Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takijedengosc

czy ktoś po 35 roku życia poznał miłość swego życia .....?

Polecane posty

Gość takijedengosc

tak się zastanawiam czy to jeszcze możliwe ,czy czas już przygotowywać się do śmierci ;) ? Mimo że mi niczego nie brakuje to nie mam szczęścia w miłości ,poprostu nie mogę poznać tej jedynej. Jak myślicie jest jeszcze szansa na prawdziwe uczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legobob
Nie masz wogole kobiety? Czy masz tylko jej nie kochasz? Kazdy wiek jest dobry na milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweerrtrttyty
bo on rucha każdą jaka się nawinie, ale tej jedynej poznać nie może, nieuk... po prostu pisze się oddzielnie ruchaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza powyzej
prawidlowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak, poznałam
ale odszedł w sina dal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedengosc
nie mam szczególnych wymagań,o ile można w ogóle o czymś takim pisać. Poprostu,czujesz w sercu że to jest to,że chcesz spędzić z tą osobą resztę życia. Narazie trafiam na takie osoby,w których co najwyżej możesz się zauroczyć,ale do prawdziwej miłości jest daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza powyzej
Skad wiesz, ze to tylko zauroczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza powyzej
Na razie - masz na mysli prawie 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę, że
zauroczenie z czasem może przerodzić się w coś więcej. nie musi oczywiście, ale bardzo często jednak tak się dzieje. widać masz słomiany zapał autorze, chciałbyś od razu wielkiej miłości, a to tak nie działa. najpierw trzeba kogoś poznać, polubić, zaakceptować. do tej diagnozy ruchaczy -> hahaha dokładnie tak jest :D najpierw balują do 35 - 40 roku życia, bzykają każdą chętną, która się nawinie, a potem szukają miłości. może i znajdą, ale żadna kobieta, szanująca się kobieta, nie zwiąże się z kimś, kto mówiąc brzydko przerżnął połowę miasta. znam taki przypadek, szuka miłości bzykając co kilka dni kolejną laseczkę poznaną na ulicy, w sklepie, w knajpie etc. żałosne dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedengosc
hmmm....dobre pytanie,ale postaram się na nie odpowiedzieć. Spotykasz się z kimś np.2 czy 3 tygodnie,dobrze się wam rozmawia,są wspólne tematy,podoba Ci się uśmiech tej osoby...niby na pierwszy rzut oka jest super,ale jest ale...w głębi serca wiesz że to nie to,owszem mogłaby być z niej świetna przyjaciółka ale prawdziwego zawiązku z tego nie będzie. Nie jestem wyrachowanym zimnym typem,z reguły zawsze kieruję się sercem a nie rozumem (brzmi jak z reklamy :)). Chciałbym tak naprawdę zakochać się w pełni tego słowa znaczeniu,poczuć jak to jest :),wiem,wiem...żałosny jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedengosc
co wy tylko o tym ruchaniu ??? sex jest ważny,nikt tego nie neguje,ale nie może być tak,żeby sperma zalewaławam oczy. Nie przerżnąłem pół miasta,bo byłoby to trudne (500 000mieszkańców) :) . Nie samym ruchaniem człowiek żyje. Prosiłbym o wypowiedzi na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdffgghhhg
zauważcie, że ten ruchacz to jakiś upośledzony, ciągle pisze "poprostu" razem, mimo że wyżej ktoś napisał, że pisze się oddzielnie... tak tak rozumiemy cię ruchaczu, ruchasz i ruchacz ale zakochać się nie możesz. jak mi ciebie szkoda haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza powyzej
Przez 2-3 tygodnie to nie jestes w stanie nikogo wstepnie poznawac, nawet sprobowac. Trudno kogos takiego nazwac nawet kolezanka/kolega. Na to potrzeba czasu, wielu chwil spedzonych razem... Kazda milosc zaczyna sie od zauroczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdffgghhhg
bo on poznaje przez ten czas, potem pojdzie do łóżka, po czym mysli sobie, że to jednak nie to :D i kop w tylek i szuka nastepnej naiwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijedengosc
ten dfdffgghhhg to jakiś(aś) upośledzony zamiast "pójdzie" to pisze "pojdzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly facio
i tu się z Toba zgodze.Ja będąc po 40 wyrywam 20max27letnie sixy i daje im to czego nie mogą oczekiwać od swoich rówieśników.Tamci to tylko włożyć ,spuśccić się podziękować i wyjść.Ja zanim dojdzie do zbliżenia to z godzinę przynajmniej bawię się łechtaczką i dziewczyny to doceniają.W końcu doświadczenie wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza powyzej
dojarzyl facio, zmien nick na niedojrzaly - idealnie by pasowal:o. Nie wiem z jakimi laskami maja te dziewczyny do czynienia, ale znam tylko swietnych w lozku 20-latkow. Pewnie to sa laski solary, to kogo one moga spotkac na miescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza powyzej
Nie licz, ze ktoras traktuje Cie wiecej jak chwilowy wibrator;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzaly facio
ups,przepraszam Cię za to że uraziłem .Nie prowadzasz się najlepiej wynika z Twojego posta,musiałaś nieźle pozaliczać 20 latków skoro trafiło się kilku coś umiejących,ale to tak naprawde dobrze o nich swiadczy,przynajmniej wyrosną na ostrych jebakków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza powyzej
Masz zbyt uproszczone myslenie, ktore na sile naciagasz do swoich widzimisi i dziecinnych zachowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza powyzej
Nie musze znizac sie do poziomu "jebakow":p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza powyzej
-w zadnym wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie zadaje to pytanie
ale ja jestem kobieta wiec mam troche gorzej. mmysle ze facet nawet i po 40stce moze jeszcze zalozyc rodzine miec dzieci itp ale w przypadku kobiety 35 lat to juz wlasciwie ostatni dwonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ,34
SZansa na miłośc.jest zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniały mężczyzna??????
umarłabym z nudow gdyby facet godzine bawil sie moja łechtaczką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @wspaniały mężczyzna
ja też ;) wolę, żeby bawił się 10 minut przed i przez cały czas trwania penetracji (czyli przynajmniej 15 minut, a lepiej 30)... gorzej, kiedy ja już 3 razy doszłam, a on dalej się bawi i myśli, że mi robi dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie zadaje to pytanie
Prinzeskaa-i jak ulozylas sobie zycie?masz dzieci ?ile mialas lat jak wyszlas za maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×