczy we wrzensiu dostalam 10. a w pazzierniku juz nie i tak czekam i czekam :P od sieprnia jak mialam ten spadek wagi 5kg w 5dni, okres mi sie opoznil, mialam dostac 1 sierpnia, dostalam 7sierpnia pozniej wlasnie 10wrzesnia a terz w ogole robie testy i kazdy jest negatywny wiec ciazy nie ma mozliwe ze to przez brak okresu zastanawiam sie nad lewatywa, robila ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabeelka
w takim razie nie przejmuj się tym, że waga nie idzie w dół, ponieważ przed okresem gromadzi się trochę więcej wody w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie do kiedy mam czekac az waga spadnie? jesli jeszcze miesiac nie dostane okresu to do lekarza ide :( na innym topiku przeczytalam ze dziewczyna wypila cieple mleko i ogorka, serek wiejski i szynke zjadla i miala rewolucje na kiblu dobry patent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabeelka
a co Ci szkodzi zapisać się na wizytę u lekarza? może to problem z hormonami i trzeba to uregulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam narazie pieniedzy na wizyte prywatna to koszt ok 100zl druga sprawa nie mam ubezpieczenia, mam tylko niebieska karte europejska i ciezko mi znalezc jakakolwiek przychodnie ktora to respektuje a nawet jak znajde to nie dostane wolnego w pracy zeby isc w normalnych godzinach do lekarza panstwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchatka2011
a u mnie o 14 na obiadek makrelka była, teraz o 16.00 jeszcze zamierzam 3 jajka na twardo zjeść, a potem o 18.00 do domku i mam nadzieję że nic mnie tam nie skusi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zrobie sobie ciasto nie wiem jak wyjdzie ale kiedys robilam podobne i jako tako smakowalo :P serek homo, jjaka, otreby, aromat, jakis cynamon moze, slodzik, proszek do pieczenia czyli wszystko co mam w domu, zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, Puchatko - wlasnie ja juz jestem w II fazie i mnie ciagnie , zeby sie troche poruszac i pocwiczyc, ale to tez penie zalezy od osoby i jak sie czujemy na diecie. Co do jedzienia to zamierzasz zakonczyc na tych jajkach o 16? Ja bym Ci radzila zjesc jednak jakas kolacje zgodna z dieta, mniej tym wyrzadzisz szkody niz niejedzeniem przez kilkanascie godzin , organizm zacznie magazynowac, bo to zbyt dluga przerwa. Aga - no to sprawa jasna, tez zastoj to z cala pewnoscia przez brak @, pewnie Ci sie rozregulowalo wszystko przez te dni glodowki. Milego pieczenia i jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchatka2011
witajcie dziewczyny, po pierwszym dniu fazy uderzeniowej ubył prawie kilogram więc jestem wniebowzięta aktualna waga to 65,5 kg, a wedłu testu dukana jak będę się trzymała wszystkich zasad to na wigilię czyli 24 grudnia powinnam osiągnąć moją idealną wagę czyli 60 kg :):):). Jutro jadę na domu na weekend więc nie wiem jak będzie ale mam nadzieję że tato da mi spokój i będę mogła jeść co chcę, po powrocie czyli koło środy zamierzam zapisać sie na basen i pochodzić na saunę żeby mi rozstepy zniknęły , piszcie jak rezultaty u was - pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabeelka
ja też się zbieram do tej diety, tylko mi się nie chce deprecha jesienna mnie łapie i ratuję się czekoladą no, ale muszę się "zebrać" i dołączyć do Was :) puchatka2011 bardzo mnie motywuje :) trzymam kciuki za Ciebie puchatko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dukanistka
zajrzyjcie tutaj dietadukan.pl test dukana nareszcie po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_na_diecie
Bardzo fajny ranking diet - opisy diet, ich ocenianie i komentowanie; dieta Dukana póki co na I miejscu, Montignac na II. Sprawdź na którym miejscu jest dieta, którą stosujesz. Zagłosuj, wyraź swoją opinię - każdy komentarz - pozytywny czy też negatywny może mieć wpływ na wybór diety przez innych :) http://www.rankingdiety.pl/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukaNowa:)
Hej dziewczyny, mogę się dołączyc? Ja jestem 2 dzień na uderzeniówce, robię dzisiaj obiadokolację, bo wcześniej nie miałam czasu zrobi obiadu. Będą to placki otrębowe z twarogiem:) Byłam już wcześniej na Dukanie, więc jak macie jakieś pytania, to możecie pisac :Ppozdrawiam:) aha chciałabym schudnac do sylwestra parę kilo, nie obżerac się w świeta i do konca roku miec fajna wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukaNowa:)
odchudza się tutaj jeszcze ktoś? może ja napiszę co zjadłam na śniadanie:P 3 jajka na twardo, trochę chudej szynki i 2 ogórki konserwowe. Śniadanie jadłam o 9 i do teraz jeszcze nie jestem głodna :D pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukaNowa:)
naiade robisz jakies cwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DukaNowa:)
up up jest tam ktoś kto się jeszcze odchudza :D no cóż to ja będę pisac, może ktoś się dołączy: śniadanie: jajecznica z 3 jajek + szynka chuda w kosteczkę:D obiad będzie: ryba smażona na patelni bez tłuszczu w jajku oraz korniszony (nie lubię gotowanej) wczoraj na kolację zjadłam galaretkę z herbaty. A dzisiaj nie wiem co będę jadła na wieczór. Ćwiczenia raono były+rower Jeszcze tylko jutro uderzeniówka, mój system 5/5 :P pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×