Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

candle123

Gdzie na wakacje z 3 letnim dzieckiem??

Polecane posty

Z racji tego, że pogoda za oknem nie rozpieszcza, planuję wakacje 2012 ;) Mam wątpliwości gdzie lecieć z 3 letnim dzieckiem? Czy lepiej na 7 czy 14 dni? Ktoś ma jakieś sprawdzone miejsca, hotele itp? Jeśli tak to proszę o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę Tropikalnej Wyspy, wydaje mi się, że jest jakaś taka sztuczna ;) A jeśli pojadę w okolicy sierpnia, to czy wysokie temperatury to dobre rozwiązanie dla małego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię czy dziecku będzie wydawać się sztuczna... na pewno więcej tam atrakcji dla niego niż w jakimś hotelu. Upały oczywiście są groźne, ale czapeczka na głowę i kark plus dużo wody do picia i żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko przyzwyczaja sie do miejsca kilka dni wiec lepiej na 2 tygodnie. koniecznie jakis cieply kraj z dostepem do morza, moze Wlochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko28
moja corka byla na pierwszych wakacjach w cieplych krajach jak miala 7 miesięcy, mielismy komfortową sytuacje, bo moglismy zostawic coreczke z tesciami;) uaply byly 40 stopniowe, sami nad morze, a corcia z dziadkami w kilmatyzowanym domu, pod wieczor bawlismy się z małą w basenie, za rok znowu wybierami się do dziadkow;) wakacje z malym dzieckiem to niestety nie wakacje, chyba ze masz opiekunke, takie jest przynajmniej moje odczucie, moja corka chodzi spac o 7, ani wyjsc razem na kolacje do restauracji ani nic..takze dzieki Bogu za dziadkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabluszko28
odpowiem konkretniej:D byle gdzie, tylko z opiekunka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabluszko28 Niestety nie każdy ma taki komfort, że ma opiekunkę ;) Dlatego chciałabym jechać gdzieś, gdzie będzie dużo atrakcji dla małego dziecka. Ja na wakacjach nastawiam się głównie na zwiedzanie i trochę tak głupio, że pojadę np. do Egiptu i nic nie zobaczę poza morzem i basenem. A na objazdówkę przecież dziecka nie zabiorę. To może lepiej polskie morze? :P Albo hotel gdzie jest dużo zjeżdżalni, jakiś aquapark?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie polskie morze w listopadzie? :D Mówię ci, Tropikalna Wyspa. Będzie posikany z radości. Jest masa atrakcji dla małych dzieci, na miejscu można nawet spać (w namiocie albo na plaży). Jest też niedrogie jedzenie, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja. Zanajomi byli z roczniakiem i było super. Egipt w sierpniu jest za gorący dla 3-lataka. Jak chcesz to podam ci wieczorem nazwę hotelu i miejscowość w której dokładnie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja. Zanajomi byli z roczniakiem i było super. Egipt w sierpniu jest za gorący dla 3-lataka. Jak chcesz to podam ci wieczorem nazwę hotelu i miejscowość w której dokładnie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arszenika* Byłoby super ;) Zależy mi po prostu na tym, żeby wakacje nie były męczarnią zarówno dla dziecka - (nudzi się, nie ma atrakcji), jak i dla nas (konieczność zabawiania nudzącego się dziecka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma....
Irak lub Afganistan :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z naszymi dzieciakami, kiedy miały tyle co twoje, bylismy i we Włoszech i w Chorwacji. Każde dziecko jest inne, ale nasze bardzo lubią wodę, więc im wystarczyło trochę różnych wodnych gadżetów i nikt się nie nudził ;-) Od kiedy dzieciaki skończyły 2 lata, jeździmy na wakacje samochodem. Rezerwujemy nocleg poprzez wakacyjnywynajem.pl lub only-apartments.com- jest tam całkiem sporo ofert, w różnych cenach i w różnych krajach- i już! Resztę planujemy sobie sami. Lubimy zwiedzać, więc to, że mamy samochód daje nam pełną swobodę- zwiedzamy to co chcemy, wtedy kiedy chcemy i w taki sposób jaki odpowiada nam! a nie komuś innemu (z biura podróży;-)) Ciepłe morze i fajna pogoda- dla nas to są dwa elementy, które są konieczne do tego, żeby wakacje się udały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morze Miedzyzdroje my tam bylismy z 3 letnim dzieckiem jest wielki plac zabaw jest muzeum figur woskowych w ktorym jest szrek , rezerwat zubrow park narodowy,molo ,niewiem gdzie moze byc wiecej atrakcji dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czytam Was od długiego czasu, też zastanawiam sie gdzie z maluchem pojechać i wymysliłam ma roczek a znalazłam na blogu gdzie rodzice opisują ciekawe miejsca na wyjazd z dziećmi Sarbinowo. On śpi w dzień więc ten opis miejsca mi przypadł do gustu, może też tam coś znajdziecie dla siebie www.wedrowniczka12.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ośrodek Wypoczynkowy ,,ZACISZE" w Gdańsku (ul. Wiosłowa 41 - Wyspa Sobieszewska) - tani i komfortowy (100 zł / domek 6 - io osobowy) - na terenie ośrodka jest 10 domków - cicha i spokojna okolica, bogate tereny zielone - piękny las w którym jest bardzo dużo grzybów - plaże czyste, szerokie i pełne bursztynów - jest to rownież dober miejsce dla poszukiwaczy militariów, - każdy domek posiada aneks, sztućce, garnki, czystą pościel, stolik, krzesła, radio, maszynkę elektryczną, szklanki, kubki, patelki, miski, lodowkę itd.) - teren jest ogrodzony, bezpieczny dla auta (nie pobieramy oplaty za parking), - teren jest rownież bezpieczny dla dziecka, dzieci (dodatkowo na terenie znajduję się m. in. plac zabaw - zjażdzalnia, piaskowica, chuśtawki, boisko do piłki siatkowej) - do najliższego sklepu spożywczego jest ok. 100 m (mini market) - do najbliższej restauracji oraz baru jest ok. 100 m - do najbliższego przystanku autobusowego jest ok. 100 m (linia 112, 212, N9), 30-40 min autobusem do centrum Gdańska - w niedalekiej odległości znajduję się m. in. Malbork, Krynica Morska, Pruszcz Gdański, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Stegna, Mikoszewo, Elbląg - jest również możliwość zakupu ryb od rybków z pobliskiego portu rybackiego (5 zł za kg), - miła i przyjazna atmosfera, Rezerwacje pod nr tel. 605 661 973, 605 325 606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on28w
Z dzieckiem to się w domu siedzi.czas na podróże był jak dziecka nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam siedzi się z dzieckiem w domu ;p trzeba malcowi pokazywać świat i uczyć go od małego, żeby w dorosłym życiu umiało się odnaleźć ;p a nie muszą to być wycieczki bardzo absorbujące, a odpowiednie dla wieku malca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkk_a
jeżeli chcecie zaznać spokoju i odpocząć to zdecydowanie polecam Sarbinowo - bardzo ładna miejscowość, można tam zjeść dobrą rybkę ) co do no noclegu to polecam zajrzeć na portal http://www.przymorzu.pl/sarbinowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania matuszczyk
Tylko Polska ;-) Jest tanio, ale i oferta zrobiła się naprawdę dobra. Zobaczcie to - http://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php Basen, sauna, kort... i dzieci za darmo do lat 6. Wiecie ile byśmy bulili za wakacje zagraniczne w takim standardzie? ;-) No i ten stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze juz z 3-latkiem duzo moza zdzalac, ja mam problem bo nie wiem gdzie pojechac z malym dwuletnim buntownikiem Pozdrawiam www.e-fasolka.pl akcesoria sportowe dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypkaa
Sama w kwietniu szukałam :) teraz to juz za późno ale jakby ktoś szukał na przyszły rok to polecam... bo wróciłam właśnie ... http://www.adam.jaroslawiec.pl/ Ośrodek Bajkowy Zakątek u Pani Eli i Pana Adama - wspaniałe miejsce - spokojne, ciche, przy lesie , bliziutko na plażę no i tak fantastycznie urządzony... wszystko dla dzieci - bardzo rozbudowany plac zabaw - a raczej kilka placów bo i dla mniejszych i dla większych dzieci plus domek , stoliczek, zamek, samochodziki do jeżdżenia... A poza tym baseny z podgrzewaną wodą, boiska, korty tenisowe, piłkarzyki, chata na grilla , rowery... a w domkach wszystko- od mikrofalówki po leżaki i parawan, nawet hamak :) Byłam zaskoczona bardzo pozytywnie. To najlepszy ośrodek na jaki trafiłam odkąd mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci odwiedzić Przemyśl. To bardzo ładne miasto, z mnóstwem klimatycznych uliczek, ale nie jest tłoczno w związku z tym odpoczniesz troszkę z dzieckiem. Ja zatrzymałam sie z synkiem w hotelu Marko. To przytulne miejsce dla matki z dzieckie, zwłaszcza, że mają pomieszczenie kuchenne dostępne dla gości 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×