Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

candle123

Gdzie na wakacje z 3 letnim dzieckiem??

Polecane posty

Gość gość
Nocleg kosztuje w sumie tyle co bilety plus nocleg poza terenem parku lub gdzieś blisko. Np. do Disneylandu trzeba dojeżdżać kilkanaście kilometrów z Paryża. Dla rodziny z dziećmi to może być problem, więc warto pomyśleć o noclegu w pobliżu. Bilety są już wtedy w cenie noclegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej do piaskownicy przy bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy z naszym trzylatkiem do laguna marine w Ustce. Dają rabat na dania w swojej restauracji no i mają menu specjalnie dla dzieci. Co prawda mamy ponad 200 km w jedną stronę, ale będziemy robić po drodze przerwy, żeby mały się zanadto nie umęczył. Wydaje mi się, że na podróżowanie samolotem jeszcze przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a np. wyjazd do jakiegoś parku rozrywki u nas w Polsce? Mamy w końcu np. rabkoland, który jest naprawdę chwalony? Zresztą, nam też się mega podobało tam. Ceny są bardzo ok a i z połowa polski ma tam naprawdę blisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje taki nocleg np. w Legolandzie na jedną noc dla 4 osobowej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beartas
Na wypad weekendowy polecam Mikrokosmos. Jeden z najlepszych moim zdaniem parków edukacyjnych w woj. łódzkim. Rzadko można spotkać taką formę rozrywki, a szkoda. Naprawdę dużo dzieciaków, atmosfera integracji, ścieżka edukacyjna prowadzona z głową. Można zjeść na miejscu i dłużej posiedzieć przy zabawkach. Moja córka praktycznie nie schodziła z większej pajęczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mecze chodzimy z ziomkami do pizzerii u Adama. W Krynicy według mnie najlepsza pizzeria, 50 cm za niewielkie pieniądze, jak na trzech się rozłoży. Piwo zimne, internet jest w razie czego, więc można być na bieżąco z mailami w robocie. Dobre miejsce, żeby się totalnie odstresować i dłużej posiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby obliczyć nocleg w parku rozrywki dla 4 osobowej rodziny, trzeba mieć aktualne ceny. Nie ma się co sugerować. Zajrzyj na stronę Parkmanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno teraz kupione bilety do Disneylandu są dużo tańsze niż np. na wiosnę. Myślę, że warto już zaplanować wakacje i sprawdzać ceny na Parkmanii. Na noclegi też będą teraz promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niedługo ruszy sprzedaż tych tanich biletów. Też czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pokrzywnej jest park rozrywki Rosenau- zdecydowanie polecam, jest suuuper!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie jakie są ceny biletów do Legolandu w Niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkkka
Rabkoland też polecam! :) My jeździmy zawsze nad morze. W zeszłe wakacje testowaliśmy Bajkowy Las Pobierowo i wyszło bardzo na plus.. Extra spokojna miejscówka przy lesie, ogrodzona, wiec bezpiecznie. Maja duzy teren z zabawkami i placem dla dzieci no i duzo rodzin tam jezdzi wiec dzieciaki mialy towarzystwo.. taka miejscowka w starym, dobrym stylu w nadmorskiej wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poleca park mikrokosmos ostatnio byłam tam z dziećmi i były zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było pojechać do Zatora, świetne miejsce, można odpocząć i fajnie spędzić czas z dziećmi. Jesli chodzi o nocleg to Western Camp jest dobrym ośrodkiem. Dużo placu, dużo domków i innych wariantów nocowania bo jako że wszystko zrobione jest jak dziki zachód to są też wozy gdzie można przenocować albo namioty jak te indiańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachwyciły mnie rzeźby owadów w parku Mikrokosmos, pierwszy raz tam byłam tydzień temu ale jeszcze na pewno wrócę. Oczywiście były ze mną dzieci, dowiedziały się jak wygląda mrówka w powiększeniu i wielu innych rzecz o świecie mikroorganizmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hunia

Wszystko zależy od Was i od Waszych dzieci. Jeśli mogę coś polecić to dobierzcie taki hotel, jeśli to mają być wczasy, żeby była spora infrastruktura dla dzieci i żeby hotel był po prostu dedykowany dla rodzin, inaczej dziecko się za nudzi. Nie zaszkodzą też animacje, my się akurat załąpaliśmy na zajęcia prowadzone przez animatorów Rainbow, którzy akurat prowadzili je w hotelu w którym byliśmy 2x dziennie, więc dziecko miało co robić. Siedzenie na plaży dziatki nasze niestety po jakimś czasie nudzi, trzeba o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiemka
Dnia 1.04.2019 o 00:39, Gość Hunia napisał:

Wszystko zależy od Was i od Waszych dzieci. Jeśli mogę coś polecić to dobierzcie taki hotel, jeśli to mają być wczasy, żeby była spora infrastruktura dla dzieci i żeby hotel był po prostu dedykowany dla rodzin, inaczej dziecko się za nudzi. Nie zaszkodzą też animacje, my się akurat załąpaliśmy na zajęcia prowadzone przez animatorów Rainbow, którzy akurat prowadzili je w hotelu w którym byliśmy 2x dziennie, więc dziecko miało co robić. Siedzenie na plaży dziatki nasze niestety po jakimś czasie nudzi, trzeba o tym pamiętać.

Dobrze wiedzieć, że są takie animacje. Właśnie szukam pomysłów na tegoroczne wakacje, bo Bałtyk w ubiegłym roku trochę na zawiódl ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamaranka
Dnia 1.04.2019 o 00:39, Gość Hunia napisał:

Wszystko zależy od Was i od Waszych dzieci. Jeśli mogę coś polecić to dobierzcie taki hotel, jeśli to mają być wczasy, żeby była spora infrastruktura dla dzieci i żeby hotel był po prostu dedykowany dla rodzin, inaczej dziecko się za nudzi. Nie zaszkodzą też animacje, my się akurat załąpaliśmy na zajęcia prowadzone przez animatorów Rainbow, którzy akurat prowadzili je w hotelu w którym byliśmy 2x dziennie, więc dziecko miało co robić. Siedzenie na plaży dziatki nasze niestety po jakimś czasie nudzi, trzeba o tym pamiętać.

Jak dla mnie najlepszym hotelem z figloklubami jest i pewnie będzie Kiani Beach, a byłam w różnych miejscach, od 4 lat jeźdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swetliana
Dnia 22.04.2019 o 17:54, Gość Jamaranka napisał:

Jak dla mnie najlepszym hotelem z figloklubami jest i pewnie będzie Kiani Beach, a byłam w różnych miejscach, od 4 lat jeźdżę.

A jak tam wygląda sytuacja z dzieckiem 2-3 latka? Pozwalają mu się bawić w figloklubach z grupą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łowicka

Z dzieciakami lubię jeździć na wakacje z biurem - mam wtedy pewność że wypoczynek będzie udany, spokojny a dzieciaki będą miały zapewnione atrakcje. I tak wlasnie ostatnio byłam z Coral Travel - w ogóle nie żałuję bo świetna organizacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek_77

Najlepiej szukać hotelu, który oddaje do dyspozycji sporo atrakcji. Jak zapewnimy dzieciakom rozrywkę, to sami będziemy mogli odpocząć. My jeździmy już kilka lat na mazury. Konkretniej do hotelu Zalesie Mazury. Na nudę nie można narzekać. Zarówno z perspektywy dziecka jak i dorosłego. Do tego piękne widoki, świeże powietrze, cisza i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 22.04.2019 o 17:54, Gość Jamaranka napisał:

Jak dla mnie najlepszym hotelem z figloklubami jest i pewnie będzie Kiani Beach, a byłam w różnych miejscach, od 4 lat jeźdżę.

A jak tam wygląda sytuacja z dzieckiem 2-3 latka? Pozwalają mu się bawić w figloklubach z grupą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinna
 

A jak tam wygląda sytuacja z dzieckiem 2-3 latka? Pozwalają mu się bawić w figloklubach z grupą?

Z mojego doświadczenia można jak najbardziej, z tym że jak dziecko jest małe, musi być jednak opiekun przy nim podczas zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×