Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

candle123

Gdzie na wakacje z 3 letnim dzieckiem??

Polecane posty

Gość nosleep27
A byliście już w Nałęczowie ??\ Mają świetny ośrodek wypoczynkowy Łubinowe Wzgórze www.lubinowe.pl Będą w Nałęczowie można zahaczyć o Lublin, Kozłówkę, Zamość, Krasnobród Zwierzyniec :D mnóstwo miejsc i atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam było bardzo miło. Teraz wybieram się do Borysewa http://zoosafari.com.pl/ i mam nadzieję, że będzie równie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwia
My w zeszłym roku byliśmy z 3 latkiem w Karwii - fajna okolica i duzo atrakcji, niestety pogoda nas trochę ograniczała. W tym roku lecimy do Włoch z Rainbow Tours, bo synek jest juz w takim wieku, że załapie się do grupy z animacjami dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sliwia a co w tej Karwii jest? Pytam bo my w sierniu jedziemy na tydzien do miejscowosci Ostrowo, ktora jest zaraz obok. Mamy 4 i 6-io latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwia
Wiesz co, są przeróżne pensjonaty, które mają place zabaw, wypozyczalnie rowerów, w niektórzy są tez animacje dla małych dzieci. No i piaszczysta plaża. Nasz synek był jeszcze dośc mały, więc tyle nam wystarczyło do spokojnego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrak
A ja z kolei chciałam zapytać co oferuje Rainbow Tours za granicą, jak te ich animacje mają wyglądac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwia
mam nadzieję, że w praktyce będzie tak pieknie jak w ofercie :) ale na forum figloklubów rodzice bardzo dobrze wspominają swoje wczasy :) generalnie dzieci są podzielone na grupy wiekowe 4-8 i 8-12 i animatorzy (młodzi ludzie, studenc***edagogiki, itp, po akademii animatorów) zajmują im czas między śniadaniem i obiadem oraz obiadem i kolacją :) rodzice wtedy muszą pozostawac na terenie hotelu. A od tego roku podobno będą tez animacje dla dorosłych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniam
Ciekawie brzmi to o czym piszecie, ja nie mam zamiaru już odwiedzać Bałtyku na razie... przecież tam się jedzie jak za granicę - pogoda angielska, ceny niemieckie :P dla tek ciepłolubnej osoby jak ja, zorganizowany wypoczynek zagraniczny jest w sam raz i zaraz też poczytam co oferuje RT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad morze albo w Tatry ? od siebie mogę polecic okolice Kołobrzegu, konkretnie hotel http://www.hotelsenator.pl/ bo maja tam swietne warunki dla calych rodzin z dziecmi w roznym przedziale wiekowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję nad nasz rodzimy bałtyk :) szczególnie w sezonie dla dzieci znajdziesz wiele atrakcji. W tamtym roku nocowalam z dziećmi tutaj http://www.wczasy-tador.com.pl/, ale w tym za późno się zdecydowałam i niestety nie było już miesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy do Ustki do hotelu grand lubicz. Znajomi byli rok temu z dzieckiem i są bardzo zadoleni ich synek ogóle się tam nie nudził. Był zachwycony basenem hotelowym i bliskością plaży. A znajoma zachwala spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdańsk i okolice. Oprócz takich atrakcji jak plaża jest np. oceanarium. Więcej na temat ciekawych wycieczek znajdziesz np. tutaj http://apartamentyplock.pl . Myślę że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora322
Z dzieckiem w wieku 3-6 lat ciężko znaleźć samemu odpowiednie miejsce, bo nigdy nie wiadomo jakie warunki tak na prawdę będziemy mieli gdy dotrzemy już na miejsce. A nie od dziś wiadomo, że rezerwacje trzeba zrobić dużo wcześniej. Osobiście ze swoją dwójką urwisów wybieramy miejsce na http://www.wakacjezdzieckiem.pl/ przy ofertach są od razu wypisane udogodnieniami dla dzieci, aby nic negatywnie nas nie zaskoczyło, a odpoczynek był jak najbardziej udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to raczej plany na ferie, ale Family Life ma fajna ofertę na rodzinny wyjazd. Dzieci będą mieć zapewnione swoje atrakcje i instruktora na stoku, więc taki wyjazd to będzie dla nas przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Disneyland? Na stronie Parkmanii są bilety 3 dniowe w cenie 2 dniowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salawala
Ja doradzam schronisko Orlica w Szczawnicy, zwłaszcza jak ktoś chce pojechać w góry, żeby spędzić ten czas aktywnie – na szlaku, na nartach, na rowerze itp. Tutaj w zasadzie przy samym ośrodku są już szlaki choćby na Sokolicę, czy Palenicę. Świetne warunki dla dzieci, mogę się wybawić na świeżym powietrzu do woli. Bezpieczna okolica, łatwy dojazd to też na pewno na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za strona ta Parkmania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martassss
My z mężem zauroczeni jesteśmy zarówno lokalizacją jak i warunkami jakie oferuje Hotel Przedwiośnie w Mąchocicach Kapitulnych. Usługa ma wysokie poziom a goście do dyspozycji mają basen, restauracje, saunę i siłownię. Ofertę można sprawdzić pod adresem hotelprzedwiosnie.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie Parkmanii można kupić wcześniej bilety do różnych parków rozrywki na świecie. Bilety masz taniej, szybciej, bez stania w kolejce. Można też tam kupić zakwaterowanie na terenie parku. Ostatnio jak byliśmy w Legolandzie to tam kupowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michałka4
my na wakacje jedziemy do Chorwacji, ostatnio nawet zarezerwowałam apartament na bookaparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel Gorzelanny w Sudetach i leżący blisko park Rosenau. Odwiedziłam z dziećmi to miasteczko trochę przypadkiem, ale wyszło z tego bardzo miłe rodzinne popołudnie w parku pełnym atrakcji. Naprawdę jestem pod wrażeniem, że można zrobić tak ciekawy park, z pomysłem, z atrakcjami, które przyciągną i dzieci, i młodzież, i dorosłych. Fajnie pomyślane, zadbane miejsce. Dla dzieci jak znalazł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakich cenach są bilety na stronie Parkmanii? I ile wcześniej warto je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny biletów zmieniają się sezonowo, można kupić je z wyprzedzeniem, niedatowane. To bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie potrafią określić kiedy będą mogły jechać. Dla mnie to super opcja, bo mój urlop nadal stoi pod znakiem zapytania, ale jak go dostanę to kupujemy bilet na samolot i lecimy się bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile teraz na tej stronie kosztują bilety do Legolandu (Dania) i skąd można lecieć z Polski bezpośrednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w sezonie pewnie będzie drożej, ale obiecałam już swoim dzieciom Legoland w tym roku i nie mogę się wycofać. Pozostaje tylko kwestia tego czy polecimy do Niemiec czy do Danii, ale to uzależnię od cen biletów na samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redikssss
W Redzie jest bardzo fajnie prowadzony Aquapark Reda. Często do nich jeździmy z mężem i dzieciakami. Dużo atrakcji, najlepiej sobie wykupić wejściówkę na cały dzień żeby rzeczywiście móc z wszystkich rzeczy skorzystać. Zjeżdżalnie są różne, ja bym się na ultra speed bała wejść, ale już tą familijną sobie komfortowo zjeżdżam i jest okej. Rekiny robią świetny efekt, są tak blisko, a jednocześnie bezpiecznie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z noclegiem na miejscu? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×