Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takijedengosc

czy ktoś po 35 roku życia poznał miłość swego życia .....?

Polecane posty

Gość tez sobie zadaje to pytanie
aha i jeszcze jedno-maz jst od ciebie starszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznalismy sie przypadkowo pare dni po moich 25urodzinach. Oboje bylismy po "rozstaniu z ex". Jestesmy razem prawie 4 lata a w czerwcu tego roku sie pobralismy. A o dziecko juz sie dawno staramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudnima
ja jestem rozwódką i szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem, skad takie zalozenie
ze milosc poznaje sie przed 35 rokiem zycia. Przeciez zyje sie caly czas, poznaje nowych ludzi, co wiecej - ma sie porównanie, bardziej sprecyzowanie gusta. Czy milosc bedzie wzajemn? - to juz inne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia Koala
ja tuż przed 34 urodzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie zadaje to pytanie
prinzesska--to w koncu ile mialas lat jak poznalas meza i i le jak slubowalas? po pisalas 37 a teraz piszesz ze 25 wiec juz nie rozumiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie zadaje to pytanie
aha zle przeczytalam to maz mial 37 lat. czyli kolejny dowod ze faceci maja spore szanse na milosc nawet pod 40stke . u kobiet to juz troszke gorzej bo i zegaar biologicczny szybciej tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie przypadki
znam 2 mój-poznałam go jak miałam 32 lata ale 2 lata nam zeszło na podchody itp,więc parą zostaliśmy jak miałam 34,on 44 a nasza córa ma 6 miesięcy przypadek 2-mój tata,6o lat wdowiec,pani Irenka wdowa,tata zmienił pracę w wieku 60 lat poszedł na prawko zdał za 1 podejściem i kupił auto,ma nowe hobby i ogólnie zaczął nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj czytałam historie kobiety która w wieku 40lat poznała:) więc nie trać nadziei;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiekktywnie patrząc
obiektywnie patrząc osoby po 30-tce ( samotne) są juz nieźle skrzywione psychicznie, robia się poprostu dziwakami, no...bardzo mozliwe że osoby podobnego pokroju moga się zrozumiec i chiec byc ze soba ze względu na samotność, bo nikt nie chce byc sam i zawsze wciśnie kit że to miłośc to nie miłość, to rozum,dojrzałośc,odpowiedzialnośc ,strach przed byciem samemu ale nie miłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze mozna znalesc
w kazdym wieku tylko kobieta niestety jest troszke ograniczona czasowo jesli chce miec dzieci. znam kobiete ktora wyszla za maz w wieku 40 lat. milosc poznala jak miala cos kolo 39. tylko dziecka nie maja choc wiem ze ona bardzo by chciala. no ale ma juz 43 lata i szanse marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfdffdfggfgh
kobieta moze poznac milosc w kazdym wieku ale nie oszukujmy sie u facetow jest inaczej, w mlodosci rucha, a potem po 35roku zycia szuka wielkiej milosci hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pierdzielisz glupoty. W zyciu roznie bywa i roznie sie uklada. My poznalismy sie w momencie kiedy oboje zakonczylismy dlugoletnie zwiazki i zadne z nas nie szukalo partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgffgghghjhjh
prinzeska zalosna rozwodniczko... pogadamy za 10 lat 🖐️ pewnie bedziesz po kolejnym rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahahahahaha
no i zjebaliście następny fajnie zapowiadający się topik.:) Wy to potraficie, naprawdę... Tylko pogratulować!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maz poznal
miłość swojego życia w tym czasie czyli mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze milosc nie zna granic wieku. Odcinajac sie od stereotypow , a kto powiedzial, ze za pozno..... skad sa takie nalecialosci, ze kobieta 35 lat to juz dzieci nie moze miec. Normalnie kobiety i nawet 40 latki rodza dzieci. Mozna poznac w kazdej chwili milosc swojego zycia, fakt z wiekiem wyrabiamy sobie inne podejscie i inne oczekiwania. Dojrzalosc i potrzeby sie zmieniaj. Czasami nie bedzie to szalona i zwariowana milosc, ale bardziej ustatkowana oparta na innych zasadach. Przestancie myslec,ze jak czlowiek ma 40 to juz stary jest, nie , nie. Wczesniej czytalam post ,ze 20 latek w lozku to ogier , a facet po 40 to juz ledwo moze. Nie zgadzam sie z tym, wlasnie starszy facet wie czego kobiecie potrzeba, i nie bedzie to szybkie ruchanko, tylko prawdziwa przygoda milosna. Nie wyobrazam sobie miec mlodego faceta w lozku. Ja mam 35 lat , a moj partner 42 i jest super, idealne dopasowanie. Fakt, nie jest moim mezem. Jestem jakby sama, ale i tez nie szukam , nie chcialam i nie chce wyjsc za maz. Nie jestem w zaden sposob zdesperowana, mozna zyc samemu i tez miec piekne zycie. Zalezy od czlowieka. A wiek ....coz nigdy nie jest sie starym, jak ma sie mloda dusze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsfs
nie chrkami juz za późno. Takie cos zdarza się nastolatkom , ewnualnie wczesnym dwudziestolatką. Z czasem to juz praktycznie niemożliwe. Stajemy sie bardziej wymagajacy i jestesmy mniej tolerancyjni na wady partnera, wiec ciezej nam zakochac się ot tak bezgranicznie.Ja uważam ze po 30 praktycznie to już niemożliwe zwariowac z miłości, co nie znaczy, że nie mozna się szczęsliwie zakochac, tylko to nie będzie wielkie och ach po 3 miesiaćach i do końca życia tylko trelemorele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak ,Tak o tak
Miłość -Prawdziwa a nie strach przed samotnością. Mój miał 36 i uważam że to wpaniały wiek dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze i mozna
urodzic w wieku 40 lat ale to zadkosc. podalam wyzej przyklad mojej znajomej. niby jest szczesliwa ze w koncu znalazla swoja milosc ale czuje w sercu zal ze tak pozno i nie ma dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
apard17 lubię takie stare doopy bez mężów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslawe-84
arpad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutronie
Właśnie, czy to możliwe? Ja już nie szukam. Jak mam być sama to będę. Ale lubię czytać historie z happy endem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×